Fagiano vs Albirex Niigata Πρόβλεψη 18 Μάιος 2025

    Ο επερχόμενος αγώνας μεταξύ της Fagiano Okayama και της Albirex Niigata υπόσχεται να είναι συναρπαστικός. Και οι δύο ομάδες βρίσκονται στο κάτω μέρος της βαθμολογίας, γεγονός που προσθέτει ένταση στη μεταξύ τους αναμέτρηση. Η φόρμα των γηπεδούχων είναι απογοητευτική, καθώς δεν έχουν κερδίσει στους έξι τελευταίους αγώνες τους. Την ίδια στιγμή, οι φιλοξενούμενοι παρουσιάζουν αστάθεια με μια σειρά από ισοπαλίες και ήττες. Το στυλ παιχνιδιού και των δύο ομάδων επικεντρώνεται στην προσεκτική άμυνα, αλλά η κατάσταση τις αναγκάζει να αναζητήσουν ευκαιρίες για επίθεση. Οι συνθέσεις των ομάδων υποδηλώνουν πιθανή ροτέισον, ωστόσο κάθε βαθμός είναι ζωτικής σημασίας για τη διατήρηση της θέσης τους στη λίγκα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αναμετρήσεων μεταξύ των ομάδων Fagiano Okayama και Albirex Niigata:

    • Έχουν διεξαχθεί 11 αγώνες;
    • Νίκες γηπεδούχων - 5, νίκες φιλοξενούμενων - 1, ισοπαλίες - 5;
    • Γκολ - 17 υπέρ των γηπεδούχων και 11 υπέρ των φιλοξενούμενων;
    • Μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 0.91, στο 2ο - 1.64;
    • Μέσος όρος συνολικών γκολ ανά αγώνα - 2.55.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Fagiano - Albirex Niigata

    46%
    6 Νίκη
    46%
    6 Σχεδιάζω
    8%
    1 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    13
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.54
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    69%
    1.54
    Μέσο σύνολο
    1
    1.69
    Κίτρινες κάρτες
    1.54
    Τελευταίοι αγώνες
    04.10.25
    J1 League
    Albirex Niigata
    Albirex Niigata
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.24
    1.21
    4
    5
    11
    13
    2
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1.24
    1.21
    4
    5
    11
    13
    2
    1
    18.05.25
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Albirex Niigata
    Albirex Niigata
    2.17
    0.89
    7
    2
    11
    12
    1
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    2.17
    0.89
    7
    2
    11
    12
    1
    1
    23.07.22
    J.League 2
    Albirex Niigata
    Albirex Niigata
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    3
    2
    1
    0
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    17.04.22
    J.League 2
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Albirex Niigata
    Albirex Niigata
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    31.10.21
    J.League 2
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Albirex Niigata
    Albirex Niigata
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Fagiano Okayama Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας πραγματοποιήθηκε στις στο πλαίσιο του πρωταθλήματος J-League 1 (γηπεδούχοι - Kashiwa Reysol, φιλοξενούμενοι - Fagiano Okayama). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2-0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Fagiano Okayama vs Kashiwa Reysol):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 35% vs 65%;
    • κόρνερ: 5 vs 7;
    • φάουλ: 9 vs 7;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 1;
    • σουτ εντός εστίας: 4 vs 6.

    Η Fagiano Okayama αντιμετωπίζει δυσκολίες στην επίτευξη τερμάτων, σκοράροντας λιγότερο από ένα γκολ ανά αγώνα στη διάρκεια της σεζόν. Η ομάδα βρίσκεται στη 16η θέση και προσπαθεί να βελτιώσει τη φόρμα της μετά από μια σειρά αποτυχιών. Δέχονται λίγο περισσότερο από ένα γκολ ανά παιχνίδι, γεγονός που υπογραμμίζει την ανάγκη ενίσχυσης της άμυνας. Παρ' όλα αυτά, η Fagiano έχει θετική εμπειρία στις αναμετρήσεις με την Albirex Niigata - η νίκη με 3-2 στον τελευταίο αγώνα μπορεί να προσφέρει αυτοπεποίθηση στους παίκτες ενόψει της επερχόμενης συνάντησης.

    Αποτελέσματα αγώνων: Fagiano Okayama

    Τελευταίοι αγώνες
    02.09.26
    J1 League
    Chiba
    Chiba
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    0.59
    1.07
    4
    5
    9
    14
    2
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.59
    1.07
    4
    5
    9
    14
    2
    1
    Γουόν
    29.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus
    Nagoya Grampus
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    Νικώ
    26.08.26
    Emperor Cup
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Belugarosso Iwami
    Belugarosso Iwami
    -
    -
    11
    0
    11
    11
    0
    3
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    11
    0
    11
    11
    0
    3
    Γουόν
    22.08.26
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Tokyo Verdy
    Tokyo Verdy
    1.14
    0.1
    6
    1
    12
    14
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.14
    0.1
    6
    1
    12
    14
    1
    2
    Εφιστά
    15.08.26
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    V-Varen Nagasaki
    V-Varen Nagasaki
    1.34
    0.27
    5
    1
    12
    10
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.34
    0.27
    5
    1
    12
    10
    0
    1
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Albirex Niigata Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των τωρινών φιλοξενούμενων πραγματοποιήθηκε στις στο πλαίσιο της J-League 1 (γηπεδούχοι - Albirex Niigata, φιλοξενούμενοι - Urawa Red Diamonds). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1-1.

    Η στατιστική του αγώνα είναι η εξής (Albirex Niigata vs Urawa Red Diamonds):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 54% vs 46%;
    • κόρνερ: 5 vs 3;
    • φάουλ: 9 vs 8;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 1;
    • σουτ στον στόχο: 4 vs 2.

    Η Albirex Niigata συνεχίζει τη μάχη για επιβίωση, καθώς βρίσκεται στη δεύτερη θέση από το τέλος του πίνακα. Το στυλ παιχνιδιού τους βασίζεται στον έλεγχο της μπάλας και τις γρήγορες αντεπιθέσεις, αλλά η ανεπαρκής εκμετάλλευση των ευκαιριών εμποδίζει την επίτευξη επιτυχιών - η ομάδα σπάνια σκοράρει πάνω από ένα γκολ ανά αγώνα. Οι τελευταίοι δέκα αγώνες τους είχαν ποικίλα αποτελέσματα: από νίκες έως ισοπαλίες και ήττες. Παρά τις δυσκολίες, οι φιλοξενούμενοι σκοπεύουν να διακόψουν το αρνητικό σερί απέναντι στην Okayama και να εκμεταλλευτούν τις αδυναμίες του αντιπάλου για να αποσπάσουν τους τόσο απαραίτητους βαθμούς.

    Αποτελέσματα αγώνων: Albirex Niigata

    Τελευταίοι αγώνες
    02.09.26
    J. League Cup
    Thespakusatsu
    Thespakusatsu
    Albirex Niigata
    Albirex Niigata
    -
    -
    4
    3
    9
    6
    2
    0
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    4
    3
    9
    6
    2
    0
    Γουόν
    29.08.26
    J2 League
    Iwaki
    Iwaki
    Albirex Niigata
    Albirex Niigata
    -
    -
    8
    3
    14
    12
    3
    2
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    -
    -
    8
    3
    14
    12
    3
    2
    Γουόν
    26.08.26
    Emperor Cup
    Albirex Niigata
    Albirex Niigata
    Kagoshima United
    Kagoshima United
    -
    -
    8
    5
    4
    14
    0
    1
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    -
    -
    8
    5
    4
    14
    0
    1
    Νικώ
    22.08.26
    J2 League
    Albirex Niigata
    Albirex Niigata
    Fujieda
    Fujieda
    -
    -
    4
    4
    8
    12
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    4
    8
    12
    1
    1
    Γουόν
    15.08.26
    J2 League
    Albirex Niigata
    Albirex Niigata
    Consadole Sapporo
    Consadole Sapporo
    -
    -
    5
    3
    14
    9
    0
    4
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    5
    3
    14
    9
    0
    4
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη Αποτελέσματος

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός συναντήσεων - 11;
    • νίκες γηπεδούχων - 5, φιλοξενούμενων - 1, ισοπαλίες - 5.

    Στατιστικά: Fagiano Okayama vs Albirex Niigata

    • αγώνες στο τουρνουά: 16 vs 15;
    • νίκες: 5 vs 2;
    • ποσοστό νικών: 31% vs 13%;
    • ήττες: 7 vs 6;
    • ισοπαλίες: 4 vs 7.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νίκες: 3 vs 3;
    • ήττες: 5 vs 3;
    • ισοπαλίες: 2 vs 4.
    👉Πρόβλεψη: Σχεδιάζω(απόδοση: 2.88)

    Πρόβλεψη για το Σύνολο Τερμάτων

    Αναμετρήσεις:

    • οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν - 1.55, οι φιλοξενούμενοι - 1;
    • μέσος όρος τερμάτων στις αναμετρήσεις - 2.55;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 7 φορές; στο γήπεδο των γηπεδούχων - 4 φορές.

    Στατιστικά: Fagiano Okayama vs Albirex Niigata

    • μέσος όρος στο τουρνουά: 1.5 έναντι 2.47;
    • μέσος όρος γκολ ανά αγώνα: 0.69 έναντι 1.07;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.31 έναντι 0.53;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.38 έναντι 0.53;
    • Fagiano Okayama: μέσος όρος εντός έδρας στο τουρνουά - 1;
    • Albirex Niigata: μέσος όρος εκτός έδρας στο τουρνουά - 0.71;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.6 (εντός έδρας - 0.75) έναντι 1.2 (εκτός έδρας - 1.25).
    Τάσεις
    • Η Fagiano Okayama σκοράρει σε 11 συνεχόμενες αναμετρήσεις με αυτές τις ομάδες.
    👉Πρόβλεψη: Fagiano Okayama θα κερδίσει γκολ(απόδοση: 1.39)

    Πρόβλεψη για Κόρνερ

    Fagiano Okayama: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 5.31; εντός έδρας - 5.75;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 5.5; εντός έδρας - 6.5.

    Albirex Niigata: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 4.27, εκτός έδρας - 3.57;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 4.3; εκτός έδρας - 4.
    Τάσεις
    • Η Fagiano Okayama έχει λιγότερα από 5.5 κόρνερ σε 6 συνεχόμενες αναμετρήσεις με αυτές τις ομάδες.
    • Η Fagiano Okayama έχει λιγότερα από 5.5 κόρνερ σε 6 από τους τελευταίους 7 αγώνες (J1 League).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Fagiano Okayama Σύνολο λιγότερο από (5,5)(απόδοση: 1.61)

    Πρόβλεψη για Κάρτες

    Αναμετρήσεις

    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στις αναμετρήσεις - 6.72 (3.36 για τους γηπεδούχους και 3.36 για τους φιλοξενούμενους);
    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στο γήπεδο των γηπεδούχων - 2 (1.2 για τους γηπεδούχους και 0.8 για τους φιλοξενούμενους).

    Fagiano Okayama: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 0.94; εντός έδρας - 1;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 1.2; εντός έδρας - 1.5.

    Albirex Niigata: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 0.8, εκτός έδρας - 0.71;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 0.6; εκτός έδρας - 0.5.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (2,5)

    Πρόβλεψη για Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός συναντήσεων - 11;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 7 φορές;
    • στο γήπεδο των γηπεδούχων - 4 φορές.

    Στατιστικά: Fagiano Okayama vs Albirex Niigata

    • αγώνες στο τουρνουά: 16 vs 15;
    • αγώνες στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (εφεξής - BTTS): 4 vs 9;
    • BTTS για την Fagiano Okayama εντός έδρας - 2 (25%);
    • BTTS για την Albirex Niigata εκτός έδρας - 3 (43%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αγώνες με BTTS: 3 vs 5;
    • BTTS για την Fagiano Okayama εντός έδρας - 1 (25%);
    • BTTS για την Albirex Niigata εκτός έδρας - 1 (25%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Όχι)(απόδοση: 1.74)

    Πρόβλεψη Συντακτών

    Λαμβάνοντας υπόψη την τρέχουσα φόρμα και των δύο ομάδων, αναμένεται μια έντονη αναμέτρηση με ελάχιστα γκολ. Οι τάσεις δείχνουν προτίμηση σε χαμηλή παραγωγικότητα: οι Φατζιάνο συχνά διατηρούν το μηδέν, ενώ οι Άλμπιρεξ σπάνια ξεπερνούν το ενάμιση γκολ ανά αγώνα στις εκτός έδρας αναμετρήσεις με αυτόν τον αντίπαλο. Λαμβάνοντας υπόψη την τάση για σύνολο κάτω από 2,5 γκολ στις τελευταίες μεταξύ τους συναντήσεις (6 από τις 7), το στοίχημα στο σύνολο κάτω φαίνεται να είναι το πιο πιθανό αποτέλεσμα αυτής της αναμέτρησης, χάρη στο γενικό στυλ παιχνιδιού και των δύο πλευρών.
    Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    Everygame
    Στοίχημα-200
    Δημοσιεύθηκε: 15/05/2025, 9:49 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Fagiano Okayama - Albirex Niigata

    Fagiano Okayama δεν κερδίζει:
    fagiano-okayamaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια (J1 League).
    Albirex Niigata δεν χάνει:
    niigata-albirexσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 μακριά παιχνίδια.
    Albirex Niigata δεν θα χάσει
    Everygame
    -217
    Fagiano Okayama δεν χάνει:
    fagiano-okayamaniigata-albirexσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια κατάb Albirex Niigata.
    Albirex Niigata δεν κερδίζει:
    niigata-albirexσε 22 της τελευταίας 24 παιχνίδια (J1 League).
    Fagiano Okayama δεν θα χάσει
    Everygame
    -278
    Fagiano Okayama Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ:
    fagiano-okayamaniigata-albirexσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Albirex Niigata.
    fagiano-okayamaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 14 παιχνίδια.
    fagiano-okayamaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 13 παιχνίδια (J1 League).
    fagiano-okayamaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια (J1 League).
    Fagiano Okayama Άντερ γκολ λιγότερος (1,5)
    -256
    Albirex Niigata Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ:
    fagiano-okayamaniigata-albirexσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Fagiano Okayama.
    niigata-albirexσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 13 μακριά παιχνίδια (J1 League).
    niigata-albirexσε 11 της τελευταίας 12 μακριά παιχνίδια.
    niigata-albirexσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (J1 League).
    Albirex Niigata Άντερ λιγότερος (1,5)
    -286
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Fagiano Okayama - Albirex Niigata Θέση στον πίνακα

    J.League 2025
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    12.
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    3812121434-3848
    13.
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    381291734-4345
    14.
    Shimizu S-Pulse
    Shimizu S-Pulse
    3811111641-5144
    18.
    Yokohama FC
    Yokohama FC
    38982127-4535
    19.
    Shonan Bellmare
    Shonan Bellmare
    38882236-6332
    20.
    Albirex Niigata
    Albirex Niigata
    384122236-6724

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    5 - Νίκη
    2 - Σχεδιάζω
    3 - Βλάβες
    Νίκη - 7
    Σχεδιάζω - 0
    Βλάβες - 3
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 15
    Χάσει - 9
    +6
    0
    12 - Φραγμένος
    12 - Χάσει
    5
    Νίκη
    7
    2
    Σχεδιάζω
    0
    3
    Βλάβες
    3
    Διαφορά τερμάτων
    15
    Φραγμένος
    12
    9
    Χάσει
    12
    2.4
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.4
    1.5
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.2
    0.9
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.2
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    5
    60'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    80'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία