Real Madrid vs Murcia Πρόβλεψη 9 Μάρτιος 2025
📢Ποια τακτικά σχήματα μπορούν να χρησιμοποιηθούν εναντίον της ζώνης άμυνας; Οι Real Madrid BC και Ucam Murcia θα μας δείξουν τις επιθετικές τους επιλογές όταν αναμετρηθούν στις 9 Μάρτιος στις 11:30 AM στο τουρνουά "Basketball Spagnola ACB". Το φαβορί του αγώνα είναι η ομάδα Real Madrid BC και η νίκη κάθε πλευράς αποτιμάται ως εξής: έναντι . Θα αναλύσουμε πόσο ακριβείς είναι οι αξιολογήσεις των bookmakers στην πρόβλεψή μας.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Real Madrid BC και Ucam Murcia:
- έπαιξαν 41 αγώνες;
- νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 38 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 3 για τους φιλοξενούμενους;
- η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 85.49 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 72.9;
- μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 158.39;
Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 03 Νοέμβριος 2024 στον χώρο της ομάδας Ucam Murcia και έληξε με σκορ 64:85.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Real Madrid - Murcia

Real Madrid Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Real Madrid BC έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 11 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 8 νίκες, 3 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Real Madrid BC μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 80.95%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 19.05% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 164.1 μονάδες, με μέσο όρο 87.48 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 76.62 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 90.09 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 75.27 πόντους ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Real Madrid

UCAM Murcia Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Ucam Murcia έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 11 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 5 νίκες, 6 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Ucam Murcia μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 47.62%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 52.38% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 163.62 μονάδες, με μέσο όρο 81.38 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 82.24 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 82.2 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 81.9 ανά συνάντηση.
Αποτελέσματα αγώνων: UCAM Murcia
Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος
H2H:
- αριθμός αντιπαραθέσεων - 41;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 38, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 3.
Στατιστικά: Real Madrid BC vs Ucam Murcia
- αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 11 vs 11;
- αριθμός νικών: 17 (80.95%) vs 10 (47.62%);
- αριθμός ηττών: 4 (19.05%) vs 11 (52.38%);
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 11;
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 5.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- αριθμός νικών: 6 vs 6;
- αριθμός ηττών: 4 vs 4;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 4;
- αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 4.
Πρόβλεψη συνολικών γκολ
H2H:
- μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 85.49, για την ομάδα εκτός έδρας - 72.9;
- μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 158.39.
Στατιστικά: Real Madrid BC εναντίον Ucam Murcia
- μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 164.1 εναντίον 163.62;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 87.48 εναντίον 81.38;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 76.62 εναντίον 82.24;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 42.33 εναντίον 38.95;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 45.14 εναντίον 40.9;
- Real Madrid BC: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 90.09;
- Ucam Murcia: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 82.2;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 80.7 (εντός έδρας - 88.5) εναντίον 86 (εκτός έδρας - 85).