Esgueira vs Benfica Lisboa Tippek 18 április 2026
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A CP Esgueira és az Benfica Lisboa bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 18 április 20:00-kor összecsapnak a "LPB" tornán. A meccs favoritja a Benfica Lisboa csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a CP Esgueira és Benfica Lisboa csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 13;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 0 győzelem, a vendégek 13 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 70.23 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 92.62;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 162.85.
Az utolsó összecsapás 03 január 2026 napján volt a Benfica Lisboa helyszínén, és 81:72 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Esgueira - Benfica Lisboa

CP Esgueira Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, CP Esgueira lépett a pályára a 20 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 8 győzelmek, 12 legyőzi.
📈Egész szezonban, CP Esgueira büszkélkedhet siker arány 38.89%, míg a vereség számla 61.11% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 175.5 pontot, átlagosan 85.89 pont per meccs, de elismeri, 89.61 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 89.75 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 89 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: CP Esgueira

Benfica Lisboa Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Benfica Lisboa lépett a pályára a 20 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 18 győzelmek, 2 legyőzi.
📈Egész szezonban, Benfica Lisboa büszkélkedhet siker arány 85.71%, míg a vereség számla 14.29% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 172.48 pontot, átlagosan 95.52 pont per meccs, de elismeri, 76.95 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 93.64 meccsenként, átlagosan hiányzik 78.64 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Benfica Lisboa
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 13;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 0; vendégek részéről (idegenben) - 5;
- első negyed átlagos összpontszáma: 41.92;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 17.08, míg a vendégek - 24.85.
Első negyed statisztikák: CP Esgueira (otthon) vs Benfica Lisboa (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 8 vs 11;
- győzelmek száma: 3 (37.5%) vs 8 (72.73%);
- vereségek száma: 5 (62.5%) vs 3 (27.27%);
- döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
- átlagos szerzett pontok: 21 vs 23.18;
- átlagos kapott pontok: 23.5 vs 19.82.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 2 vs 8;
- vereségek száma: 7 vs 2;
- döntetlenek száma: 0 vs 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 37.5 (szerzett - 16.7, kapott - 20.8) vs 46.3 (szerzett - 26.2, kapott - 20.1).
- A CP Esgueira kevesebb mint 21.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 13 mérkőzésén szemben a Benfica Lisboa.
- A CP Esgueira kevesebb mint 21.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 12 mérkőzésén szemben a Benfica Lisboa (LPB).
- A CP Esgueira kevesebb mint 21.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 8 mérkőzésén (LPB).
Tipp a mérkőzés kimenetelére
H2H:
- összecsapások száma - 13;
- hazai csapat győzelmei - 0, vendég csapat győzelmei - 13.
Statisztika: CP Esgueira vs Benfica Lisboa
- mérkőzések száma a tornán: 20 vs 20;
- győzelmek száma: 7 (38.89%) vs 18 (85.71%);
- vereségek száma: 11 (61.11%) vs 3 (14.29%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 5;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 9.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 3 vs 8;
- vereségek száma: 7 vs 2;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
- A CP Esgueira vesztett minden utolsó 13 mérkőzésén szemben a Benfica Lisboa.
- A CP Esgueira vesztett minden utolsó 12 mérkőzésén szemben a Benfica Lisboa (LPB).
- A CP Esgueira vesztett minden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Benfica Lisboa (LPB).
- A Benfica Lisboa nyert a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
Tipp a gólszámra
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 70.23, a vendég csapatnál - 92.62;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 162.85.
Statisztika: CP Esgueira vs Benfica Lisboa
- átlagos összpontszám a tornán: 175.5 vs 172.48;
- átlagos szerzett pontok: 85.89 vs 95.52;
- átlagos kapott pontok: 89.61 vs 76.95;
- az első félidő átlagos pontszáma: 40.61 vs 49.1;
- a második félidő átlagos pontszáma: 43.44 vs 46.43;
- CP Esgueira: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 89.75;
- Benfica Lisboa: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 93.64;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 82.3 (otthon - 85.25) vs 99.1 (idegenben - 95).
- Volt kevesebb mint 178.5 pontot szerzett a 12 utolsó 13 CP Esgueira mérkőzésén szemben a Benfica Lisboa.
- Volt kevesebb mint 178.5 pontot szerzett a 11 utolsó 12 CP Esgueira mérkőzésén szemben a Benfica Lisboa (LPB).
- Volt kevesebb mint 178.5 pontot szerzett az utolsó 6 CP Esgueira otthon mérkőzésén szemben a Benfica Lisboa minden alkalommal (LPB).
Szerkesztői előrejelzés
- Volt kevesebb mint 178.5 pontot szerzett a 12 utolsó 13 CP Esgueira mérkőzésén szemben a Benfica Lisboa.
- Volt kevesebb mint 178.5 pontot szerzett a 11 utolsó 12 CP Esgueira mérkőzésén szemben a Benfica Lisboa (LPB).
- Volt kevesebb mint 178.5 pontot szerzett az utolsó 6 CP Esgueira otthon mérkőzésén szemben a Benfica Lisboa minden alkalommal (LPB).