Flamengo vs Remo Belem Πρόβλεψη 19 Μάρτιος 2026

    🔊 Ο επερχόμενος αγώνας μεταξύ Φλαμένγκο και Ρέμο Μπελέμ υπόσχεται να είναι ενδιαφέρων από άποψη στρατηγικής. Οι δύο ομάδες βρίσκονται σε διαφορετικές θέσεις στον βαθμολογικό πίνακα, γεγονός που διαφοροποιεί τα κίνητρά τους. Η Φλαμένγκο επιδεικνύει αυτοπεποίθηση στα τελευταία της παιχνίδια, κερδίζοντας σταθερά και διατηρώντας την εστία της ασφαλή. Αντίθετα, η Ρέμο Μπελέμ μάχεται για την επιβίωση και προσπαθεί να βελτιώσει τα αποτελέσματά της, παρά την περίπλοκη περίοδο που διανύει.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    ⚠ Προηγουμένως, αυτές οι ομάδες δεν έχουν αναμετρηθεί μεταξύ τους στη Serie A.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Flamengo - Remo Belem

    100%
    1 Νίκη
    0%
    0 Σχεδιάζω
    0%
    0 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    1
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    0%
    3
    Μέσο σύνολο
    0
    7
    Γωνία
    2
    2
    Κίτρινες κάρτες
    2
    13
    Φάουλ
    10
    Τελευταίοι αγώνες
    19.03.26
    Serie A
    Flamengo
    Flamengo
    Remo Belem
    Remo Belem
    1.08
    0.73
    7
    2
    13
    10
    2
    2
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    1.08
    0.73
    7
    2
    13
    10
    2
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Flamengo Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας πραγματοποιήθηκε στις στο πλαίσιο της Serie A (γηπεδούχοι - Μποταφόγκο, φιλοξενούμενοι - Φλαμένγκο). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 0:3.

    Η στατιστική του αγώνα ήταν η εξής (Φλαμένγκο vs Μποταφόγκο):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 58% vs 42%;
    • κόρνερ: 4 vs 2;
    • φάουλ: 1 vs 7;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 3;
    • σουτ στον στόχο: 6 vs 1.

    🔴 Η Φλαμένγκο συνεχίζει να εντυπωσιάζει με την απόδοσή της - έχουν κερδίσει 8 από τους τελευταίους 10 αγώνες, δεχόμενοι μόλις 0.7 γκολ ανά παιχνίδι. Στις πέντε τελευταίες αναμετρήσεις, η ομάδα έχει τρεις νίκες, μία ήττα και μία ισοπαλία. Βρίσκονται στην έκτη θέση της βαθμολογίας και επιδιώκουν να εδραιωθούν στη ζώνη του Λιμπερταδόρες. Η αμυντική γραμμή λειτουργεί άψογα - τέσσερις συνεχόμενοι αγώνες χωρίς να δεχτούν γκολ υποδεικνύουν τη σοβαρότητα στην προσέγγιση της άμυνας.

    Αποτελέσματα αγώνων: Flamengo

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    Serie A
    Flamengo
    Flamengo
    Botafogo FR
    Botafogo FR
    1.55
    1.3
    5
    3
    8
    9
    0
    2
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    1.55
    1.3
    5
    3
    8
    9
    0
    2
    Γουόν
    22.08.26
    Serie A
    Cruzeiro
    Cruzeiro
    Flamengo
    Flamengo
    1.41
    1.01
    3
    3
    13
    7
    3
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.41
    1.01
    3
    3
    13
    7
    3
    1
    Νικώ
    20.08.26
    libertadores
    Flamengo
    Flamengo
    Cruzeiro
    Cruzeiro
    2.31
    0.7
    3
    6
    9
    13
    1
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    2.31
    0.7
    3
    6
    9
    13
    1
    2
    Γουόν
    16.08.26
    Serie A
    Mirassol
    Mirassol
    Flamengo
    Flamengo
    1.36
    3.21
    4
    3
    12
    4
    3
    0
    1
    5
    0
    1
    1
    4
    1.36
    3.21
    4
    3
    12
    4
    3
    0
    Γουόν
    13.08.26
    libertadores
    Cruzeiro
    Cruzeiro
    Flamengo
    Flamengo
    0.97
    1.4
    2
    4
    11
    14
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.97
    1.4
    2
    4
    11
    14
    2
    1
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Remo Belem Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των τωρινών φιλοξενούμενων διεξήχθη στις για το πρωτάθλημα της Serie A (γηπεδούχος - Κοριτίμπα, φιλοξενούμενος - Ρέμο Μπελέμ). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1-0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Ρέμο Μπελέμ vs Κοριτίμπα):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 58% vs 42%;
    • κόρνερ: 6 vs 4;
    • φάουλ: 12 vs 12;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 2;
    • σουτ στον στόχο: 1 vs 4.

    ⚫ Η Ρέμο Μπελέμ αντιμετωπίζει δυσκολίες: καμία νίκη στις πρώτες έξι αγωνιστικές του πρωταθλήματος υποδηλώνει προβλήματα στην αξιοποίηση των ευκαιριών και την άμυνα. Η ομάδα βρίσκεται στην προτελευταία θέση και χρειάζεται βαθμούς για να ξεφύγει από τη ζώνη υποβιβασμού. Η αδύναμη άμυνα επιτρέπει στους αντιπάλους να σκοράρουν πάνω από ένα γκολ ανά παιχνίδι, ενώ η επίθεση δεν είναι πάντα ικανή να αντισταθμίσει αυτή την έλλειψη αποτελεσματικότητας.

    Αποτελέσματα αγώνων: Remo Belem

    Τελευταίοι αγώνες
    31.08.26
    Serie A
    Remo Belem
    Remo Belem
    Coritiba FC PR
    Coritiba FC PR
    2.87
    1.26
    9
    4
    11
    10
    3
    1
    2
    3
    0
    0
    2
    3
    2.87
    1.26
    9
    4
    11
    10
    3
    1
    Νικώ
    22.08.26
    Serie A
    Fluminense
    Fluminense
    Remo Belem
    Remo Belem
    1.62
    0.45
    11
    2
    10
    10
    1
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.62
    0.45
    11
    2
    10
    10
    1
    1
    Νικώ
    17.08.26
    Serie A
    Internacional
    Internacional
    Remo Belem
    Remo Belem
    1.23
    1.16
    4
    5
    13
    12
    1
    4
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.23
    1.16
    4
    5
    13
    12
    1
    4
    Εφιστά
    08.08.26
    Serie A
    Remo Belem
    Remo Belem
    Atletico Mineiro
    Atletico Mineiro
    0.78
    1.26
    5
    2
    13
    13
    2
    2
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    0.78
    1.26
    5
    2
    13
    13
    2
    2
    Εφιστά
    05.08.26
    Copa Brasil
    Remo Belem
    Remo Belem
    1
    Santos
    Santos
    0.64
    1.33
    3
    8
    7
    9
    1
    5
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.64
    1.33
    3
    8
    7
    9
    1
    5
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Φλαμένγκο (εντός) vs Ρέμο Μπελέμ (εκτός)

    • αγώνες στο τουρνουά: 2 vs 3;
    • νίκες: 1 (50%) vs 0 (0%);
    • ήττες: 1 (50%) vs 1 (33.33%);
    • ισοπαλίες: 0 (0%) vs 2 (66.67%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 1 vs 1;
    • μέσος όρος γκολ που δέχθηκαν: 0.5 vs 0.67.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νίκες: 6 vs 0;
    • ήττες: 0 vs 7;
    • ισοπαλίες: 4 vs 3;
    • μέσος όρος πρώτου ημιχρόνου: 1.5 (σημειώθηκαν - 1.3, δέχθηκαν - 0.2) vs 1.2 (σημειώθηκαν - 0.2, δέχθηκαν - 1).
    Τάσεις
    • Η Ρέμο Μπελέμ δέχεται γκολ στο πρώτο ημίχρονο σε 10 από τους τελευταίους 11 αγώνες.
    • Η Ρέμο Μπελέμ δέχεται γκολ στο πρώτο ημίχρονο εκτός έδρας σε 6 από τους τελευταίους 7 αγώνες.
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, Flamengo θα κερδίσει γκολ(απόδοση: 1.31)

    Πρόβλεψη Αποτελέσματος

    Στατιστικά: Φλαμένγκο vs Ρέμο Μπελέμ

    • αγώνες στο τουρνουά: 5 vs 6;
    • νίκες: 3 vs 0;
    • % νικών: 60% vs 0%;
    • ήττες: 1 vs 3;
    • ισοπαλίες: 1 vs 3.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νίκες: 8 vs 2;
    • ήττες: 2 vs 3;
    • ισοπαλίες: 0 vs 5.
    Τάσεις
    • Η Ρέμο Μπελέμ κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε 50 συνεχόμενους αγώνες.
    • Η Ρέμο Μπελέμ κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε 6 συνεχόμενους αγώνες (Serie A).
    👉Πρόβλεψη: Remo Belem Χάντικαπ (+2,5)(απόδοση: 1.63)

    Πρόβλεψη για το Σύνολο

    Στατιστικά για το μέσο σύνολο: Φλαμένγκο vs Ρέμο Μπελέμ

    • στο τουρνουά: 2.6 έναντι 2.83;
    • γκολ ανά αγώνα: 1.8 έναντι 1;
    • στο πρώτο ημίχρονο: 1 έναντι 0.67;
    • στο δεύτερο ημίχρονο: 0.8 έναντι 0.33;
    • Φλαμένγκο: εντός έδρας στο τουρνουά - 1.5;
    • Ρέμο Μπελέμ: εκτός έδρας στο τουρνουά - 1;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: 2.9 (εντός - 3.5) έναντι 1.2 (εκτός - 1.5).
    Τάσεις
    • Το σύνολο κάτω από 3.5 γκολ επιβεβαιώθηκε σε 9 από τους τελευταίους 10 αγώνες της Φλαμένγκο (Serie A).
    • Το σύνολο κάτω από 3.5 γκολ επιβεβαιώθηκε σε 5 συνεχόμενους αγώνες της Ρέμο Μπελέμ.
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)(απόδοση: 1.73)

    Πρόβλεψη για Κόρνερ

    Τάσεις
    • Το σύνολο κάτω από 10.5 κόρνερ επιβεβαιώθηκε σε 9 από τους τελευταίους 10 αγώνες της Φλαμένγκο (Serie A).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (10,5)(απόδοση: 1.88)

    Πρόβλεψη για Κάρτες

    Φλαμένγκο: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσο σύνολο στο τουρνουά - 2.4; εντός - 3;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσο σύνολο - 1.6; εντός - 1.5.

    Ρέμο Μπελέμ: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσο σύνολο στο τουρνουά - 3, εκτός - 3;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσο σύνολο - 1.7; εκτός - 1.17.
    Τάσεις
    • Το σύνολο κάτω από 5.5 κίτρινες κάρτες επιβεβαιώθηκε σε 7 από τους τελευταίους 8 αγώνες της Φλαμένγκο.
    • Το σύνολο κάτω από 5.5 κίτρινες κάρτες επιβεβαιώθηκε σε 6 από τους τελευταίους εντός έδρας αγώνες της Φλαμένγκο (Serie A).
    • Το σύνολο κάτω από 5.5 κίτρινες κάρτες επιβεβαιώθηκε σε 7 συνεχόμενους εκτός έδρας αγώνες της Ρέμο Μπελέμ.
    • Το σύνολο κάτω από 5.5 κίτρινες κάρτες επιβεβαιώθηκε σε 6 από τους τελευταίους αγώνες της Ρέμο Μπελέμ.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (5,5)(απόδοση: 1.47)

    Πρόβλεψη για Αμφότεροι Σκοράρουν

    Στατιστικά: Φλαμένγκο εναντίον Ρέμο Μπελέμ

    • αγώνες στο τουρνουά: 5 vs 6;
    • αγώνες της σεζόν όπου σκόραραν και οι δύο ομάδες (Αμφότεροι Σκοράρουν): 3 vs 3;
    • Φλαμένγκο: Αμφότεροι Σκοράρουν εντός έδρας - 1 (50%);
    • Ρέμο Μπελέμ: Αμφότεροι Σκοράρουν εκτός έδρας - 1 (33%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αγώνες με Αμφότεροι Σκοράρουν: 4 vs 7;
    • Φλαμένγκο: Αμφότεροι Σκοράρουν εντός - 2 (50%);
    • Ρέμο Μπελέμ: Αμφότεροι Σκοράρουν εκτός - 4 (67%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)(απόδοση: 2.2)

    Πρόβλεψη για Ακριβές Σκορ

    Στατιστικά συχνών αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στο τουρνουά: 1-1 (11/56, 19.6%);
    • η Φλαμένγκο εντός έδρας πιο συχνά τελειώνει με σκορ: 1-1, 2-0 (1/2, 50%);
    • η Ρέμο Μπελέμ εκτός έδρας πιο συχνά παίζει με σκορ: 1-0, 2-0, 3-3 (1/3, 33.3%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα τρία κορυφαία αποτελέσματα:

    2-0 - 12.42% (απόδοση 6)
    1-0 - 10.77% (απόδοση 8)
    3-0 - 9.94% (απόδοση 6.5)

    👉Πρόβλεψη: Ακριβές σκορ (2:0)(απόδοση: 6.5)

    ⭐ Πρόβλεψη Συντακτών

    Λαμβάνοντας υπόψη τις τρέχουσες τάσεις και τη στατιστική των δύο ομάδων, μπορούμε να αναμένουμε χαμηλή παραγωγικότητα από τους φιλοξενούμενους - η Ρέμο Μπελέμ αντιμετωπίζει προβλήματα τόσο στην επίθεση όσο και στην άμυνα. Η τάση δείχνει προς σύνολο κάτω από 3.5 γκολ - αυτό το σενάριο επιβεβαιώθηκε σε 9 από τους 10 τελευταίους αγώνες της Φλαμένγκο.  Επίσης, αυτή η επιλογή επιβεβαιώθηκε και στους 5 τελευταίους αγώνες των φιλοξενούμενων.

    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    Στοίχημα-182
    Δημοσιεύθηκε: 17/03/2026, 11:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Flamengo - Remo Belem

    Flamengo Νίκες 2ου ημιχρόνου:
    flamengo-rj-2σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια.
    2ο ημίχρονο Flamengo Νίκη
    Everygame
    -303
    Flamengo Νίκες:
    flamengo-rj-2σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Serie A).
    Flamengo Νίκη
    Bovada
    -714
    Remo Belem δεν χάνει:
    remo-belem-pa-σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια.
    Remo Belem δεν θα χάσει
    Everygame
    +490
    Flamengo δεν χάνει:
    flamengo-rj-2σε 19 της τελευταίας 20 σπίτι παιχνίδια.
    flamengo-rj-2σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 12 σπίτι παιχνίδια (Serie A).
    flamengo-rj-2σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Serie A).
    Remo Belem δεν κερδίζει:
    remo-belem-pa-σε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια.
    remo-belem-pa-σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια (Serie A).
    Flamengo δεν θα χάσει
    Everygame
    -10000
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Flamengo - Remo Belem Θέση στον πίνακα

    Brasileiro Serie A 2026
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    SE Palmeiras SP
    SE Palmeiras SP
    25157345-2152
    2.
    CR Flamengo RJ
    CR Flamengo RJ
    24146448-2148
    3.
    CA Paranaense PR
    CA Paranaense PR
    25136637-2545
    18.
    SC Internacional RS
    SC Internacional RS
    255101026-3125
    19.
    Remo Belem (PA)
    Remo Belem (PA)
    25581230-4223
    20.
    Chapecoense SC
    Chapecoense SC
    24281425-4914

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    6 - Νίκη
    3 - Σχεδιάζω
    1 - Νικώ
    Νίκη - 2
    Σχεδιάζω - 3
    Βλάβες - 5
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 23
    Χάσει - 7
    +16
    -4
    10 - Φραγμένος
    14 - Χάσει
    6
    Νίκη
    2
    3
    Σχεδιάζω
    3
    1
    Βλάβες
    5
    Διαφορά τερμάτων
    23
    Φραγμένος
    10
    7
    Χάσει
    14
    3
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.4
    2.3
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1
    0.7
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.4
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    5
    39'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    90'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία