Monagas vs Portuguesa Πρόβλεψη 16 Φεβρουάριος 2025

    🔉Πώς θα χρησιμοποιήσουν οι ομάδες τις τυποποιημένες διατάξεις; Οι ομάδες Monagas και Portuguesa έχουν μάστερς της τέχνης τους, οπότε το παιχνίδι υπόσχεται να είναι καλό. Η αντιπαράθεση θα πραγματοποιηθεί στο τουρνουά Liga FUTVE στις 9:00 PM στις 16 Φεβρουάριος.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Monagas και Portuguesa:

    • έχουν παιχτεί 27 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 11, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 13, ισοπαλίες - 3;
    • αριθμός γκολ - 32 εναντίον 35;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 0.81, στο 2ο ημίχρονο - 1.67;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.48.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Monagas - Portuguesa

    39%
    12 Νίκη
    13%
    4 Σχεδιάζω
    48%
    15 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    31
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.39
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    39%
    1.06
    Μέσο σύνολο
    1.32
    0.87
    Κίτρινες κάρτες
    0.68
    Τελευταίοι αγώνες
    23.08.26
    FUTVE
    Monagas
    Monagas
    Portuguesa
    Portuguesa
    -
    -
    3
    4
    16
    13
    4
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    4
    16
    13
    4
    3
    27.02.26
    FUTVE
    Portuguesa
    Portuguesa
    Monagas
    Monagas
    -
    -
    4
    2
    8
    20
    0
    3
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    -
    -
    4
    2
    8
    20
    0
    3
    25.07.25
    FUTVE
    Portuguesa
    Portuguesa
    2
    Monagas
    Monagas
    2
    2.02
    1.09
    7
    3
    10
    22
    3
    6
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    2.02
    1.09
    7
    3
    10
    22
    3
    6
    16.02.25
    Primera Division
    Monagas SC
    Monagas SC
    Portuguesa FC
    Portuguesa FC
    0.54
    1.79
    4
    5
    7
    7
    4
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.54
    1.79
    4
    5
    7
    7
    4
    3
    27.08.24
    FUTVE
    Monagas
    Monagas
    Portuguesa
    Portuguesa
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    4
    1
    0
    0
    4
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Monagas SC Επισκόπηση ομάδας

    ✅Η ομάδα Monagas έχει ήδη ξεκινήσει την απόδοσή της στο πρωτάθλημα, αλλά είναι πολύ νωρίς για να μιλήσουμε για στατιστικά στοιχεία. Ας δούμε λοιπόν τα αποτελέσματα των τελευταίων 10 επίσημων αγώνων (συμπεριλαμβανομένων των αγώνων της σεζόν).

    Σε αυτό το διάστημα, η ομάδα έχει κερδίσει 2 νίκες, έχει φέρει 2 ισοπαλίες και έχει υποστεί 6 ήττες. Κατάφερε να ευχαριστήσει το κοινό με 9 γκολ, με μέσο όρο 0.9 γκολ ανά αγώνα. Αξίζει να σημειωθεί ότι στην έδρα της, η ομάδα σημειώνει κατά μέσο όρο 1.17 γκολ ανά αγώνα. Όσον αφορά τα γκολ που δέχθηκε, ο μέσος όρος είναι 1.6 γκολ την ίδια περίοδο.

    Αποτελέσματα αγώνων: Monagas SC

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    FUTVE
    Trujillanos
    Trujillanos
    Monagas
    Monagas
    -
    -
    5
    2
    16
    15
    3
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    5
    2
    16
    15
    3
    1
    Νικώ
    26.08.26
    Copa Venezuela
    Bolivar
    Bolivar
    Monagas
    Monagas
    -
    -
    0
    2
    14
    21
    2
    2
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    0
    2
    14
    21
    2
    2
    Γουόν
    23.08.26
    FUTVE
    Monagas
    Monagas
    Portuguesa
    Portuguesa
    -
    -
    3
    4
    16
    13
    4
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    4
    16
    13
    4
    3
    Εφιστά
    19.08.26
    Copa Venezuela
    Monagas
    Monagas
    Mineros de Guayana
    Mineros de Guayana
    -
    -
    7
    3
    18
    18
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    3
    18
    18
    2
    0
    Γουόν
    16.08.26
    FUTVE
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    Monagas
    Monagas
    -
    -
    13
    4
    16
    14
    3
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    -
    -
    13
    4
    16
    14
    3
    3
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Portuguesa FC Επισκόπηση ομάδας

    📊Προς το παρόν, ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά της ομάδας βασισμένα στα τελευταία 10 παιχνίδια στο ημερολόγιο. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η ομάδα Portuguesa προσέφερε στους οπαδούς της 4 νίκες, έπαιξε ισοπαλίες 2 φορές και ολοκλήρωσε 4 παιχνίδια με μια ήττα.

    ⚽Συνολικά, οι δείκτες μιλούν από μόνοι τους, αλλά ας αξιολογήσουμε επίσης την αποτελεσματικότητα κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου. Οι αριθμοί είναι ως εξής:
    • συνολικός αριθμός γκολ - 11;
    • μέσος όρος των σκοραρισμένων γκολ - 1.1;
    • μέσος όρος των δεκτών γκολ - 1.2.

    Αποτελέσματα αγώνων: Portuguesa FC

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    FUTVE
    Portuguesa
    Portuguesa
    Metropolitanos
    Metropolitanos
    -
    -
    4
    5
    13
    11
    1
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    4
    5
    13
    11
    1
    3
    Εφιστά
    23.08.26
    FUTVE
    Monagas
    Monagas
    Portuguesa
    Portuguesa
    -
    -
    3
    4
    16
    13
    4
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    4
    16
    13
    4
    3
    Εφιστά
    15.08.26
    FUTVE
    Portuguesa
    Portuguesa
    Trujillanos
    Trujillanos
    -
    -
    5
    4
    18
    26
    3
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    4
    18
    26
    3
    3
    Γουόν
    09.08.26
    FUTVE
    Academia Anzoategui
    Academia Anzoategui
    Portuguesa
    Portuguesa
    -
    -
    2
    5
    7
    10
    3
    2
    3
    4
    1
    2
    2
    2
    -
    -
    2
    5
    7
    10
    3
    2
    Γουόν
    04.08.26
    FUTVE
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    Portuguesa
    Portuguesa
    -
    -
    2
    3
    25
    15
    2
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    3
    25
    15
    2
    2
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 27;
    • νίκες γηπεδούχων - 11, νίκες φιλοξενούμενων - 13, ισοπαλίες - 3.
    👉Πρόβλεψη: Portuguesa FC δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.33)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.19, οι φιλοξενούμενοι - 1.3;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.48;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 12; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 5.

    Στατιστικά: Monagas vs Portuguesa

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3 vs 1.33;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 0.67 vs 1;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.33 vs 0.33;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.33 vs 0.67;
    • Monagas: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1;
    • Portuguesa: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 0;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.9 (εντός - 1.17) vs 1.1 (εκτός - 0.25).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (2,5) (aποδόσεις: 1.7)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Monagas: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.33; στο γήπεδο του σπιτιού - 6;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.1; στο γήπεδο του σπιτιού - 5.83.

    Portuguesa: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5, εκτός - 2;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.4; εκτός - 1.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ 1x2 Monagas SC Νίκη (aποδόσεις: 2.2)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 27;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 12 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 5 φορές.
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Όχι) (aποδόσεις: 1.93)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Monagas SC Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια κατάb Portuguesa FC (Liga FUTVE).
    • Monagas SC Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Liga FUTVE).

    Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)
    Δημοσιεύθηκε: 15/02/2025, 5:26 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Monagas SC - Portuguesa FC

    Monagas SC Χάνει:
    monagas-scσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (Liga FUTVE).
    Portuguesa FC Νίκη
    Everygame
    +165
    Monagas SC δεν κερδίζει:
    monagas-scσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια (Liga FUTVE).
    monagas-scσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια (Liga FUTVE).
    Portuguesa FC δεν θα χάσει
    Everygame
    -200
    Portuguesa FC δεν κερδίζει:
    portuguesa-fc-3σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 μακριά παιχνίδια (Liga FUTVE).
    portuguesa-fc-3σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 μακριά παιχνίδια.
    Monagas SC δεν θα χάσει
    Everygame
    -238
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    monagas-scportuguesa-fc-3σε 8 της τελευταίας 9 Monagas SC σπίτι παιχνίδια κατάb Portuguesa FC (Liga FUTVE).
    monagas-scσε 15 της τελευταίας 16 Monagas SC παιχνίδια.
    monagas-scσε 13 της τελευταίας 14 Monagas SC παιχνίδια (Liga FUTVE).
    monagas-scσε κάθε ένα από τα τελευταία 8 Monagas SC σπίτι παιχνίδια.
    monagas-scσε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Monagas SC σπίτι παιχνίδια (Liga FUTVE).
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -303
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Monagas SC - Portuguesa FC Θέση στον πίνακα

    Apertura
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    6.
    Academia Anzoategui FC
    Academia Anzoategui FC
    1355317-1220
    7.
    Portuguesa FC
    Portuguesa FC
    1353514-1418
    8.
    Metropolitanos FC
    Metropolitanos FC
    1344517-1816
    9.
    Caracas FC
    Caracas FC
    1344512-1516
    10.
    Monagas SC
    Monagas SC
    1343617-2115
    11.
    Rayo Zuliano
    Rayo Zuliano
    1342713-1714

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκη
    2 - Σχεδιάζω
    4 - Βλάβες
    Νίκη - 5
    Σχεδιάζω - 2
    Βλάβες - 3
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 15
    Χάσει - 12
    +3
    +1
    13 - Φραγμένος
    12 - Χάσει
    4
    Νίκη
    5
    2
    Σχεδιάζω
    2
    4
    Βλάβες
    3
    Διαφορά τερμάτων
    15
    Φραγμένος
    13
    12
    Χάσει
    12
    2.7
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.5
    1.5
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.3
    1.2
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.2
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    60'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    69'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία