Real Madrid vs Murcia Tippek 9 március 2025

    Real Madrid
    Real Madrid
    UCAM Murcia
    UCAM Murcia
    80
    75
    23
    14
    21
    22
    28
    15
    16
    16

    📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Real Madrid BC és az Ucam Murcia bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 9 március 11:30-kor összecsapnak a "Basketball Spagnola ACB" tornán. A meccs favoritja a Real Madrid BC csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Real Madrid BC és Ucam Murcia csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 41;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 38 győzelem, a vendégek 3 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 85.49 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 72.9;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 158.39.

    Az utolsó összecsapás 03 november 2024 napján volt a Ucam Murcia helyszínén, és 64:85 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Real Madrid - Murcia

    93%
    41 Győzelmek
    7%
    3 Győzelmek
    03.05.26
    ACB
    Real Madrid
    Real Madrid
    Ucam Murcia
    Ucam Murcia
    131
    123
    25
    29
    25
    34
    31
    29
    33
    22
    17
    9
    30.12.25
    ACB
    Ucam Murcia
    Ucam Murcia
    Real Madrid
    Real Madrid
    80
    91
    18
    22
    14
    19
    23
    26
    25
    24
    09.03.25
    Spagnola ACB
    Real Madrid
    Real Madrid
    UCAM Murcia
    UCAM Murcia
    80
    75
    23
    28
    14
    15
    21
    16
    22
    16
    03.11.24
    ACB
    Ucam Murcia
    Ucam Murcia
    Real Madrid
    Real Madrid
    64
    85
    11
    22
    20
    18
    17
    26
    16
    19
    12.06.24
    ACB
    Ucam Murcia
    Ucam Murcia
    Real Madrid
    Real Madrid
    73
    84
    19
    17
    21
    15
    16
    34
    17
    18
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Real Madrid Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Real Madrid BC lépett a pályára a 11 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 8 győzelmek, 3 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Real Madrid BC büszkélkedhet siker arány 80.95%, míg a vereség számla 19.05% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 164.1 pontot, átlagosan 87.48 pont per meccs, de elismeri, 76.62 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 90.09 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 75.27 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Real Madrid

    01.11.26
    ACB
    Real Madrid
    Real Madrid
    CB Miraflores
    CB Miraflores
    90
    79
    14
    17
    25
    14
    25
    22
    26
    26
    GY
    29.10.26
    ERL
    Real Madrid
    Real Madrid
    Fenerbahce Istanbul
    Fenerbahce Istanbul
    95
    76
    22
    24
    25
    18
    23
    13
    25
    21
    GY
    27.10.26
    ERL
    Saski Baskonia
    Saski Baskonia
    Real Madrid
    Real Madrid
    86
    104
    19
    30
    27
    26
    23
    26
    17
    22
    GY
    25.10.26
    ACB
    Caprabo Lleida
    Caprabo Lleida
    Real Madrid
    Real Madrid
    86
    122
    21
    31
    19
    23
    23
    27
    23
    41
    GY
    22.10.26
    ERL
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Real Madrid
    Real Madrid
    99
    113
    30
    23
    22
    28
    21
    30
    26
    32
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    UCAM Murcia Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Ucam Murcia lépett a pályára a 11 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 5 győzelmek, 6 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Ucam Murcia büszkélkedhet siker arány 47.62%, míg a vereség számla 52.38% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 163.62 pontot, átlagosan 81.38 pont per meccs, de elismeri, 82.24 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 82.2 meccsenként, átlagosan hiányzik 81.9 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: UCAM Murcia

    31.10.26
    ACB
    Ucam Murcia
    Ucam Murcia
    Caprabo Lleida
    Caprabo Lleida
    125
    98
    34
    21
    26
    19
    25
    25
    40
    33
    GY
    27.10.26
    Champions League
    Ucam Murcia
    Ucam Murcia
    Peristeri Athens
    Peristeri Athens
    72
    80
    15
    16
    17
    17
    18
    27
    22
    20
    V
    24.10.26
    ACB
    Ucam Murcia
    Ucam Murcia
    CB Coruna
    CB Coruna
    88
    81
    18
    17
    19
    23
    26
    18
    25
    23
    GY
    18.10.26
    ACB
    Valencia Basket
    Valencia Basket
    Ucam Murcia
    Ucam Murcia
    116
    93
    25
    14
    33
    22
    28
    24
    30
    33
    V
    14.10.26
    Champions League
    Brose Bamberg
    Brose Bamberg
    Ucam Murcia
    Ucam Murcia
    67
    86
    17
    15
    15
    19
    23
    32
    12
    20
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • összecsapások száma - 41;
    • hazai csapat győzelmei - 38, vendég csapat győzelmei - 3.

    Statisztika: Real Madrid BC vs Ucam Murcia

    • mérkőzések száma a tornán: 11 vs 11;
    • győzelmek száma: 17 (80.95%) vs 10 (47.62%);
    • vereségek száma: 4 (19.05%) vs 11 (52.38%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 11;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 6 vs 6;
    • vereségek száma: 4 vs 4;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 4;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 4.
    👉Tippek: Real Madrid Hendikep (-8,5) (szorzói: 1.46)

    Tipp a gólszámra

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 85.49, a vendég csapatnál - 72.9;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 158.39.

    Statisztika: Real Madrid BC vs Ucam Murcia

    • átlagos összpontszám a tornán: 164.1 vs 163.62;
    • átlagos szerzett pontok: 87.48 vs 81.38;
    • átlagos kapott pontok: 76.62 vs 82.24;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 42.33 vs 38.95;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 45.14 vs 40.9;
    • Real Madrid BC: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 90.09;
    • Ucam Murcia: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 82.2;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 80.7 (otthon - 88.5) vs 86 (idegenben - 85).

    👉Tippek: Total pontok Felett (164,5) (szorzói: 1.9)

    Total pontok Alatt (168,5)
    Tényező-182
    Közzétett: 2025.03.07., 12:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Real Madrid - UCAM Murcia

    A Real Madrid nyert:
    real-madrid-bcucam-murciaminden utolsó 22 otthon mérkőzésén szemben a UCAM Murcia.
    real-madrid-bcucam-murciaminden utolsó 21 otthon mérkőzésén szemben a UCAM Murcia (Basketball Spagnola ACB).
    real-madrid-bcucam-murciaa 20 utolsó 21 mérkőzésén szemben a UCAM Murcia.
    real-madrid-bcucam-murciaa 19 utolsó 20 mérkőzésén szemben a UCAM Murcia (Basketball Spagnola ACB).
    real-madrid-bca 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén.
    real-madrid-bcminden utolsó 11 otthon mérkőzésén (Basketball Spagnola ACB).
    real-madrid-bcminden utolsó 9 mérkőzésén (Basketball Spagnola ACB).
    Real Madrid Győzelem (beleértve az OT-t is)
    Everygame
    -1000
    A Real Madrid megnyeri a második negyedet:
    real-madrid-bcucam-murciaa 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén szemben a UCAM Murcia.
    real-madrid-bcucam-murciaa 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén szemben a UCAM Murcia (Basketball Spagnola ACB).
    2. negyed Real Madrid Győzelem
    -256
    A Real Madrid megnyeri az első félidőt:
    real-madrid-bcucam-murciaa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a UCAM Murcia (Basketball Spagnola ACB).
    real-madrid-bcucam-murciaminden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a UCAM Murcia.
    real-madrid-bcminden utolsó 11 otthon mérkőzésén (Basketball Spagnola ACB).
    real-madrid-bcminden utolsó 6 mérkőzésén (Basketball Spagnola ACB).
    1. félidő Real Madrid Győzelem
    -435
    A Real Madrid megnyeri a második félidőt:
    real-madrid-bcucam-murciaminden utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a UCAM Murcia (Basketball Spagnola ACB).
    2. félidő Real Madrid Győzelem
    -385
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Real Madrid - UCAM Murcia Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    MGYVForma
    1.
    Real Madrid
    Real Madrid
    34304
    2.
    Valencia Basket
    Valencia Basket
    34259
    3.
    CB 1939 Canarias
    CB 1939 Canarias
    34259
    8.
    Baskonia Vitoria-Gasteiz
    Baskonia Vitoria-Gasteiz
    341915
    9.
    UCAM Murcia
    UCAM Murcia
    341717
    10.
    Basquet Manresa
    Basquet Manresa
    341717