Farul Constanta vs Universitatea Cluj Πρόβλεψη 18 Αύγουστος 2025

    🔉Πώς θα χρησιμοποιήσουν οι ομάδες τις τυποποιημένες διατάξεις; Οι ομάδες Farul Constanta και Universitatea Cluj έχουν μάστερς της τέχνης τους, οπότε το παιχνίδι υπόσχεται να είναι καλό. Η αντιπαράθεση θα πραγματοποιηθεί στο τουρνουά Liga I στις 6:30 PM στις 18 Αύγουστος.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 07 Μάρτιος 2025 και έληξε με σκορ 1:1. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Farul Constanta):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 52% vs 48%;
    • κόρνερ: 3 vs 2;
    • φάουλ: 5 vs 19;
    • κίτρινων καρτών: 1 vs 4;
    • σουτ εντός εστίας: 5 vs 6.

    📊 Αναλυτική επισκόπηση των προηγούμενων επίσημων παιχνιδιών μεταξύ των ομάδων Farul Constanta και Universitatea Cluj:

    • παίχτηκαν 13 παιχνίδια;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 4, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 5, ισοπαλίες - 4;
    • αριθμός γκολ (γηπεδούχοι/φιλοξενούμενοι) - 15 εναντίον 17;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.46.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Farul Constanta - Universitatea Cluj

    25%
    4 Νίκες
    25%
    4 Ισοπαλίες
    50%
    8 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    16
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.31
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    50%
    1
    Μ.Ο. γκολ
    1.31
    1.06
    Κίτρινες κάρτες
    1.13
    Τελευταίοι αγώνες
    19.07.26
    Liga I
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    2
    4
    8
    12
    1
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    2
    4
    8
    12
    1
    3
    21.12.25
    Liga I
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    1.11
    0.22
    6
    6
    11
    9
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.11
    0.22
    6
    6
    11
    9
    0
    1
    18.08.25
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    1
    0.96
    0.87
    6
    3
    7
    6
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.96
    0.87
    6
    3
    7
    6
    2
    2
    07.03.25
    Liga I
    FC Farul Constanta
    FC Farul Constanta
    FC Universitatea Cluj
    FC Universitatea Cluj
    1.21
    0.91
    3
    2
    5
    19
    1
    4
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1.21
    0.91
    3
    2
    5
    19
    1
    4
    03.11.24
    Liga I
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    1.44
    0.48
    8
    3
    12
    9
    1
    3
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.44
    0.48
    8
    3
    12
    9
    1
    3
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Farul Constanta Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 9 Αύγουστος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Liga I (γηπεδούχοι - Uta Arad, φιλοξενούμενοι - Farul Constanta). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2:1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Farul Constanta vs Uta Arad):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 60% vs 40%;
    • κόρνερ: 11 vs 3;
    • φάουλ: 17 vs 6;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 1;
    • σουτ εντός στόχου: 6 vs 8.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Liga I, η ομάδα Farul Constanta έχει συμμετάσχει σε συνολικά 5 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 3 νίκες,
    • 1 ήττες,
    • 1 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Farul Constanta βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Liga I, με ποσοστό νίκης 60% και ποσοστό ήττας 20%.

    ⚽️Η Farul Constanta έχει σκοράρει συνολικά 9 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Farul Constanta έχει δεχθεί συνολικά 7 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Farul Constanta

    Τελευταίοι αγώνες
    07.11.26
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Rapid Bucuresti 1923
    Rapid Bucuresti 1923
    -
    -
    7
    3
    11
    16
    1
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    3
    11
    16
    1
    3
    Ι
    02.11.26
    Liga I
    Voluntari
    Voluntari
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    11
    2
    4
    7
    1
    0
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    -
    -
    11
    2
    4
    7
    1
    0
    Ν
    25.10.26
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    -
    -
    2
    7
    8
    12
    2
    1
    4
    3
    3
    0
    1
    3
    -
    -
    2
    7
    8
    12
    2
    1
    Ν
    18.10.26
    Liga I
    Craiova
    Craiova
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    4
    2
    9
    9
    2
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    2
    9
    9
    2
    2
    Η
    11.10.26
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    -
    -
    6
    5
    6
    13
    1
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    -
    -
    6
    5
    6
    13
    1
    2
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Universitatea Cluj Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 9 Αύγουστος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Liga I (γηπεδούχοι - Universitatea Cluj, φιλοξενούμενοι - Petrolul Ploiesti). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Universitatea Cluj vs Petrolul Ploiesti) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 67% vs 33%;
    • κόρνερ: 3 vs 2;
    • φάουλ: 12 vs 14;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 2;
    • σουτ στον στόχο: 1 vs 2.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Liga I, η ομάδα Universitatea Cluj έχει συμμετάσχει σε συνολικά 5 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 1 νίκες,
    • 1 ήττες,
    • 3 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Universitatea Cluj βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Liga I, με ποσοστό νίκης 20% και ποσοστό ήττας 20%.

    ⚽Η Universitatea Cluj έχει σκοράρει συνολικά 9 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Universitatea Cluj έχει δεχθεί συνολικά 7 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Universitatea Cluj

    Τελευταίοι αγώνες
    07.11.26
    Liga I
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    -
    -
    3
    5
    11
    8
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    5
    11
    8
    0
    2
    Ι
    02.11.26
    Liga I
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    -
    -
    1
    9
    11
    19
    3
    5
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    1
    9
    11
    19
    3
    5
    Ν
    28.10.26
    Romania Cup
    CFR Cluj
    CFR Cluj
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    -
    -
    3
    5
    7
    6
    2
    0
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    -
    -
    3
    5
    7
    6
    2
    0
    Ν
    23.10.26
    Liga I
    Corvinul 1921 Hunedoara
    Corvinul 1921 Hunedoara
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    -
    -
    10
    3
    13
    12
    0
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    -
    -
    10
    3
    13
    12
    0
    4
    Ν
    19.10.26
    Liga I
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    FC Arges
    FC Arges
    -
    -
    7
    7
    13
    19
    3
    4
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    -
    -
    7
    7
    13
    19
    3
    4
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 13;
    • νίκες γηπεδούχων - 4, νίκες φιλοξενούμενων - 5, ισοπαλίες - 4.

    Στατιστικά: Farul Constanta vs Universitatea Cluj

    • αγώνων στο τουρνουά: 5 vs 5;
    • νικών: 3 vs 1;
    • ποσοστό νικών: 60% vs 20%;
    • ηττών: 1 vs 1;
    • ισοπαλιών: 1 vs 3.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 5 vs 2;
    • ηττών: 3 vs 3;
    • ισοπαλιών: 2 vs 5.
    Τάσεις
    • Farul Constanta δεν χάνει σε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια.
    • Farul Constanta δεν χάνει σε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (Liga I).
    • Universitatea Cluj δεν κερδίζει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Farul Constanta δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.44)

    Πρόβλεψη συνολικών γκολ

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.15, οι φιλοξενούμενοι - 1.31;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.46;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 7; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 4.

    Στατιστικά: Farul Constanta vs Universitatea Cluj

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3.2 vs 3.2;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.8 vs 1.8;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.6 vs 0.8;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 1.2 vs 1;
    • Farul Constanta: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 2.5;
    • Universitatea Cluj: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 2.33;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.3 (εντός - 1.75) vs 1.5 (εκτός - 2).
    Τάσεις
    • Universitatea Cluj Αποτελέσματα σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια.
    • Universitatea Cluj Αποτελέσματα σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Liga I).
    👉Πρόβλεψη: Universitatea Cluj θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 1.3)

    Πρόβλεψη για κόρνερ

    Farul Constanta: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 7; στο γήπεδο του σπιτιού - 5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.2; στο γήπεδο του σπιτιού - 4.

    Universitatea Cluj: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.8, εκτός - 5.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.6; εκτός - 6.
    Τάσεις
    • Farul Constanta Εξυπηρετεί λιγότερο από 4.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια κατάb Universitatea Cluj (Liga I).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Farul Constanta Σύνολο λιγότερο από (4,5) (aποδόσεις: 1.89)

    Πρόβλεψη για κίτρινες κάρτες

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 1.7 (για την ομάδα του γηπεδούχου 0.85 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 0.85);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 1.86 (για την ομάδα του γηπεδούχου 0.57 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.29).

    Farul Constanta: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.2; στην έδρα - 0;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.4; στην έδρα - 1.

    Universitatea Cluj: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.8, εκτός έδρας - 1.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.7; εκτός έδρας - 1.6.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (3,5) (aποδόσεις: 1.84)

    Πρόβλεψη να σκοράρουν και οι δύο ομάδες

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 13;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 7 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 4 φορές.

    Στατιστικά: Farul Constanta εναντίον Universitatea Cluj

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 5 vs 5;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 5 vs 5;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Farul Constanta εντός έδρας - 2 (100%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Universitatea Cluj εκτός έδρας - 3 (100%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 7 vs 8;
    • OZ εντός έδρας (Farul Constanta) - 3 (75%);
    • OZ εκτός έδρας (Universitatea Cluj) - 4 (80%).
    Τάσεις
    • Farul Constanta Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια (Liga I).
    • Universitatea Cluj Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια.
    • Universitatea Cluj Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Liga I).
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι) (aποδόσεις: 1.73)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Τάσεις
    • Farul Constanta ισοπαλεί 1:1 σε 3 της τελευταίας 4 παιχνίδια κατάb Universitatea Cluj (Liga I).

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Farul Constanta Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια (Liga I).
    • Universitatea Cluj Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια.
    • Universitatea Cluj Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Liga I).

    Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι)
    συντελεστής-137
    Δημοσιεύθηκε: 15/08/2025, 12:24 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Farul Constanta - Universitatea Cluj

    Farul Constanta Ισοπαλίες 2ου ημιχρόνου:
    fc-farul-constantaσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Liga I).
    2ο ημίχρονο Ισοπαλία
    +152
    Farul Constanta δεν χάνει:
    fc-farul-constantaσε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια.
    fc-farul-constantaσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (Liga I).
    Universitatea Cluj δεν κερδίζει:
    fc-universitatea-clujσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια.
    Farul Constanta δεν θα χάσει
    -227
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    fc-farul-constantaσε 9 της τελευταίας 10 Farul Constanta παιχνίδια (Liga I).
    fc-farul-constantaσε 8 της τελευταίας 9 Farul Constanta παιχνίδια.
    fc-farul-constantaσε 7 της τελευταίας 8 Farul Constanta σπίτι παιχνίδια (Liga I).
    σε 19 της τελευταίας 20 Florin Andrei παιχνίδια.
    σε 18 της τελευταίας 19 Florin Andrei παιχνίδια.
    Σύνολο γκολ Κάτω (3,5)
    -303
    Farul Constanta Αποτελέσματα:
    fc-farul-constantaσε 14 της τελευταίας 15 παιχνίδια.
    fc-farul-constantaσε 13 της τελευταίας 14 σπίτι παιχνίδια.
    fc-farul-constantaσε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια (Liga I).
    Universitatea Cluj Χάνει:
    fc-universitatea-clujσε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια.
    fc-universitatea-clujσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια (Liga I).
    fc-universitatea-clujσε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (Liga I).
    Farul Constanta θα κερδίσει γκολ
    -400
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Farul Constanta - Universitatea Cluj Θέση στον πίνακα

    Championship Play-off
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    1.
    CS Universitatea Craiova
    CS Universitatea Craiova
    961212-619
    2.
    FC Universitatea Cluj
    FC Universitatea Cluj
    960312-1018
    3.
    FC CFR 1907 Cluj
    FC CFR 1907 Cluj
    94327-615
    4.
    FC Dinamo Bucuresti 1948
    FC Dinamo Bucuresti 1948
    933312-1112
    5.
    ACS Champions FC Arges
    ACS Champions FC Arges
    91355-96
    6.
    Rapid Bucuresti 1923
    Rapid Bucuresti 1923
    91268-145

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκες
    4 - Ισοπαλίες
    2 - Ήττες
    Νίκες - 6
    Ισοπαλίες - 2
    Ήττες - 2
    10 αγώνες
    Υπέρ - 15
    Κατά - 15
    0
    +8
    20 - Υπέρ
    12 - Κατά
    4
    Νίκες
    6
    4
    Ισοπαλίες
    2
    2
    Ήττες
    2
    Διαφορά τερμάτων
    15
    Υπέρ
    20
    15
    Κατά
    12
    3
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.2
    1.5
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    2
    1.5
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.2
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    60'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    45'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία