Hatayspor vs Fenerbahce Πρόβλεψη 26 Μάιος 2025

    Σε αυτόν τον αγώνα της Σούπερ Λιγκ, οι ομάδες αντιμετωπίζουν εντελώς διαφορετικούς στόχους στη βαθμολογία. Η Χατάισπορ μάχεται για την επιβίωση, καθώς βρίσκεται στην προτελευταία θέση του πίνακα και χρειάζεται βαθμούς όσο ποτέ άλλοτε. Αντίθετα, η Φενέρμπαχτσε καταλαμβάνει τη δεύτερη θέση. Αναμένουμε να δούμε μια δραστήρια εμφάνιση από τους φιλοξενούμενους, οι οποίοι βρίσκονται σε εξαιρετική φόρμα. Λαμβάνοντας υπόψη τα αποτελέσματα των τελευταίων αγώνων και τη στατιστική των μεταξύ τους αναμετρήσεων, το ερώτημα είναι αν η Χατάισπορ μπορεί να αντισταθεί στον πιο ισχυρό αντίπαλο.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 05 Ιανουάριος 2025 και ολοκληρώθηκε με σκορ 2-1. Ακολουθεί η συγκριτική στατιστική αυτής της αναμέτρησης (γηπεδούχοι - Φενερμπαχτσέ):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 62% vs 38%;
    • κόρνερ: 7 vs 1;
    • φάουλ: 8 vs 7;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 3;
    • σουτ εντός εστίας: 8 vs 2.

    📊Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αναμετρήσεων μεταξύ των ομάδων Χατάισπορ και Φενερμπαχτσέ:

    • έχουν διεξαχθεί 8 αγώνες;
    • νίκες γηπεδούχων - 0, νίκες φιλοξενούμενων - 7, ισοπαλίες - 1;
    • γκολ - 5 έναντι 18;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.63, στο 2ο - 1.25;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ ανά αγώνα - 2.88.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Hatayspor - Fenerbahce

    11%
    1 Νίκη
    11%
    1 Σχεδιάζω
    78%
    7 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    9
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.22
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    56%
    1
    Μέσο σύνολο
    2.22
    3.11
    Γωνία
    6.44
    2.78
    Κίτρινες κάρτες
    2
    11.78
    Φάουλ
    11.56
    Τελευταίοι αγώνες
    26.05.25
    Super Lig
    Hatayspor
    Hatayspor
    Fenerbahce Istanbul
    Fenerbahce Istanbul
    1
    2.12
    2.74
    2
    8
    10
    11
    1
    2
    4
    2
    1
    1
    3
    1
    2.12
    2.74
    2
    8
    10
    11
    1
    2
    05.01.25
    Super Lig
    Fenerbahce Istanbul
    Fenerbahce Istanbul
    Hatayspor
    Hatayspor
    3.89
    0.27
    7
    1
    8
    7
    3
    3
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    3.89
    0.27
    7
    1
    8
    7
    3
    3
    02.03.24
    Super Lig
    Hatayspor
    Hatayspor
    Fenerbahce Istanbul
    Fenerbahce Istanbul
    -
    -
    3
    4
    15
    12
    1
    5
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    3
    4
    15
    12
    1
    5
    22.10.23
    Super Lig
    Fenerbahce Istanbul
    Fenerbahce Istanbul
    Hatayspor
    Hatayspor
    -
    -
    7
    5
    10
    13
    1
    4
    4
    2
    3
    0
    1
    2
    -
    -
    7
    5
    10
    13
    1
    4
    27.12.22
    Super Lig
    Fenerbahce
    Fenerbahce
    Hatayspor
    Hatayspor
    -
    -
    11
    0
    5
    10
    2
    3
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    -
    -
    11
    0
    5
    10
    2
    3
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Hatayspor Επισκόπηση ομάδας

    Η τελευταία επίσημη αναμέτρηση της ομάδας διεξήχθη στις για το πρωτάθλημα Σούπερ Λιγκ (γηπεδούχοι - Άδανα Ντεμίρσπορ, φιλοξενούμενοι - Χατάισπορ). Το παιχνίδι ολοκληρώθηκε με σκορ 0-5.

    Η στατιστική του αγώνα ήταν η εξής (Χατάισπορ vs Άδανα Ντεμίρσπορ):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 60% vs 40%;
    • κόρνερ: 6 vs 5;
    • φάουλ: 10 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 8 vs 5.

    Η Χατάισπορ παρουσιάζει αστάθεια στα αποτελέσματά της, έχοντας κερδίσει μόνο τρία από τα τελευταία δέκα παιχνίδια. Βρίσκονται στη δεύτερη θέση από το τέλος στον πίνακα και προσπαθούν απεγνωσμένα να συλλέξουν βαθμούς για να παραμείνουν στη λίγκα. Η μέση επιθετική τους επίδοση είναι 1.21 γκολ ανά αγώνα, ενώ η άμυνά τους δέχεται σχεδόν δύο γκολ ανά παιχνίδι. Στην τελευταία τους αναμέτρηση με τη Φενερμπαχτσέ, ηττήθηκαν με 2-1, γεγονός που υπογραμμίζει την ευαλωτότητά τους απέναντι στους κορυφαίους της λίγκας.

    Αποτελέσματα αγώνων: Hatayspor

    Τελευταίοι αγώνες
    01.05.26
    1. Lig
    Hatayspor
    Hatayspor
    Belediye Vanspor
    Belediye Vanspor
    -
    -
    2
    5
    11
    14
    3
    3
    3
    1
    0
    0
    3
    1
    -
    -
    2
    5
    11
    14
    3
    3
    Γουόν
    25.04.26
    1. Lig
    Serik Belediyespor
    Serik Belediyespor
    Hatayspor
    Hatayspor
    -
    -
    4
    5
    12
    16
    1
    5
    4
    2
    0
    1
    4
    1
    -
    -
    4
    5
    12
    16
    1
    5
    Νικώ
    18.04.26
    1. Lig
    Hatayspor
    Hatayspor
    Sakaryaspor
    Sakaryaspor
    -
    -
    2
    1
    13
    22
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    2
    1
    13
    22
    0
    2
    Εφιστά
    11.04.26
    1. Lig
    Sariyer
    Sariyer
    Hatayspor
    Hatayspor
    -
    -
    7
    0
    9
    14
    1
    3
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    -
    -
    7
    0
    9
    14
    1
    3
    Νικώ
    07.04.26
    1. Lig
    Hatayspor
    Hatayspor
    1
    Adana Demirspor
    Adana Demirspor
    -
    -
    2
    2
    8
    12
    2
    1
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    -
    -
    2
    2
    8
    12
    2
    1
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Fenerbahce Istanbul Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας που έδωσαν οι σημερινοί φιλοξενούμενοι ήταν στις , στο πλαίσιο της Σούπερ Λιγκ (γηπεδούχοι - Φενερμπαχτσέ, φιλοξενούμενοι - Εγιουπσπόρ). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2-1.

    Η στατιστική του αγώνα ήταν η εξής (Φενερμπαχτσέ vs Εγιουπσπόρ):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 39% vs 61%;
    • κόρνερ: 7 vs 2;
    • φάουλ: 9 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 1;
    • σουτ στον στόχο: 7 vs 3.

    Η Φενερμπαχτσέ βρίσκεται σε εξαιρετική φόρμα - η ομάδα έχει πετύχει έξι νίκες στους τελευταίους δέκα αγώνες και διατηρεί με αυτοπεποίθηση τη δεύτερη θέση στο πρωτάθλημα. Οι φιλοξενούμενοι είναι γνωστοί για το επιθετικό τους παιχνίδι, με μέσο όρο πάνω από δύο γκολ ανά αγώνα, ενώ η άμυνά τους είναι αξιόπιστη με λίγα δεχόμενα τέρματα. Αξιοσημείωτο είναι ότι οι τελευταίοι οκτώ αγώνες μεταξύ αυτών των συλλόγων έχουν λήξει με νίκη της Φενερμπαχτσέ, γεγονός που υποδηλώνει το ξεκάθαρο πλεονέκτημα των φιλοξενούμενων.

    Αποτελέσματα αγώνων: Fenerbahce Istanbul

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    super lig
    Samsunspor
    Samsunspor
    Fenerbahce Istanbul
    Fenerbahce Istanbul
    0.63
    1.82
    1
    6
    13
    18
    0
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.63
    1.82
    1
    6
    13
    18
    0
    1
    Γουόν
    26.08.26
    UCL
    Olympique Lyon
    Olympique Lyon
    Fenerbahce Istanbul
    Fenerbahce Istanbul
    1.51
    2.52
    5
    7
    12
    17
    1
    3
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    1.51
    2.52
    5
    7
    12
    17
    1
    3
    Γουόν
    22.08.26
    super lig
    Fenerbahce Istanbul
    Fenerbahce Istanbul
    Konyaspor
    Konyaspor
    2.35
    1.59
    7
    3
    11
    10
    0
    3
    4
    2
    3
    1
    1
    1
    2.35
    1.59
    7
    3
    11
    10
    0
    3
    Γουόν
    18.08.26
    UCL
    Fenerbahce Istanbul
    Fenerbahce Istanbul
    Olympique Lyon
    Olympique Lyon
    0.65
    0.92
    3
    0
    13
    13
    2
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0.65
    0.92
    3
    0
    13
    13
    2
    1
    Εφιστά
    15.08.26
    super lig
    Genclerbirligi
    Genclerbirligi
    Fenerbahce Istanbul
    Fenerbahce Istanbul
    0.66
    3.01
    1
    12
    7
    10
    0
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0.66
    3.01
    1
    12
    7
    10
    0
    1
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Τελευταία νέα

    Fenerbahce Istanbul

    Ο σύλλογος αντιμετωπίζει προβλήματα με το ρόστερ: ο μέσος Μερτ Χακάν Γιαντάς συνεχίζει την αποκατάστασή του μετά από τραυματισμό, ενώ επίσης εκτός μάχης είναι οι Ρασίντ Γκεζάλ και Σαλίχ Ουτσάν.

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αντιπαραθέσεων - 8;
    • αριθμός νικών στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 0; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 3; αριθμός ισοπαλιών - 0;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.63;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.13 γκολ, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 1.5.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Χατάισπορ (εντός) vs Φενερμπαχτσέ (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 17 vs 17;
    • αριθμός νικών: 6 (0.35%) vs 10 (0.59%);
    • αριθμός ηττών: 6 (0.35%) vs 1 (0.06%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 5 (0.29%) vs 6 (0.35%);
    • μέσος όρος γκολ υπέρ: 1.53 vs 1.59;
    • μέσος όρος γκολ κατά: 0.76 vs 0.35.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 2 vs 4;
    • αριθμός ηττών: 3 vs 4;
    • αριθμός ισοπαλιών: 5 vs 2;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 2.2 (σκοράρισμα - 1.1, παθητικό - 1.1) vs 1.6 (σκοράρισμα - 0.9, παθητικό - 0.7).
    Τάσεις
    • Η Χατάισπορ χάνει το 1ο ημίχρονο σε 6 από τις τελευταίες 7 αναμετρήσεις με αυτή την ομάδα (Σούπερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο Fenerbahce Istanbul Νίκη(odds: 1.57)

    Πρόβλεψη για το Αποτέλεσμα

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αγώνων - 8;
    • νίκες γηπεδούχων - 0, φιλοξενούμενοι - 7, ισοπαλίες - 1.

    Στατιστικά: Χατάισπορ vs Φενερμπαχτσέ

    • αγώνες στο πρωτάθλημα: 34 vs 34;
    • νίκες: 5 vs 25;
    • ποσοστό νικών: 15% vs 74%;
    • ήττες: 21 vs 3;
    • ισοπαλίες: 8 vs 6.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νίκες: 3 vs 6;
    • ήττες: 6 vs 2;
    • ισοπαλίες: 1 vs 2.
    Τάσεις
    • Η Χατάισπορ κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε 7 από τις τελευταίες 8 αναμετρήσεις των ομάδων (Σούπερ Λιγκ).
    • Η Χατάισπορ κερδίζει με χάντικαπ +2.5 εντός έδρας σε 16 συνεχόμενους αγώνες.
    • Η Χατάισπορ κερδίζει με χάντικαπ +2.5 εντός έδρας σε 15 συνεχόμενους αγώνες (Σούπερ Λιγκ).
    • Η Χατάισπορ κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε 6 από τους τελευταίους 7 αγώνες (Σούπερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: Hatayspor Χάντικαπ (+2,5)(απόδοση: 1.47)

    Πρόβλεψη για το Σύνολο Γκολ

    Αναμετρήσεις:

    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο - 0.63, οι φιλοξενούμενοι - 2.25;
    • μέσος συνολικός αριθμός γκολ στις αναμετρήσεις - 2.88;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 4 φορές; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 2 φορές.

    Στατιστικά: Χατάισπορ vs Φενερμπαχτσέ

    • μέσος όρος συνολικών γκολ στο πρωτάθλημα: 3.18 έναντι 3.53;
    • μέσος όρος γκολ που έχουν σημειωθεί: 1.21 έναντι 2.53;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.79 έναντι 1.06;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.41 έναντι 1.47;
    • Χατάισπορ: μέσος όρος εντός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.18;
    • Φενερμπαχτσέ: μέσος όρος εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 2.71;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.7 (εντός έδρας - 1.75) έναντι 2.4 (εκτός έδρας - 3.5).
    Τάσεις
    • Σύνολο κάτω από 4.5 γκολ επιτεύχθηκε σε 7 από τις τελευταίες 8 αναμετρήσεις των ομάδων (Σούπερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (4,5)(απόδοση: 1.5)

    Πρόβλεψη για Κόρνερ

    Αναμετρήσεις

    • μέσος όρος κόρνερ στις αναμετρήσεις - 9.5 (3.25 - γηπεδούχοι και 6.25 - φιλοξενούμενοι);
    • μέσος όρος κόρνερ στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 9 (5 - γηπεδούχοι και 4 - φιλοξενούμενοι).

    Χατάισπορ: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο πρωτάθλημα - 4.65; εντός έδρας - 4.59;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 4.4; εντός έδρας - 4.

    Φενερμπαχτσέ: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο πρωτάθλημα - 6.85, εκτός έδρας - 5.59;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 6.1; εκτός έδρας - 5.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (10,5)

    Πρόβλεψη για Κάρτες

    Αναμετρήσεις

    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στις αναμετρήσεις - 5 (2.5 - γηπεδούχοι και 2.5 - φιλοξενούμενοι);
    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 5.33 (2.33 - γηπεδούχοι και 3 - φιλοξενούμενοι).

    Χατάισπορ: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο πρωτάθλημα - 2.68; εντός έδρας - 2.47;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 2.8; εντός έδρας - 2.75.

    Φενερμπαχτσέ: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο πρωτάθλημα - 2.06, εκτός έδρας - 2;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 2.3; εκτός έδρας - 2.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ περισσότερο (4,5)

    Πρόβλεψη για το Αν θα Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αγώνων - 8;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 4 φορές;
    • στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 2 φορές.

    Στατιστικά: Χατάισπορ εναντίον Φενερμπαχτσέ

    • αριθμός αγώνων στο πρωτάθλημα: 34 vs 34;
    • αγώνες στη σεζόν όπου σκόραραν και οι δύο ομάδες (εφεξής ΟΖ): 22 vs 20;
    • ΟΖ για τη Χατάισπορ στην έδρα της - 12 (71%);
    • ΟΖ για τη Φενερμπαχτσέ εκτός έδρας - 10 (59%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αγώνες με ΟΖ: 7 vs 8;
    • ΟΖ για τη Χατάισπορ στην έδρα της - 3 (75%);
    • ΟΖ για τη Φενερμπαχτσέ εκτός έδρας - 4 (100%).
    Τάσεις
    • Η Φενερμπαχτσέ σκοράρει και δέχεται γκολ σε 8 από τους τελευταίους 9 αγώνες.
    • Η Φενερμπαχτσέ σκοράρει και δέχεται γκολ σε 7 από τους τελευταίους 8 αγώνες (Σούπερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)(απόδοση: 1.55)

    Πρόβλεψη της συντακτικής ομάδας

    Λαμβάνοντας υπόψη τις τρέχουσες φόρμες των ομάδων και την ιστορική υπεροχή της Φενέρμπαχτσε απέναντι στην Χατάισπορ, αναμένεται κυριαρχία των φιλοξενούμενων στο γήπεδο. Οι τάσεις δείχνουν συχνές νίκες της Φενέρμπαχτσε με χάντικαπ -1,5 εκτός έδρας και σταθερή παραγωγικότητα πάνω από δύο γκολ στις αναμετρήσεις τους με την Χατάισπορ. Βάσει αυτής της ανάλυσης, η πιο εύλογη πρόβλεψη είναι το στοίχημα στο ομαδικό σύνολο άνω των 2,5 για τους φιλοξενούμενους - αυτό επιτρέπει να ληφθεί υπόψη η ισχυρή τους επίθεση με αποδεκτό επίπεδο κινδύνου.
    Fenerbahce IstanbulΆντερ περισσότερο (2,5)
    Δημοσιεύθηκε: 23/05/2025, 1:44 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Hatayspor - Fenerbahce Istanbul

    Hatayspor Χάνει:
    hataysporfenerbahceσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια κατάb Fenerbahce Istanbul (Super Lig).
    Fenerbahce Istanbul Νίκες:
    fenerbahceσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Super Lig).
    fenerbahceσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 μακριά παιχνίδια.
    Fenerbahce Istanbul Νίκη
    Bovada
    -556
    Hatayspor Χάνει το 1ο ημίχρονο:
    hataysporfenerbahceσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Fenerbahce Istanbul (Super Lig).
    1ο ημίχρονο Fenerbahce Istanbul Νίκη
    Bovada
    -208
    Hatayspor δεν κερδίζει:
    hataysporfenerbahceσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 παιχνίδια κατάb Fenerbahce Istanbul (Super Lig).
    hataysporσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Super Lig).
    Fenerbahce Istanbul δεν χάνει:
    fenerbahceσε 19 της τελευταίας 20 παιχνίδια (Super Lig).
    fenerbahceσε 16 της τελευταίας 17 μακριά παιχνίδια (Super Lig).
    fenerbahceσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 14 μακριά παιχνίδια.
    Fenerbahce Istanbul δεν θα χάσει
    Everygame
    -2000
    Fenerbahce Istanbul Σκοράρει λιγότερο από 4.5 γκολ:
    hataysporfenerbahceσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 παιχνίδια κατάb Hatayspor (Super Lig).
    fenerbahceσε 33 της τελευταίας 34 παιχνίδια.
    fenerbahceσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 22 παιχνίδια (Super Lig).
    fenerbahceσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 16 μακριά παιχνίδια.
    fenerbahceσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 μακριά παιχνίδια (Super Lig).
    Fenerbahce Istanbul Άντερ λιγότερος (4,5)
    Everygame
    -357
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Hatayspor - Fenerbahce Istanbul Θέση στον πίνακα

    Super Lig 24/25
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    Galatasaray Istanbul
    Galatasaray Istanbul
    36305191-3195
    2.
    Fenerbahce Istanbul
    Fenerbahce Istanbul
    36266490-3984
    3.
    Samsunspor
    Samsunspor
    361971055-4164
    17.
    Sivasspor
    Sivasspor
    36981944-6035
    18.
    Hatayspor Antakya
    Hatayspor Antakya
    36682247-7426
    19.
    Adana Demirspor
    Adana Demirspor
    36352834-922

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    2 - Νίκη
    1 - Σχεδιάζω
    7 - Βλάβες
    Νίκη - 6
    Σχεδιάζω - 3
    Νικώ - 1
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 13
    Χάσει - 25
    -12
    +8
    18 - Φραγμένος
    10 - Χάσει
    2
    Νίκη
    6
    1
    Σχεδιάζω
    3
    7
    Βλάβες
    1
    Διαφορά τερμάτων
    13
    Φραγμένος
    18
    25
    Χάσει
    10
    3.8
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.8
    1.3
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.8
    2.5
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    6
    69'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    50'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία