Rasta vs Chemnitz Tippek 24 január 2025

    Rasta Vechta
    Rasta Vechta
    BV Chemnitz 99
    BV Chemnitz 99
    89
    66
    19
    21
    24
    25
    15
    15
    18
    18

    🔊Hogyan fognak a csapatok védekezni az ellenfél kulcsjátékosaival szemben? "Basketball League" folytatódik a Rasta Vechta és BV Chemnitz 99 csapatok közötti összecsapással, amelyre 24 január 19:00-kor kerül sor a Vechta város “Rasta-Dome” arénájában. A bukmékerek szerint a Rasta Vechta csapatnak nagyobb esélye van a győzelemre, mivel a meccs szorzói a következők: illetve . Az alábbiakban részletesen megvizsgáltuk a játék minden aspektusát, és előrejelzést tettünk annak kimeneteléről.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Rasta Vechta és BV Chemnitz 99 csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 17;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 10 győzelem, a vendégek 7 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 81.82 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 76.71;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 158.53.

    Az utolsó összecsapás 06 október 2024 napján volt a BV Chemnitz 99 helyszínén, és 88:77 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Rasta - Chemnitz

    67%
    14 Győzelem
    33%
    7 Győzelem
    21.03.26
    BBL
    Rasta Vechta
    Rasta Vechta
    BV Chemnitz 99
    BV Chemnitz 99
    80
    78
    21
    20
    24
    22
    16
    22
    19
    14
    04.01.26
    BBL
    BV Chemnitz 99
    BV Chemnitz 99
    Rasta Vechta
    Rasta Vechta
    90
    96
    25
    19
    18
    20
    21
    31
    26
    26
    19.10.25
    German GBC
    Rasta Vechta
    Rasta Vechta
    BV Chemnitz 99
    BV Chemnitz 99
    89
    86
    16
    22
    18
    18
    23
    25
    32
    21
    24.01.25
    BBL
    Rasta Vechta
    Rasta Vechta
    BV Chemnitz 99
    BV Chemnitz 99
    89
    66
    19
    15
    21
    15
    24
    18
    25
    18
    06.10.24
    BBL
    BV Chemnitz 99
    BV Chemnitz 99
    Rasta Vechta
    Rasta Vechta
    88
    77
    24
    16
    20
    18
    21
    17
    23
    26
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Rasta Vechta Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Rasta Vechta lépett a pályára a 10 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 5 győzelmek, 5 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Rasta Vechta büszkélkedhet siker arány 57.14%, míg a vereség számla 42.86% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 166 pontot, átlagosan 82.93 pont per meccs, de elismeri, 83.07 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 86.86 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 85 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Rasta Vechta

    30.10.26
    BBL
    Phoenix Hagen
    Phoenix Hagen
    Rasta Vechta
    Rasta Vechta
    74
    100
    25
    25
    13
    31
    15
    25
    21
    19
    GY
    28.10.26
    Champions League
    Rasta Vechta
    Rasta Vechta
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    81
    88
    18
    17
    21
    27
    22
    23
    20
    21
    V
    24.10.26
    BBL
    Rasta Vechta
    Rasta Vechta
    Trier
    Trier
    88
    97
    23
    22
    12
    21
    27
    22
    26
    32
    V
    18.10.26
    German GBC
    MHP Riesen Ludwigsburg
    MHP Riesen Ludwigsburg
    Rasta Vechta
    Rasta Vechta
    72
    75
    21
    15
    28
    14
    11
    29
    12
    17
    GY
    14.10.26
    Champions League
    Cholet Basket
    Cholet Basket
    Rasta Vechta
    Rasta Vechta
    84
    66
    16
    21
    21
    11
    22
    17
    25
    17
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    BV Chemnitz 99 Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, BV Chemnitz 99 lépett a pályára a 10 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 6 győzelmek, 4 legyőzi.

    📈Egész szezonban, BV Chemnitz 99 büszkélkedhet siker arány 62.5%, míg a vereség számla 37.5% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 157.13 pontot, átlagosan 79.63 pont per meccs, de elismeri, 77.5 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 71.17 meccsenként, átlagosan hiányzik 73.83 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: BV Chemnitz 99

    31.10.26
    BBL
    BV Chemnitz 99
    BV Chemnitz 99
    MHP Riesen Ludwigsburg
    MHP Riesen Ludwigsburg
    94
    78
    18
    23
    25
    25
    24
    10
    27
    20
    GY
    28.10.26
    Eurocup
    BV Chemnitz 99
    BV Chemnitz 99
    JL Bourg Basket
    JL Bourg Basket
    96
    77
    25
    19
    21
    13
    29
    17
    21
    28
    GY
    26.10.26
    BBL
    S.Oliver Wurzburg
    S.Oliver Wurzburg
    BV Chemnitz 99
    BV Chemnitz 99
    98
    88
    27
    17
    23
    25
    27
    15
    21
    31
    V
    21.10.26
    Eurocup
    BV Chemnitz 99
    BV Chemnitz 99
    WKS Slask II Wroclaw
    WKS Slask II Wroclaw
    95
    67
    20
    21
    26
    19
    24
    20
    25
    7
    GY
    18.10.26
    German GBC
    Phantoms Braunschweig
    Phantoms Braunschweig
    BV Chemnitz 99
    BV Chemnitz 99
    75
    102
    10
    31
    21
    18
    24
    25
    20
    28
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    Trendek
    • A BV Chemnitz 99 nyert +1.5 pont hátránnyal a 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    • A BV Chemnitz 99 nyert +1.5 pont hátránnyal minden utolsó 5 mérkőzésén (Basketball League).
    👉Tippek: BV Chemnitz 99 Hendikepes (+1,5) (szorzói: 1.62)

    Tipp a gólszámra

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 81.82, a vendég csapatnál - 76.71;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 158.53.

    Statisztika: Rasta Vechta vs BV Chemnitz 99

    • átlagos összpontszám a tornán: 166 vs 157.13;
    • átlagos szerzett pontok: 82.93 vs 79.63;
    • átlagos kapott pontok: 83.07 vs 77.5;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 41 vs 38.81;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 41.93 vs 40.81;
    • Rasta Vechta: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 86.86;
    • BV Chemnitz 99: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 71.17;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 81.4 (otthon - 82.8) vs 79.2 (idegenben - 74.75).

    Trendek
    • Volt több mint 159.5 pontot szerzett a 6 utolsó 7 Rasta Vechta mérkőzésén szemben a BV Chemnitz 99 (Basketball League).
    👉Tippek: Total pontok Felett (159,5) (szorzói: 1.6)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt több mint 159.5 pontot szerzett a 6 utolsó 7 Rasta Vechta mérkőzésén szemben a BV Chemnitz 99 (Basketball League).

    Total pontok Felett (159,5)
    Tényező-125
    Közzétett: 2025.01.22., 17:36

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Rasta Vechta - BV Chemnitz 99

    Volt több mint 159.5 pontot szerzett:
    rasta-vechtabv-chemnitz-99-a 6 utolsó 7 Rasta Vechta mérkőzésén szemben a BV Chemnitz 99 (Basketball League).
    Total pontok Felett (159,5)
    -167
    A BV Chemnitz 99 nyert +1.5 pont hátránnyal:
    bv-chemnitz-99-a 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    bv-chemnitz-99-minden utolsó 5 mérkőzésén (Basketball League).
    BV Chemnitz 99 Hendikepes (+1,5)
    -161

    Rasta Vechta - BV Chemnitz 99 Helyezés a táblázatban

    BBL 23/24
    MGYVForma
    2.
    Alba Berlin
    Alba Berlin
    34277
    3.
    Niners Chemnitz
    Niners Chemnitz
    34268
    4.
    Ulm Basketball
    Ulm Basketball
    342410
    5.
    S.Oliver Wurzburg
    S.Oliver Wurzburg
    342410
    6.
    Rasta Vechta
    Rasta Vechta
    342113
    7.
    Baskets Bonn
    Baskets Bonn
    342014