Shabab AlAhli vs Khor-Fakkan Πρόβλεψη 29 Απρίλιος 2026

    Πώς θα αντιμετωπίσουν οι νέοι παίκτες την πίεση αυτού του αγώνα; Το προπονητικό προσωπικό μπορεί να περιστρέψει την ομάδα, έτσι το παιχνίδι των ομάδων Shabab Al-Ahli Dubai και Khor-Fakkan μπορεί να διαφέρει από το συνηθισμένο. Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στο στάδιο "Rashid Stadium" στην πόλη Dubai ως μέρος του τουρνουά Arabian Gulf League. Ο αγώνας έχει προγραμματιστεί για 3:20 PM 29 Απρίλιος.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων διεξήχθη στις 01 Φεβρουάριος 2026 και ολοκληρώθηκε με σκορ 3:1. Ακολουθεί συγκριτική στατιστική της αναμέτρησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Shabab Al-Ahli Dubai):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 60% vs 40%;
    • κόρνερ: 6 vs 2;
    • κίτρινων καρτών: 0 vs 1.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Shabab Al-Ahli Dubai και Khor-Fakkan:

    • έχουν παιχτεί 16 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 13, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 0, ισοπαλίες - 3;
    • αριθμός γκολ - 40 εναντίον 13;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.44, στο 2ο ημίχρονο - 1.88;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.31.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Shabab AlAhli - Khor-Fakkan

    78%
    14 Νίκη
    22%
    4 Σχεδιάζω
    0%
    0 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    18
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.61
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    61%
    2.67
    Μέσο σύνολο
    0.94
    0.56
    Κίτρινες κάρτες
    0.78
    Τελευταίοι αγώνες
    15.08.26
    Arabian Gulf League
    Khor-Fakkan
    Khor-Fakkan
    Shabab Al-Ahli Dubai
    Shabab Al-Ahli Dubai
    -
    -
    0
    10
    6
    11
    0
    1
    1
    5
    1
    0
    0
    5
    -
    -
    0
    10
    6
    11
    0
    1
    29.04.26
    Arabian Gulf League
    Shabab Al-Ahli Dubai
    Shabab Al-Ahli Dubai
    Khor-Fakkan
    Khor-Fakkan
    -
    -
    8
    3
    10
    12
    1
    3
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    -
    -
    8
    3
    10
    12
    1
    3
    01.02.26
    Presidents Cup
    Shabab Al-Ahli Dubai
    Shabab Al-Ahli Dubai
    Khor-Fakkan
    Khor-Fakkan
    -
    -
    6
    2
    -
    -
    0
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    6
    2
    -
    -
    0
    1
    20.11.25
    Arabian Gulf League
    Khor-Fakkan
    Khor-Fakkan
    Shabab Al-Ahli Dubai
    Shabab Al-Ahli Dubai
    0.67
    1.92
    2
    11
    13
    8
    2
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.67
    1.92
    2
    11
    13
    8
    2
    2
    23.04.25
    Arabian Gulf League
    Shabab Al-Ahli Dubai
    Shabab Al-Ahli Dubai
    Khor-Fakkan
    Khor-Fakkan
    1
    2.6
    0.35
    10
    5
    8
    9
    1
    1
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    2.6
    0.35
    10
    5
    8
    9
    1
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Shabab Al-Ahli Dubai Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 21 Απρίλιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά AFC Champions League (γηπεδούχοι - Machida Zelvia, φιλοξενούμενοι - Shabab Al-Ahli Dubai). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Shabab Al-Ahli Dubai vs Machida Zelvia):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 70% vs 30%;
    • κόρνερ: 6 vs 5;
    • φάουλ: 7 vs 8;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 2;
    • σουτ εντός στόχου: 3 vs 2.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Arabian Gulf League, η ομάδα Shabab Al-Ahli Dubai έχει συμμετάσχει σε συνολικά 22 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 16 νίκες,
    • 2 ήττες,
    • 4 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Shabab Al-Ahli Dubai βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Arabian Gulf League, με ποσοστό νίκης 73% και ποσοστό ήττας 9%.

    ⚽️Η Shabab Al-Ahli Dubai έχει σκοράρει συνολικά 52 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Shabab Al-Ahli Dubai έχει δεχθεί συνολικά 11 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Shabab Al-Ahli Dubai

    Τελευταίοι αγώνες
    28.08.26
    Arabian Gulf League
    Al-Wasl
    Al-Wasl
    Shabab Al-Ahli Dubai
    Shabab Al-Ahli Dubai
    -
    -
    6
    1
    18
    16
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    6
    1
    18
    16
    1
    2
    Γουόν
    22.08.26
    Arabian Gulf League
    Shabab Al-Ahli Dubai
    Shabab Al-Ahli Dubai
    Dhafra
    Dhafra
    -
    -
    8
    1
    9
    9
    2
    3
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    8
    1
    9
    9
    2
    3
    Γουόν
    15.08.26
    Arabian Gulf League
    Khor-Fakkan
    Khor-Fakkan
    Shabab Al-Ahli Dubai
    Shabab Al-Ahli Dubai
    -
    -
    0
    10
    6
    11
    0
    1
    1
    5
    1
    0
    0
    5
    -
    -
    0
    10
    6
    11
    0
    1
    Γουόν
    31.07.26
    Club Friendly Games
    Mainz
    Mainz
    Shabab Al-Ahli Dubai
    Shabab Al-Ahli Dubai
    -
    -
    3
    3
    16
    9
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    3
    16
    9
    0
    0
    Νικώ
    28.07.26
    Club Friendly Games
    Udinese Calcio
    Udinese Calcio
    Shabab Al-Ahli Dubai
    Shabab Al-Ahli Dubai
    -
    -
    3
    4
    10
    13
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    3
    4
    10
    13
    1
    3
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Khor-Fakkan Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 11 Απρίλιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Arabian Gulf League (γηπεδούχοι - Khor-Fakkan, φιλοξενούμενοι - Bataeh (UAE)). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Khor-Fakkan vs Bataeh (UAE)) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 53% vs 47%;
    • κόρνερ: 8 vs 8;
    • φάουλ: 11 vs 11;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 2;
    • σουτ στον στόχο: 2 vs 3.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Arabian Gulf League, η ομάδα Khor-Fakkan έχει συμμετάσχει σε συνολικά 22 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 6 νίκες,
    • 10 ήττες,
    • 6 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Khor-Fakkan βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Arabian Gulf League, με ποσοστό νίκης 27% και ποσοστό ήττας 45%.

    ⚽Η Khor-Fakkan έχει σκοράρει συνολικά 30 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Khor-Fakkan έχει δεχθεί συνολικά 38 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Khor-Fakkan

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Arabian Gulf League
    Khor-Fakkan
    Khor-Fakkan
    Dhafra
    Dhafra
    -
    -
    2
    4
    13
    12
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    2
    4
    13
    12
    1
    1
    Γουόν
    22.08.26
    Arabian Gulf League
    Al Ain
    Al Ain
    Khor-Fakkan
    Khor-Fakkan
    -
    -
    14
    1
    11
    8
    0
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    14
    1
    11
    8
    0
    0
    Νικώ
    15.08.26
    Arabian Gulf League
    Khor-Fakkan
    Khor-Fakkan
    Shabab Al-Ahli Dubai
    Shabab Al-Ahli Dubai
    -
    -
    0
    10
    6
    11
    0
    1
    1
    5
    1
    0
    0
    5
    -
    -
    0
    10
    6
    11
    0
    1
    Νικώ
    21.07.26
    Club Friendly Games
    Markhiya
    Markhiya
    Khor-Fakkan
    Khor-Fakkan
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    Γουόν
    15.05.26
    Arabian Gulf League
    Sharjah
    Sharjah
    Khor-Fakkan
    Khor-Fakkan
    1
    -
    -
    5
    3
    11
    13
    1
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    3
    11
    13
    1
    1
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 16;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 5; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 0; αριθμός ισοπαλιών - 1;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.44;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 1.25, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.19.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Shabab Al-Ahli Dubai (εντός) vs Khor-Fakkan (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 10 vs 10;
    • νικών: 8 (80%) vs 5 (50%);
    • ηττών: 1 (10%) vs 3 (30%);
    • ισοπαλιών: 1 (10%) vs 2 (20%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 1.4 vs 1.8;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0.2 vs 0.8.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 4 vs 3;
    • ηττών: 2 vs 4;
    • ισοπαλιών: 4 vs 3;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 0.6 (σκοράρισμα - 0.4, δεχθέντα - 0.2) vs 1.6 (σκοράρισμα - 0.6, δεχθέντα - 1).
    Τάσεις
    • Shabab Al-Ahli Dubai Νίκες 1ου ημιχρόνου σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan.
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο Shabab Al-Ahli Dubai Νίκη (aποδόσεις: 1.6)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 16;
    • νίκες γηπεδούχων - 13, νίκες φιλοξενούμενων - 0, ισοπαλίες - 3.

    Στατιστικά: Shabab Al-Ahli Dubai vs Khor-Fakkan

    • αγώνων στο τουρνουά: 22 vs 22;
    • νικών: 16 vs 6;
    • ποσοστό νικών: 73% vs 27%;
    • ηττών: 2 vs 10;
    • ισοπαλιών: 4 vs 6.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 5 vs 3;
    • ηττών: 3 vs 4;
    • ισοπαλιών: 2 vs 3.
    Τάσεις
    • Shabab Al-Ahli Dubai Νίκες σε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan.
    • Shabab Al-Ahli Dubai Νίκες σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan (Arabian Gulf League).
    • Shabab Al-Ahli Dubai Νίκες σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan.
    • Shabab Al-Ahli Dubai Νίκες σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan (Arabian Gulf League).
    • Shabab Al-Ahli Dubai Νίκες σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Arabian Gulf League).
    👉Πρόβλεψη: Shabab Al-Ahli Dubai Νίκη (aποδόσεις: 1.27)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 2.5, οι φιλοξενούμενοι - 0.81;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3.31;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 9; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 3.

    Στατιστικά: Shabab Al-Ahli Dubai vs Khor-Fakkan

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.86 vs 3.09;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 2.36 vs 1.36;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.91 vs 0.68;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 1.45 vs 0.68;
    • Shabab Al-Ahli Dubai: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 2.6;
    • Khor-Fakkan: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.3;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 2.1 (εντός - 2.67) vs 1.5 (εκτός - 1.6).
    Τάσεις
    • Khor-Fakkan Αποτελέσματα σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια.
    • Khor-Fakkan Αποτελέσματα σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Arabian Gulf League).
    👉Πρόβλεψη: Khor-Fakkan θα κερδίσει γκολ

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Shabab Al-Ahli Dubai: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.14; στο γήπεδο του σπιτιού - 5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.2; στο γήπεδο του σπιτιού - 3.

    Khor-Fakkan: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 3, εκτός - 2.8;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 3.8; εκτός - 2.4.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (7,5) (aποδόσεις: 1.51)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 16;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 9 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 3 φορές.

    Στατιστικά: Shabab Al-Ahli Dubai εναντίον Khor-Fakkan

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 22 vs 22;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 8 vs 14;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Shabab Al-Ahli Dubai εντός έδρας - 5 (50%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Khor-Fakkan εκτός έδρας - 5 (50%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 6 vs 8;
    • OZ εντός έδρας (Shabab Al-Ahli Dubai) - 3 (100%);
    • OZ εκτός έδρας (Khor-Fakkan) - 4 (80%).
    Τάσεις
    • Khor-Fakkan Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια.
    • Khor-Fakkan Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Arabian Gulf League).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.77)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:1 (21/160, 13.1%);
    • η Shabab Al-Ahli Dubai εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 2:0 , 3:1 (2/10, 20%);
    • η Khor-Fakkan εκτός έδρας συνήθως παίζει: 1:0 (2/10, 20%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Khor-Fakkan κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε 21 της τελευταίας 22 παιχνίδια.
    • Khor-Fakkan κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε 17 της τελευταίας 18 παιχνίδια (Arabian Gulf League).
    • Khor-Fakkan κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 μακριά παιχνίδια.
    • Khor-Fakkan κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 μακριά παιχνίδια (Arabian Gulf League).

    Khor-Fakkan Χάντικαπ (+2,5)
    Δημοσιεύθηκε: 28/04/2026, 11:24 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Shabab Al-Ahli Dubai - Khor-Fakkan

    Shabab Al-Ahli Dubai Νίκες:
    shabab-al-ahli-dubai-clubkhor-fakkan-clubσε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan.
    shabab-al-ahli-dubai-clubkhor-fakkan-clubσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan (Arabian Gulf League).
    shabab-al-ahli-dubai-clubkhor-fakkan-clubσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan.
    shabab-al-ahli-dubai-clubkhor-fakkan-clubσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan (Arabian Gulf League).
    shabab-al-ahli-dubai-clubσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Arabian Gulf League).
    Shabab Al-Ahli Dubai Νίκη
    -370
    Shabab Al-Ahli Dubai Νίκες 1ου ημιχρόνου:
    shabab-al-ahli-dubai-clubkhor-fakkan-clubσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan.
    1ο ημίχρονο Shabab Al-Ahli Dubai Νίκη
    -167
    Shabab Al-Ahli Dubai δεν χάνει:
    shabab-al-ahli-dubai-clubkhor-fakkan-clubσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 16 παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan.
    shabab-al-ahli-dubai-clubkhor-fakkan-clubσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 12 παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan (Arabian Gulf League).
    shabab-al-ahli-dubai-clubkhor-fakkan-clubσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 σπίτι παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan.
    shabab-al-ahli-dubai-clubσε 16 της τελευταίας 17 παιχνίδια (Arabian Gulf League).
    shabab-al-ahli-dubai-clubσε 12 της τελευταίας 13 σπίτι παιχνίδια (Arabian Gulf League).
    shabab-al-ahli-dubai-clubσε 11 της τελευταίας 12 σπίτι παιχνίδια.
    Shabab Al-Ahli Dubai δεν θα χάσει
    -1250
    Shabab Al-Ahli Dubai Αποτελέσματα:
    shabab-al-ahli-dubai-clubkhor-fakkan-clubσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 15 παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan.
    shabab-al-ahli-dubai-clubkhor-fakkan-clubσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 12 παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan (Arabian Gulf League).
    shabab-al-ahli-dubai-clubkhor-fakkan-clubσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Khor-Fakkan.
    shabab-al-ahli-dubai-clubσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 16 παιχνίδια (Arabian Gulf League).
    shabab-al-ahli-dubai-clubσε 11 της τελευταίας 12 σπίτι παιχνίδια (Arabian Gulf League).
    Khor-Fakkan Χάνει:
    khor-fakkan-clubσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια.
    Shabab Al-Ahli Dubai θα κερδίσει γκολ
    -
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Shabab Al-Ahli Dubai - Khor-Fakkan Θέση στον πίνακα

    Arabian Gulf League 25/26
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    Al-Ain FC
    Al-Ain FC
    26215062-1868
    2.
    Shabab Al-Ahli Dubai FC
    Shabab Al-Ahli Dubai FC
    26177260-1858
    3.
    Al-Wasl FC
    Al-Wasl FC
    26146639-2948
    8.
    Sharjah FC
    Sharjah FC
    26851335-4729
    9.
    Khor Fakkan Club
    Khor Fakkan Club
    26691135-4527
    10.
    FC Baniyas
    FC Baniyas
    26761329-4327

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    6 - Νίκη
    3 - Σχεδιάζω
    1 - Νικώ
    Νίκη - 2
    Σχεδιάζω - 4
    Βλάβες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 22
    Χάσει - 11
    +11
    -7
    12 - Φραγμένος
    19 - Χάσει
    6
    Νίκη
    2
    3
    Σχεδιάζω
    4
    1
    Βλάβες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    22
    Φραγμένος
    12
    11
    Χάσει
    19
    3.3
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.1
    2.2
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.2
    1.1
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.9
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    7
    42'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    75'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία