Slavia Prague vs FC Banik Ostrava Πρόβλεψη 16 Φεβρουάριος 2025

    🔊Πώς θα επηρεάσουν οι καιρικές συνθήκες και η κατάσταση του γηπέδου το παιχνίδι; Σήμερα συναντιούνται οι ομάδες Slavia Prague και Banik Ostrava. Η έναρξη του αγώνα είναι προγραμματισμένη για τις 5:30 PM. Ο αγώνας του τουρνουά 1 Liga θα πραγματοποιηθεί στην πόλη Prague στο γήπεδο Fortuna Arena. Οι πιθανότητες για τις νίκες των ομάδων έχουν καθοριστεί από τους στοιχηματιστές σε και αντίστοιχα, με την ομάδα Slavia Prague να είναι ο φαβορί του αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Slavia Prague και Banik Ostrava:

    • έχουν παιχτεί 41 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 21, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 7, ισοπαλίες - 13;
    • αριθμός γκολ - 70 εναντίον 42;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.2, στο 2ο ημίχρονο - 1.54;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.73.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Slavia Prague - FC Banik Ostrava

    57%
    26 Νίκη
    28%
    13 Σχεδιάζω
    15%
    7 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    46
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.7
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    46%
    1.78
    Μέσο σύνολο
    0.91
    1.76
    Κίτρινες κάρτες
    1.98
    Τελευταίοι αγώνες
    01.08.26
    1 Liga
    Banik Ostrava
    Banik Ostrava
    Slavia Prague
    Slavia Prague
    -
    -
    11
    9
    10
    12
    1
    1
    0
    4
    0
    3
    0
    1
    -
    -
    11
    9
    10
    12
    1
    1
    05.04.26
    1 Liga
    Banik Ostrava
    Banik Ostrava
    Slavia Prague
    Slavia Prague
    -
    -
    3
    13
    14
    15
    1
    0
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    3
    13
    14
    15
    1
    0
    01.11.25
    1 Liga
    Slavia Prague
    Slavia Prague
    Banik Ostrava
    Banik Ostrava
    4.41
    0.65
    2
    12
    8
    17
    0
    4
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    4.41
    0.65
    2
    12
    8
    17
    0
    4
    24.05.25
    1 Liga
    Slavia Prague
    Slavia Prague
    Banik Ostrava
    Banik Ostrava
    1.96
    0.2
    4
    2
    12
    10
    1
    1
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.96
    0.2
    4
    2
    12
    10
    1
    1
    16.02.25
    1 Liga
    Slavia Prague
    Slavia Prague
    Banik Ostrava
    Banik Ostrava
    2.21
    0.46
    5
    8
    9
    7
    1
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    2.21
    0.46
    5
    8
    9
    7
    1
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Slavia Prague Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν 1 Liga, η ομάδα Slavia Prague έχει συμμετάσχει σε συνολικά 21 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 18 νίκες,
    • 1 ήττες,
    • 2 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Slavia Prague βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του 1 Liga, με ποσοστό νίκης 86% και ποσοστό ήττας 5%.

    ⚽️Η Slavia Prague έχει σκοράρει συνολικά 44 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Slavia Prague έχει δεχθεί συνολικά 7 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Slavia Prague

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    1 Liga
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    Slavia Prague
    Slavia Prague
    -
    -
    13
    2
    13
    24
    2
    2
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    -
    -
    13
    2
    13
    24
    2
    2
    Γουόν
    22.08.26
    1 Liga
    Slavia Prague
    Slavia Prague
    Bohemians
    Bohemians
    -
    -
    11
    1
    15
    13
    2
    2
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    11
    1
    15
    13
    2
    2
    Εφιστά
    16.08.26
    1 Liga
    Slovan Liberec
    Slovan Liberec
    Slavia Prague
    Slavia Prague
    -
    -
    7
    1
    14
    17
    2
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    1
    14
    17
    2
    3
    Εφιστά
    09.08.26
    1 Liga
    Slavia Prague
    Slavia Prague
    Pardubice
    Pardubice
    -
    -
    5
    2
    6
    16
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    5
    2
    6
    16
    1
    1
    Γουόν
    01.08.26
    1 Liga
    Banik Ostrava
    Banik Ostrava
    Slavia Prague
    Slavia Prague
    -
    -
    11
    9
    10
    12
    1
    1
    0
    4
    0
    3
    0
    1
    -
    -
    11
    9
    10
    12
    1
    1
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Banik Ostrava Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν 1 Liga, η ομάδα Banik Ostrava έχει συμμετάσχει σε συνολικά 21 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 13 νίκες,
    • 5 ήττες,
    • 3 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Banik Ostrava βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του 1 Liga, με ποσοστό νίκης 62% και ποσοστό ήττας 24%.

    ⚽Η Banik Ostrava έχει σκοράρει συνολικά 34 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Banik Ostrava έχει δεχθεί συνολικά 20 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Banik Ostrava

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    1 Liga
    Banik Ostrava
    Banik Ostrava
    Sigma
    Sigma
    -
    -
    3
    6
    10
    5
    1
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    6
    10
    5
    1
    2
    Γουόν
    26.08.26
    Cup
    FC Sparta Brno
    FC Sparta Brno
    Banik Ostrava
    Banik Ostrava
    -
    -
    2
    10
    2
    13
    0
    0
    0
    9
    0
    6
    0
    3
    -
    -
    2
    10
    2
    13
    0
    0
    Γουόν
    16.08.26
    1 Liga
    Banik Ostrava
    Banik Ostrava
    1
    SK Artis Brno
    SK Artis Brno
    -
    -
    2
    4
    15
    15
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    4
    15
    15
    2
    3
    Γουόν
    09.08.26
    1 Liga
    Hradec Kralove
    Hradec Kralove
    Banik Ostrava
    Banik Ostrava
    1
    -
    -
    3
    2
    7
    6
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    3
    2
    7
    6
    1
    1
    Νικώ
    01.08.26
    1 Liga
    Banik Ostrava
    Banik Ostrava
    Slavia Prague
    Slavia Prague
    -
    -
    11
    9
    10
    12
    1
    1
    0
    4
    0
    3
    0
    1
    -
    -
    11
    9
    10
    12
    1
    1
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 41;
    • νίκες γηπεδούχων - 21, νίκες φιλοξενούμενων - 7, ισοπαλίες - 13.

    Στατιστικά: Slavia Prague vs Banik Ostrava

    • αγώνων στο τουρνουά: 21 vs 21;
    • νικών: 18 vs 13;
    • ποσοστό νικών: 86% vs 62%;
    • ηττών: 1 vs 5;
    • ισοπαλιών: 2 vs 3.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 5 vs 6;
    • ηττών: 4 vs 3;
    • ισοπαλιών: 1 vs 1.
    👉Πρόβλεψη: Slavia Prague Χάντικαπ (-1,5) (aποδόσεις: 1.79)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.71, οι φιλοξενούμενοι - 1.02;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.73;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 21; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 9.

    Στατιστικά: Slavia Prague vs Banik Ostrava

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.43 vs 2.57;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 2.1 vs 1.62;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 1.05 vs 0.62;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 1.05 vs 1;
    • Slavia Prague: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 2.5;
    • Banik Ostrava: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.36;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.1 (εντός - 1.2) vs 1.7 (εκτός - 1).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (2,5) (aποδόσεις: 2.3)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 41;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 21 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 9 φορές.

    Στατιστικά: Slavia Prague εναντίον Banik Ostrava

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 21 vs 21;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 6 vs 10;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Slavia Prague εντός έδρας - 3 (30%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Banik Ostrava εκτός έδρας - 6 (55%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 4 vs 5;
    • OZ εντός έδρας (Slavia Prague) - 3 (60%);
    • OZ εκτός έδρας (Banik Ostrava) - 2 (50%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Όχι) (aποδόσεις: 1.75)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Τάσεις
    • Banik Ostrava κερδίζει 1:0 σε 3 της τελευταίας 4 παιχνίδια (1 Liga).

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 12 της τελευταίας 14 Slavia Prague σπίτι παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 9 της τελευταίας 10 Slavia Prague παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 Slavia Prague σπίτι παιχνίδια (1 Liga).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Slavia Prague παιχνίδια (1 Liga).

    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    Στοίχημα-189
    Δημοσιεύθηκε: 15/02/2025, 1:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Slavia Prague - Banik Ostrava

    Slavia Prague Νίκες:
    sk-slavia-pragueσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 13 σπίτι παιχνίδια (1 Liga).
    sk-slavia-pragueσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (1 Liga).
    Slavia Prague Νίκη
    Bovada
    -294
    Banik Ostrava δεν χάνει:
    fc-banik-ostrava-1σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (1 Liga).
    Banik Ostrava δεν θα χάσει
    Everygame
    +218
    Slavia Prague δεν χάνει:
    sk-slavia-pragueσε 27 της τελευταίας 28 παιχνίδια (1 Liga).
    sk-slavia-pragueσε 20 της τελευταίας 22 σπίτι παιχνίδια.
    sk-slavia-pragueσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 17 σπίτι παιχνίδια (1 Liga).
    Slavia Prague δεν θα χάσει
    Everygame
    -1250
    Slavia Prague Αποτελέσματα:
    sk-slavia-pragueσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 25 σπίτι παιχνίδια.
    sk-slavia-pragueσε 19 της τελευταίας 20 παιχνίδια (1 Liga).
    sk-slavia-pragueσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 17 σπίτι παιχνίδια (1 Liga).
    Slavia Prague θα κερδίσει γκολ
    -1667
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Slavia Prague - Banik Ostrava Θέση στον πίνακα

    Championship Group
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    Slavia Prague
    Slavia Prague
    540116-790
    2.
    FC Viktoria Plzen
    FC Viktoria Plzen
    530212-874
    3.
    FC Banik Ostrava
    FC Banik Ostrava
    52126-871
    4.
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    50145-1163
    5.
    FK Jablonec
    FK Jablonec
    540113-863
    6.
    SK Sigma Olomouc
    SK Sigma Olomouc
    50232-1245

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    6 - Νίκη
    2 - Σχεδιάζω
    2 - Βλάβες
    Νίκη - 8
    Σχεδιάζω - 0
    Βλάβες - 2
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 26
    Χάσει - 12
    +14
    +20
    26 - Φραγμένος
    6 - Χάσει
    6
    Νίκη
    8
    2
    Σχεδιάζω
    0
    2
    Βλάβες
    2
    Διαφορά τερμάτων
    26
    Φραγμένος
    26
    12
    Χάσει
    6
    3.8
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.2
    2.6
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    2.6
    1.2
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    0.6
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    1
    35'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    35'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία