Truidense vs Mechelen Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
St. Truidense VV
48 Αγώνες
Mechelen
25 Νίκες
8 Ισοπαλίες
15 Νίκες
52%
17%
31%
1ο ημίχρονο
18 Νίκες
16 Ισοπαλίες
14 Νίκες
38%
33%
29%
2ο ημίχρονο
20 Νίκες
15 Ισοπαλίες
13 Νίκες
42%
31%
27%
Γκολ
Συνολικά γκολ
136
80
56
Σύνολο αγώνων
25
Περισσότερο - 52%
23
48% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.83
1.67
1.17
Μέσος χρόνος ανά γκολ
32'
54'
77'
St. Truidense VV
7
0-15'
7
16-30'
12
31-45'
3
0-15'
5
16-30'
10
31-45'
HT
7
46-60'
14
61-75'
14
76-90'
7
46-60'
9
61-75'
10
76-90'
Mechelen
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


St. Truidense VVΒέλγιο
MechelenΒέλγιο

Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
St. Truidense VV - Mechelen Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
20.09.26
Premier DivisionSt. Truidense VV
Westerlo
2.13
2.12
6
3
11
10
1
1
0
2
0
1
0
1
2.13
2.12
6
3
11
10
1
1
Η
12.09.26
Premier DivisionWaasland Beveren
St. Truidense VV
1.68
1.09
1
4
7
8
2
0
2
0
0
0
2
0
1.68
1.09
1
4
7
8
2
0
Η
05.09.26
Premier DivisionSt. Truidense VV
Raal La Louviere
2.95
0.48
12
5
7
10
1
2
4
0
1
0
3
0
2.95
0.48
12
5
7
10
1
2
Ν
02.09.26
Premier DivisionSt. Truidense VV
Union Saint-Gilloise
0.59
1.98
3
1
14
10
3
2
0
3
0
1
0
2
0.59
1.98
3
1
14
10
3
2
Η
30.08.26
Premier DivisionRoyal Antwerp
St. Truidense VV
0.99
2.95
6
1
15
8
1
3
1
4
0
1
1
3
0.99
2.95
6
1
15
8
1
3
Ν
27.08.26
UELOmonia Nicosia
St. Truidense VV
2.55
2.01
5
6
10
12
1
5
4
2
2
1
2
1
2.55
2.01
5
6
10
12
1
5
Η
20.08.26
UELSt. Truidense VV
Omonia Nicosia
1.81
0.94
6
1
13
9
1
2
1
0
0
0
1
0
1.81
0.94
6
1
13
9
1
2
Ν
14.08.26
Premier DivisionCercle Brugge
St. Truidense VV
3.21
1.48
10
3
7
9
0
3
3
3
1
2
2
1
3.21
1.48
10
3
7
9
0
3
Ι
Αγώνες
03.10.26
Club FriendliesMechelen
1
Karpaty Lviv
-
-
4
1
-
-
0
2
2
3
0
1
2
2
-
-
4
1
-
-
0
2
Η
19.09.26
Premier DivisionLommel
Mechelen
0.81
1.58
5
6
12
16
2
4
0
0
0
0
0
0
0.81
1.58
5
6
12
16
2
4
Ι
11.09.26
Premier DivisionMechelen
RSC Anderlecht
1.21
1.34
10
5
13
21
1
4
0
1
0
1
0
0
1.21
1.34
10
5
13
21
1
4
Η
05.09.26
Premier DivisionMechelen
Westerlo
0.61
2.16
5
6
14
14
3
2
0
4
0
2
0
2
0.61
2.16
5
6
14
14
3
2
Η
29.08.26
Premier DivisionRaal La Louviere
Mechelen
2.01
2
1
6
10
8
2
2
2
2
2
1
0
1
2.01
2
1
6
10
8
2
2
Ι
22.08.26
Premier DivisionRoyal Charleroi
Mechelen
1.42
0.26
3
2
8
15
0
0
2
0
1
0
1
0
1.42
0.26
3
2
8
15
0
0
Η
16.08.26
Premier DivisionMechelen
Standard Liege
2.6
1.77
5
2
8
17
0
3
3
3
1
2
2
1
2.6
1.77
5
2
8
17
0
3
Ι
09.08.26
Premier DivisionKAA Gent
Mechelen
1.48
0.44
4
1
11
11
0
1
2
0
2
0
0
0
1.48
0.44
4
1
11
11
0
1
Η
01.08.26
Club Friendly GamesMechelen
Dunkerque
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Ι
Αποτελέσματα αγώνων
4 Νίκες
1 Ισοπαλία
5 Ήττες
40%
10%
50%
1 μισός
2 μισός
40%
50%
20%
0%
40%
Ήττες
50%
·10 Αγώνες ·Mechelen
1 Νίκη
4 Ισοπαλίες
5 Ήττες
10%
40%
50%
1 μισός
2 μισός
10%
30%
10%
30%
80%
Ήττες
40%
Νίκες χωρίς παθητικό
0
Ήττες χωρίς γκολ
5
Νίκες με ανατροπή
0
Εκούσιες ήττες
0
Ρεκόρ γκολ
19
11
7
Γκολ στο 1ο ημίχρονο5
12
Γκολ στο 2ο ημίχρονο6
5
Σκόραρε πρώτος2
3
Δεν σκόραρε6
St. Truidense VV
16%
3
0%
0
21%
4
16%
3
16%
3
32%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Mechelen
9%
1
9%
1
27%
3
18%
2
9%
1
27%
3
19
22
8
Γκολ στο 1ο ημίχρονο14
11
Γκολ στο 2ο ημίχρονο8
5
Χάθηκε πρώτα7
3
Δεν έχασαν1
St. Truidense VV
11%
2
26%
5
32%
6
42%
8
21%
4
32%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Mechelen
18%
4
18%
4
32%
7
14%
3
18%
4
9%
2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3.3
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
4'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
4
Μέσος χρόνος ανά γκολ
81'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Mechelen
3.8
Όλο το ματς3.3
1.5
1ο ημίχρονο1.9
2.3
2ο ημίχρονο1.4
Σύνολα ομάδας
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
7
70%
3
30%
0.5
4
40%
6
60%
6
60%
4
40%
1.5
4
40%
6
60%
4
40%
6
60%
2.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
St. Truidense VV - Mechelen Στατιστικά αγώνα
St. Truidense VV
Mechelen
55.9%
47.2%
Φάουλ
120
108
Κόρνερ
53
42
Οφσάιντ
14
20
Κίτρινες κάρτες
23
16
Κόκκινες κάρτες
0
0
Αποτελέσματα αγώνων
2:0
2 ώρα20%
0:2
1 ώρα10%
0:3
1 ώρα10%
1:0
1 ώρα10%
1:4
1 ώρα10%
2:0
2 ώρα20%
2:2
2 ώρα20%
0:0
1 ώρα10%
0:1
1 ώρα10%
0:4
1 ώρα10%
2
3 ώρα30%
4
1 ώρα10%
6
2 ώρα20%
1
1 ώρα10%
3
1 ώρα10%
2 Γκολ
4 Γκολ
6 Γκολ
1 Γκολ
3 Γκολ
2
2 ώρα20%
4
3 ώρα30%
6
1 ώρα10%
1
1 ώρα10%
3
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Division 3
Fana
Fyllingsdalen
17 Οκτ
14:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
EFL League Two
Grimsby Town
Northampton
17 Οκτ
14:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Premier League
Power Dynamos
Tranent FC
18 Οκτ
13:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Serie D
Sarnese
Citta Di Anagni
18 Οκτ
13:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Botola 2
Jeunesse Sportive Soualem
Olympique Dcheira
18 Οκτ
15:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
3rd Liga
Meppen 1912
Havelse
18 Οκτ
17:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία