Dinamo Altay vs Omskie Kryliya Előrejelzés 14 február 2026

    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    5
    3
    0
    1
    4
    0
    3
    0

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Dinamo Altay és Omskie Kryliya csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 14 február-án 10:00-kor lesz az "OLIMPBET VHL" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Omskie Kryliya csapat a favorit.

    Személyes találkozók

    📊A Dinamo Altay és az Omskie Kryliya csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 5 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 2 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 3;
    • lőtt gólok: 16 ellen 17;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 2.2, 2. - 1.2, 3. - 3.2;
    • meccs átlagos teljesítménye - 6.6.

    A csapatok legutóbbi találkozója 28 szeptember 2025-án volt az Omskie Kryliya csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 4:0 volt.

    Egymás elleni statisztikák Dinamo - Omskie Kryliya

    50%
    3 Győzelem
    50%
    3 Győzelem
    09.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    4
    1
    0
    1
    1
    0
    3
    0
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    4
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    0
    14.02.26
    VHL
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    5
    3
    0
    0
    1
    3
    4
    0
    28.09.25
    VHL
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    4
    0
    1
    0
    1
    0
    2
    0
    10.02.25
    VHL
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    7
    1
    2
    0
    3
    0
    2
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Dinamo Altay Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Dinamo Altay részt vett 52 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 15 győzelem,
    • 37 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Dinamo Altay 29% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 71% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 4.85, meccsenként átlagosan 2 gólt szerezve és átlagosan 3.12 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Dinamo Altay összesen 104 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 39.42% -a született.
    • Otthonában átlagosan 2.17 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Dinamo Altay összesen 162 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 38.75% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 2.17 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Dinamo Altay

    26.08.26
    Club Friendly Games
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    Norilsk
    Norilsk
    2
    3
    0
    0
    1
    1
    1
    1
    1
    3
    0
    0
    L
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Sokol
    Sokol
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    3
    5
    2
    1
    0
    1
    1
    3
    N
    13.08.26
    Club Friendly Games
    Rubin
    Rubin
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    1
    0
    N
    12.08.26
    Club Friendly Games
    Rubin
    Rubin
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    3
    0
    0
    0
    1
    0
    2
    0
    L
    09.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    4
    1
    0
    1
    1
    0
    3
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Omskie Kryliya Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Omskie Kryliya részt vett 51 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 31 győzelem, 20 vereség.

    📈Ebben a szezonban Omskie Kryliya győzelmi aránya 61%, a mérkőzések 39%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 4.57, meccsenként átlagosan 2.65 gólt szerez és átlagosan 2.1 gólt kap.

    🏒Eddig a Omskie Kryliya 135 gólt szerzett:

    • A 2 időszak különösen sikeres volt, 35.56%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.13.

    🥅Védekezés terén a Omskie Kryliya ebben a szezonban összesen 107 gólt engedett be.

    • A 1 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 35.19%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.35 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Omskie Kryliya

    27.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Toros
    Toros
    2
    1
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    N
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Metallurg
    Metallurg
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    1
    N
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    2
    3
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    L
    24.08.26
    Club Friendly Games
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    N
    09.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    4
    1
    0
    1
    1
    0
    3
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 5;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 2; vendégeknek (idegenben) - 0;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 2.2;
    • a mai hazai csapat átlagosan 1 gólt szerez, míg a vendégek 1.2-t.

    Első harmad statisztika: Dinamo Altay (otthon) vs Omskie Kryliya (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 24 vs 23;
    • győzelmek száma: 7 (29.17%) vs 9 (39.13%);
    • vereségek száma: 10 (41.67%) vs 9 (39.13%);
    • döntetlenek száma: 7 (29.17%) vs 5 (21.74%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.58 vs 0.74;
    • átlagos kapott gólok: 0.83 vs 0.83.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 1 vs 3;
    • vereségek száma: 5 vs 4;
    • döntetlenek száma: 4 vs 3;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 0.6 (szerzett - 0.1, kapott - 0.5) vs 1.2 (szerzett - 0.5, kapott - 0.7).
    Trendek
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 1.5 gól az utolsó 10 Dinamo Altay mérkőzésén minden alkalommal (OLIMPBET VHL).
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 1.5 gól az utolsó 6 Dinamo Altay otthon mérkőzésén minden alkalommal (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: 1. időszak, Total korongok Alatt (1,5)(szorzói: 1.63)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 5;
    • Hazai győzelmek száma - 2, vendég győzelmek száma - 3.

    Statisztika: Dinamo Altay vs Omskie Kryliya

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 52 vs 51;
    • Győzelmek száma: 15 (29%) vs 31 (61%);
    • Vereségek száma: 37 (71%) vs 20 (39%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 6;
    • Vendég győzelmek a tornán: 11.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 0 vs 4;
    • Vereségek: 10 vs 6;
    • Hazai győzelmek: 0;
    • Vendég győzelmek: 0.
    Trendek
    • A Dinamo Altay nem nyert (a rendes játékidőben) a 14 utolsó 16 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    • A Dinamo Altay nem nyert (a rendes játékidőben) minden utolsó 11 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: Omskie Kryliya nem fog veszíteni(szorzói: 1.23)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3.2, a vendégcsapat mérkőzésein - 3.4;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 6.6;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 2 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 0 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 3 egyszer.

    Statisztika: Dinamo Altay vs Omskie Kryliya

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 4.85 vs 4.57;
    • átlagos szerzett gólok: 2 vs 2.65;
    • átlagos kapott gólok: 3.12 vs 2.1;
    • Dinamo Altay: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.17;
    • Omskie Kryliya: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.13;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 1.8 (hazai pályán - 1.75) vs 1.5 (idegenben - 0.67).
    Trendek
    • A Omskie Kryliya kevesebb mint 3.5 gólt szerzett minden utolsó 10 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    • A Omskie Kryliya kevesebb mint 3.5 gólt szerzett a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: Omskie Kryliya Total korongok Alatt (3,5)(szorzói: 1.44)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt a 3. harmad összesen több mint 1.5 gól a 6 legutóbbi 7 Dinamo Altay mérkőzések (OLIMPBET VHL).

    3. időszak, Total korongok Felett (1,5)
    Közzétett: 2026.02.12., 10:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Dinamo Altay - Omskie Kryliya

    A Dinamo Altay nem vesztette el a 3. harmadot:
    altay-barnaul-31083a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    A Omskie Kryliya nem nyerte meg a 3. harmadot:
    omskie-kryliya-3minden utolsó 9 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    3. időszak Dinamo Altay nem fog veszíteni
    -164
    A Dinamo Altay nem nyerte meg a 2. harmadot:
    altay-barnaul-31083a 15 utolsó 16 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    2. időszak Omskie Kryliya nem fog veszíteni
    -455
    A Dinamo Altay nem nyert (a rendes játékidőben):
    altay-barnaul-31083a 14 utolsó 16 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    altay-barnaul-31083minden utolsó 11 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    Omskie Kryliya nem fog veszíteni
    -417
    A Dinamo Altay nem nyerte meg az 1. harmadot:
    altay-barnaul-31083a 11 utolsó 12 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    altay-barnaul-31083minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    1. időszak Omskie Kryliya nem fog veszíteni
    -526
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Dinamo Altay - Omskie Kryliya Helyezés a táblázatban

    VHL 25/26
    JNLPPFORMA
    6.
    HK Ryazan
    HK Ryazan
    623824164-14081
    7.
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    623824169-13380
    8.
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    623527184-15178
    28.
    Buran Voronezh
    Buran Voronezh
    622240130-18151
    29.
    Altay Barnaul
    Altay Barnaul
    622042133-19351
    30.
    HC Norilsk
    HC Norilsk
    622141121-17247