Portsmouth vs QPR Πρόβλεψη 26 Δεκέμβριος 2025

    🔊 Η Πόρτσμουθ και οι Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς είναι έτοιμοι να αναμετρηθούν στο πλαίσιο της 23ης αγωνιστικής του Τσάμπιονσιπ. Η Πόρτσμουθ, που βρίσκεται στην 21η θέση, χρειάζεται απεγνωσμένα νίκες για να παραμείνει στην κατηγορία. Αντίθετα, οι Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς καταλαμβάνουν την 7η θέση και παρουσιάζουν πιο σταθερά αποτελέσματα. Η ομάδα φημίζεται για το επιθετικό της παιχνίδι και επιδιώκει να ενισχύσει τις πιθανότητές της για είσοδο στην πλέι-οφ ζώνη. Θα καταφέρουν οι "ρέιντζερς" να πάρουν τους τρεις βαθμούς σε αυτή τη δύσκολη εκτός έδρας αναμέτρηση;

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 22 Φεβρουάριος 2025 και έληξε με σκορ 2:1. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Portsmouth):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 47% vs 53%;
    • κόρνερ: 5 vs 1;
    • φάουλ: 16 vs 11;
    • κίτρινων καρτών: 3 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 3 vs 4.

    📊Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Portsmouth και Queens Park Rangers:

    • έχουν παιχτεί 5 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 3, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 1, ισοπαλίες - 1;
    • αριθμός γκολ - 7 εναντίον 5;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 0.4, στο 2ο ημίχρονο - 2;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.4.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Portsmouth - QPR

    38%
    3 Νίκη
    25%
    2 Σχεδιάζω
    38%
    3 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    8
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.13
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    75%
    1.25
    Μέσο σύνολο
    1.88
    5.75
    Γωνία
    3
    1.75
    Κίτρινες κάρτες
    1.75
    Τελευταίοι αγώνες
    15.08.26
    Championship
    Portsmouth
    Portsmouth
    Queens Park Rangers
    Queens Park Rangers
    1.78
    1.93
    6
    3
    9
    13
    0
    1
    1
    3
    1
    3
    0
    0
    1.78
    1.93
    6
    3
    9
    13
    0
    1
    21.03.26
    Championship
    Queens Park Rangers
    Queens Park Rangers
    Portsmouth
    Portsmouth
    1.46
    1.54
    1
    9
    15
    11
    4
    2
    6
    1
    3
    1
    3
    0
    1.46
    1.54
    1
    9
    15
    11
    4
    2
    26.12.25
    Championship
    Portsmouth
    Portsmouth
    Queens Park Rangers
    Queens Park Rangers
    0.56
    0.59
    9
    3
    9
    14
    1
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.56
    0.59
    9
    3
    9
    14
    1
    2
    22.02.25
    ECS
    Portsmouth
    Portsmouth
    Queens Park Rangers
    Queens Park Rangers
    1.7
    0.68
    5
    1
    16
    11
    3
    2
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    1.7
    0.68
    5
    1
    16
    11
    3
    2
    19.10.24
    Championship
    Queens Park Rangers
    Queens Park Rangers
    Portsmouth
    Portsmouth
    -
    -
    3
    5
    11
    12
    1
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    3
    5
    11
    12
    1
    3
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Portsmouth Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις στο πλαίσιο του τουρνουά Championship (γηπεδούχοι - Derby , φιλοξενούμενοι - Portsmouth). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Portsmouth vs Derby ):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 48% vs 52%;
    • κόρνερ: 4 vs 6;
    • φάουλ: 4 vs 7;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 1;
    • σουτ εντός στόχου: 1 vs 6.

    Η Πόρτσμουθ αντιμετωπίζει δυσκολίες αυτή τη σεζόν, καθώς βρίσκεται στην 21η θέση της βαθμολογίας. Στα τελευταία πέντε παιχνίδια, έχουν πετύχει μόλις μία νίκη, με τρεις ήττες και μία ισοπαλία, γεγονός που υποδηλώνει αστάθεια. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, οι "Pompey" έχουν σκοράρει μόνο τρεις φορές, ενώ έχουν δεχτεί δέκα γκολ. Υπό την καθοδήγηση του Τζον Μουσίνιο, δεν μπορούν να υπερηφανεύονται για υψηλή παραγωγικότητα στην επίθεση, καθώς ο μέσος όρος τερμάτων τους ανέρχεται σε μόλις 0.86 ανά παιχνίδι. Ωστόσο, στην έδρα τους δείχνουν χαρακτήρα και προσπαθούν να ελέγξουν τον ρυθμό του αγώνα μέσω της δύναμης στις μονομαχίες.

    Αποτελέσματα αγώνων: Portsmouth

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Championship
    Bristol City
    Bristol City
    Portsmouth
    Portsmouth
    0.83
    1.53
    3
    10
    15
    6
    3
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0.83
    1.53
    3
    10
    15
    6
    3
    0
    Νικώ
    22.08.26
    Championship
    Lincoln City
    Lincoln City
    Portsmouth
    Portsmouth
    2.34
    1.38
    8
    3
    17
    15
    3
    1
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    2.34
    1.38
    8
    3
    17
    15
    3
    1
    Γουόν
    15.08.26
    Championship
    Portsmouth
    Portsmouth
    Queens Park Rangers
    Queens Park Rangers
    1.78
    1.93
    6
    3
    9
    13
    0
    1
    1
    3
    1
    3
    0
    0
    1.78
    1.93
    6
    3
    9
    13
    0
    1
    Νικώ
    08.08.26
    EFL Cup
    West Ham United
    West Ham United
    Portsmouth
    Portsmouth
    2.07
    0.98
    3
    7
    12
    19
    1
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    2.07
    0.98
    3
    7
    12
    19
    1
    2
    Νικώ
    05.08.26
    Club Friendly Games
    Portsmouth
    Portsmouth
    Al Kuwait
    Al Kuwait
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Queens Park Rangers Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις στο πλαίσιο του τουρνουά Championship (γηπεδούχοι - Queens Park Rangers, φιλοξενούμενοι - Leicester City). Ο αγώνας έληξε με σκορ 4:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Queens Park Rangers vs Leicester City) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 45% vs 55%;
    • κόρνερ: 2 vs 3;
    • φάουλ: 10 vs 13;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 2;
    • σουτ στον στόχο: 6 vs 2.

    Η Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς διανύει μια δυνατή σεζόν, καθώς βρίσκονται στην 7η θέση και συνεχίζουν να μάχονται για τις κορυφαίες θέσεις του πίνακα. Στα τελευταία πέντε παιχνίδια, οι "Ρέιντζερς" έχουν πετύχει τρεις νίκες και έχουν υποστεί δύο ήττες. Η επιθετική τους δυναμική είναι εντυπωσιακή, με μέσο όρο 1.45 γκολ ανά αγώνα, αν και αυτό συνοδεύεται από την παρατήρηση ότι δέχονται ακόμη περισσότερα (1.55). Αξίζει επίσης να σημειωθούν τα προβλήματα της ΚΠΡ εκτός έδρας: από τους πέντε τελευταίους εκτός έδρας αγώνες, έχουν κερδίσει μόλις έναν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Queens Park Rangers

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Championship
    Blackburn Rovers
    Blackburn Rovers
    Queens Park Rangers
    Queens Park Rangers
    1.2
    1.61
    3
    3
    12
    6
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    1.2
    1.61
    3
    3
    12
    6
    3
    2
    Γουόν
    22.08.26
    Championship
    Queens Park Rangers
    Queens Park Rangers
    Bolton Wanderers
    Bolton Wanderers
    2.16
    0.12
    9
    2
    6
    8
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    2.16
    0.12
    9
    2
    6
    8
    1
    2
    Εφιστά
    15.08.26
    Championship
    Portsmouth
    Portsmouth
    Queens Park Rangers
    Queens Park Rangers
    1.78
    1.93
    6
    3
    9
    13
    0
    1
    1
    3
    1
    3
    0
    0
    1.78
    1.93
    6
    3
    9
    13
    0
    1
    Γουόν
    08.08.26
    EFL Cup
    Queens Park Rangers
    Queens Park Rangers
    Millwall
    Millwall
    1.36
    1.13
    6
    1
    6
    11
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    2
    1.36
    1.13
    6
    1
    6
    11
    0
    0
    Νικώ
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Queens Park Rangers
    Queens Park Rangers
    Wimbledon
    Wimbledon
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    0
    0
    3
    2
    1
    0
    2
    2
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    0
    0
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 5;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 0; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 0; αριθμός ισοπαλιών - 2;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 0.4;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.2, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.2.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Portsmouth (εντός) vs Queens Park Rangers (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 11 vs 11;
    • νικών: 4 (36.36%) vs 2 (18.18%);
    • ηττών: 5 (45.45%) vs 7 (63.64%);
    • ισοπαλιών: 2 (18.18%) vs 2 (18.18%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 0.91 vs 1.82;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0.55 vs 1.36.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 1 vs 3;
    • ηττών: 4 vs 2;
    • ισοπαλιών: 5 vs 5;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.1 (σκοράρισμα - 0.4, δεχθέντα - 0.7) vs 1.6 (σκοράρισμα - 0.9, δεχθέντα - 0.7).
    Τάσεις
    • Portsmouth Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb Queens Park Rangers.
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο Σχεδιάζω(aποδόσεις: 2.19)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 5;
    • νίκες γηπεδούχων - 3, νίκες φιλοξενούμενων - 1, ισοπαλίες - 1.

    Στατιστικά: Portsmouth vs Queens Park Rangers

    • αγώνων στο τουρνουά: 21 vs 22;
    • νικών: 5 vs 10;
    • ποσοστό νικών: 24% vs 45%;
    • ηττών: 10 vs 8;
    • ισοπαλιών: 6 vs 4.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 2 vs 5;
    • ηττών: 6 vs 4;
    • ισοπαλιών: 2 vs 1.
    👉Πρόβλεψη: Queens Park Rangers δεν θα χάσει(aποδόσεις: 1.4)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.4, οι φιλοξενούμενοι - 1;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.4;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 3; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 2.

    Στατιστικά: Portsmouth vs Queens Park Rangers

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.19 vs 3;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 0.86 vs 1.45;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.38 vs 0.68;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.48 vs 0.77;
    • Portsmouth: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1;
    • Queens Park Rangers: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.09;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.8 (εντός - 1) vs 1.7 (εκτός - 0.75).
    Τάσεις
    • Queens Park Rangers Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 μακριά παιχνίδια (Championship).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ πάνω από (2,5)(aποδόσεις: 1.6)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κόρνερ σε απευθείας αναμετρήσεις - 7.8 (4.4 - για την ομάδα εντός έδρας και 3.4 - για την ομάδα εκτός έδρας);
    • μέσος όρος Σύνολο κόρνερ στην έδρα της ομάδας - 7 (4.5 - για την ομάδα εντός έδρας και 2.5 - για την ομάδα εκτός έδρας).

    Portsmouth: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.19; στην έδρα της ομάδας - 6.09;
    • τελευταία 10 ματς: μέσος όρος Σύνολο - 5.2; στην έδρα της ομάδας - 6.

    Queens Park Rangers: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.82, εκτός έδρας - 4;
    • τελευταία 10 ματς: μέσος όρος Σύνολο - 5.5; εκτός έδρας - 4.75.
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 10.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Portsmouth παιχνίδια κατάb Queens Park Rangers.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (10,5)(aποδόσεις: 1.83)

    Πρόβλεψη για τις κάρτες

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 4.4 (για την ομάδα του γηπεδούχου 2.2 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 2.2);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 5.5 (για την ομάδα του γηπεδούχου 3.5 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 2).

    Portsmouth: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2.14; στην έδρα - 2;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.2; στην έδρα - 2.4.

    Queens Park Rangers: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.86, εκτός έδρας - 1.64;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.4; εκτός έδρας - 1.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (3,5)(aποδόσεις: 1.69)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 5;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 3 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 2 φορές.

    Στατιστικά: Portsmouth εναντίον Queens Park Rangers

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 21 vs 22;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 10 vs 16;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Portsmouth εντός έδρας - 5 (45%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Queens Park Rangers εκτός έδρας - 7 (64%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 4 vs 8;
    • OZ εντός έδρας (Portsmouth) - 2 (40%);
    • OZ εκτός έδρας (Queens Park Rangers) - 2 (50%).
    Τάσεις
    • Queens Park Rangers Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια (Championship).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)(aποδόσεις: 1.72)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:1 (45/262, 17.2%);
    • η Portsmouth εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 0:1 , 1:0 , 1:2 (2/11, 18.2%);
    • η Queens Park Rangers εκτός έδρας συνήθως παίζει: 0:1 , 3:1 (2/11, 18.2%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:1 - 12.77% (aποδόσεις 6)
    0:1 - 10.91% (aποδόσεις 7.8)
    1:0 - 9.54% (aποδόσεις 8.8)

    👉Πρόβλεψη: Ακριβές σκορ (1:1)(aποδόσεις: 6)

    ⭐ Προγνωστικά Συντακτών

    Αναλύοντας τις πρόσφατες εμφανίσεις των ομάδων, μπορούμε να αναμένουμε έναν ενδιαφέροντα αγώνα με ίσες πιθανότητες επιτυχίας, χάρη στους διαφορετικούς αγωνιστικούς τους ρυθμούς - την αμυντική προσέγγιση των γηπεδούχων έναντι της επιθετικής των φιλοξενούμενων. Λαμβάνοντας υπόψη τις τάσεις, προτείνουμε να ποντάρετε στο σύνολο κάτω από 10.5 κόρνερ, χαρακτηριστικό για τις head-to-head αναμετρήσεις των αντιπάλων. Αυτός είναι ο αγώνας όπου είναι καλύτερο να επιλέξετε κάτι από τα μικρότερα στοιχήματα, καθώς το αποτέλεσμα φαίνεται υπερβολικά απρόβλεπτο.

    Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (10,5)
    Δημοσιεύθηκε: 24/12/2025, 3:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Portsmouth - Queens Park Rangers

    Portsmouth Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου:
    portsmouth-fc-1queens-park-rangersσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb Queens Park Rangers.
    1ο ημίχρονο Σχεδιάζω
    Bovada
    +116
    Portsmouth Χάνει:
    portsmouth-fc-1σε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια (Championship).
    Queens Park Rangers Αποτελέσματα:
    queens-park-rangersσε 15 της τελευταίας 17 μακριά παιχνίδια.
    queens-park-rangersσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Championship).
    Queens Park Rangers θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -357
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    portsmouth-fc-1queens-park-rangersσε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Portsmouth παιχνίδια κατάb Queens Park Rangers.
    σε 9 της τελευταίας 10 James Linington παιχνίδια.
    σε 8 της τελευταίας 9 James Linington παιχνίδια.
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    -303
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    portsmouth-fc-1queens-park-rangersσε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Portsmouth παιχνίδια κατάb Queens Park Rangers.
    portsmouth-fc-1σε 6 της τελευταίας 7 Portsmouth σπίτι παιχνίδια (Championship).
    portsmouth-fc-1σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Portsmouth παιχνίδια (Championship).
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    -345
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Portsmouth - Queens Park Rangers Θέση στον πίνακα

    Championship 25/26
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    14.
    Preston North End
    Preston North End
    4615151655-6260
    15.
    Queens Park Rangers
    Queens Park Rangers
    4616102061-7358
    16.
    Watford
    Watford
    4614151753-6557
    17.
    Stoke City
    Stoke City
    4615102151-5655
    18.
    Portsmouth
    Portsmouth
    4614131949-6455
    19.
    West Bromwich
    West Bromwich
    4613141948-5853

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    5 - Νίκη
    1 - Σχεδιάζω
    4 - Βλάβες
    Νίκη - 2
    Σχεδιάζω - 3
    Βλάβες - 5
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 15
    Χάσει - 16
    -1
    -4
    10 - Φραγμένος
    14 - Χάσει
    5
    Νίκη
    2
    1
    Σχεδιάζω
    3
    4
    Βλάβες
    5
    Διαφορά τερμάτων
    15
    Φραγμένος
    10
    16
    Χάσει
    14
    3.1
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.4
    1.5
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1
    1.6
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.4
    7
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    6
    60'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    90'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία