Rangers vs Fenerbahce Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Rangers
2 Αγώνες
Fenerbahce Istanbul
2 Νίκη
0 Σχεδιάζω
0 Νίκη
100%
1ο ημίχρονο
1 Νίκη
0 Σχεδιάζω
1 Νίκη
50%
50%
2ο ημίχρονο
1 Νίκη
0 Σχεδιάζω
1 Νίκη
50%
50%
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
6
3
3
Σύνολο αγώνων
1
Περισσότερο - 50%
1
50% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3
1.5
1.5
Μέσος χρόνος ανά γκολ
35'
70'
70'
Rangers
1
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
HT
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
1
46-60'
1
61-75'
0
76-90'
Fenerbahce Istanbul
Στατιστικά αγώνα
Rangers
Fenerbahce Istanbul
38%
Κατοχή της μπάλας
62%
Φάουλ
Γενικά: 47
23.5
29
18
Γωνία
Γενικά: 20
10
8
12
Οφσάιντ
Γενικά: 10
5
5
5
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 14
7
8
6
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 0
0
0
0
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


RangersΣκωτία
Fenerbahce IstanbulΤουρκία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Rangers - Fenerbahce Istanbul Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
20.08.26
UECLRangers
1
Jablonec
2.03
0.24
3
3
18
10
2
2
1
0
0
0
1
0
2.03
0.24
3
3
18
10
2
2
Γουόν
16.08.26
League CupRangers
St. Mirren
-
-
8
3
11
7
2
1
5
1
2
1
3
0
-
-
8
3
11
7
2
1
Γουόν
13.08.26
UELRangers
Jagiellonia Bialystok
-
-
6
2
13
18
1
3
1
1
1
0
0
1
-
-
6
2
13
18
1
3
Εφιστά
09.08.26
PremiershipRangers
Hibernian
2.17
1.65
7
4
12
12
1
1
1
2
0
1
1
1
2.17
1.65
7
4
12
12
1
1
Νικώ
06.08.26
UELJagiellonia Bialystok
Rangers
-
-
1
5
9
15
1
3
2
1
2
1
0
0
-
-
1
5
9
15
1
3
Νικώ
31.07.26
PremiershipDundee United
Rangers
1.43
2.28
5
10
16
14
1
3
1
1
1
0
0
1
1.43
2.28
5
10
16
14
1
3
Εφιστά
26.07.26
Club Friendly GamesRangers
West Ham United
-
-
4
6
-
-
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-
4
6
-
-
0
0
Εφιστά
22.07.26
Club Friendly GamesRangers
Saint Etienne
-
-
4
1
-
-
0
1
2
1
1
1
1
0
-
-
4
1
-
-
0
1
Γουόν
Αγώνες
22.08.26
super ligFenerbahce Istanbul
Konyaspor
2.35
1.59
7
3
11
10
0
3
4
2
3
1
1
1
2.35
1.59
7
3
11
10
0
3
Γουόν
18.08.26
UCLFenerbahce Istanbul
Olympique Lyon
0.65
0.92
3
0
13
13
2
1
1
1
0
1
1
0
0.65
0.92
3
0
13
13
2
1
Εφιστά
15.08.26
super ligGenclerbirligi
Fenerbahce Istanbul
0.66
3.01
1
12
7
10
0
1
2
1
1
1
1
0
0.66
3.01
1
12
7
10
0
1
Νικώ
11.08.26
UCLSturm Graz
Fenerbahce Istanbul
1.2
1.95
7
6
12
13
1
3
0
1
0
0
0
1
1.2
1.95
7
6
12
13
1
3
Γουόν
05.08.26
UCLFenerbahce Istanbul
Sturm Graz
1.5
0.32
4
2
10
19
0
3
2
0
2
0
0
0
1.5
0.32
4
2
10
19
0
3
Γουόν
29.07.26
UCLGornik
Fenerbahce Istanbul
0.65
2.8
9
7
8
15
4
5
1
1
1
1
0
0
0.65
2.8
9
7
8
15
4
5
Εφιστά
21.07.26
UCLFenerbahce Istanbul
Gornik
1.6
0.09
9
2
15
11
0
0
1
0
1
0
0
0
1.6
0.09
9
2
15
11
0
0
Γουόν
14.07.26
Club Friendly GamesLASK
Fenerbahce Istanbul
-
-
0
8
11
10
1
1
1
2
0
1
1
1
-
-
0
8
11
10
1
1
Γουόν
Αποτελέσματα αγώνων
4 Νίκη
2 Σχεδιάζω
4 Νικώ
40%
20%
40%
1 μισός
2 μισός
30%
50%
40%
20%
30%
Νικώ
30%
·10 Αγώνες ·Fenerbahce Istanbul
6 Νίκη
3 Σχεδιάζω
1 Νικώ
60%
30%
10%
1 μισός
2 μισός
50%
40%
30%
40%
20%
Νικώ
20%
Στεγνός Νίκη
4
Στεγνός Νικώ
0
Νίκες με ισχυρή θέληση
0
Εκούσιες ήττες
1
Ρεκόρ γκολ
17
18
8
Γκολ στο 1ο ημίχρονο11
9
Γκολ στο 2ο ημίχρονο7
6
Σκόραρε πρώτος8
1
Δεν σκοράραμε0
Rangers
24%
4
18%
3
6%
1
29%
5
12%
2
12%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Fenerbahce Istanbul
28%
5
17%
3
17%
3
17%
3
11%
2
11%
2
12
10
8
Γκολ στο 1ο ημίχρονο6
4
Γκολ στο 2ο ημίχρονο4
4
Χάθηκε πρώτα2
2
Δεν έχασαν4
Rangers
58%
7
25%
3
17%
2
17%
2
25%
3
25%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Fenerbahce Istanbul
40%
4
30%
3
40%
4
20%
2
20%
2
20%
2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.8
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
7
Μέσος χρόνος ανά γκολ
50'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Fenerbahce Istanbul
2.9
Όλο το ματς2.8
1.6
1ο ημίχρονο1.7
1.3
2ο ημίχρονο1.1
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
9
90%
1
10%
0.5
10
100%
0
0%
2
20%
8
80%
1.5
5
50%
5
50%
2
20%
8
80%
2.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
3.5
1
10%
9
90%
2
20%
8
80%
4.5
0
0%
10
100%
Rangers - Fenerbahce Istanbul Στατιστικά αγώνα
Rangers
Fenerbahce Istanbul
56.1%
58.6%
Φάουλ
138
131
Γωνία
62
67
Οφσάιντ
-
-
Κίτρινες κάρτες
19
20
Κόκκινες κάρτες
1
0
Αποτελέσματα αγώνων
1:0
2 ώρα20%
1:1
2 ώρα20%
1:2
2 ώρα20%
0:1
1 ώρα10%
2:1
1 ώρα10%
1:1
2 ώρα20%
0:1
1 ώρα10%
0:2
1 ώρα10%
1:0
1 ώρα10%
1:2
1 ώρα10%
2
2 ώρα20%
1
3 ώρα30%
3
3 ώρα30%
6
1 ώρα10%
7
1 ώρα10%
2 Γκολ
1 Γκολ
3 Γκολ
6 Γκολ
7 Γκολ
2
4 ώρα40%
1
2 ώρα20%
3
2 ώρα20%
6
2 ώρα20%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
J. League Cup
Osaka
Ventforet Kofu
2 Σεπ
10:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Football Cup
Fcm Ungheni
Olimp Comrat
2 Σεπ
13:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Kakkonen
Narpes Kraft
FF Jaro II
2 Σεπ
15:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Copa de la Liga, Reserves
Godoy Cruz AT 2
Tigre 2
2 Σεπ
18:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Latvia Cup
FC RFS
Riga
3 Σεπ
16:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
PFL
Pakhtakor
Andijon
4 Σεπ
15:15
Δείτε στατιστικά στοιχεία