Σκέπασμα:
Χώμα
Ciobanu vs Beukers, Nika Αποτελέσματα Αποτελέσματα στο 18 Αύγουστος 2026

Daniela Ciobanu

Beukers, Nika
-
-
Παρακολουθήστε Online Daniela Ciobanu vs Beukers, Nika

Daniela Ciobanu - Beukers, Nika
Η μετάδοση αυτού του αγώνα τελείωσε. Ωστόσο, πολλές άλλες εκπομπές είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο του συνεργάτη. Χρειάζεται μόνο:
- Ακολουθήστε το σύνδεσμο
- Εγγραφείτε στην ιστοσελίδα της εκπομπής
- Παρακολουθήστε εκπομπές χωρίς διαφημίσεις
Daniela Ciobanu – Beukers, Nika H2H
Η Daniela Ciobanu και η Beukers, Nika δεν έχουν ιστορικό αγώνων H2H.
0%
0 Νίκη
0%
0 Νίκη
Τελευταία παιχνίδια: Daniela Ciobanu
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Τελευταία παιχνίδια: Beukers, Nika
15.08.26
UTR PTT Arnhem Women 04
Vicky Van De Peer

Beukers, Nika
2
0
6
1
7
5
Νικώ
14.08.26
UTR PTT Arnhem Women 04
Lomans, Chloe

Beukers, Nika
1
2
1
6
6
3
4
6
Γουόν
13.08.26
UTR PTT Arnhem Women 04
Scaldalai, Emma

Beukers, Nika
2
1
2
6
6
2
6
0
Νικώ
11.08.26
UTR PTT Arnhem Women 04
Natalia Siedliska

Beukers, Nika
2
0
6
2
6
2
Νικώ
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Υπολογίστε τα κέρδη σας
Άλλοι Τένις αγώνες
ITF Tunisia M15 Monastir 28

Αβδυληαμιδ Μυβαρακ

Βαδερ Αλαβδυλλαη
26 Αυγ
07:00
Περισσότερες πληροφορίες
ITF Slovenia M25 Maribor

Φιλιπ Τζεφφ Πλανινσεκ

Ματις Ηριβαρ
26 Αυγ
08:00
Περισσότερες πληροφορίες
ITF Austria M15 Vienna

Δανιελ Βιεν

Τζυαν Ιγνακιο Γαλλεγο
26 Αυγ
08:00
Περισσότερες πληροφορίες
UTR PTT Clemson Women 01

Kholdarova, Sadbaroy

Lauretti, Sofia
26 Αυγ
14:00
Περισσότερες πληροφορίες
UTR PTT Boise Men 01

Avery Tallakson

Julius Seifert
26 Αυγ
16:10
Περισσότερες πληροφορίες
UTR PTT Clemson Men 02

Vysochenko, Oleksandr

Luka Vuglar
27 Αυγ
13:00
Περισσότερες πληροφορίες
Με συγχωρείτε
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

