Amiens vs Bastia Πρόβλεψη 17 Ιανουάριος 2025

    🔊 Σήμερα μας περιμένει ένας συναρπαστικός αγώνας μεταξύ της Αμιάν και της Μπαστιά. Η Αμιάν, που βρίσκεται σε σερί ηττών, έχει χάσει τους τελευταίους πέντε αγώνες στη σειρά, κάτι που καθιστά τη θέση τους στον πίνακα αρκετά ασταθή. Ενώ η Μπαστιά δείχνει σίγουρη απόδοση, έχοντας κερδίσει τρεις από τους τελευταίους πέντε αγώνες. Η μέση αποδοτικότητα των φιλοξενούμενων είναι 2.2 γκολ ανά παιχνίδι, κάτι που υπερβαίνει σημαντικά τις επιδόσεις των γηπεδούχων. Ωστόσο, παρά τη μη ικανοποιητική φόρμα της Αμιάν, στο γήπεδό τους συχνά καταγράφεται σύνολο πάνω από 1.5 γκολ. Θα καταφέρουν οι γηπεδούχοι να εκπλήξουν τους φιλάθλους και να διακόψουν τη σειρά αποτυχιών;

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Amiens και Bastia:

    • έχουν παιχτεί 10 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 4, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2, ισοπαλίες - 4;
    • αριθμός γκολ - 10 εναντίον 7;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.2, στο 2ο ημίχρονο - 0.5;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 1.7.

    Ο τελευταίος αγώνας πραγματοποιήθηκε στις 23 Αύγουστος 2024 στο γήπεδο της ομάδας Bastia και έληξε με σκορ 1:0.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Amiens - Bastia

    38%
    5 Νίκη
    46%
    6 Σχεδιάζω
    15%
    2 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    13
    Γκολ που σημειώθηκαν
    1.54
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    46%
    0.92
    Μέσο σύνολο
    0.62
    1.92
    Κίτρινες κάρτες
    1.77
    Τελευταίοι αγώνες
    03.04.26
    Ligue 2
    Bastia
    Bastia
    Amiens
    Amiens
    -
    -
    2
    7
    13
    12
    2
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    2
    7
    13
    12
    2
    1
    12.09.25
    Ligue 2
    Amiens
    Amiens
    Bastia
    Bastia
    0.42
    0.43
    5
    3
    14
    14
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.42
    0.43
    5
    3
    14
    14
    0
    1
    02.08.25
    Club Friendly Games
    Bastia
    Bastia
    Amiens
    Amiens
    4
    2
    2
    0
    2
    2
    17.01.25
    Ligue 2
    Amiens
    Amiens
    Bastia
    Bastia
    1.06
    1.39
    0
    1
    18
    19
    3
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.06
    1.39
    0
    1
    18
    19
    3
    4
    23.08.24
    Ligue 2
    Bastia
    Bastia
    Amiens
    Amiens
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    4
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Amiens Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν της Ligue 2, η Amiens συμμετείχε σε 18 αγώνες. Τα αποτελέσματα αυτών των συναντήσεων είναι τα εξής:

    • 7 νίκες,
    • 9 ήττες, 
    • 2 ισοπαλίες.

    ⚽Στη σεζόν, η ομάδα σημείωσε συνολικά 20 γκολ, ενώ δέχθηκε 25 γκολ.

    Αποτελέσματα αγώνων: Amiens

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    National
    Amiens
    Amiens
    Versailles
    Versailles
    -
    -
    5
    3
    14
    13
    2
    3
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    -
    -
    5
    3
    14
    13
    2
    3
    Γουόν
    20.08.26
    National
    Le Puy
    Le Puy
    Amiens
    Amiens
    -
    -
    2
    4
    12
    23
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    4
    12
    23
    2
    3
    Νικώ
    14.08.26
    National
    Amiens
    Amiens
    La Roche-sur-Yon
    La Roche-sur-Yon
    -
    -
    6
    4
    15
    6
    3
    4
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    6
    4
    15
    6
    3
    4
    Νικώ
    07.08.26
    National
    Fleury 91
    Fleury 91
    Amiens
    Amiens
    -
    -
    4
    3
    12
    11
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    12
    11
    1
    3
    Εφιστά
    31.07.26
    Club Friendly Games
    Amiens
    Amiens
    Red Star
    Red Star
    -
    -
    1
    11
    -
    -
    2
    2
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    1
    11
    -
    -
    2
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Bastia Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Ligue 2, η ομάδα Bastia έχει συμμετάσχει συνολικά σε 18 αγώνες. Τα αποτελέσματα αυτών των αγώνων είναι τα εξής:
    • 5 νίκες,
    • 3 ήττες,
    • 10 ισοπαλίες.

    📈Η Bastia βρίσκεται αυτή τη στιγμή στη μέση του πίνακα του πρωταθλήματος Ligue 2, με ποσοστό νικών 28% και ποσοστό ηττών 17%.

    ⚽Συνολικά, η ομάδα Bastia έχει σημειώσει 22 γκολ για τη φετινή σεζόν. Στο αμυντικό μέτωπο, η Bastia έχει δεχτεί συνολικά 17 γκολ τη φετινή σεζόν.

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 10;
    • νίκες γηπεδούχων - 4, νίκες φιλοξενούμενων - 2, ισοπαλίες - 4.

    Στατιστικά: Amiens vs Bastia

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 18 vs 18;
    • αριθμός νικών: 7 vs 5;
    • ποσοστό νικών: 37% vs 28%;
    • αριθμός ηττών: 10 vs 3;
    • αριθμός ισοπαλιών: 2 vs 10.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός νικών: 3 vs 5;
    • αριθμός ηττών: 6 vs 2;
    • αριθμός ισοπαλιών: 1 vs 3.
    Τάσεις
    • Amiens Χάνει το 1ο ημίχρονο σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 4 σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο Bastia Νίκη(aποδόσεις: 3.22)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1, οι φιλοξενούμενοι - 0.7;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 1.7;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 5; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 2.

    Στατιστικά: Amiens vs Bastia

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.53 vs 2.17;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.11 vs 1.22;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.47 vs 0.61;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.63 vs 0.61;
    • Amiens: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.3;
    • Bastia: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 0.89;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1 (εντός - 0.75) vs 2.2 (εκτός - 2).
    Τάσεις
    • Bastia Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 μακριά παιχνίδια κατάb Amiens.
    👉Πρόβλεψη: Bastia Άντερ λιγότερος (1,5)(aποδόσεις: 1.45)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 9.5 γωνία σε 6 της τελευταίας 7 Amiens σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (9,5)(aποδόσεις: 1.76)

    Πρόβλεψη για τις κάρτες

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 4.8 (για την ομάδα του γηπεδούχου 2.4 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 2.4);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 4.2 (για την ομάδα του γηπεδούχου 2.4 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.8).

    Amiens: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.53; στην έδρα - 1.4;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.4; στην έδρα - 1.5.

    Bastia: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2.11, εκτός έδρας - 2;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.3; εκτός έδρας - 1.75.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (3,5)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 10;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 5 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 2 φορές.

    Στατιστικά: Amiens εναντίον Bastia

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 18 vs 18;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 8 vs 9;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Amiens εντός έδρας - 5 (50%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Bastia εκτός έδρας - 5 (56%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 5 vs 3;
    • OZ εντός έδρας (Amiens) - 3 (75%);
    • OZ εκτός έδρας (Bastia) - 2 (50%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)(aποδόσεις: 1.98)

    Αποτελέσματα αγώνων: Bastia

    Τελευταίοι αγώνες
    27.08.26
    National
    Caen
    Caen
    Bastia
    Bastia
    -
    -
    10
    5
    14
    13
    3
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    10
    5
    14
    13
    3
    3
    Γουόν
    20.08.26
    National
    Bastia
    Bastia
    Versailles
    Versailles
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    Νικώ
    14.08.26
    National
    Aubagne
    Aubagne
    Bastia
    Bastia
    -
    -
    5
    6
    -
    -
    5
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    6
    -
    -
    5
    3
    Γουόν
    07.08.26
    National
    Bastia
    Bastia
    1
    Le Puy
    Le Puy
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    3
    Νικώ
    31.07.26
    Club Friendly Games
    Bastia
    Bastia
    Annecy
    Annecy
    -
    -
    4
    7
    -
    -
    0
    0
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    -
    -
    4
    7
    -
    -
    0
    0
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Προγνωστικά της σύνταξης

    Ο αγώνας μεταξύ Αμιέν και Μπαστιά υπόσχεται να είναι έντονος και γεμάτος ίντριγκα. Λαμβάνοντας υπόψη την τρέχουσα φόρμα των ομάδων και τη στατιστική των προσωπικών συναντήσεων, η Μπαστιά φαίνεται πιο σίγουρη, με απόδοση για νίκη στο 2.49, κάτι που την καθιστά φαβορί του αγώνα. Ωστόσο, δεν πρέπει να ξεχνάμε την υψηλή αποδοτικότητα των εντός έδρας αγώνων της Αμιέν, όπου το σύνολο πάνω από 1.5 γκολ καταγράφηκε σε έξι από τους τελευταίους επτά αγώνες. Λαμβάνοντας υπόψη αυτό, το προγνωστικό για τον αγώνα μπορεί να είναι στο σύνολο πάνω από 1.5 γκολ, που αποτελεί ασφαλή επιλογή με βάση τα παρεχόμενα δεδομένα και τις αποδόσεις. Αναμένεται ότι και οι δύο ομάδες θα επιδιώξουν επιθετικό παιχνίδι, αυξάνοντας την πιθανότητα επίτευξης αυτού του συνόλου. Το επίπεδο εμπιστοσύνης σε αυτό το προγνωστικό ανέρχεται στο 75%, βασιζόμενο στις τρέχουσες τάσεις και τη στατιστική των ομάδων.
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    Στοίχημα-222
    Δημοσιεύθηκε: 16/01/2025, 5:44 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Amiens - Bastia

    Amiens Χάνει το 1ο ημίχρονο:
    sc-amiensσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 4 σπίτι παιχνίδια (Ligue 2).
    1ο ημίχρονο Bastia Νίκη
    Bovada
    +210
    Amiens Χάνει:
    sc-amiensσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια.
    Bastia Νίκη
    Bovada
    +135
    Bastia δεν κερδίζει:
    sc-bastiaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 μακριά παιχνίδια (Ligue 2).
    Amiens δεν θα χάσει
    Everygame
    -169
    Amiens δεν κερδίζει:
    sc-amiensσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Ligue 2).
    sc-amiensσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια (Ligue 2).
    Bastia δεν θα χάσει
    Everygame
    -333
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Amiens - Bastia Θέση στον πίνακα

    Ligue 2 24/25
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    7.
    Stade Lavallois MFC
    Stade Lavallois MFC
    341481244-3850
    8.
    SC Bastia
    SC Bastia
    341115843-3748
    9.
    Grenoble Foot
    Grenoble Foot
    341371443-4446
    10.
    ESTAC Troyes
    ESTAC Troyes
    341351636-3444
    11.
    Amiens SC
    Amiens SC
    341341738-5043
    12.
    AC Ajaccio
    AC Ajaccio
    341261630-4242

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    1 - Νίκη
    2 - Σχεδιάζω
    7 - Βλάβες
    Νίκη - 4
    Σχεδιάζω - 2
    Βλάβες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 7
    Χάσει - 17
    -10
    -1
    12 - Φραγμένος
    13 - Χάσει
    1
    Νίκη
    4
    2
    Σχεδιάζω
    2
    7
    Βλάβες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    7
    Φραγμένος
    12
    17
    Χάσει
    13
    2.4
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.5
    0.7
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.2
    1.7
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.3
    3
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    129'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    75'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία