Rasta vs Chemnitz Πρόβλεψη 24 Ιανουάριος 2025
🔊Πώς θα αμυνθούν οι ομάδες απέναντι στους βασικούς παίκτες του αντιπάλου; Το "Basketball League" θα συνεχιστεί με μια μάχη μεταξύ των ομάδων Rasta Vechta και BV Chemnitz 99, οι οποίοι θα παίξουν στις 24 Ιανουάριος στις 7:00 PM στην αρένα “Rasta-Dome” στην πόλη Vechta. Σύμφωνα με τους bookmakers, η Rasta Vechta έχει περισσότερες πιθανότητες να κερδίσει, καθώς οι αποδόσεις για τον αγώνα είναι οι εξής: έναντι . Παρακάτω, εξετάσαμε λεπτομερώς όλες τις πτυχές του αγώνα και κάναμε μια πρόβλεψη σχετικά με την έκβασή του.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Rasta Vechta και BV Chemnitz 99:
- έπαιξαν 17 αγώνες;
- νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 10 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 7 για τους φιλοξενούμενους;
- η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 81.82 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 76.71;
- μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 158.53;
Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 06 Οκτώβριος 2024 στον χώρο της ομάδας BV Chemnitz 99 και έληξε με σκορ 88:77.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Rasta - Chemnitz

Rasta Vechta Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Rasta Vechta έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 10 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 5 νίκες, 5 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Rasta Vechta μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 57.14%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 42.86% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 166 μονάδες, με μέσο όρο 82.93 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 83.07 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 86.86 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 85 πόντους ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Rasta Vechta

BV Chemnitz 99 Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, BV Chemnitz 99 έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 10 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 6 νίκες, 4 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, BV Chemnitz 99 μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 62.5%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 37.5% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 157.13 μονάδες, με μέσο όρο 79.63 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 77.5 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 71.17 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 73.83 ανά συνάντηση.
Αποτελέσματα αγώνων: BV Chemnitz 99
Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος
- BV Chemnitz 99 κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια.
- BV Chemnitz 99 κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε τελευταία 5 παιχνίδια (Basketball League).
Πρόβλεψη συνολικών γκολ
H2H:
- μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 81.82, για την ομάδα εκτός έδρας - 76.71;
- μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 158.53.
Στατιστικά: Rasta Vechta εναντίον BV Chemnitz 99
- μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 166 εναντίον 157.13;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 82.93 εναντίον 79.63;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 83.07 εναντίον 77.5;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 41 εναντίον 38.81;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 41.93 εναντίον 40.81;
- Rasta Vechta: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 86.86;
- BV Chemnitz 99: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 71.17;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 81.4 (εντός έδρας - 82.8) εναντίον 79.2 (εκτός έδρας - 74.75).
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 159.5 πόντοι σε 6 της τελευταίας 7 Rasta Vechta παιχνίδια κατάb BV Chemnitz 99 (Basketball League).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 159.5 πόντοι σε 6 της τελευταίας 7 Rasta Vechta παιχνίδια κατάb BV Chemnitz 99 (Basketball League).