Zulte Waregem vs Truidense Πρόβλεψη 23 Αύγουστος 2025

    🔈Πώς θα επηρεάσουν οι διαιτητικές αποφάσεις την πορεία και την έκβαση της συνάντησης; Όλα αυτά θα τα μάθουμε κατά τη διάρκεια των 90 λεπτών του αγώνα μεταξύ των ομάδων Zulte Waregem και St. Truidense VV. Η αντιπαράθεση του τουρνουά Premier Division έχει προγραμματιστεί για τις 6:45 PM στις 23 Αύγουστος. Μέχρι σήμερα, οι στοιχηματικές εταιρείες έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τις νίκες: και .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 11 Ιανουάριος 2023 και έληξε με σκορ 2:0. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική αυτής της αναμέτρησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι -  Zulte Waregem):

    • κόρνερ: 8 vs 5;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 2.

    📊Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Zulte Waregem και St. Truidense VV:

    • έχουν παιχτεί 36 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 18, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 12, ισοπαλίες - 6;
    • αριθμός γκολ - 66 εναντίον 49;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 0.97, στο 2ο ημίχρονο - 2.22;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.19.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Zulte Waregem - Truidense

    47%
    18 Νίκες
    16%
    6 Ισοπαλίες
    37%
    14 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    38
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    3.21
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    53%
    1.79
    Μ.Ο. γκολ
    1.42
    1.21
    Κίτρινες κάρτες
    1.05
    Τελευταίοι αγώνες
    15.02.26
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Zulte Waregem
    Zulte Waregem
    1
    2.69
    1.03
    7
    6
    11
    12
    3
    3
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    2.69
    1.03
    7
    6
    11
    12
    3
    3
    23.08.25
    Premier Division
    Zulte Waregem
    Zulte Waregem
    1
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    0.16
    1.76
    2
    11
    10
    14
    3
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0.16
    1.76
    2
    11
    10
    14
    3
    1
    11.01.23
    Beker van Belgie
    Zulte Waregem
    Zulte Waregem
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1
    -
    -
    8
    5
    -
    -
    0
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    8
    5
    -
    -
    0
    2
    27.12.22
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Zulte Waregem
    Zulte Waregem
    1
    -
    -
    6
    3
    8
    8
    0
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    6
    3
    8
    8
    0
    1
    17.09.22
    Premier Division
    Zulte Waregem
    Zulte Waregem
    1
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    -
    -
    -
    -
    12
    15
    -
    -
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    -
    -
    -
    -
    12
    15
    -
    -
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Zulte Waregem Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις στο πλαίσιο του τουρνουά Premier Division (γηπεδούχοι - Zulte Waregem, φιλοξενούμενοι - Club Brugge). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 0:1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Zulte Waregem vs Club Brugge):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 32% vs 68%;
    • κόρνερ: 3 vs 9;
    • φάουλ: 9 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 2;
    • σουτ εντός στόχου: 1 vs 4.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Premier Division, η ομάδα Zulte Waregem έχει συμμετάσχει σε συνολικά 4 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 1 νίκες,
    • 2 ήττες,
    • 1 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Zulte Waregem βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Premier Division, με ποσοστό νίκης 25% και ποσοστό ήττας 50%.

    ⚽️Η Zulte Waregem έχει σκοράρει συνολικά 5 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Zulte Waregem έχει δεχθεί συνολικά 7 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Zulte Waregem

    Τελευταίοι αγώνες
    30.10.26
    Premier Division
    Zulte Waregem
    Zulte Waregem
    Club Brugge
    Club Brugge
    1.57
    1.79
    2
    14
    12
    10
    3
    2
    2
    4
    1
    4
    1
    0
    1.57
    1.79
    2
    14
    12
    10
    3
    2
    Η
    24.10.26
    Premier Division
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    Zulte Waregem
    Zulte Waregem
    1.32
    0.84
    5
    3
    21
    11
    4
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    1.32
    0.84
    5
    3
    21
    11
    4
    1
    Η
    17.10.26
    Beker van Belgie
    Zulte Waregem
    Zulte Waregem
    Seraing
    Seraing
    -
    -
    9
    2
    10
    15
    1
    4
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    9
    2
    10
    15
    1
    4
    Ν
    10.10.26
    Premier Division
    Zulte Waregem
    Zulte Waregem
    1
    KAA Gent
    KAA Gent
    0.9
    1.82
    3
    4
    10
    10
    0
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.9
    1.82
    3
    4
    10
    10
    0
    1
    Η
    02.10.26
    Club Friendlies
    Lille
    Lille
    Zulte Waregem
    Zulte Waregem
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    St. Truidense VV Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις στο πλαίσιο του τουρνουά Premier Division (γηπεδούχοι - St. Truidense VV, φιλοξενούμενοι - Raal La Louviere). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2:1.

    Η στατιστική του αγώνα (St. Truidense VV vs Raal La Louviere) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 60% vs 40%;
    • κόρνερ: 4 vs 5;
    • φάουλ: 14 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 2;
    • σουτ στον στόχο: 7 vs 5.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Premier Division, η ομάδα St. Truidense VV έχει συμμετάσχει σε συνολικά 4 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 3 νίκες,
    • 0 ήττες,
    • 1 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η St. Truidense VV βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Premier Division, με ποσοστό νίκης 75% και ποσοστό ήττας 0%.

    ⚽Η St. Truidense VV έχει σκοράρει συνολικά 8 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η St. Truidense VV έχει δεχθεί συνολικά 3 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: St. Truidense VV

    Τελευταίοι αγώνες
    01.11.26
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Oud Heverlee
    Oud Heverlee
    -
    -
    15
    9
    12
    14
    1
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    15
    9
    12
    14
    1
    3
    Η
    25.10.26
    Premier Division
    Club Brugge
    Club Brugge
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1
    2.61
    1.44
    4
    4
    4
    10
    0
    1
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    2.61
    1.44
    4
    4
    4
    10
    0
    1
    Η
    22.10.26
    UECL
    Midtjylland
    Midtjylland
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1.82
    2.23
    6
    6
    12
    10
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.82
    2.23
    6
    6
    12
    10
    1
    2
    Ν
    18.10.26
    Beker van Belgie
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Lommel
    Lommel
    -
    -
    2
    3
    10
    12
    0
    3
    4
    1
    2
    1
    2
    0
    -
    -
    2
    3
    10
    12
    0
    3
    Ν
    15.10.26
    UECL
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Iberia 1999
    Iberia 1999
    1.92
    0.14
    4
    0
    24
    11
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.92
    0.14
    4
    0
    24
    11
    1
    0
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 36;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 7; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 4; αριθμός ισοπαλιών - 8;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 0.97;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.61, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.36.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Zulte Waregem (εντός) vs St. Truidense VV (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 2 vs 1;
    • νικών: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • ηττών: 1 (50%) vs 0 (0%);
    • ισοπαλιών: 1 (50%) vs 1 (100%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 0.5 vs 2;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0.5 vs 1.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 4 vs 4;
    • ηττών: 3 vs 2;
    • ισοπαλιών: 3 vs 4;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1 (σκοράρισμα - 0.6, δεχθέντα - 0.4) vs 1.7 (σκοράρισμα - 0.8, δεχθέντα - 0.9).
    Τάσεις
    • St. Truidense VV δέχεται γκολ στο 1ο ημίχρονο σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (Premier Division).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, Zulte Waregem θα κερδίσει γκολ(aποδόσεις: 1.93)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 36;
    • νίκες γηπεδούχων - 18, νίκες φιλοξενούμενων - 12, ισοπαλίες - 6.

    Στατιστικά: Zulte Waregem vs St. Truidense VV

    • αγώνων στο τουρνουά: 4 vs 4;
    • νικών: 1 vs 3;
    • ποσοστό νικών: 25% vs 75%;
    • ηττών: 2 vs 0;
    • ισοπαλιών: 1 vs 1.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 4 vs 6;
    • ηττών: 4 vs 2;
    • ισοπαλιών: 2 vs 2.
    👉Πρόβλεψη: St. Truidense VV δεν θα χάσει(aποδόσεις: 1.44)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.83, οι φιλοξενούμενοι - 1.36;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3.19;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 19; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 8.

    Στατιστικά: Zulte Waregem vs St. Truidense VV

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3 vs 2.75;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.25 vs 2;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.5 vs 0.75;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.75 vs 1.25;
    • Zulte Waregem: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 0.5;
    • St. Truidense VV: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.3 (εντός - 1.2) vs 1.7 (εκτός - 1.25).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Zulte Waregem σπίτι παιχνίδια κατάb St. Truidense VV.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Zulte Waregem παιχνίδια κατάb St. Truidense VV.
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)(aποδόσεις: 1.42)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Zulte Waregem: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.5; στο γήπεδο του σπιτιού - 6;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 6.7; στο γήπεδο του σπιτιού - 6.2.

    St. Truidense VV: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.75, εκτός - 7;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.3; εκτός - 6.5.
    Τάσεις
    • St. Truidense VV Εξυπηρετεί πάνω από 3.5 γωνία σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Zulte Waregem.
    • St. Truidense VV Εξυπηρετεί πάνω από 3.5 γωνία σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια (Premier Division).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - St. Truidense VV Σύνολο πάνω από (3,5)(aποδόσεις: 1.39)

    Πρόβλεψη για τις κάρτες

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 2.22 (για την ομάδα του γηπεδούχου 1.11 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.11);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 2.52 (για την ομάδα του γηπεδούχου 1.26 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.26).

    Zulte Waregem: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2; στην έδρα - 2;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.6; στην έδρα - 1.8.

    St. Truidense VV: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.5, εκτός έδρας - 1;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.2; εκτός έδρας - 2.75.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ περισσότερο (3,5)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 36;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 19 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 8 φορές.

    Στατιστικά: Zulte Waregem εναντίον St. Truidense VV

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 4 vs 4;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 3 vs 3;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Zulte Waregem εντός έδρας - 1 (50%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα St. Truidense VV εκτός έδρας - 1 (100%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 6 vs 7;
    • OZ εντός έδρας (Zulte Waregem) - 3 (60%);
    • OZ εκτός έδρας (St. Truidense VV) - 3 (75%).
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι)(aποδόσεις: 1.56)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Zulte Waregem σπίτι παιχνίδια κατάb St. Truidense VV.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Zulte Waregem παιχνίδια κατάb St. Truidense VV.

    Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι)
    συντελεστής-179
    Δημοσιεύθηκε: 21/08/2025, 8:36 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Zulte Waregem - St. Truidense VV

    St. Truidense VV δεν κερδίζει:
    st-truidense-vv-1σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Premier Division).
    Zulte Waregem δεν θα χάσει
    Everygame
    -222
    St. Truidense VV δεν χάνει:
    st-truidense-vv-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια (Premier Division).
    St. Truidense VV δεν θα χάσει
    Everygame
    -208
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    sv-zulte-waregemst-truidense-vv-1σε 18 της τελευταίας 19 Zulte Waregem παιχνίδια κατάb St. Truidense VV.
    sv-zulte-waregemst-truidense-vv-1σε 15 της τελευταίας 16 Zulte Waregem παιχνίδια κατάb St. Truidense VV (Premier Division).
    sv-zulte-waregemσε 12 της τελευταίας 14 Zulte Waregem σπίτι παιχνίδια.
    st-truidense-vv-1σε 34 της τελευταίας 35 St. Truidense VV παιχνίδια (Premier Division).
    st-truidense-vv-1σε 24 της τελευταίας 25 St. Truidense VV παιχνίδια.
    st-truidense-vv-1σε 17 της τελευταίας 18 St. Truidense VV μακριά παιχνίδια (Premier Division).
    st-truidense-vv-1σε 10 της τελευταίας 11 St. Truidense VV μακριά παιχνίδια.
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -400
    Zulte Waregem Χάνει:
    sv-zulte-waregemst-truidense-vv-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια κατάb St. Truidense VV (Premier Division).
    sv-zulte-waregemσε 13 της τελευταίας 14 σπίτι παιχνίδια.
    sv-zulte-waregemσε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια.
    St. Truidense VV Αποτελέσματα:
    st-truidense-vv-1σε 21 της τελευταίας 22 παιχνίδια (Premier Division).
    st-truidense-vv-1σε 19 της τελευταίας 20 παιχνίδια.
    st-truidense-vv-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 μακριά παιχνίδια (Premier Division).
    St. Truidense VV θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -357
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Zulte Waregem - St. Truidense VV Θέση στον πίνακα

    Champions' Play-offs
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    1.
    Club Brugge
    Club Brugge
    1081132-957
    2.
    Union Saint-Gilloise
    Union Saint-Gilloise
    1062216-1053
    3.
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1042414-1143
    4.
    RSC Anderlecht
    RSC Anderlecht
    1032516-2333
    6.
    KAA Gent
    KAA Gent
    100644-1429

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    3 - Νίκες
    2 - Ισοπαλίες
    5 - Ήττες
    Νίκες - 4
    Ισοπαλίες - 0
    Ήττες - 6
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 13
    Χάσει - 15
    -2
    0
    17 - Φραγμένος
    17 - Χάσει
    3
    Νίκες
    4
    2
    Ισοπαλίες
    0
    5
    Ήττες
    6
    Διαφορά τερμάτων
    13
    Φραγμένος
    17
    15
    Χάσει
    17
    2.8
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.4
    1.3
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.7
    1.5
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.7
    2
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    69'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    53'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία