Truidense vs Mechelen Πρόβλεψη 21 Δεκέμβριος 2025

    🔊Πώς θα επηρεάσουν οι καιρικές συνθήκες και η κατάσταση του γηπέδου το παιχνίδι; Σήμερα συναντιούνται οι ομάδες St. Truidense VV και Mechelen. Η έναρξη του αγώνα είναι προγραμματισμένη για τις 3:00 PM. Ο αγώνας του τουρνουά Premier Division θα πραγματοποιηθεί στην πόλη Sint- Truiden στο γήπεδο Stayen. Οι πιθανότητες για τις νίκες των ομάδων έχουν καθοριστεί από τους στοιχηματιστές σε και αντίστοιχα, με την ομάδα St. Truidense VV να είναι ο φαβορί του αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 04 Οκτώβριος 2025 και έληξε με σκορ 1:3. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Mechelen):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 42% vs 58%;
    • κόρνερ: 5 vs 9;
    • φάουλ: 18 vs 14;
    • κίτρινων καρτών: 3 vs 1;
    • σουτ εντός εστίας: 3 vs 9.

    📊Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων St. Truidense VV και Mechelen:

    • έχουν παιχτεί 44 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 22, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 14, ισοπαλίες - 8;
    • αριθμός γκολ - 69 εναντίον 51;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.2, στο 2ο ημίχρονο - 1.52;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.73.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Truidense - Mechelen

    52%
    25 Νίκες
    17%
    8 Ισοπαλίες
    31%
    15 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    48
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.83
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    50%
    1.67
    Μ.Ο. γκολ
    1.17
    Τελευταίοι αγώνες
    11.10.26
    Premier Division
    Mechelen
    Mechelen
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    0.78
    1.82
    2
    8
    12
    14
    2
    4
    4
    3
    3
    1
    1
    2
    0.78
    1.82
    2
    8
    12
    14
    2
    4
    24.05.26
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Mechelen
    Mechelen
    1.52
    0.47
    2
    2
    6
    5
    2
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.52
    0.47
    2
    2
    6
    5
    2
    2
    26.04.26
    Premier Division
    Mechelen
    Mechelen
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1.35
    1.52
    4
    7
    11
    13
    1
    1
    1
    4
    1
    1
    0
    3
    1.35
    1.52
    4
    7
    11
    13
    1
    1
    21.12.25
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Mechelen
    Mechelen
    1.55
    0.5
    2
    6
    12
    9
    2
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.55
    0.5
    2
    6
    12
    9
    2
    2
    04.10.25
    Premier Division
    Mechelen
    Mechelen
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    0.95
    3.23
    5
    9
    18
    14
    3
    1
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    0.95
    3.23
    5
    9
    18
    14
    3
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    St. Truidense VV Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις στο πλαίσιο του τουρνουά Premier Division (γηπεδούχοι - RSC Anderlecht, φιλοξενούμενοι - St. Truidense VV). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2:1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (St. Truidense VV vs RSC Anderlecht):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 45% vs 55%;
    • κόρνερ: 2 vs 6;
    • φάουλ: 18 vs 11;
    • κίτρινες κάρτες: 5 vs 4;
    • σουτ εντός στόχου: 2 vs 9.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Premier Division, η ομάδα St. Truidense VV έχει συμμετάσχει σε συνολικά 18 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 10 νίκες,
    • 5 ήττες,
    • 3 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η St. Truidense VV βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Premier Division, με ποσοστό νίκης 56% και ποσοστό ήττας 28%.

    ⚽️Η St. Truidense VV έχει σκοράρει συνολικά 27 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η St. Truidense VV έχει δεχθεί συνολικά 22 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: St. Truidense VV

    Τελευταίοι αγώνες
    15.10.26
    UECL
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Iberia 1999
    Iberia 1999
    1.92
    0.14
    4
    0
    24
    11
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.92
    0.14
    4
    0
    24
    11
    1
    0
    Ν
    11.10.26
    Premier Division
    Mechelen
    Mechelen
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    0.78
    1.82
    2
    8
    12
    14
    2
    4
    4
    3
    3
    1
    1
    2
    0.78
    1.82
    2
    8
    12
    14
    2
    4
    Η
    20.09.26
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Westerlo
    Westerlo
    2.13
    2.12
    6
    3
    11
    10
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    2.13
    2.12
    6
    3
    11
    10
    1
    1
    Η
    12.09.26
    Premier Division
    Waasland Beveren
    Waasland Beveren
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1.68
    1.09
    1
    4
    7
    8
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.68
    1.09
    1
    4
    7
    8
    2
    0
    Η
    05.09.26
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    2.95
    0.48
    12
    5
    7
    10
    1
    2
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    2.95
    0.48
    12
    5
    7
    10
    1
    2
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Mechelen Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις στο πλαίσιο του τουρνουά Premier Division (γηπεδούχοι - Cercle Brugge, φιλοξενούμενοι - Mechelen). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2:3.

    Η στατιστική του αγώνα (Mechelen vs Cercle Brugge) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 49% vs 51%;
    • κόρνερ: 9 vs 6;
    • φάουλ: 15 vs 12;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 1;
    • σουτ στον στόχο: 6 vs 7.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Premier Division, η ομάδα Mechelen έχει συμμετάσχει σε συνολικά 18 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 8 νίκες,
    • 4 ήττες,
    • 6 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Mechelen βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Premier Division, με ποσοστό νίκης 44% και ποσοστό ήττας 22%.

    ⚽Η Mechelen έχει σκοράρει συνολικά 24 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Mechelen έχει δεχθεί συνολικά 20 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Mechelen

    Τελευταίοι αγώνες
    11.10.26
    Premier Division
    Mechelen
    Mechelen
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    0.78
    1.82
    2
    8
    12
    14
    2
    4
    4
    3
    3
    1
    1
    2
    0.78
    1.82
    2
    8
    12
    14
    2
    4
    Ν
    03.10.26
    Club Friendlies
    Mechelen
    Mechelen
    1
    Karpaty Lviv
    Karpaty Lviv
    -
    -
    4
    1
    -
    -
    0
    2
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    -
    -
    4
    1
    -
    -
    0
    2
    Η
    19.09.26
    Premier Division
    Lommel
    Lommel
    Mechelen
    Mechelen
    0.81
    1.58
    5
    6
    12
    16
    2
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.81
    1.58
    5
    6
    12
    16
    2
    4
    Ι
    11.09.26
    Premier Division
    Mechelen
    Mechelen
    RSC Anderlecht
    RSC Anderlecht
    1.21
    1.34
    10
    5
    13
    21
    1
    4
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.21
    1.34
    10
    5
    13
    21
    1
    4
    Η
    05.09.26
    Premier Division
    Mechelen
    Mechelen
    Westerlo
    Westerlo
    0.61
    2.16
    5
    6
    14
    14
    3
    2
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    0.61
    2.16
    5
    6
    14
    14
    3
    2
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 44;
    • νίκες γηπεδούχων - 22, νίκες φιλοξενούμενων - 14, ισοπαλίες - 8.

    Στατιστικά: St. Truidense VV vs Mechelen

    • αγώνων στο τουρνουά: 18 vs 18;
    • νικών: 10 vs 8;
    • ποσοστό νικών: 56% vs 44%;
    • ηττών: 5 vs 4;
    • ισοπαλιών: 3 vs 6.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 6 vs 5;
    • ηττών: 3 vs 3;
    • ισοπαλιών: 1 vs 2.
    Τάσεις
    • St. Truidense VV Νίκες σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Mechelen (Premier Division).
    👉Πρόβλεψη: St. Truidense VV Νίκη(aποδόσεις: 1.7)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.57, οι φιλοξενούμενοι - 1.16;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.73;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 22; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 12.

    Στατιστικά: St. Truidense VV vs Mechelen

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.72 vs 2.44;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.5 vs 1.33;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.61 vs 0.78;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.89 vs 0.56;
    • St. Truidense VV: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.67;
    • Mechelen: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.56;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.6 (εντός - 1.75) vs 1.3 (εκτός - 1.6).
    Τάσεις
    • St. Truidense VV Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Mechelen (Premier Division).
    👉Πρόβλεψη: St. Truidense VV Άντερ γκολ πάνω από (1,5)(aποδόσεις: 1.63)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    St. Truidense VV: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.61; στο γήπεδο του σπιτιού - 5.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 6.2; στο γήπεδο του σπιτιού - 7.

    Mechelen: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.06, εκτός - 5.56;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.8; εκτός - 4.
    Τάσεις
    • St. Truidense VV Εξυπηρετεί λιγότερο από 6.5 γωνία σε 12 της τελευταίας 14 παιχνίδια κατάb Mechelen (Premier Division).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - St. Truidense VV Σύνολο λιγότερο από (6,5)(aποδόσεις: 1.65)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 44;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 22 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 12 φορές.

    Στατιστικά: St. Truidense VV εναντίον Mechelen

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 18 vs 18;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 11 vs 12;
    • αριθμός OZ για την ομάδα St. Truidense VV εντός έδρας - 5 (56%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Mechelen εκτός έδρας - 6 (67%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 6 vs 6;
    • OZ εντός έδρας (St. Truidense VV) - 2 (50%);
    • OZ εκτός έδρας (Mechelen) - 3 (60%).
    Τάσεις
    • St. Truidense VV Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb Mechelen (Premier Division).
    • St. Truidense VV Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι)(aποδόσεις: 1.61)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:1 (24/144, 16.7%);
    • η St. Truidense VV εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 1:0 (2/9, 22.2%);
    • η Mechelen εκτός έδρας συνήθως παίζει: 0:1 , 1:1 (2/9, 22.2%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:1 - 10.92% (aποδόσεις 7.5)
    1:0 - 10.12% (aποδόσεις 8.5)
    2:1 - 9.74% (aποδόσεις 8)

    👉Πρόβλεψη: Ακριβές σκορ (1:1)(aποδόσεις: 7.5)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • St. Truidense VV Νίκες σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Mechelen (Premier Division).

    St. Truidense VV Νίκη
    Bovada
    Στοίχημα-147
    Δημοσιεύθηκε: 19/12/2025, 10:21 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: St. Truidense VV - Mechelen

    St. Truidense VV Νίκες:
    st-truidense-vv-1yellow-red-kv-mechelenσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Mechelen (Premier Division).
    St. Truidense VV Νίκη
    Bovada
    -143
    St. Truidense VV δεν χάνει:
    st-truidense-vv-1yellow-red-kv-mechelenσε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια κατάb Mechelen (Premier Division).
    st-truidense-vv-1yellow-red-kv-mechelenσε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια κατάb Mechelen.
    st-truidense-vv-1yellow-red-kv-mechelenσε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια κατάb Mechelen (Premier Division).
    st-truidense-vv-1σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια.
    St. Truidense VV δεν θα χάσει
    -455
    St. Truidense VV Αποτελέσματα:
    st-truidense-vv-1yellow-red-kv-mechelenσε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια κατάb Mechelen (Premier Division).
    st-truidense-vv-1yellow-red-kv-mechelenσε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια κατάb Mechelen.
    st-truidense-vv-1yellow-red-kv-mechelenσε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια κατάb Mechelen (Premier Division).
    st-truidense-vv-1σε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια (Premier Division).
    st-truidense-vv-1σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια (Premier Division).
    st-truidense-vv-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 παιχνίδια.
    St. Truidense VV θα κερδίσει γκολ
    -909
    Mechelen Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ:
    st-truidense-vv-1yellow-red-kv-mechelenσε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια κατάb St. Truidense VV.
    yellow-red-kv-mechelenσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (Premier Division).
    Mechelen Σύνολο γκολ Κάτω (1,5)
    Everygame
    -250
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    St. Truidense VV - Mechelen Θέση στον πίνακα

    Champions' Play-offs
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    2.
    Union Saint-Gilloise
    Union Saint-Gilloise
    1062216-1053
    3.
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1042414-1143
    4.
    RSC Anderlecht
    RSC Anderlecht
    1032516-2333
    5.
    Mechelen
    Mechelen
    101369-2429
    6.
    KAA Gent
    KAA Gent
    100644-1429

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκες
    1 - Ισοπαλία
    5 - Ήττες
    Νίκη - 1
    Ισοπαλίες - 4
    Ήττες - 5
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 19
    Χάσει - 19
    0
    -11
    11 - Φραγμένος
    22 - Χάσει
    4
    Νίκες
    1
    1
    Ισοπαλίες
    4
    5
    Ήττες
    5
    Διαφορά τερμάτων
    19
    Φραγμένος
    11
    19
    Χάσει
    22
    3.8
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.3
    1.9
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.1
    1.9
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    2.2
    4
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    47'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    82'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία