Correcaminos UAT Victoria vs El Calor de Cancun Tippek 16 augusztus 2025
🔈Mely játékosok vállalhatnak vezető szerepet a védekezésben? A legjobb védők nevei a Correcaminos UAT Victoria és El Calor de Cancun csapatainak összecsapása után derülnek ki, amely 16 augusztus 1:15-kor kerül megrendezésre a "LNBP" tornán. A mérkőzés alapos elemzése után készen állunk megosztani előrejelzéseinket a lehetséges eredményéről.
Személyes találkozók
📊Eddig Correcaminos UAT Victoria és El Calor de Cancun csapatai két hivatalos találkozót játszottak, a legutóbbi 23 szeptember 2024-én volt. A mérkőzés Correcaminos UAT Victoria pályáján zajlott, és 79:90 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Correcaminos UAT Victoria - El Calor de Cancun

Correcaminos UAT Victoria Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Correcaminos UAT Victoria lépett a pályára a 14 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 3 győzelmek, 11 legyőzi.
📈Egész szezonban, Correcaminos UAT Victoria büszkélkedhet siker arány 21.43%, míg a vereség számla 78.57% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 174.21 pontot, átlagosan 81.64 pont per meccs, de elismeri, 92.57 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 80.5 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 90.25 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Correcaminos UAT Victoria

El Calor de Cancun Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, El Calor de Cancun lépett a pályára a 14 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 6 győzelmek, 8 legyőzi.
📈Egész szezonban, El Calor de Cancun büszkélkedhet siker arány 42.86%, míg a vereség számla 57.14% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 168 pontot, átlagosan 81.21 pont per meccs, de elismeri, 86.79 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 83.25 meccsenként, átlagosan hiányzik 89 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: El Calor de Cancun
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 2;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 0; vendégek részéről (idegenben) - 2;
- első negyed átlagos összpontszáma: 42.5;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 15.5, míg a vendégek - 27.
Első negyed statisztikák: Correcaminos UAT Victoria (otthon) vs El Calor de Cancun (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 8 vs 8;
- győzelmek száma: 2 (25%) vs 4 (50%);
- vereségek száma: 6 (75%) vs 3 (37.5%);
- döntetlenek száma: 0 (0%) vs 1 (12.5%).
- átlagos szerzett pontok: 20.75 vs 19.13;
- átlagos kapott pontok: 23.13 vs 21.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 2 vs 4;
- vereségek száma: 7 vs 5;
- döntetlenek száma: 1 vs 1;
- első negyed átlagos összpontszáma: 43.1 (szerzett - 19.8, kapott - 23.3) vs 39.8 (szerzett - 19.1, kapott - 20.7).
- A Correcaminos UAT Victoria elveszíti az első negyedet minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (LNBP).
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 2;
- hazai csapat győzelmei - 0, vendég csapat győzelmei - 2.
Statisztika: Correcaminos UAT Victoria vs El Calor de Cancun
- mérkőzések száma a tornán: 14 vs 14;
- győzelmek száma: 3 (21.43%) vs 6 (42.86%);
- vereségek száma: 11 (78.57%) vs 8 (57.14%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 2 vs 5;
- vereségek száma: 8 vs 5;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
- A Correcaminos UAT Victoria vesztett minden utolsó 8 mérkőzésén (LNBP).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 77.5, a vendég csapatnál - 85.5;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 163.
Statisztika: Correcaminos UAT Victoria vs El Calor de Cancun
- átlagos összpontszám a tornán: 174.21 vs 168;
- átlagos szerzett pontok: 81.64 vs 81.21;
- átlagos kapott pontok: 92.57 vs 86.79;
- az első félidő átlagos pontszáma: 38.79 vs 40.14;
- a második félidő átlagos pontszáma: 42.86 vs 40.43;
- Correcaminos UAT Victoria: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 80.5;
- El Calor de Cancun: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 83.25;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 80.7 (otthon - 82.5) vs 81.3 (idegenben - 85.5).
- A El Calor de Cancun kevesebb mint 86.5 pontot szerzett a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (LNBP).
Szerkesztői előrejelzés
- A Correcaminos UAT Victoria vesztett minden utolsó 8 mérkőzésén (LNBP).