Bars Kazan vs Izhstal Előrejelzés 12 október 2025
📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Bars Kazan és Izhstal csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 12 október-án 10:00-kor lesz az "OLIMPBET VHL" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Bars Kazan csapat a favorit.
Személyes találkozók
📊A Bars Kazan és az Izhstal csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 21 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 11 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 9;
- lőtt gólok: 53 ellen 59;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.05, 2. - 2.24, 3. - 1.95;
- meccs átlagos teljesítménye - 5.19.
A csapatok legutóbbi találkozója 21 január 2025-án volt az Bars Kazan csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 5:2 volt.

Bars Kazan Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a Bars Kazan részt vett 14 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 5 győzelem,
- 9 vereség.
📈Ebben a szezonban a Bars Kazan 36% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 64% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 3.36, meccsenként átlagosan 1.71 gólt szerezve és átlagosan 2 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a Bars Kazan összesen 24 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 37.5% -a született.
- Otthonában átlagosan 1.67 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a Bars Kazan összesen 28 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 1 időszak kihívásokkal teli volt, 36.36% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 1.67 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: Bars Kazan

Izhstal Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a Izhstal részt vett 12 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 7 győzelem, 5 vereség.
📈Ebben a szezonban Izhstal győzelmi aránya 58%, a mérkőzések 42%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 4.83, meccsenként átlagosan 2.58 gólt szerez és átlagosan 2.42 gólt kap.
🏒Eddig a Izhstal 31 gólt szerzett:
- A 3 időszak különösen sikeres volt, 38.71%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.83.
🥅Védekezés terén a Izhstal ebben a szezonban összesen 29 gólt engedett be.
- A 1 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 47.37%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 3.17 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Izhstal
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 21;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 3; vendégeknek (idegenben) - 4;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.05;
- a mai hazai csapat átlagosan 0.43 gólt szerez, míg a vendégek 0.62-t.
Első harmad statisztika: Bars Kazan (otthon) vs Izhstal (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 6 vs 6;
- győzelmek száma: 1 (16.67%) vs 1 (16.67%);
- vereségek száma: 2 (33.33%) vs 4 (66.67%);
- döntetlenek száma: 3 (50%) vs 1 (16.67%).
- átlagos szerzett gólok: 0.17 vs 0.67;
- átlagos kapott gólok: 0.67 vs 1.5.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 2 vs 6;
- vereségek száma: 3 vs 3;
- döntetlenek száma: 5 vs 1;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1 (szerzett - 0.4, kapott - 0.6) vs 1.5 (szerzett - 0.9, kapott - 0.6).
- Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 1.5 gól az utolsó 6 Bars mérkőzésén minden alkalommal (OLIMPBET VHL).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 21;
- Hazai győzelmek száma - 11, vendég győzelmek száma - 9.
Statisztika: Bars Kazan vs Izhstal
- A tornán játszott mérkőzések száma: 14 vs 12;
- Győzelmek száma: 5 (36%) vs 7 (58%);
- Vereségek száma: 9 (64%) vs 5 (42%);
- Hazai győzelmek a tornán: 2;
- Vendég győzelmek a tornán: 3.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 4 vs 6;
- Vereségek: 6 vs 4;
- Hazai győzelmek: 2;
- Vendég győzelmek: 2.
- A Bars nem vesztett (a rendes játékidőben) a 8 utolsó 9 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.52, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.81;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.19;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 2 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 9 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 9 egyszer.
Statisztika: Bars Kazan vs Izhstal
- átlagos összesített eredmény a tornán: 3.36 vs 4.83;
- átlagos szerzett gólok: 1.71 vs 2.58;
- átlagos kapott gólok: 2 vs 2.42;
- Bars Kazan: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 1.67;
- Izhstal: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.83;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 1.9 (hazai pályán - 1.67) vs 2.5 (idegenben - 2.75).
- A Bars több mint 2.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Izhstal (OLIMPBET VHL).