Shaanxi Union vs Nantong Zhiyun Πρόβλεψη 18 Απρίλιος 2026

    Πώς θα αντιμετωπίσουν οι νέοι παίκτες την πίεση αυτού του αγώνα; Το προπονητικό προσωπικό μπορεί να περιστρέψει την ομάδα, έτσι το παιχνίδι των ομάδων Shaanxi Union και Nantong Zhiyun μπορεί να διαφέρει από το συνηθισμένο. Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στο στάδιο "Xi'an International Football Center" στην πόλη Xi'an ως μέρος του τουρνουά First League. Ο αγώνας έχει προγραμματιστεί για 7:30 AM 18 Απρίλιος.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 26 Σεπτέμβριος 2025 και έληξε με σκορ 1:1. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Nantong Zhiyun):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 47% vs 53%;
    • κόρνερ: 4 vs 3;
    • φάουλ: 11 vs 18;
    • κίτρινων καρτών: 2 vs 3;
    • σουτ εντός εστίας: 4 vs 1.

    📊Οι ομάδες Shaanxi Union και Nantong Zhiyun έχουν παίξει επίσημα μόνο σε δύο αγώνες. Η τελευταία τους αναμέτρηση έλαβε χώρα στις 26 Σεπτέμβριος 2025 στο γήπεδο της ομάδας Nantong Zhiyun και έληξε με σκορ 1:1.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Shaanxi Union - Nantong Zhiyun

    25%
    1 Νίκη
    50%
    2 Σχεδιάζω
    25%
    1 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    4
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    75%
    1.25
    Μέσο σύνολο
    1.75
    3.5
    Γωνία
    5.75
    2.5
    Κίτρινες κάρτες
    2.5
    15.5
    Φάουλ
    15.75
    Τελευταίοι αγώνες
    22.08.26
    First League
    Nantong Zhiyun
    Nantong Zhiyun
    Shaanxi Union
    Shaanxi Union
    -
    -
    7
    2
    21
    20
    2
    3
    4
    1
    3
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    2
    21
    20
    2
    3
    18.04.26
    First League
    Shaanxi Union
    Shaanxi Union
    Nantong Zhiyun
    Nantong Zhiyun
    -
    -
    3
    8
    14
    18
    0
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    8
    14
    18
    0
    4
    26.09.25
    First League
    Nantong Zhiyun
    Nantong Zhiyun
    Shaanxi Union
    Shaanxi Union
    0.8
    0.22
    4
    3
    11
    18
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.8
    0.22
    4
    3
    11
    18
    2
    3
    17.05.25
    First League
    Shaanxi Union
    Shaanxi Union
    Nantong Zhiyun
    Nantong Zhiyun
    2.32
    1.8
    6
    4
    10
    13
    3
    2
    3
    2
    0
    2
    3
    0
    2.32
    1.8
    6
    4
    10
    13
    3
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Shaanxi Union Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 11 Απρίλιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά First League (γηπεδούχοι - Changchun Yatai, φιλοξενούμενοι - Shaanxi Union ). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2:1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Shaanxi Union vs Changchun Yatai):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 55% vs 45%;
    • κόρνερ: 5 vs 2;
    • φάουλ: 8 vs 14;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 3;
    • σουτ εντός στόχου: 6 vs 2.

    ✅Η ομάδα Shaanxi Union έχει ήδη ξεκινήσει την απόδοσή της στο πρωτάθλημα, αλλά είναι πολύ νωρίς για να μιλήσουμε για στατιστικά στοιχεία. Ας δούμε λοιπόν τα αποτελέσματα των τελευταίων 10 επίσημων αγώνων (συμπεριλαμβανομένων των αγώνων της σεζόν).

    Σε αυτό το διάστημα, η ομάδα έχει κερδίσει 4 νίκες, έχει φέρει 3 ισοπαλίες και έχει υποστεί 3 ήττες. Κατάφερε να ευχαριστήσει το κοινό με 18 γκολ, με μέσο όρο 1.8 γκολ ανά αγώνα. Αξίζει να σημειωθεί ότι στην έδρα της, η ομάδα σημειώνει κατά μέσο όρο 2.75 γκολ ανά αγώνα. Όσον αφορά τα γκολ που δέχθηκε, ο μέσος όρος είναι 1.4 γκολ την ίδια περίοδο.

    Αποτελέσματα αγώνων: Shaanxi Union

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    First League
    Shaanxi Union
    Shaanxi Union
    Yanbian Longding
    Yanbian Longding
    -
    -
    4
    4
    28
    14
    3
    0
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    4
    28
    14
    3
    0
    Γουόν
    22.08.26
    First League
    Nantong Zhiyun
    Nantong Zhiyun
    Shaanxi Union
    Shaanxi Union
    -
    -
    7
    2
    21
    20
    2
    3
    4
    1
    3
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    2
    21
    20
    2
    3
    Νικώ
    14.08.26
    First League
    Shaanxi Union
    Shaanxi Union
    Changchun Yatai
    Changchun Yatai
    -
    -
    5
    5
    18
    17
    1
    2
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    5
    5
    18
    17
    1
    2
    Γουόν
    08.08.26
    First League
    Shijiazhuang Gongfu
    Shijiazhuang Gongfu
    Shaanxi Union
    Shaanxi Union
    1
    -
    -
    3
    2
    18
    25
    2
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    3
    2
    18
    25
    2
    2
    Νικώ
    01.08.26
    First League
    Dalian Kuncheng City
    Dalian Kuncheng City
    Shaanxi Union
    Shaanxi Union
    -
    -
    3
    7
    22
    11
    4
    1
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    -
    -
    3
    7
    22
    11
    4
    1
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Nantong Zhiyun Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 11 Απρίλιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά First League (γηπεδούχοι - Nantong Zhiyun, φιλοξενούμενοι - Suzhou Dongwu). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:0.

    Η στατιστική του αγώνα (Nantong Zhiyun vs Suzhou Dongwu) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 61% vs 39%;
    • κόρνερ: 4 vs 3;
    • φάουλ: 9 vs 15;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 1;
    • σουτ στον στόχο: 1 vs 2.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν First League, η ομάδα Nantong Zhiyun έχει συμμετάσχει σε συνολικά 4 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 3 νίκες,
    • 0 ήττες,
    • 1 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Nantong Zhiyun βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του First League, με ποσοστό νίκης 75% και ποσοστό ήττας 0%.

    ⚽Η Nantong Zhiyun έχει σκοράρει συνολικά 5 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Nantong Zhiyun έχει δεχθεί συνολικά 2 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Nantong Zhiyun

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    First League
    Dalian Kuncheng City
    Dalian Kuncheng City
    Nantong Zhiyun
    Nantong Zhiyun
    -
    -
    6
    9
    14
    14
    2
    3
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    -
    -
    6
    9
    14
    14
    2
    3
    Νικώ
    22.08.26
    First League
    Nantong Zhiyun
    Nantong Zhiyun
    Shaanxi Union
    Shaanxi Union
    -
    -
    7
    2
    21
    20
    2
    3
    4
    1
    3
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    2
    21
    20
    2
    3
    Γουόν
    16.08.26
    First League
    Suzhou Dongwu
    Suzhou Dongwu
    Nantong Zhiyun
    Nantong Zhiyun
    -
    -
    3
    7
    14
    13
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    7
    14
    13
    1
    2
    Εφιστά
    08.08.26
    First League
    	Nanjing City
    Nanjing City
    Nantong Zhiyun
    Nantong Zhiyun
    -
    -
    0
    9
    15
    10
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    0
    9
    15
    10
    2
    2
    Εφιστά
    01.08.26
    First League
    Nantong Zhiyun
    Nantong Zhiyun
    Dongguan United
    Dongguan United
    -
    -
    9
    5
    15
    19
    0
    0
    5
    1
    3
    0
    2
    1
    -
    -
    9
    5
    15
    19
    0
    0
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 2;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 0; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 1; αριθμός ισοπαλιών - 0;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 1.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Shaanxi Union (εντός) vs Nantong Zhiyun (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 1 vs 1;
    • νικών: 0 (0%) vs 1 (100%);
    • ηττών: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • ισοπαλιών: 1 (100%) vs 0 (0%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 0 vs 1;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0 vs 0.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 2 vs 3;
    • ηττών: 3 vs 0;
    • ισοπαλιών: 5 vs 7;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.3 (σκοράρισμα - 0.7, δεχθέντα - 0.6) vs 0.8 (σκοράρισμα - 0.7, δεχθέντα - 0.1).
    Τάσεις
    • Nantong Zhiyun Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (First League).
    • Nantong Zhiyun Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (First League).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο Σχεδιάζω (aποδόσεις: 1.92)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 2;
    • νίκες γηπεδούχων - 1, νίκες φιλοξενούμενων - 0, ισοπαλίες - 1.

    Στατιστικά: Shaanxi Union vs Nantong Zhiyun

    • αγώνων στο τουρνουά: 3 vs 4;
    • νικών: 1 vs 3;
    • ποσοστό νικών: 33% vs 75%;
    • ηττών: 2 vs 0;
    • ισοπαλιών: 0 vs 1.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 4 vs 5;
    • ηττών: 3 vs 3;
    • ισοπαλιών: 3 vs 2.
    Τάσεις
    • Nantong Zhiyun κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 16 της τελευταίας 17 παιχνίδια (First League).
    • Nantong Zhiyun κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (First League).
    👉Πρόβλεψη: Nantong Zhiyun Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.18)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 2, οι φιλοξενούμενοι - 1.5;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3.5;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 2; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 1.

    Στατιστικά: Shaanxi Union vs Nantong Zhiyun

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 1.67 vs 1.75;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 0.67 vs 1.25;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.33 vs 0.25;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.33 vs 1;
    • Shaanxi Union : μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1;
    • Nantong Zhiyun: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.8 (εντός - 2.75) vs 1.7 (εκτός - 0.75).
    Τάσεις
    • Shaanxi Union Χάνει σε 18 της τελευταίας 20 σπίτι παιχνίδια.
    • Shaanxi Union Χάνει σε 17 της τελευταίας 19 παιχνίδια (First League).
    • Nantong Zhiyun Αποτελέσματα σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (First League).
    👉Πρόβλεψη: Nantong Zhiyun θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 1.47)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 2;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 2 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 1 φορές.

    Στατιστικά: Shaanxi Union εναντίον Nantong Zhiyun

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 3 vs 4;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 1 vs 2;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Shaanxi Union εντός έδρας - 0 (0%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Nantong Zhiyun εκτός έδρας - 1 (100%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 6 vs 5;
    • OZ εντός έδρας (Shaanxi Union ) - 2 (50%);
    • OZ εκτός έδρας (Nantong Zhiyun) - 3 (75%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Όχι) (aποδόσεις: 1.82)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:0 (9/31, 29%);
    • η Shaanxi Union εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 1:0 (1/1, 100%);
    • η Nantong Zhiyun εκτός έδρας συνήθως παίζει: 1:1 (1/1, 100%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    Άντερ γκολ πάνω από (2,5)
    Bovada
    Στοίχημα-102
    Δημοσιεύθηκε: 17/04/2026, 8:24 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Shaanxi Union - Nantong Zhiyun

    Nantong Zhiyun Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου:
    nantong-zhiyunσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (First League).
    nantong-zhiyunσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (First League).
    1ο ημίχρονο Σχεδιάζω
    Bovada
    +115
    Shaanxi Union Χάνει:
    shaanxi-union-fcσε 18 της τελευταίας 20 σπίτι παιχνίδια.
    shaanxi-union-fcσε 17 της τελευταίας 19 παιχνίδια (First League).
    Nantong Zhiyun Αποτελέσματα:
    nantong-zhiyunσε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (First League).
    Nantong Zhiyun θα κερδίσει γκολ
    -213
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    shaanxi-union-fcσε 13 της τελευταίας 15 Shaanxi Union σπίτι παιχνίδια.
    nantong-zhiyunσε 7 της τελευταίας 8 Nantong Zhiyun μακριά παιχνίδια (First League).
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    -323
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    nantong-zhiyunσε 8 της τελευταίας 9 Nantong Zhiyun παιχνίδια (First League).
    nantong-zhiyunσε 6 της τελευταίας 7 Nantong Zhiyun μακριά παιχνίδια (First League).
    σε κάθε ένα από τα τελευταία 9 Han Lei παιχνίδια.
    σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 Han Lei παιχνίδια.
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    -476
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Shaanxi Union - Nantong Zhiyun Θέση στον πίνακα

    China League 1 2026
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    3.
    Guangxi Hengchen FC
    Guangxi Hengchen FC
    20106436-2436
    4.
    Yanbian Longding
    Yanbian Longding
    2198431-2135
    5.
    Nantong Zhiyun
    Nantong Zhiyun
    2098327-1735
    6.
    Shaanxi Union FC
    Shaanxi Union FC
    2085731-2229
    7.
    Shanghai Jiading City Dev
    Shanghai Jiading City Dev
    2085726-2626
    8.
    Dalian Kuncheng City
    Dalian Kuncheng City
    2066828-3224

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    5 - Νίκη
    1 - Σχεδιάζω
    4 - Βλάβες
    Νίκη - 4
    Σχεδιάζω - 4
    Βλάβες - 2
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 18
    Χάσει - 16
    +2
    +7
    18 - Φραγμένος
    11 - Χάσει
    5
    Νίκη
    4
    1
    Σχεδιάζω
    4
    4
    Βλάβες
    2
    Διαφορά τερμάτων
    18
    Φραγμένος
    18
    16
    Χάσει
    11
    3.4
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.9
    1.8
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.8
    1.6
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.1
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    7
    50'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    50'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία