Shanghai Shenhua vs Chengdu Πρόβλεψη 21 Σεπτέμβριος 2025

    Στον επερχόμενο αγώνα, μας περιμένει μια συναρπαστική αναμέτρηση μεταξύ της Shanghai Shenhua και της Chengdu. Και οι δύο ομάδες επιδεικνύουν εντυπωσιακές επιδόσεις αυτή τη σεζόν, υποσχόμενες έντονη μάχη στο γήπεδο. Η Shanghai, που βρίσκεται στην τρίτη θέση του πίνακα, παρουσιάζει εξαιρετική φόρμα εντός έδρας με υψηλό μέσο όρο σκοραρίσματος. Την ίδια στιγμή, η Chengdu ηγείται του πρωταθλήματος και φημίζεται για την αξιόπιστη άμυνά της εκτός έδρας. Η παρουσία τόσο ισχυρών παικτών και στις δύο ομάδες καθιστά τον αγώνα ακόμα πιο συναρπαστικό. Οι φίλαθλοι μπορούν να αναμένουν πληθώρα επιθετικών ενεργειών και θεαματικές στιγμές.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 02 Μάιος 2025 και έληξε με σκορ 1-0. Ακολουθεί η συγκριτική στατιστική αυτής της αναμέτρησης (γηπεδούχοι - Chengdu):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 47% vs 53%;
    • κόρνερ: 6 vs 7;
    • φάουλ: 13 vs 13;
    • κίτρινες κάρτες: 5 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 3 vs 4.

    📊Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων συναντήσεων μεταξύ των ομάδων Shanghai Shenhua και Chengdu:

    • έχουν διεξαχθεί 7 αγώνες;
    • οι γηπεδούχοι έχουν 1 νίκη, οι φιλοξενούμενοι 4, ενώ υπάρχουν 2 ισοπαλίες;
    • συνολικός αριθμός γκολ - 7 έναντι 11;
    • μέσος όρος γκολ στο πρώτο ημίχρονο - 1.86, στο δεύτερο - 0.71;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ ανά αγώνα - 2.57.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Shanghai Shenhua - Chengdu

    20%
    2 Νίκη
    30%
    3 Σχεδιάζω
    50%
    5 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    10
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.4
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    80%
    1.5
    Μέσο σύνολο
    1.9
    6.1
    Γωνία
    6.1
    2.2
    Κίτρινες κάρτες
    3
    14.3
    Φάουλ
    11.6
    Τελευταίοι αγώνες
    22.08.26
    Chinese Super League
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    -
    -
    2
    8
    10
    12
    1
    2
    4
    5
    2
    1
    2
    4
    -
    -
    2
    8
    10
    12
    1
    2
    01.05.26
    Chinese Super League
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    -
    -
    10
    4
    16
    11
    3
    4
    2
    3
    2
    1
    0
    2
    -
    -
    10
    4
    16
    11
    3
    4
    21.09.25
    Chinese Super League
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    1.26
    2.28
    9
    10
    10
    10
    1
    5
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.26
    2.28
    9
    10
    10
    10
    1
    5
    02.05.25
    Chinese Super League
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    1
    1.46
    0.25
    6
    7
    13
    13
    5
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.46
    0.25
    6
    7
    13
    13
    5
    2
    02.11.24
    Chinese Super League
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    1
    0.91
    2.33
    9
    7
    14
    14
    5
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.91
    2.33
    9
    7
    14
    14
    5
    3
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Shanghai Shenhua Επισκόπηση ομάδας

    Η τελευταία επίσημη αναμέτρηση της ομάδας διεξήχθη στις στο πλαίσιο του AFC Champions League (γηπεδούχοι - Gangwon, φιλοξενούμενοι - Shanghai Shenhua). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2-1.

    Η στατιστική του αγώνα είναι η εξής (Shanghai Shenhua vs Gangwon):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 37% vs 63%;
    • κόρνερ: 2 vs 1;
    • φάουλ: 12 vs 14;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 0;
    • σουτ στον στόχο: 2 vs 3.

    Η Shanghai Shenhua συνεχίζει να αγωνίζεται με αυτοπεποίθηση στην έδρα της, παρά τις πρόσφατες διακυμάνσεις στη φόρμα της - με 2 νίκες και 3 ήττες στα τελευταία 5 παιχνίδια. Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε πολλές εντός έδρας αναμετρήσεις, χάρη στο επιθετικό της στυλ και την ικανότητά της να κυριαρχεί απέναντι στους αντιπάλους. Η μέση επιθετική της απόδοση είναι 2 γκολ ανά παιχνίδι, ενώ έχει υψηλό μέσο όρο δεχόμενων τερμάτων (1.8), γεγονός που μπορεί να παίξει καθοριστικό ρόλο απέναντι στον ισχυρό αντίπαλο από το Chengdu.

    Αποτελέσματα αγώνων: Shanghai Shenhua

    Τελευταίοι αγώνες
    01.09.26
    FA Cup
    Dalian Yingbo FC
    Dalian Yingbo FC
    1
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    1
    -
    -
    5
    6
    5
    13
    0
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    6
    5
    13
    0
    3
    Νικώ
    28.08.26
    Chinese Super League
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    Shandong Luneng Taishan
    Shandong Luneng Taishan
    -
    -
    8
    6
    9
    9
    0
    3
    2
    3
    2
    1
    0
    2
    -
    -
    8
    6
    9
    9
    0
    3
    Νικώ
    22.08.26
    Chinese Super League
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    -
    -
    2
    8
    10
    12
    1
    2
    4
    5
    2
    1
    2
    4
    -
    -
    2
    8
    10
    12
    1
    2
    Γουόν
    18.08.26
    Chinese Super League
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    Beijing Guoan
    Beijing Guoan
    -
    -
    -
    -
    9
    11
    2
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    -
    -
    -
    -
    9
    11
    2
    4
    Νικώ
    15.08.26
    Chinese Super League
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    Henan Jianye
    Henan Jianye
    -
    -
    2
    4
    8
    15
    0
    2
    4
    1
    1
    1
    3
    0
    -
    -
    2
    4
    8
    15
    0
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Chengdu Rongcheng Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των τωρινών φιλοξενούμενων διεξήχθη στις στο πλαίσιο του AFC Champions League (γηπεδούχοι - Ουλσάν, φιλοξενούμενοι - Τσενγκντού). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2:1.

    Η στατιστική της αναμέτρησης είναι η εξής (Τσενγκντού vs Ουλσάν):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 38% vs 62%;
    • κόρνερ: 2 vs 7;
    • φάουλ: 16 vs 13;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 1;
    • σουτ εντός εστίας: 4 vs 10.

    Η ομάδα από το Τσενγκντού καταλαμβάνει την πρώτη θέση χάρη στις εξαιρετικές επιδόσεις τόσο στην επίθεση όσο και στην άμυνα. Έχουν καταφέρει να σημειώσουν 3 συνεχόμενες νίκες πριν την τελευταία τους ήττα, δείχνοντας σταθερότητα και υψηλή επιθετική απόδοση με μέσο όρο 2 γκολ ανά αγώνα, ενώ δέχονται μόλις 0.5 γκολ κατά μέσο όρο στα τελευταία 10 παιχνίδια. Στην προηγούμενη αναμέτρηση με τη Σανγκάη, κατέκτησαν μια ελάχιστη νίκη με σκορ 1-0.

    Αποτελέσματα αγώνων: Chengdu Rongcheng

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Chinese Super League
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    Liaoning Whowin
    Liaoning Whowin
    -
    -
    7
    6
    11
    8
    1
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    7
    6
    11
    8
    1
    3
    Γουόν
    22.08.26
    Chinese Super League
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    -
    -
    2
    8
    10
    12
    1
    2
    4
    5
    2
    1
    2
    4
    -
    -
    2
    8
    10
    12
    1
    2
    Νικώ
    15.08.26
    Chinese Super League
    Zhejiang Professional
    Zhejiang Professional
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    -
    -
    4
    7
    9
    13
    2
    3
    2
    3
    2
    1
    0
    2
    -
    -
    4
    7
    9
    13
    2
    3
    Γουόν
    08.08.26
    Chinese Super League
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    -
    -
    7
    6
    10
    16
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    6
    10
    16
    0
    1
    Νικώ
    01.08.26
    Chinese Super League
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    Wuhan Three Towns
    Wuhan Three Towns
    -
    -
    9
    3
    8
    7
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    9
    3
    8
    7
    1
    2
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Τελευταία νέα

    Shanghai Shenhua

    Η Shanghai Shenhua αντιμετωπίζει σοβαρό πρόβλημα με τραυματισμούς. Ο επιθετικός Saulo Mineiro υπέστη ρήξη μυών στο μηρό και θα απουσιάσει για περίπου 2-3 μήνες.  Υπάρχει ακόμα μία σημαντική απώλεια: ο Dai Wai-Tsun υπέστη ρήξη χιαστών και η αποκατάστασή του θα είναι μακροχρόνια.

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικές αντιπαραθέσεις - 7;
    • νίκες στο πρώτο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 0; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 0; ισοπαλίες - 2;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στο πρώτο ημίχρονο: 1.86;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.86 γκολ, οι φιλοξενούμενοι - 1.

    Στατιστικά πρώτου ημιχρόνου: Σανγκάη Σενχούα (εντός) vs Τσενγκντού (εκτός)

    • αγώνες στο τουρνουά: 11 vs 11;
    • νίκες: 6 (54.55%) vs 5 (45.45%);
    • ήττες: 2 (18.18%) vs 1 (9.09%);
    • ισοπαλίες: 3 (27.27%) vs 5 (45.45%);
    • μέσος όρος γκολ που σκοράρονται: 2.27 vs 1.73;
    • μέσος όρος γκολ που δέχονται: 0.82 vs 0.55.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • νίκες: 3 vs 4;
    • ήττες: 2 vs 0;
    • ισοπαλίες: 5 vs 6;
    • μέσος όρος πρώτου ημιχρόνου: 1.8 (σκοράρονται - 0.9, δέχονται - 0.9) vs 1.1 (σκοράρονται - 0.8, δέχονται - 0.3).
    Τάσεις
    • Η Σανγκάη Σενχούα σκοράρει στο πρώτο ημίχρονο εντός έδρας σε 8 από τους τελευταίους 9 αγώνες της.
    • Η Σανγκάη Σενχούα σκοράρει στο πρώτο ημίχρονο εντός έδρας σε 7 από τους τελευταίους 8 αγώνες της (Super League).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, Shanghai Shenhua θα κερδίσει γκολ(απόδοση: 1.83)

    Πρόβλεψη Αποτελέσματος

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός συναντήσεων - 7;
    • νίκες για τους γηπεδούχους - 1, για τους φιλοξενούμενους - 4, ισοπαλίες - 2.

    Στατιστικά: Σανγκάη Σενχούα vs Τσενγκντού

    • αγώνες στο τουρνουά: 24 vs 24;
    • νίκες: 15 vs 16;
    • ποσοστό νικών: 63% vs 67%;
    • ήττες: 4 vs 3;
    • ισοπαλίες: 5 vs 5.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νίκες: 3 vs 7;
    • ήττες: 4 vs 2;
    • ισοπαλίες: 3 vs 1.
    Τάσεις
    • Η Τσενγκντού κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 7 συνεχόμενες αναμετρήσεις αυτών των ομάδων (Super League).
    • Η Τσενγκντού κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 35 συνεχόμενους αγώνες.
    • Η Τσενγκντού κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 28 συνεχόμενους αγώνες (Super League).
    • Η Τσενγκντού κερδίζει με χάντικαπ +1.5 εκτός έδρας σε 17 συνεχόμενους αγώνες.
    • Η Τσενγκντού κερδίζει με χάντικαπ +1.5 εκτός έδρας σε 12 συνεχόμενους αγώνες (Super League).
    👉Πρόβλεψη: Chengdu Rongcheng Χάντικαπ (+1,5)(απόδοση: 1.21)

    Πρόβλεψη για το Σύνολο

    Αναμετρήσεις:

    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο - 1, οι φιλοξενούμενοι - 1.57;
    • μέσος όρος γκολ στις αναμετρήσεις - 2.57;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 5 φορές; στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 2 φορές.

    Στατιστικά: Σανγκάη Σενχούα vs Τσενγκντού

    • μέσος όρος στο τουρνουά: 3.38 έναντι 2.79;
    • μέσος όρος γκολ: 2.17 έναντι 2.04;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 1 έναντι 1.13;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 1.17 έναντι 0.92;
    • Σανγκάη Σενχούα: μέσος όρος εντός έδρας στο τουρνουά - 2.64;
    • Τσενγκντού: μέσος όρος εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.36;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 2 (εντός έδρας - 2.5) έναντι 2 (εκτός έδρας - 2.67).
    Τάσεις
    • Το σύνολο κάτω από 3.5 γκολ επιτεύχθηκε σε 5 συνεχόμενες αναμετρήσεις αυτών των ομάδων (Super League).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)(απόδοση: 1.35)

    Πρόβλεψη για τα Κόρνερ

    Αναμετρήσεις

    • μέσος όρος κόρνερ στις αναμετρήσεις - 11.29 (4.86 για τους γηπεδούχους και 6.43 για τους φιλοξενούμενους);
    • μέσος όρος κόρνερ στο γήπεδο των γηπεδούχων - 12 (5 για τους γηπεδούχους και 7 για τους φιλοξενούμενους).

    Σανγκάη Σενχούα: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 8.04; εντός έδρας - 9.09;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 7; εντός έδρας - 9.5.

    Τσενγκντού: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 5.71, εκτός έδρας - 4.82;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 5; εκτός έδρας - 2.33.
    Τάσεις
    • Η Σανγκάη Σενχούα εκτελεί περισσότερα από 5.5 κόρνερ εντός έδρας σε 18 από τους τελευταίους 19 αγώνες.
    • Η Σανγκάη Σενχούα εκτελεί περισσότερα από 5.5 κόρνερ εντός έδρας σε 16 συνεχόμενους αγώνες (Super League).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Shanghai Shenhua Σύνολο πάνω από (5,5)(απόδοση: 1.94)

    Πρόβλεψη για τις Κάρτες

    Αναμετρήσεις

    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στις αναμετρήσεις - 4.58 (2.29 για τους γηπεδούχους και 2.29 για τους φιλοξενούμενους);
    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στο γήπεδο των γηπεδούχων - 2.5 (1.5 για τους γηπεδούχους και 1 για τους φιλοξενούμενους).

    Σανγκάη Σενχούα: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 1.71; εντός έδρας - 1.55;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 2.5; εντός έδρας - 2.75.

    Τσενγκντού: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 2.17, εκτός έδρας - 2.82;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 1.9; εκτός έδρας - 3.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (4,5)

    Πρόβλεψη για το Αμφίσκορο

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός συναντήσεων - 7;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 5 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 2 φορές.

    Στατιστικά: Σανγκάη Σενχούα εναντίον Τσενγκντού

    • αγώνες στο τουρνουά: 24 vs 24;
    • αγώνες στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (εφεξής - Αμφίσκορο): 15 vs 13;
    • Αμφίσκορο για τη Σανγκάη Σενχούα εντός έδρας - 8 (73%);
    • Αμφίσκορο για την Τσενγκντού εκτός έδρας - 7 (64%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αγώνες με Αμφίσκορο: 7 vs 4;
    • Αμφίσκορο για τη Σανγκάη Σενχούα εντός έδρας - 4 (100%);
    • Αμφίσκορο για την Τσενγκντού εκτός έδρας - 2 (67%).
    Τάσεις
    • Η Τσενγκντού σκοράρει και δέχεται γκολ εκτός έδρας σε 7 από τους τελευταίους 8 αγώνες.
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)(απόδοση: 1.62)

    ⭐ Προβλέψεις της Σύνταξης

    Λαμβάνοντας υπόψη την τρέχουσα φόρμα και των δύο ομάδων και την επιθετική τους δυναμική, αναμένεται αγώνας με πολλές ευκαιρίες για γκολ και από τις δύο πλευρές του γηπέδου. Η ισχυρή άμυνα των φιλοξενούμενων θα δοκιμαστεί από την πίεση των γηπεδούχων, οι οποίοι παραδοσιακά σκοράρουν πολύ εντός έδρας - αυτό το γεγονός επιβεβαιώνει την τάση για σύνολο πάνω από 2.5 γκολ στα εντός έδρας παιχνίδια της Shanghai αυτή τη σεζόν (15 από 16). 

    Άντερ γκολ πάνω από (2,5)
    Δημοσιεύθηκε: 19/09/2025, 12:36 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Shanghai Shenhua - Chengdu Rongcheng

    Chengdu Rongcheng Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου:
    chengdu-qianbaoσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 μακριά παιχνίδια (Chinese Super League).
    1ο ημίχρονο Σχεδιάζω
    Bovada
    +136
    Chengdu Rongcheng Νίκες:
    chengdu-qianbaoσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (Chinese Super League).
    Chengdu Rongcheng Νίκη
    Bovada
    +155
    Chengdu Rongcheng δεν χάνει:
    chengdu-qianbaoσε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια.
    chengdu-qianbaoσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Chinese Super League).
    Chengdu Rongcheng δεν θα χάσει
    Everygame
    -217
    Shanghai Shenhua δεν χάνει:
    fc-shanghai-shenhuaσε 15 της τελευταίας 16 σπίτι παιχνίδια (Chinese Super League).
    fc-shanghai-shenhuaσε 13 της τελευταίας 14 σπίτι παιχνίδια.
    Shanghai Shenhua δεν θα χάσει
    Everygame
    -200
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Shanghai Shenhua - Chengdu Rongcheng Θέση στον πίνακα

    Chinese Super League 2025
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    Shanghai Port FC
    Shanghai Port FC
    30206472-4466
    2.
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    30197467-3564
    3.
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    30179460-2860
    4.
    Beijing Guoan
    Beijing Guoan
    30176769-4657
    5.
    Shandong Taishan
    Shandong Taishan
    30158769-4653
    6.
    Tianjin Jinmen Tiger
    Tianjin Jinmen Tiger
    301281040-4144

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκη
    0 - Σχεδιάζω
    6 - Βλάβες
    Νίκη - 2
    Σχεδιάζω - 5
    Βλάβες - 3
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 17
    Χάσει - 20
    -3
    0
    18 - Φραγμένος
    18 - Χάσει
    4
    Νίκη
    2
    0
    Σχεδιάζω
    5
    6
    Βλάβες
    3
    Διαφορά τερμάτων
    17
    Φραγμένος
    18
    20
    Χάσει
    18
    3.7
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.6
    1.7
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.8
    2
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.8
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    9
    53'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    52'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία