Motor vs Zaglebie Lubin Πρόβλεψη 20 Μάρτιος 2026

    📣Πώς ένα νωρίς γκολ θα αλλάξει τη στρατηγική και των δύο ομάδων; Εάν συμβεί, θα δούμε μια ενδιαφέρουσα εξέλιξη στον αγώνα μεταξύ των ομάδων LKP Motor Lublin και Zaglebie. Να θυμίσουμε ότι η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 7:30 PM 20 Μάρτιος. Ο αγώνας του τουρνουά θα διεξαχθεί στο γήπεδο Arena Lublin στην πόλη Lublin. Να σημειωθούν οι αποδόσεις - οι στοιχηματικές προτείνουν να στοιχηματίσετε στη νίκη της πλευράς για και , αντίστοιχα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 21 Σεπτέμβριος 2025 και έληξε με σκορ 2:2. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Zaglebie):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 43% vs 57%;
    • κόρνερ: 6 vs 5;
    • φάουλ: 14 vs 15;
    • κίτρινων καρτών: 3 vs 4;
    • σουτ εντός εστίας: 3 vs 6.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων LKP Motor Lublin και Zaglebie:

    • έχουν παιχτεί 4 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 3, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 0, ισοπαλίες - 1;
    • αριθμός γκολ - 6 εναντίον 3;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 0.75, στο 2ο ημίχρονο - 1.5;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.25.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Motor - Zaglebie Lubin

    80%
    4 Νίκες
    20%
    1 Ισοπαλία
    0%
    0 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    5
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    40%
    1.4
    Μ.Ο. γκολ
    0.6
    2.2
    Κίτρινες κάρτες
    1.4
    Τελευταίοι αγώνες
    20.03.26
    Ekstraklasa
    LKP Motor Lublin
    LKP Motor Lublin
    Zaglebie
    Zaglebie
    -
    -
    4
    5
    14
    14
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    5
    14
    14
    0
    0
    21.09.25
    Ekstraklasa
    Zaglebie
    Zaglebie
    LKP Motor Lublin
    LKP Motor Lublin
    1.37
    0.79
    6
    5
    14
    15
    3
    4
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    1.37
    0.79
    6
    5
    14
    15
    3
    4
    18.05.25
    Ekstraklasa
    LKP Motor Lublin
    LKP Motor Lublin
    1
    Zaglebie
    Zaglebie
    1.42
    0.8
    4
    7
    12
    12
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.42
    0.8
    4
    7
    12
    12
    2
    0
    22.11.24
    Ekstraklasa
    Zaglebie
    Zaglebie
    LKP Motor Lublin
    LKP Motor Lublin
    -
    -
    3
    6
    9
    9
    1
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    3
    6
    9
    9
    1
    2
    19.10.22
    Puchar Polski
    LKP  Motor Lublin
    LKP Motor Lublin
    Zaglebie
    Zaglebie
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    LKP Motor Lublin Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 13 Μάρτιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Ekstraklasa (γηπεδούχοι - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, φιλοξενούμενοι - LKP Motor Lublin). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:2.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (LKP Motor Lublin vs Bruk-Bet Termalica Nieciecza):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 56% vs 44%;
    • κόρνερ: 4 vs 4;
    • φάουλ: 13 vs 17;
    • κίτρινες κάρτες: 6 vs 1;
    • σουτ εντός στόχου: 5 vs 7.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Ekstraklasa, η ομάδα LKP Motor Lublin έχει συμμετάσχει σε συνολικά 25 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 8 νίκες,
    • 7 ήττες,
    • 10 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η LKP Motor Lublin βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Ekstraklasa, με ποσοστό νίκης 32% και ποσοστό ήττας 28%.

    ⚽️Η LKP Motor Lublin έχει σκοράρει συνολικά 34 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η LKP Motor Lublin έχει δεχθεί συνολικά 38 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: LKP Motor Lublin

    Τελευταίοι αγώνες
    17.10.26
    Ekstraklasa
    LKP Motor Lublin
    LKP Motor Lublin
    WKS Slask Wroclaw
    WKS Slask Wroclaw
    4.96
    0.92
    10
    1
    12
    18
    2
    3
    3
    2
    0
    1
    3
    1
    4.96
    0.92
    10
    1
    12
    18
    2
    3
    Ν
    12.10.26
    Ekstraklasa
    RKS Radomiak Radom
    RKS Radomiak Radom
    LKP Motor Lublin
    LKP Motor Lublin
    1.14
    2.88
    3
    5
    14
    16
    2
    5
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    1.14
    2.88
    3
    5
    14
    16
    2
    5
    Ν
    19.09.26
    Ekstraklasa
    LKP Motor Lublin
    LKP Motor Lublin
    Gornik
    Gornik
    -
    -
    2
    3
    15
    11
    2
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    3
    15
    11
    2
    3
    Ι
    11.09.26
    Ekstraklasa
    RKS Rakow Czestochowa
    RKS Rakow Czestochowa
    LKP Motor Lublin
    LKP Motor Lublin
    -
    -
    8
    4
    14
    16
    2
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    4
    14
    16
    2
    0
    Η
    05.09.26
    Ekstraklasa
    LKP Motor Lublin
    LKP Motor Lublin
    Legia
    Legia
    -
    -
    5
    2
    15
    12
    1
    3
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    -
    -
    5
    2
    15
    12
    1
    3
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Zaglebie Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 15 Μάρτιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Ekstraklasa (γηπεδούχοι - Zaglebie, φιλοξενούμενοι - Lech Poznan). Ο αγώνας έληξε με σκορ 0:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Zaglebie vs Lech Poznan) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 37% vs 63%;
    • κόρνερ: 2 vs 3;
    • φάουλ: 12 vs 14;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 3;
    • σουτ στον στόχο: 1 vs 4.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Ekstraklasa, η ομάδα Zaglebie έχει συμμετάσχει σε συνολικά 25 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 11 νίκες,
    • 6 ήττες,
    • 8 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Zaglebie βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Ekstraklasa, με ποσοστό νίκης 44% και ποσοστό ήττας 24%.

    ⚽Η Zaglebie έχει σκοράρει συνολικά 40 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Zaglebie έχει δεχθεί συνολικά 29 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Zaglebie

    Τελευταίοι αγώνες
    10.10.26
    Ekstraklasa
    Cracovia Krakow
    Cracovia Krakow
    Zaglebie
    Zaglebie
    2.21
    1.15
    5
    1
    14
    14
    2
    3
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    2.21
    1.15
    5
    1
    14
    14
    2
    3
    Η
    03.10.26
    Club Friendlies
    Zaglebie
    Zaglebie
    Miedz Legnica
    Miedz Legnica
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    1
    0
    Ν
    20.09.26
    Ekstraklasa
    Zaglebie
    Zaglebie
    Wisla Plock
    Wisla Plock
    -
    -
    5
    3
    15
    21
    4
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    5
    3
    15
    21
    4
    2
    Η
    15.09.26
    Ekstraklasa
    RKS Rakow Czestochowa
    RKS Rakow Czestochowa
    1
    Zaglebie
    Zaglebie
    -
    -
    5
    2
    8
    19
    3
    4
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    -
    -
    5
    2
    8
    19
    3
    4
    Ν
    12.09.26
    Ekstraklasa
    Zaglebie
    Zaglebie
    Katowice
    Katowice
    -
    -
    6
    4
    8
    10
    3
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    4
    8
    10
    3
    0
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 4;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 1; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 0; αριθμός ισοπαλιών - 1;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 0.75;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.5, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.25.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: LKP Motor Lublin (εντός) vs Zaglebie (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 13 vs 12;
    • νικών: 5 (38.46%) vs 3 (25%);
    • ηττών: 2 (15.38%) vs 4 (33.33%);
    • ισοπαλιών: 6 (46.15%) vs 5 (41.67%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 1.54 vs 1.33;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0.62 vs 0.75.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 4 vs 2;
    • ηττών: 1 vs 4;
    • ισοπαλιών: 5 vs 4;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.8 (σκοράρισμα - 1.1, δεχθέντα - 0.7) vs 0.9 (σκοράρισμα - 0.4, δεχθέντα - 0.5).
    Τάσεις
    • LKP Motor Lublin Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια (Ekstraklasa).
    • LKP Motor Lublin Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Ekstraklasa).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, LKP Motor Lublin θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 1.84)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 4;
    • νίκες γηπεδούχων - 3, νίκες φιλοξενούμενων - 0, ισοπαλίες - 1.

    Στατιστικά: LKP Motor Lublin vs Zaglebie

    • αγώνων στο τουρνουά: 25 vs 25;
    • νικών: 8 vs 11;
    • ποσοστό νικών: 32% vs 44%;
    • ηττών: 7 vs 6;
    • ισοπαλιών: 10 vs 8.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 4 vs 6;
    • ηττών: 3 vs 2;
    • ισοπαλιών: 3 vs 2.
    Τάσεις
    • Zaglebie κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια (Ekstraklasa).
    • Zaglebie κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια.
    • Zaglebie κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (Ekstraklasa).
    👉Πρόβλεψη: Zaglebie Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.25)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.5, οι φιλοξενούμενοι - 0.75;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.25;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 2; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 0.

    Στατιστικά: LKP Motor Lublin vs Zaglebie

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.88 vs 2.76;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.36 vs 1.6;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.84 vs 0.76;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.52 vs 0.84;
    • LKP Motor Lublin: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.38;
    • Zaglebie: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.33;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.3 (εντός - 1.33) vs 1.2 (εκτός - 2).
    Τάσεις
    • Zaglebie Αποτελέσματα σε 10 της τελευταίας 11 μακριά παιχνίδια (Ekstraklasa).
    👉Πρόβλεψη: Zaglebie θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 1.38)

    Πρόβλεψη κίτρινων καρτών

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 5.5 (για την ομάδα του γηπεδούχου 2.75 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 2.75);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 4 (για την ομάδα του γηπεδούχου 2.5 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.5).

    LKP Motor Lublin: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2.28; στην έδρα - 1.92;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.2; στην έδρα - 1.83.

    Zaglebie: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.96, εκτός έδρας - 2.08;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2; εκτός έδρας - 2.75.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (4,5) (aποδόσεις: 1.67)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 4;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 2 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 0 φορές.

    Στατιστικά: LKP Motor Lublin εναντίον Zaglebie

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 25 vs 25;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 16 vs 14;
    • αριθμός OZ για την ομάδα LKP Motor Lublin εντός έδρας - 8 (62%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Zaglebie εκτός έδρας - 8 (67%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 7 vs 3;
    • OZ εντός έδρας (LKP Motor Lublin) - 4 (67%);
    • OZ εκτός έδρας (Zaglebie) - 2 (50%).
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι) (aποδόσεις: 1.68)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:1 (28/225, 12.4%);
    • η LKP Motor Lublin εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 1:1 (4/13, 30.8%);
    • η Zaglebie εκτός έδρας συνήθως παίζει: 1:2 (2/12, 16.7%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:1 - 12.76% (aποδόσεις 5.8)
    1:0 - 9.95% (aποδόσεις 7.4)
    2:1 - 8.85% (aποδόσεις 8)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • LKP Motor Lublin Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια (Ekstraklasa).
    • LKP Motor Lublin Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Ekstraklasa).

    1ο ημίχρονο, LKP Motor Lublin θα κερδίσει γκολ
    συντελεστής-120
    Δημοσιεύθηκε: 18/03/2026, 8:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: LKP Motor Lublin - Zaglebie

    LKP Motor Lublin Ισοπαλίες 2ου ημιχρόνου:
    lkp-motor-lublinσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια (Ekstraklasa).
    lkp-motor-lublinσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια (Ekstraklasa).
    2ο ημίχρονο Ισοπαλία
    Everygame
    +155
    Zaglebie Νίκες:
    kghm-zaglebie-lubinσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 4 μακριά παιχνίδια (Ekstraklasa).
    Zaglebie Νίκη
    Bovada
    +250
    Zaglebie δεν χάνει:
    kghm-zaglebie-lubinσε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (Ekstraklasa).
    Zaglebie δεν θα χάσει
    Everygame
    -132
    LKP Motor Lublin δεν χάνει:
    lkp-motor-lublinσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (Ekstraklasa).
    LKP Motor Lublin δεν θα χάσει
    Everygame
    -357
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    LKP Motor Lublin - Zaglebie Θέση στον πίνακα

    Ekstraklasa 25/26
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    6.
    Legia Warszawa
    Legia Warszawa
    341213942-3749
    7.
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    341391245-3848
    8.
    Wisla Plock
    Wisla Plock
    3412101234-3846
    11.
    Korona Kielce
    Korona Kielce
    3411101340-4043
    12.
    LKP Motor Lublin
    LKP Motor Lublin
    3410131146-5343
    13.
    MKS Cracovia Krakow
    MKS Cracovia Krakow
    349151039-4242

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκες
    2 - Ισοπαλίες
    4 - Ήττες
    Νίκες - 3
    Ισοπαλίες - 3
    Ήττες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 15
    Χάσει - 15
    0
    -4
    12 - Φραγμένος
    16 - Χάσει
    4
    Νίκες
    3
    2
    Ισοπαλίες
    3
    4
    Ήττες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    15
    Φραγμένος
    12
    15
    Χάσει
    16
    3
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.8
    1.5
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.2
    1.5
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.6
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    7
    60'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    75'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία