AVS vs Estoril Praia Πρόβλεψη 15 Φεβρουάριος 2026

    🔊 Ο επερχόμενος αγώνας μεταξύ της ΑΒC και της Εστορίλ υπόσχεται να είναι ένα ενδιαφέρον ματς. Η ΑΒC βρίσκεται σε δύσκολη θέση, καθώς καταλαμβάνει την τελευταία θέση στον πίνακα και παρουσιάζει αδύναμη φόρμα με συχνές ήττες. Η ομάδα χρειάζεται βαθμούς για να προσπαθήσει να βελτιώσει τη θέση της. Από την άλλη, η Εστορίλ παρουσιάζει σίγουρη απόδοση και βρίσκεται στην 7η θέση, συνεχίζοντας τη μάχη για τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις. Αναμένεται επιθετικό ποδόσφαιρο από τους φιλοξενούμενους, όπως επιβεβαιώνουν τα πρόσφατα αποτελέσματά τους.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 13 Σεπτέμβριος 2025 και έληξε με σκορ 3-1. Ακολουθεί η συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (γηπεδούχοι - Εστορίλ):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 49% έναντι 51%;
    • κόρνερ: 1 έναντι 5;
    • φάουλ: 11 έναντι 11;
    • κίτρινες κάρτες: 5 έναντι 2;
    • σουτ εντός εστίας: 5 έναντι 4.

    📊 Οι ομάδες έχουν αναμετρηθεί σε τρία επίσημα παιχνίδια. Η στατιστική είναι η εξής:

    • γκολ: 1 έναντι 6;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.33, στο 2ο - 1;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ ανά αγώνα - 2.33.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων AVS - Estoril Praia

    25%
    1 Νίκη
    25%
    1 Σχεδιάζω
    50%
    2 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    4
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.5
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    25%
    1
    Μέσο σύνολο
    1.5
    6
    Γωνία
    5.75
    1.75
    Κίτρινες κάρτες
    2.5
    11
    Φάουλ
    13.25
    Τελευταίοι αγώνες
    15.02.26
    Primeira Liga
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    Estoril Praia
    Estoril Praia
    1.29
    0.81
    9
    9
    9
    10
    2
    2
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    1.29
    0.81
    9
    9
    9
    10
    2
    2
    13.09.25
    Primeira Liga
    Estoril Praia
    Estoril Praia
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    1.7
    0.93
    1
    5
    11
    11
    5
    2
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1.7
    0.93
    1
    5
    11
    11
    5
    2
    04.04.25
    Primeira Liga
    Avs Futebol Sad
    Avs Futebol Sad
    Estoril Praia
    Estoril Praia
    0.53
    2.4
    4
    3
    13
    18
    3
    1
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0.53
    2.4
    4
    3
    13
    18
    3
    1
    09.11.24
    Примейра-лига
    Estoril Praia
    Estoril Praia
    Avs Futebol Sad
    Avs Futebol Sad
    0.29
    1.14
    10
    6
    14
    11
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.29
    1.14
    10
    6
    14
    11
    2
    0
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    AVS Futebol Sad Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας πραγματοποιήθηκε στις στο πλαίσιο της Primeira Liga (γηπεδούχοι - Φαμαλικάο, φιλοξενούμενοι - ABC). Ο αγώνας έληξε με σκορ 3-1.

    Η στατιστική του αγώνα ήταν η εξής (ABC vs Φαμαλικάο):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 34% vs 66%;
    • κόρνερ: 2 vs 7;
    • φάουλ: 14 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 3;
    • σουτ στο στόχο: 1 vs 6.

    Η ΑΒC περνάει δύσκολες στιγμές, καθώς βρίσκεται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας. Η ομάδα παραμένει χωρίς νίκη αυτή τη σεζόν, έχοντας μόλις 5 ισοπαλίες και 16 ήττες. Οι πρόσφατοι αγώνες τους δείχνουν αρνητική τάση - τέσσερις ήττες στους τελευταίους πέντε αγώνες. Κατά μέσο όρο, η ομάδα σκοράρει μόλις 0.71 γκολ ανά αγώνα, ενώ δέχεται πάνω από τα διπλάσια - 2.57 γκολ. Στην τελευταία αναμέτρηση με την Εστορίλ, ηττήθηκαν με σκορ 1-3. Είναι κρίσιμο για την ομάδα να βρει σταθερότητα και να βελτιώσει τις επιδόσεις της για να αποφύγει τον υποβιβασμό, αν και οι πιθανότητες είναι ελάχιστες.

    Αποτελέσματα αγώνων: AVS Futebol Sad

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    Segunda Liga
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    Feirense
    Feirense
    -
    -
    1
    4
    -
    -
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    1
    4
    -
    -
    2
    0
    Γουόν
    23.08.26
    Segunda Liga
    Chaves
    Chaves
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    -
    -
    3
    1
    13
    12
    3
    3
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    -
    -
    3
    1
    13
    12
    3
    3
    Εφιστά
    17.08.26
    Segunda Liga
    Felgueiras
    Felgueiras
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    -
    -
    8
    2
    8
    19
    3
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    8
    2
    8
    19
    3
    3
    Εφιστά
    09.08.26
    Segunda Liga
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    1
    Sporting (B)
    Sporting (B)
    -
    -
    4
    4
    11
    12
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    4
    11
    12
    1
    1
    Νικώ
    31.07.26
    Club Friendly Games
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    Trofense
    Trofense
    -
    -
    10
    3
    -
    -
    0
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    10
    3
    -
    -
    0
    1
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Estoril Praia Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των τωρινών φιλοξενούμενων πραγματοποιήθηκε στις στο πλαίσιο της Primeira Liga (γηπεδούχοι - Εστορίλ, φιλοξενούμενοι - Τοντέλα). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2:2.

    Η στατιστική του αγώνα ήταν η εξής (Εστορίλ vs Τοντέλα):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 68% vs 32%;
    • κόρνερ: 5 vs 4;
    • φάουλ: 8 vs 8;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 0;
    • σουτ εντός εστίας: 6 vs 5.

    Η Εστορίλ, που βρίσκεται στην 7η θέση του πίνακα, παρουσιάζει σταθερή φόρμα. Ο σύλλογος έχει κερδίσει πέντε από τους τελευταίους δέκα αγώνες και σκοράρει κατά μέσο όρο 2,4 γκολ ανά παιχνίδι. Το επιθετικό τους στυλ αποδίδει καρπούς - η αήττητη σειρά τους μετρά ήδη τέσσερις αγώνες. Στους εκτός έδρας αγώνες, η ομάδα παίζει παραγωγικά, κάτι που επιβεβαιώνεται από τον υψηλό μέσο όρο των γκολ που σημειώνει (2,05). Η Εστορίλ έχει ήδη νικήσει την ABC με σκορ 3-1 τον Σεπτέμβριο του περασμένου έτους, γεγονός που ενισχύει την αυτοπεποίθησή τους ενόψει του επερχόμενου αγώνα. 

    Αποτελέσματα αγώνων: Estoril Praia

    Τελευταίοι αγώνες
    31.08.26
    liga portugal
    Benfica Lisbon
    Benfica Lisbon
    Estoril Praia
    Estoril Praia
    1.96
    0.34
    9
    0
    14
    12
    0
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.96
    0.34
    9
    0
    14
    12
    0
    1
    Νικώ
    22.08.26
    liga portugal
    Estoril Praia
    Estoril Praia
    Rio Ave
    Rio Ave
    1.56
    0.7
    6
    3
    11
    14
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    1.56
    0.7
    6
    3
    11
    14
    1
    1
    Νικώ
    16.08.26
    liga portugal
    Nacional de Madeir
    Nacional de Madeir
    Estoril Praia
    Estoril Praia
    1
    2.08
    0.74
    7
    4
    13
    13
    2
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.08
    0.74
    7
    4
    13
    13
    2
    2
    Νικώ
    07.08.26
    liga portugal
    Estoril Praia
    Estoril Praia
    Famalicao
    Famalicao
    0.87
    1.29
    7
    6
    12
    13
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0.87
    1.29
    7
    6
    12
    13
    1
    2
    Εφιστά
    31.07.26
    Club Friendly Games
    Estoril Praia
    Estoril Praia
    CF Os Belenenses
    CF Os Belenenses
    -
    -
    6
    2
    -
    -
    2
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    2
    4
    -
    -
    6
    2
    -
    -
    2
    0
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 3;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 0; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 1; αριθμός ισοπαλιών - 0;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.33;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 1.33.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: AVS Futebol Sad (εντός) vs Estoril Praia (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 11 vs 10;
    • νικών: 1 (9.09%) vs 4 (40%);
    • ηττών: 7 (63.64%) vs 5 (50%);
    • ισοπαλιών: 3 (27.27%) vs 1 (10%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 1.27 vs 1.8;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0.91 vs 0.9.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 2 vs 4;
    • ηττών: 6 vs 4;
    • ισοπαλιών: 2 vs 2;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.2 (σκοράρισμα - 0.3, δεχθέντα - 0.9) vs 2.1 (σκοράρισμα - 1.1, δεχθέντα - 1).
    Τάσεις
    • AVS Futebol Sad Χάνει το 1ο ημίχρονο σε 5 της τελευταίας 6 σπίτι παιχνίδια (Primeira Liga).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο Estoril Praia Νίκη(aποδόσεις: 2.36)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 3;
    • νίκες γηπεδούχων - 0, νίκες φιλοξενούμενων - 2, ισοπαλίες - 1.

    Στατιστικά: AVS Futebol Sad vs Estoril Praia

    • αγώνων στο τουρνουά: 21 vs 21;
    • νικών: 0 vs 8;
    • ποσοστό νικών: 0% vs 38%;
    • ηττών: 16 vs 7;
    • ισοπαλιών: 5 vs 6.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 1 vs 5;
    • ηττών: 7 vs 3;
    • ισοπαλιών: 2 vs 2.
    Τάσεις
    • AVS Futebol Sad Χάνει σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Estoril Praia Νίκη(aποδόσεις: 1.76)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 0.33, οι φιλοξενούμενοι - 2;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.33;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 1; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 0.

    Στατιστικά: AVS Futebol Sad vs Estoril Praia

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3.29 vs 3.71;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 0.71 vs 2.05;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.29 vs 1;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.43 vs 1.05;
    • AVS Futebol Sad: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 0.64;
    • Estoril Praia: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 2;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.9 (εντός - 0.5) vs 2.4 (εκτός - 2).
    Τάσεις
    • AVS Futebol Sad Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε 14 της τελευταίας 16 σπίτι παιχνίδια (Primeira Liga).
    • AVS Futebol Sad Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: AVS Futebol Sad Άντερ γκολ λιγότερος (1,5)(aποδόσεις: 1.36)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κόρνερ σε απευθείας αναμετρήσεις - 9.67 (5 - για την ομάδα εντός έδρας και 4.67 - για την ομάδα εκτός έδρας);
    • μέσος όρος Σύνολο κόρνερ στην έδρα της ομάδας - 7 (4 - για την ομάδα εντός έδρας και 3 - για την ομάδα εκτός έδρας).

    AVS Futebol Sad: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 3.38; στην έδρα της ομάδας - 2.82;
    • τελευταία 10 ματς: μέσος όρος Σύνολο - 3.5; στην έδρα της ομάδας - 3.5.

    Estoril Praia: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.52, εκτός έδρας - 4.4;
    • τελευταία 10 ματς: μέσος όρος Σύνολο - 4.7; εκτός έδρας - 5.
    Τάσεις
    • AVS Futebol Sad Εξυπηρετεί λιγότερο από 3.5 γωνία σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - AVS Futebol Sad Σύνολο λιγότερο από (3,5)(aποδόσεις: 1.88)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 3;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 1 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 0 φορές.

    Στατιστικά: AVS Futebol Sad εναντίον Estoril Praia

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 21 vs 21;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 10 vs 13;
    • αριθμός OZ για την ομάδα AVS Futebol Sad εντός έδρας - 5 (45%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Estoril Praia εκτός έδρας - 5 (50%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 4 vs 6;
    • OZ εντός έδρας (AVS Futebol Sad) - 1 (25%);
    • OZ εκτός έδρας (Estoril Praia) - 2 (40%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)(aποδόσεις: 1.67)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:1 (19/189, 10.1%);
    • η AVS Futebol Sad εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 0:1 , 0:2 , 2:2 (2/11, 18.2%);
    • η Estoril Praia εκτός έδρας συνήθως παίζει: 2:2 (2/10, 20%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:1 - 10.61% (aποδόσεις 7)
    1:2 - 8.92% (aποδόσεις 8.5)
    0:1 - 7.76% (aποδόσεις 8.5)

    👉Πρόβλεψη: Ακριβές σκορ (1:1)(aποδόσεις: 7)

    ⭐ Προβλέψεις της συντακτικής ομάδας

    Η Εστορίλ επιδεικνύει εντυπωσιακή φόρμα και αποδοτικότητα, όπως επιβεβαιώνεται από την ισχυρή θέση της στις κορυφαίες θέσεις του πίνακα. Η ομάδα σκοράρει πολλά γκολ, ειδικά στα εκτός έδρας παιχνίδια. Την ίδια στιγμή, η ΑΒC συνεχίζει να αντιμετωπίζει δυσκολίες, χωρίς καμία νίκη στη σεζόν και βρίσκεται στην τελευταία θέση. Λαμβάνοντας υπόψη όλους αυτούς τους παράγοντες και την τάση των εκτός έδρας αγώνων της Εστορίλ, προβλέπουμε στοίχημα στο σύνολο πάνω από 2.5 για τον επερχόμενο αγώνα.

    Άντερ γκολ πάνω από (2,5)
    Δημοσιεύθηκε: 13/02/2026, 11:23 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: AVS Futebol Sad - Estoril Praia

    AVS Futebol Sad Χάνει:
    avs-futebol-sadσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια.
    Estoril Praia Νίκη
    Bovada
    -135
    AVS Futebol Sad Χάνει το 1ο ημίχρονο:
    avs-futebol-sadσε 5 της τελευταίας 6 σπίτι παιχνίδια (Primeira Liga).
    1ο ημίχρονο Estoril Praia Νίκη
    Bovada
    +128
    AVS Futebol Sad δεν κερδίζει:
    avs-futebol-sadσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 22 παιχνίδια (Primeira Liga).
    avs-futebol-sadσε 19 της τελευταίας 20 σπίτι παιχνίδια.
    avs-futebol-sadσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 18 σπίτι παιχνίδια (Primeira Liga).
    avs-futebol-sadσε 15 της τελευταίας 16 παιχνίδια.
    Estoril Praia δεν θα χάσει
    -455
    AVS Futebol Sad Χάνει:
    avs-futebol-sadσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 22 παιχνίδια (Primeira Liga).
    avs-futebol-sadσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 18 σπίτι παιχνίδια (Primeira Liga).
    avs-futebol-sadσε 11 της τελευταίας 12 σπίτι παιχνίδια.
    avs-futebol-sadσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 παιχνίδια.
    Estoril Praia Αποτελέσματα:
    gd-estoril-praia-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Primeira Liga).
    Estoril Praia θα κερδίσει γκολ
    -769
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    AVS Futebol Sad - Estoril Praia Θέση στον πίνακα

    Liga Portugal 25/26
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    9.
    Vitoria SC Guimaraes
    Vitoria SC Guimaraes
    341261639-5142
    10.
    Estoril Praia
    Estoril Praia
    341091554-5739
    11.
    FC Alverca
    FC Alverca
    341091535-5239
    16.
    Casa Pia Lisbon
    Casa Pia Lisbon
    346121631-5730
    17.
    CD Tondela
    CD Tondela
    346101827-5528
    18.
    Avs Futebol Sad
    Avs Futebol Sad
    343121927-6721

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    3 - Νίκη
    6 - Σχεδιάζω
    1 - Νικώ
    Νίκη - 0
    Σχεδιάζω - 3
    Βλάβες - 7
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 14
    Χάσει - 10
    +4
    -11
    6 - Φραγμένος
    17 - Χάσει
    3
    Νίκη
    0
    6
    Σχεδιάζω
    3
    1
    Βλάβες
    7
    Διαφορά τερμάτων
    14
    Φραγμένος
    6
    10
    Χάσει
    17
    2.4
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.3
    1.4
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    0.6
    1
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.7
    7
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    6
    64'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    150'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία