Saint-Louis vs Earthquakes Πρόβλεψη 31 Μάιος 2025

    🔊Ο επερχόμενος αγώνας μεταξύ St. Louis City και San Jose Earthquakes υπόσχεται να είναι ένα συναρπαστικό γεγονός. Οι ομάδες βρίσκονται σε διαφορετικούς πόλους της βαθμολογίας, γεγονός που προσθέτει ίντριγκα σε αυτή τη σύγκρουση. Οι γηπεδούχοι, αντιμετωπίζοντας δυσκολίες στην αποτελεσματικότητα, επιδιώκουν να βελτιώσουν τις επιδόσεις τους και να ανέβουν ψηλότερα στη βαθμολογία. Την ίδια στιγμή, οι φιλοξενούμενοι επιδεικνύουν μια σίγουρη απόδοση εκτός έδρας, όπου η άμυνά τους φαίνεται σχεδόν αδιαπέραστη. Αναμένεται ένα ενδιαφέρον τακτικό ντέρμπι: οι γηπεδούχοι θα προσπαθήσουν να ελέγξουν την κατοχή, ενώ οι φιλοξενούμενοι ποντάρουν στις γρήγορες αντεπιθέσεις.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων έλαβε χώρα στις 22 Σεπτέμβριος 2024 και έληξε με σκορ 1-2. Ας δούμε τα στατιστικά σύγκρισης εκείνης της συνάντησης (γηπεδούχοι - Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 55% έναντι 45%;
    • κόρνερ: 4 έναντι 4;
    • φάουλ: 7 έναντι 13;
    • κίτρινες κάρτες: 0 έναντι 1;
    • τελικές προσπάθειες στον στόχο: 6 έναντι 2.

    📊Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αναμετρήσεων μεταξύ Σεντ Λούις Σίτι και Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς:

    • έχουν διεξαχθεί 4 αγώνες;
    • οι νίκες των γηπεδούχων είναι 4, των φιλοξενούμενων 0, ισοπαλίες 0;
    • σύνολο γκολ - 9 έναντι 2;
    • μέσος όρος τερμάτων στο 1ο ημίχρονο - 2, στο 2ο - 0.75;
    • μέσος όρος τερμάτων ανά αγώνα - 2.75.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Saint-Louis - Earthquakes

    88%
    7 Νίκη
    0%
    0 Σχεδιάζω
    13%
    1 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    8
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.38
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    75%
    2.38
    Μέσο σύνολο
    1
    5.75
    Γωνία
    5.88
    2
    Κίτρινες κάρτες
    2.38
    14.38
    Φάουλ
    13.13
    Τελευταίοι αγώνες
    16.08.26
    mls
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    0.3
    2.49
    4
    5
    16
    17
    1
    2
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    0.3
    2.49
    4
    5
    16
    17
    1
    2
    26.04.26
    MLS
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    San Jose Earthquakes
    San Jose Earthquakes
    1.99
    1.61
    10
    3
    12
    12
    2
    3
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    1.99
    1.61
    10
    3
    12
    12
    2
    3
    21.09.25
    MLS
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    3.24
    1.71
    11
    3
    16
    13
    3
    1
    1
    3
    1
    3
    0
    0
    3.24
    1.71
    11
    3
    16
    13
    3
    1
    31.05.25
    MLS
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    1
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    1.64
    0.79
    6
    9
    18
    15
    3
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.64
    0.79
    6
    9
    18
    15
    3
    2
    22.09.24
    MLS
    San Jose Earthquakes
    San Jose Earthquakes
    Saint Louis City
    Saint Louis City
    -
    -
    4
    4
    7
    13
    0
    1
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    -
    -
    4
    4
    7
    13
    0
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Saint-Louis City Επισκόπηση ομάδας

    Η τελευταία επίσημη αναμέτρηση της ομάδας διεξήχθη στις στο πλαίσιο του MLS (γηπεδούχοι - Colorado Rapids, φιλοξενούμενοι - St. Louis City). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1-0.

    Η στατιστική του αγώνα ήταν η εξής (St. Louis City vs Colorado Rapids):

    • κατοχή μπάλας: 54% vs 46%;
    • κόρνερ: 5 vs 3;
    • φάουλ: 15 vs 6;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 1;
    • σουτ εντός εστίας: 1 vs 5.

    Η Σεντ Λούις Σίτι διανύει μια δύσκολη περίοδο στη σεζόν, καταλαμβάνοντας την 14η θέση στη λίγκα. Η ομάδα παρουσιάζει αδύναμη φόρμα: μόλις μία νίκη στους τελευταίους δέκα αγώνες και έξι ήττες λένε πολλά. Ο σύλλογος προσπαθεί να χτίσει το παιχνίδι του μέσω ελέγχου της μπάλας και επιθετικών θέσεων, αλλά συχνά του λείπει η αποτελεσματικότητα στην τελική φάση. Στους τελευταίους αγώνες δέχεται σταθερά γκολ - αυτό είναι ένα μεγάλο πρόβλημα για την άμυνα της ομάδας. Χρειάζεται να συγκεντρώνουν βαθμούς, αλλά ο αντίπαλος δεν θα παραδώσει τίποτα εύκολα.

    Αποτελέσματα αγώνων: Saint-Louis City

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    mls
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    Dallas
    Dallas
    1.4
    0.87
    6
    3
    8
    15
    1
    2
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    1.4
    0.87
    6
    3
    8
    15
    1
    2
    Εφιστά
    23.08.26
    mls
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    Houston Dynamo
    Houston Dynamo
    1.38
    1.38
    1
    5
    18
    10
    4
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.38
    1.38
    1
    5
    18
    10
    4
    3
    Γουόν
    20.08.26
    mls
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    2.1
    0.52
    9
    2
    12
    11
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    2.1
    0.52
    9
    2
    12
    11
    2
    2
    Εφιστά
    16.08.26
    mls
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    0.3
    2.49
    4
    5
    16
    17
    1
    2
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    0.3
    2.49
    4
    5
    16
    17
    1
    2
    Γουόν
    02.08.26
    mls
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    Real Salt-Lake
    Real Salt-Lake
    1.57
    0.96
    9
    4
    12
    10
    3
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.57
    0.96
    9
    4
    12
    10
    3
    3
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    San-Jose Earthquakes Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των τωρινών φιλοξενούμενων διεξήχθη στις στο πλαίσιο του MLS (γηπεδούχοι - Λος Άντζελες Γκάλαξι, φιλοξενούμενοι - Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς). Ο αγώνας έληξε με σκορ 0-1.

    Η στατιστική του αγώνα είναι η εξής (Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς vs Λος Άντζελες Γκάλαξι):

    • ποσοστό κατοχής της μπάλας: 45% vs 55%;
    • κόρνερ: 4 vs 10;
    • φάουλ: 14 vs 5;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 0;
    • σουτ εντός εστίας: 6 vs 5.

    Οι San Jose Earthquakes εκπλήσσουν με τη σταθερότητά τους εκτός έδρας, καθώς διατηρούν μια σειρά από τρία συνεχόμενα ματς χωρίς να δεχτούν γκολ. Αυτή τη στιγμή κατέχουν την 7η θέση στη λίγκα και συνεχίζουν τη μάχη για μια θέση στα πλέι-οφ του MLS. Το στυλ παιχνιδιού τους βασίζεται σε δυναμικές αντεπιθέσεις και στην αξιοποίηση της ταχύτητας των πλάγιων παικτών, κάτι που αποδίδει καρπούς - η μέση επίδοση τους σε γκολ υπερβαίνει τα δύο ανά αγώνα. Επιπλέον, η ομάδα ξέρει να αμύνεται αποτελεσματικά ακόμα και απέναντι σε ισχυρούς αντιπάλους.

    Αποτελέσματα αγώνων: San-Jose Earthquakes

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    mls
    Houston Dynamo
    Houston Dynamo
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    0.67
    1.33
    7
    4
    8
    9
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.67
    1.33
    7
    4
    8
    9
    0
    1
    Εφιστά
    23.08.26
    mls
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    Minnesota United
    Minnesota United
    1.96
    1.72
    3
    3
    14
    15
    1
    0
    1
    5
    1
    3
    0
    2
    1.96
    1.72
    3
    3
    14
    15
    1
    0
    Νικώ
    20.08.26
    mls
    Los Angeles Galaxy
    Los Angeles Galaxy
    1
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    1.44
    2
    2
    5
    12
    17
    2
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.44
    2
    2
    5
    12
    17
    2
    3
    Νικώ
    16.08.26
    mls
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    0.3
    2.49
    4
    5
    16
    17
    1
    2
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    0.3
    2.49
    4
    5
    16
    17
    1
    2
    Νικώ
    02.08.26
    mls
    Cincinnati
    Cincinnati
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    1.58
    0.68
    9
    6
    12
    6
    3
    0
    4
    2
    1
    1
    3
    1
    1.58
    0.68
    9
    6
    12
    6
    3
    0
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 4;
    • νίκες γηπεδούχων - 4, νίκες φιλοξενούμενων - 0, ισοπαλίες - 0.

    Στατιστικά: Saint-Louis City vs San Jose Earthquakes

    • αγώνων στο τουρνουά: 15 vs 16;
    • νικών: 2 vs 6;
    • ποσοστό νικών: 13% vs 38%;
    • ηττών: 8 vs 6;
    • ισοπαλιών: 5 vs 4.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 1 vs 5;
    • ηττών: 6 vs 2;
    • ισοπαλιών: 3 vs 3.
    Τάσεις
    • Saint-Louis City δεν κερδίζει σε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια.
    • Saint-Louis City δεν κερδίζει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 11 παιχνίδια (MLS).
    • Saint-Louis City δεν κερδίζει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια (MLS).
    • San-Jose Earthquakes δεν χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 παιχνίδια.
    • San-Jose Earthquakes δεν χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια (MLS).
    👉Πρόβλεψη: San-Jose Earthquakes δεν θα χάσει(aποδόσεις: 1.77)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 2.25, οι φιλοξενούμενοι - 0.5;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.75;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 2; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 0.

    Στατιστικά: Saint-Louis City vs San Jose Earthquakes

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.07 vs 3.69;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 0.73 vs 2.06;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.4 vs 1.13;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.33 vs 0.94;
    • Saint-Louis City: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 0.71;
    • San Jose Earthquakes: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.14;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.1 (εντός - 1.2) vs 2 (εκτός - 1.2).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 San-Jose Earthquakes μακριά παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 San-Jose Earthquakes μακριά παιχνίδια (MLS).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)(aποδόσεις: 1.59)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κόρνερ σε απευθείας αναμετρήσεις - 10.5 (5.5 - για την ομάδα εντός έδρας και 5 - για την ομάδα εκτός έδρας);
    • μέσος όρος Σύνολο κόρνερ στην έδρα της ομάδας - 12.5 (7.5 - για την ομάδα εντός έδρας και 5 - για την ομάδα εκτός έδρας).

    Saint-Louis City: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.33; στην έδρα της ομάδας - 5.14;
    • τελευταία 10 ματς: μέσος όρος Σύνολο - 3.9; στην έδρα της ομάδας - 4.8.

    San Jose Earthquakes: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.19, εκτός έδρας - 3.43;
    • τελευταία 10 ματς: μέσος όρος Σύνολο - 5.5; εκτός έδρας - 3.4.
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 10.5 γωνία σε 7 της τελευταίας 8 San-Jose Earthquakes μακριά παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 10.5 γωνία σε 6 της τελευταίας 7 San-Jose Earthquakes μακριά παιχνίδια (MLS).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (10,5)(aποδόσεις: 1.67)

    Πρόβλεψη για τις κάρτες

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 3.5 (για την ομάδα του γηπεδούχου 1.75 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.75);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 5 (για την ομάδα του γηπεδούχου 1.5 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 3.5).

    Saint-Louis City: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2.2; στην έδρα - 1.71;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.7; στην έδρα - 1.8.

    San Jose Earthquakes: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.88, εκτός έδρας - 1.29;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.3; εκτός έδρας - 1.6.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (3,5)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 4;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 2 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 0 φορές.

    Στατιστικά: Saint-Louis City εναντίον San Jose Earthquakes

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 15 vs 16;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 5 vs 11;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Saint-Louis City εντός έδρας - 3 (43%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα San Jose Earthquakes εκτός έδρας - 4 (57%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 6 vs 6;
    • OZ εντός έδρας (Saint-Louis City) - 3 (60%);
    • OZ εκτός έδρας (San Jose Earthquakes) - 2 (40%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)(aποδόσεις: 1.48)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Ο αγώνας υπόσχεται να είναι έντονος, λόγω των διαφορών στα στυλ παιχνιδιού των ομάδων και της τρέχουσας θέσης τους στον πίνακα κατάταξης. Παρά την αδύναμη φόρμα των γηπεδούχων, η επιθυμία τους να διακόψουν την αρνητική πορεία μπορεί να παίξει καθοριστικό ρόλο στην αναμέτρηση με τους ισχυρούς φιλοξενούμενους. Ωστόσο, λαμβάνοντας υπόψη τις πρόσφατες επιτυχίες του Σαν Χοσέ εκτός έδρας και τα προβλήματα του Σεντ Λούις στην αξιοποίηση ευκαιριών, το πιο πιθανό αποτέλεσμα φαίνεται να είναι το σύνολο κάτω από 3,5 γκολ - αυτή η επιλογή υποστηρίζεται από τη στατιστική αποδοτικότητα και των δύο ομάδων στους τελευταίους αγώνες τους.
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    Στοίχημα-167
    Δημοσιεύθηκε: 29/05/2025, 2:46 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Saint-Louis City - San-Jose Earthquakes

    Saint-Louis City δεν κερδίζει:
    saint-louis-city-sc-1σε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια.
    saint-louis-city-sc-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 11 παιχνίδια (MLS).
    saint-louis-city-sc-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια (MLS).
    San-Jose Earthquakes δεν χάνει:
    san-jose-earthquakesσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 παιχνίδια.
    san-jose-earthquakesσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια (MLS).
    San-Jose Earthquakes δεν θα χάσει
    Everygame
    -145
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 4.5 γκολ:
    saint-louis-city-sc-1σε 15 της τελευταίας 17 Saint-Louis City παιχνίδια.
    saint-louis-city-sc-1σε 14 της τελευταίας 15 Saint-Louis City παιχνίδια (MLS).
    saint-louis-city-sc-1σε κάθε ένα από τα τελευταία 11 Saint-Louis City σπίτι παιχνίδια (MLS).
    σε 13 της τελευταίας 15 Ismir Pekmic παιχνίδια.
    Άντερ γκολ λιγότερος (4,5)
    -323
    Saint-Louis City Χάνει:
    saint-louis-city-sc-1σε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια (MLS).
    San-Jose Earthquakes Αποτελέσματα:
    san-jose-earthquakesσε 14 της τελευταίας 15 παιχνίδια.
    san-jose-earthquakesσε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια (MLS).
    san-jose-earthquakesσε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια.
    san-jose-earthquakesσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (MLS).
    San-Jose Earthquakes θα κερδίσει γκολ
    -400
    Saint-Louis City Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    saint-louis-city-sc-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 14 παιχνίδια.
    saint-louis-city-sc-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 12 παιχνίδια (MLS).
    saint-louis-city-sc-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 σπίτι παιχνίδια.
    saint-louis-city-sc-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 σπίτι παιχνίδια (MLS).
    Saint-Louis City Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    -208
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Saint-Louis City - San-Jose Earthquakes Θέση στον πίνακα

    League Group B
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    9.
    Real Salt Lake
    Real Salt Lake
    341251738-4941
    10.
    San Jose Earthquakes
    San Jose Earthquakes
    341181560-6341
    11.
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    341181544-5641
    12.
    Houston Dynamo
    Houston Dynamo
    349101543-5637
    13.
    Saint Louis City SC
    Saint Louis City SC
    34881844-5832
    14.
    Los Angeles Galaxy
    Los Angeles Galaxy
    34791846-6630

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    7 - Νίκη
    3 - Σχεδιάζω
    0 - Βλάβες
    Νίκη - 1
    Σχεδιάζω - 2
    Βλάβες - 7
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 22
    Χάσει - 12
    +10
    -14
    10 - Φραγμένος
    24 - Χάσει
    7
    Νίκη
    1
    3
    Σχεδιάζω
    2
    0
    Βλάβες
    7
    Διαφορά τερμάτων
    22
    Φραγμένος
    10
    12
    Χάσει
    24
    3.4
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.4
    2.2
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1
    1.2
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    2.4
    8
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    6
    42'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    90'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία