Hapoel Holon vs Hapoel Galil Elion Tippek 8 december 2025

    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    Hapoel Galil Elion
    Hapoel Galil Elion
    92
    82
    28
    13
    30
    21
    22
    24
    14
    22

    📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Hapoel Holon és az Hapoel Galil Elion bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 8 december 18:55-kor összecsapnak a "Szuperliga" tornán. A meccs favoritja a Hapoel Holon csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Hapoel Holon és Hapoel Galil Elion csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 19;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 16 győzelem, a vendégek 3 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 85.74 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 77.95;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 163.68.

    Az utolsó összecsapás 09 szeptember 2025 napján volt a Hapoel Holon helyszínén, és 91:83 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Hapoel Holon - Hapoel Galil Elion

    86%
    18 Győzelmek
    14%
    3 Győzelmek
    10.05.26
    Superliga
    Hapoel Galil Elion
    Hapoel Galil Elion
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    76
    103
    16
    35
    19
    24
    22
    14
    19
    30
    08.12.25
    Superliga
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    Hapoel Galil Elion
    Hapoel Galil Elion
    92
    82
    28
    22
    13
    24
    30
    14
    21
    22
    09.09.25
    Israel IBL Cup
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    Hapoel Galil Elion
    Hapoel Galil Elion
    91
    83
    29
    26
    24
    22
    26
    14
    12
    21
    12.01.25
    Superliga
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    Hapoel Galil Elion
    Hapoel Galil Elion
    80
    77
    10.01.25
    Superliga
    Hapoel Holon BC
    Hapoel Holon BC
    Hapoel Galil Elyon
    Hapoel Galil Elyon
    80
    77
    22
    17
    26
    16
    18
    21
    14
    23
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Hapoel Holon Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Hapoel Holon lépett a pályára a 6 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 4 győzelmek, 2 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Hapoel Holon büszkélkedhet siker arány 66.67%, míg a vereség számla 33.33% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 167.83 pontot, átlagosan 83 pont per meccs, de elismeri, 84.83 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 85.25 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 84.25 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Hapoel Holon

    02.11.26
    Superliga
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    Maccabi Rishon
    Maccabi Rishon
    70
    78
    22
    24
    20
    23
    17
    14
    11
    17
    V
    28.10.26
    Champions League
    Rasta Vechta
    Rasta Vechta
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    81
    88
    18
    17
    21
    27
    22
    23
    20
    21
    GY
    23.10.26
    Superliga
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    75
    91
    12
    30
    26
    20
    14
    25
    23
    16
    GY
    19.10.26
    Superliga
    Hapoel Eilat
    Hapoel Eilat
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    78
    69
    20
    11
    16
    23
    19
    18
    23
    17
    V
    14.10.26
    Champions League
    Spartak Subotica
    Spartak Subotica
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    84
    86
    14
    27
    23
    15
    19
    20
    28
    24
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Hapoel Galil Elion Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Hapoel Galil Elion lépett a pályára a 7 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 2 győzelmek, 5 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Hapoel Galil Elion büszkélkedhet siker arány 28.57%, míg a vereség számla 71.43% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 151.43 pontot, átlagosan 71.14 pont per meccs, de elismeri, 80.29 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 75.33 meccsenként, átlagosan hiányzik 83.67 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: Hapoel Galil Elion

    02.11.26
    Superliga
    Hapoel Galil Elion
    Hapoel Galil Elion
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    74
    82
    20
    25
    17
    13
    15
    23
    22
    21
    V
    26.10.26
    Superliga
    Maccabi Ashdod
    Maccabi Ashdod
    Hapoel Galil Elion
    Hapoel Galil Elion
    66
    77
    23
    16
    7
    26
    26
    19
    10
    16
    GY
    19.10.26
    Superliga
    Hapoel Galil Elion
    Hapoel Galil Elion
    Maccabi Urban Ramat GAN
    Maccabi Urban Ramat GAN
    104
    101
    22
    22
    21
    24
    33
    23
    28
    32
    GY
    10.10.26
    Superliga
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Hapoel Galil Elion
    Hapoel Galil Elion
    120
    93
    41
    10
    29
    20
    32
    27
    18
    36
    V
    28.09.26
    Israel IBL Cup
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    Hapoel Galil Elion
    Hapoel Galil Elion
    78
    70
    23
    16
    21
    10
    17
    28
    17
    16
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Statisztika az 1. negyedben: Hapoel Holon (otthon) vs Hapoel Galil Elion (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 4 vs 3;
    • győzelmek száma: 1 (25%) vs 0 (0%);
    • vereségek száma: 3 (75%) vs 2 (66.67%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 1 (33.33%).
    • átlagos szerzett pontok száma: 18.25 vs 18.67;
    • átlagos kapott pontok száma: 20.5 vs 21.33.

    Legutóbbi 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 2 vs 1;
    • vereségek száma: 8 vs 8;
    • döntetlenek száma: 0 vs 1;
    • átlagos 1. negyed összpontszám: 39.4 (szerzett - 18.1, kapott - 21.3) vs 36.1 (szerzett - 15.9, kapott - 20.2).
    Trendek
    • A Hapoel Galil Elion kevesebb mint 21.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 10 mérkőzésén.
    • A Hapoel Galil Elion kevesebb mint 21.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 9 mérkőzésén (Szuperliga).
    • A Hapoel Galil Elion kevesebb mint 21.5 pontot szerez az első negyedben a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    • A Hapoel Galil Elion kevesebb mint 21.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Szuperliga).
    👉Tippek: 1. negyed, Hapoel Galil Elion Total pontok Alatt (21,5) (szorzói: 1.36)

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • összecsapások száma - 19;
    • hazai csapat győzelmei - 16, vendég csapat győzelmei - 3.

    Statisztika: Hapoel Holon vs Hapoel Galil Elion

    • mérkőzések száma a tornán: 6 vs 7;
    • győzelmek száma: 4 (66.67%) vs 2 (28.57%);
    • vereségek száma: 2 (33.33%) vs 5 (71.43%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 3;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 5 vs 3;
    • vereségek száma: 5 vs 7;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 3;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
    👉Tippek: Hapoel Galil Elion Hendikep (+17,5)

    Tipp a gólszámra

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 85.74, a vendég csapatnál - 77.95;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 163.68.

    Statisztika: Hapoel Holon vs Hapoel Galil Elion

    • átlagos összpontszám a tornán: 167.83 vs 151.43;
    • átlagos szerzett pontok: 83 vs 71.14;
    • átlagos kapott pontok: 84.83 vs 80.29;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 40.33 vs 34;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 42.67 vs 37.14;
    • Hapoel Holon: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 85.25;
    • Hapoel Galil Elion : átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 75.33;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 85.3 (otthon - 83) vs 69 (idegenben - 75.25).

    👉Tippek: Total pontok Felett (151,5) (szorzói: 1.37)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt több mint 154.5 pontot szerzett a 16 utolsó 17 Hapoel Holon mérkőzésén (Szuperliga).
    • Volt több mint 154.5 pontot szerzett a 11 utolsó 12 Hapoel Holon otthon mérkőzésén.
    • Volt több mint 154.5 pontot szerzett az utolsó 7 Hapoel Holon otthon mérkőzésén minden alkalommal (Szuperliga).

    Total pontok Felett (154,5)
    Tényező-192
    Közzétett: 2025.12.06., 19:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Hapoel Holon - Hapoel Galil Elion

    A Hapoel Galil Elion elveszíti az első félidőt:
    hapoel-galil-elion-safed-2a 10 utolsó 11 mérkőzésén.
    hapoel-galil-elion-safed-2minden utolsó 6 mérkőzésén (Szuperliga).
    hapoel-galil-elion-safed-2minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén.
    1. félidő Hapoel Holon Győzelem
    -263
    A Hapoel Galil Elion elveszíti a második negyedet:
    hapoel-galil-elion-safed-2a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Szuperliga).
    2. negyed Hapoel Holon Győzelem
    -185
    A Hapoel Holon elveszíti az első félidőt:
    hapoel-unet-holona 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén.
    1. félidő Hapoel Galil Elion Győzelem
    +223
    Volt több mint 154.5 pontot szerzett:
    hapoel-unet-holona 16 utolsó 17 Hapoel Holon mérkőzésén (Szuperliga).
    hapoel-unet-holona 11 utolsó 12 Hapoel Holon otthon mérkőzésén.
    hapoel-unet-holonaz utolsó 7 Hapoel Holon otthon mérkőzésén minden alkalommal (Szuperliga).
    Total pontok Felett (154,5)
    -238
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Hapoel Holon - Hapoel Galil Elion Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    MGYVPForma
    4.
    Bnei Herzliya Basket
    Bnei Herzliya Basket
    2618844
    5.
    Hapoel Holon BC
    Hapoel Holon BC
    26151141
    6.
    Hapoel Migdal Haemek
    Hapoel Migdal Haemek
    26151141
    11.
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    2691735
    12.
    Hapoel Galil Elyon
    Hapoel Galil Elyon
    2671933
    13.
    Elitzur Netanya
    Elitzur Netanya
    2671933