Dinamo St Petersburg vs Metallurg Előrejelzés 2 december 2025

    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    Metallurg
    Metallurg
    2
    4
    2
    0
    0
    2
    2
    0

    📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 2 december-án 16:00-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "OLIMPBET VHL" torna keretében az Dinamo St Petersburg és az Metallurg csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.

    Személyes találkozók

    📊A Dinamo St Petersburg és az Metallurg csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 20 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 14 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 6;
    • lőtt gólok: 59 ellen 44;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.35, 2. - 1.85, 3. - 1.85;
    • meccs átlagos teljesítménye - 4.15.

    A csapatok legutóbbi találkozója 17 február 2025-án volt az Dinamo St Petersburg csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 2:1 volt.

    Egymás elleni statisztikák Hk Dinamo St Petersburg - Metallurg

    64%
    14 Győzelem
    36%
    8 Győzelem
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    Metallurg
    Metallurg
    2
    5
    0
    1
    2
    3
    0
    1
    13.12.25
    VHL
    Metallurg
    Metallurg
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    4
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    0
    02.12.25
    VHL
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    Metallurg
    Metallurg
    2
    4
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    22.08.25
    Club Friendly Games
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    Metallurg
    Metallurg
    3
    4
    0
    1
    3
    3
    0
    0
    17.02.25
    VHL
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    Metallurg
    Metallurg
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    2
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Dinamo St Petersburg Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Dinamo St Petersburg részt vett 29 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 16 győzelem,
    • 13 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Dinamo St Petersburg 55% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 45% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 4.72, meccsenként átlagosan 2.62 gólt szerezve és átlagosan 2.28 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Dinamo St Petersburg összesen 76 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 1 időszakban, ahol az összes gól 36.84% -a született.
    • Otthonában átlagosan 2.43 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Dinamo St Petersburg összesen 66 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 47.06% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 2.43 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Dinamo St Petersburg

    28.08.26
    Club Friendly Games
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    Toros
    Toros
    6
    3
    0
    2
    2
    1
    4
    0
    N
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    3
    4
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    1
    L
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    Metallurg
    Metallurg
    2
    5
    0
    1
    2
    3
    0
    1
    L
    24.08.26
    Club Friendly Games
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    L
    16.08.26
    Club Friendly Games
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    Akm Tula
    Akm Tula
    3
    2
    0
    1
    3
    0
    0
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Metallurg Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Metallurg részt vett 30 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 24 győzelem, 6 vereség.

    📈Ebben a szezonban Metallurg győzelmi aránya 80%, a mérkőzések 20%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 5.63, meccsenként átlagosan 3.53 gólt szerez és átlagosan 2.3 gólt kap.

    🏒Eddig a Metallurg 106 gólt szerzett:

    • A 3 időszak különösen sikeres volt, 43.4%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 3.2.

    🥅Védekezés terén a Metallurg ebben a szezonban összesen 69 gólt engedett be.

    • A 1 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 36.84%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.53 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Metallurg

    02.09.26
    VHL
    Yugra
    Yugra
    Metallurg
    Metallurg
    0
    2
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    N
    28.08.26
    Club Friendly Games
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Metallurg
    Metallurg
    2
    5
    0
    1
    1
    3
    1
    1
    N
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Metallurg
    Metallurg
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    1
    L
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    Metallurg
    Metallurg
    2
    5
    0
    1
    2
    3
    0
    1
    N
    24.08.26
    Club Friendly Games
    Toros
    Toros
    Metallurg
    Metallurg
    2
    3
    0
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 20;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 5; vendégeknek (idegenben) - 1;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.35;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.8 gólt szerez, míg a vendégek 0.55-t.

    Első harmad statisztika: Dinamo St Petersburg (otthon) vs Metallurg (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 14 vs 15;
    • győzelmek száma: 9 (64.29%) vs 3 (20%);
    • vereségek száma: 3 (21.43%) vs 7 (46.67%);
    • döntetlenek száma: 2 (14.29%) vs 5 (33.33%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.93 vs 0.47;
    • átlagos kapott gólok: 0.5 vs 0.93.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 8 vs 3;
    • vereségek száma: 1 vs 3;
    • döntetlenek száma: 1 vs 4;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.4 (szerzett - 1.1, kapott - 0.3) vs 1.2 (szerzett - 0.7, kapott - 0.5).
    Trendek
    • A Hk Dinamo St Petersburg nem vesztette el az 1. harmadot a 17 utolsó 18 mérkőzésén szemben a Metallurg (VHL).
    • A Hk Dinamo St Petersburg nem vesztette el az 1. harmadot a 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a Metallurg (VHL).
    • A Hk Dinamo St Petersburg nem vesztette el az 1. harmadot a 10 utolsó 11 mérkőzésén (VHL).
    • A Hk Dinamo St Petersburg nem vesztette el az 1. harmadot minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (VHL).
    👉Tippek: 1. időszak Dinamo St Petersburg nem fog veszíteni(szorzói: 1.42)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 20;
    • Hazai győzelmek száma - 14, vendég győzelmek száma - 6.

    Statisztika: Dinamo St Petersburg vs Metallurg

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 29 vs 30;
    • Győzelmek száma: 16 (55%) vs 24 (80%);
    • Vereségek száma: 13 (45%) vs 6 (20%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 7;
    • Vendég győzelmek a tornán: 11.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 8 vs 8;
    • Vereségek: 2 vs 2;
    • Hazai győzelmek: 4;
    • Vendég győzelmek: 3.
    Trendek
    • A Metallurg nyert (a rendes játékidőben) a 5 utolsó 6 idegenben mérkőzésén (VHL).
    👉Tippek: Metallurg Győzelem(szorzói: 1.98)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.95, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.2;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 4.15;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 8 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 7 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 7 egyszer.

    Statisztika: Dinamo St Petersburg vs Metallurg

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 4.72 vs 5.63;
    • átlagos szerzett gólok: 2.62 vs 3.53;
    • átlagos kapott gólok: 2.28 vs 2.3;
    • Dinamo St Petersburg: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.43;
    • Metallurg: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 3.2;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.8 (hazai pályán - 2.5) vs 3 (idegenben - 2.5).
    Trendek
    • A Hk Dinamo St Petersburg több mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 9 mérkőzésén szemben a Metallurg (VHL).
    • A Hk Dinamo St Petersburg több mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 13 mérkőzésén (VHL).
    • A Hk Dinamo St Petersburg több mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 7 otthon mérkőzésén (VHL).
    👉Tippek: Dinamo St Petersburg Total korongok Felett (1,5)(szorzói: 1.45)
    Dinamo St Petersburg Total korongok Felett (2)
    Közzétett: 2025.12.01., 15:44

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Dinamo St Petersburg - Metallurg

    A Hk Dinamo St Petersburg megnyerte az 1. harmadot:
    hk-dinamo-st-petersburg-3a 7 utolsó 8 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    1. időszak Dinamo St Petersburg Győzelem
    +248
    A Metallurg nyert (a rendes játékidőben):
    metallurg-novokuznetsk-25694a 5 utolsó 6 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    Metallurg Győzelem
    -111
    A Hk Dinamo St Petersburg nem nyerte meg a 2. harmadot:
    hk-dinamo-st-petersburg-3a 22 utolsó 23 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    hk-dinamo-st-petersburg-3minden utolsó 12 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    A Metallurg nem vesztette el a 2. harmadot:
    metallurg-novokuznetsk-25694a 10 utolsó 11 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    2. időszak Metallurg nem fog veszíteni
    -357
    A Hk Dinamo St Petersburg nem vesztette el az 1. harmadot:
    hk-dinamo-st-petersburg-3metallurg-novokuznetsk-25694a 17 utolsó 18 mérkőzésén szemben a Metallurg (OLIMPBET VHL).
    hk-dinamo-st-petersburg-3metallurg-novokuznetsk-25694a 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a Metallurg (OLIMPBET VHL).
    hk-dinamo-st-petersburg-3a 10 utolsó 11 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    hk-dinamo-st-petersburg-3minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    1. időszak Dinamo St Petersburg nem fog veszíteni
    -238
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Dinamo St Petersburg - Metallurg Helyezés a táblázatban

    VHL 25/26
    JNLPPFORMA
    1.
    Metallurg Novokuznetsk
    Metallurg Novokuznetsk
    625111226-131106
    2.
    Yugra
    Yugra
    624715178-93101
    3.
    Neftjanik Almetjevsk
    Neftjanik Almetjevsk
    624220220-13393
    20.
    Zvezda Moscow
    Zvezda Moscow
    622834137-15062
    21.
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    622834160-16962
    22.
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    622735128-15362