Correcaminos UAT Victoria vs El Calor de Cancun Tippek 17 augusztus 2025

    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    85
    83
    17
    20
    27
    21
    23
    22
    21
    17

    🔈Mely játékosok vállalhatnak vezető szerepet a védekezésben? A legjobb védők nevei a Correcaminos UAT Victoria és El Calor de Cancun csapatainak összecsapása után derülnek ki, amely 17 augusztus 1:15-kor kerül megrendezésre a "LNBP" tornán. A mérkőzés alapos elemzése után készen állunk megosztani előrejelzéseinket a lehetséges eredményéről.

    Személyes találkozók

    📊Eddig Correcaminos UAT Victoria és El Calor de Cancun csapatai két hivatalos találkozót játszottak, a legutóbbi 16 augusztus 2025-én volt. A mérkőzés Correcaminos UAT Victoria pályáján zajlott, és 79:90 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Correcaminos UAT Victoria - El Calor de Cancun

    33%
    2 Győzelem
    67%
    4 Győzelem
    17.08.26
    LNBP
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    99
    108
    23
    20
    32
    26
    14
    34
    30
    28
    16.08.26
    LNBP
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    83
    90
    17
    23
    14
    26
    20
    19
    32
    22
    17.08.25
    LNBP
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    85
    83
    17
    23
    20
    22
    27
    21
    21
    17
    16.08.25
    LNBP
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    84
    83
    23
    19
    26
    22
    22
    21
    13
    21
    23.09.24
    LNBP
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    79
    90
    17
    26
    22
    22
    21
    24
    19
    18
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Correcaminos UAT Victoria Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Correcaminos UAT Victoria lépett a pályára a 14 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 3 győzelmek, 11 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Correcaminos UAT Victoria büszkélkedhet siker arány 21.43%, míg a vereség számla 78.57% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 174.21 pontot, átlagosan 81.64 pont per meccs, de elismeri, 92.57 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 80.5 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 90.25 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Correcaminos UAT Victoria

    30.08.26
    LNBP
    Panteras de Aguascalientes
    Panteras de Aguascalientes
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    100
    88
    26
    23
    27
    20
    26
    19
    21
    26
    L
    29.08.26
    LNBP
    Panteras de Aguascalientes
    Panteras de Aguascalientes
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    111
    78
    33
    29
    26
    15
    23
    14
    29
    20
    L
    26.08.26
    LNBP
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    78
    74
    20
    20
    23
    20
    17
    16
    18
    18
    N
    25.08.26
    LNBP
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    74
    100
    16
    22
    17
    23
    17
    30
    24
    25
    L
    17.08.26
    LNBP
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    99
    108
    23
    20
    32
    26
    14
    34
    30
    28
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    El Calor de Cancun Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, El Calor de Cancun lépett a pályára a 14 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 6 győzelmek, 8 legyőzi.

    📈Egész szezonban, El Calor de Cancun büszkélkedhet siker arány 42.86%, míg a vereség számla 57.14% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 168 pontot, átlagosan 81.21 pont per meccs, de elismeri, 86.79 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 83.25 meccsenként, átlagosan hiányzik 89 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: El Calor de Cancun

    30.08.26
    LNBP
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    89
    86
    26
    22
    22
    26
    21
    26
    20
    12
    L
    30.08.26
    LNBP
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    102
    75
    36
    13
    18
    24
    30
    13
    18
    25
    L
    26.08.26
    LNBP
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    Astros Jalisco
    Astros Jalisco
    79
    88
    16
    23
    18
    22
    14
    30
    31
    13
    L
    25.08.26
    LNBP
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    Astros Jalisco
    Astros Jalisco
    50
    89
    12
    24
    17
    17
    7
    19
    14
    29
    L
    21.08.26
    LNBP
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    80
    76
    22
    21
    14
    14
    17
    18
    27
    23
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 2;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 0; vendégek részéről (idegenben) - 2;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 42.5;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 15.5, míg a vendégek - 27.

    Első negyed statisztikák: Correcaminos UAT Victoria (otthon) vs El Calor de Cancun (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 8 vs 8;
    • győzelmek száma: 2 (25%) vs 4 (50%);
    • vereségek száma: 6 (75%) vs 3 (37.5%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 1 (12.5%).
    • átlagos szerzett pontok: 20.75 vs 19.13;
    • átlagos kapott pontok: 23.13 vs 21.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 2 vs 4;
    • vereségek száma: 7 vs 5;
    • döntetlenek száma: 1 vs 1;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 43.1 (szerzett - 19.8, kapott - 23.3) vs 39.8 (szerzett - 19.1, kapott - 20.7).
    Trendek
    • A El Calor de Cancun kevesebb mint 24.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 20 mérkőzésén (LNBP).
    • A El Calor de Cancun kevesebb mint 24.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 12 idegenben mérkőzésén (LNBP).
    👉Tippek: 1. negyed, El Calor de Cancun Total pontok Alatt (24,5) (szorzói: 1.37)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 2;
    • hazai csapat győzelmei - 0, vendég csapat győzelmei - 2.

    Statisztika: Correcaminos UAT Victoria vs El Calor de Cancun

    • mérkőzések száma a tornán: 14 vs 14;
    • győzelmek száma: 3 (21.43%) vs 6 (42.86%);
    • vereségek száma: 11 (78.57%) vs 8 (57.14%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 2 vs 5;
    • vereségek száma: 8 vs 5;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
    Trendek
    • A Correcaminos UAT Victoria vesztett a 8 utolsó 9 mérkőzésén (LNBP).
    👉Tippek: El Calor de Cancun Győzelem (beleértve az OT-t is) (szorzói: 1.56)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 77.5, a vendég csapatnál - 85.5;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 163.

    Statisztika: Correcaminos UAT Victoria vs El Calor de Cancun

    • átlagos összpontszám a tornán: 174.21 vs 168;
    • átlagos szerzett pontok: 81.64 vs 81.21;
    • átlagos kapott pontok: 92.57 vs 86.79;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 38.79 vs 40.14;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 42.86 vs 40.43;
    • Correcaminos UAT Victoria: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 80.5;
    • El Calor de Cancun: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 83.25;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 80.7 (otthon - 82.5) vs 81.3 (idegenben - 85.5).

    Trendek
    • A Correcaminos UAT Victoria több mint 78.5 pontot szerzett a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (LNBP).
    👉Tippek: Correcaminos UAT Victoria Total pontok Felett (78,5) (szorzói: 1.37)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Correcaminos UAT Victoria vesztett a 8 utolsó 9 mérkőzésén (LNBP).

    El Calor de Cancun Győzelem (beleértve az OT-t is)
    Közzétett: 2025.08.16., 13:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Correcaminos UAT Victoria - El Calor de Cancun

    A Correcaminos UAT Victoria vesztett:
    correcaminos-uat-victoriaa 8 utolsó 9 mérkőzésén (LNBP).
    El Calor de Cancun Győzelem (beleértve az OT-t is)
    -179
    A Correcaminos UAT Victoria elveszíti a második félidőt:
    correcaminos-uat-victoriaa 5 utolsó 6 otthon mérkőzésén (LNBP).
    2. félidő El Calor de Cancun Győzelem
    -120
    A Correcaminos UAT Victoria kevesebb mint 88.5 pontot szerzett:
    correcaminos-uat-victoriaa 23 utolsó 24 otthon mérkőzésén (LNBP).
    correcaminos-uat-victoriaminden utolsó 10 mérkőzésén (LNBP).
    Correcaminos UAT Victoria Total pontok Alatt (88,5)
    -244
    A El Calor de Cancun kevesebb mint 24.5 pontot szerez az első negyedben:
    el-calor-de-cancunminden utolsó 20 mérkőzésén (LNBP).
    el-calor-de-cancunminden utolsó 12 idegenben mérkőzésén (LNBP).
    1. negyed, El Calor de Cancun Total pontok Alatt (24,5)
    -278
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Correcaminos UAT Victoria - El Calor de Cancun Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    JNLPFORMA
    7.
    Halcones de Xalapa
    Halcones de Xalapa
    28131541
    8.
    Panteras de Aguascalientes
    Panteras de Aguascalientes
    28121640
    9.
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    28111739
    10.
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    28111739
    11.
    Plateros de Fresnillo
    Plateros de Fresnillo
    28101838
    12.
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    2872135