BCMU Arges Pitesti vs CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea Tippek 14 március 2026
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A BCMU Arges Pitesti és az CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 14 március 17:00-kor összecsapnak a "Liga Nationala" tornán. A meccs favoritja a BCMU Arges Pitesti csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a BCMU Arges Pitesti és CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 8;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 2 győzelem, a vendégek 6 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 73.5 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 74.38;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 147.88.
Az utolsó összecsapás 09 november 2025 napján volt a CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea helyszínén, és 82:75 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák BCMU Arges Pitesti - CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea

BCMU Arges Pitesti Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, BCMU Arges Pitesti lépett a pályára a 20 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 13 győzelmek, 7 legyőzi.
📈Egész szezonban, BCMU Arges Pitesti büszkélkedhet siker arány 65%, míg a vereség számla 35% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 157.05 pontot, átlagosan 81.1 pont per meccs, de elismeri, 75.95 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 80.3 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 71.3 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: BCMU Arges Pitesti

CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea lépett a pályára a 20 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 12 győzelmek, 8 legyőzi.
📈Egész szezonban, CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea büszkélkedhet siker arány 60%, míg a vereség számla 40% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 175.45 pontot, átlagosan 90.35 pont per meccs, de elismeri, 85.1 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 89 meccsenként, átlagosan hiányzik 82.7 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 8;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 0; vendégek részéről (idegenben) - 2;
- első negyed átlagos összpontszáma: 37.13;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 18.25, míg a vendégek - 18.88.
Első negyed statisztikák: BCMU Arges Pitesti (otthon) vs CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 10 vs 10;
- győzelmek száma: 8 (80%) vs 6 (60%);
- vereségek száma: 2 (20%) vs 4 (40%);
- döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
- átlagos szerzett pontok: 22.5 vs 23.9;
- átlagos kapott pontok: 18.6 vs 19.8.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 6 vs 5;
- vereségek száma: 4 vs 4;
- döntetlenek száma: 0 vs 1;
- első negyed átlagos összpontszáma: 42.7 (szerzett - 22.1, kapott - 20.6) vs 47.6 (szerzett - 24.8, kapott - 22.8).
- A CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea kevesebb mint 20.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a BCMU Arges Pitesti (Liga Nationala).
Tipp a mérkőzés kimenetelére
H2H:
- összecsapások száma - 8;
- hazai csapat győzelmei - 2, vendég csapat győzelmei - 6.
Statisztika: BCMU Arges Pitesti vs CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea
- mérkőzések száma a tornán: 20 vs 20;
- győzelmek száma: 13 (65%) vs 12 (60%);
- vereségek száma: 7 (35%) vs 8 (40%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 9;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 5.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 5 vs 7;
- vereségek száma: 5 vs 3;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 3;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.
- A CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea nyert +2.5 pont hátránnyal a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a BCMU Arges Pitesti (Liga Nationala).
Tipp a gólszámra
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 73.5, a vendég csapatnál - 74.38;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 147.88.
Statisztika: BCMU Arges Pitesti vs CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea
- átlagos összpontszám a tornán: 157.05 vs 175.45;
- átlagos szerzett pontok: 81.1 vs 90.35;
- átlagos kapott pontok: 75.95 vs 85.1;
- az első félidő átlagos pontszáma: 41.15 vs 43.65;
- a második félidő átlagos pontszáma: 39.3 vs 45.85;
- BCMU Arges Pitesti: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 80.3;
- CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 89;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 84.3 (otthon - 84.5) vs 89 (idegenben - 89).
- A CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea kevesebb mint 82.5 pontot szerzett minden utolsó 8 mérkőzésén szemben a BCMU Arges Pitesti (Liga Nationala).
Szerkesztői előrejelzés
- Volt kevesebb mint 165.5 pontot szerzett az utolsó 8 BCMU Arges Pitesti mérkőzésén szemben a CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea minden alkalommal (Liga Nationala).
- Volt kevesebb mint 165.5 pontot szerzett a 12 utolsó 14 BCMU Arges Pitesti otthon mérkőzésén (Liga Nationala).