Jong PSV vs Almere Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Jong PSV
22 Αγώνες
Almere City
7 Νίκες
3 Ισοπαλίες
12 Νίκες
32%
14%
55%
1ο ημίχρονο
8 Νίκες
9 Ισοπαλίες
5 Νίκες
36%
41%
23%
2ο ημίχρονο
4 Νίκες
8 Ισοπαλίες
10 Νίκες
18%
36%
45%
Γκολ
Συνολικά γκολ
90
43
47
Σύνολο αγώνων
17
Περισσότερο - 77%
5
23% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
4.09
1.95
2.14
Μέσος χρόνος ανά γκολ
22'
46'
42'
Jong PSV
5
0-15'
6
16-30'
8
31-45'
6
0-15'
7
16-30'
3
31-45'
HT
11
46-60'
6
61-75'
6
76-90'
8
46-60'
5
61-75'
15
76-90'
Almere City
Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 62
2.82
29
33
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 3
0.14
2
1
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


Jong PSVΟλλανδία
Almere CityΟλλανδία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Jong PSV - Almere City Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
19.09.26
Eerste DivisieVitesse Arnhem
Jong PSV
3.15
0.91
6
3
2
11
0
0
3
1
1
1
2
0
3.15
0.91
6
3
2
11
0
0
Η
14.09.26
Eerste DivisieJong PSV
Jong AZ Alkmaar
2.29
1.2
7
4
11
11
1
2
1
1
1
0
0
1
2.29
1.2
7
4
11
11
1
2
Ι
11.09.26
Eerste DivisieHelmond Sport
Jong PSV
1.42
0.56
5
4
11
9
2
1
3
1
1
1
2
0
1.42
0.56
5
4
11
9
2
1
Η
07.09.26
Eerste DivisieJong PSV
Den Bosch
1.11
1.41
5
10
14
8
0
2
3
1
0
0
3
1
1.11
1.41
5
10
14
8
0
2
Ν
31.08.26
Eerste DivisieJong PSV
Jong Ajax
2.31
2.29
4
5
8
15
2
2
1
1
0
1
1
0
2.31
2.29
4
5
8
15
2
2
Ι
28.08.26
Eerste DivisieRKC Waalwijk
Jong PSV
1
1.65
2
5
8
11
1
1
2
2
2
1
0
1
1
1.65
2
5
8
11
1
1
Ι
24.08.26
Eerste DivisieJong PSV
Oss
1.53
1.52
6
5
11
9
1
1
1
0
1
0
0
0
1.53
1.52
6
5
11
9
1
1
Ν
19.08.26
U21 Premier League International CupSunderland U21
Jong PSV
-
-
2
6
-
-
1
5
1
1
1
1
0
0
-
-
2
6
-
-
1
5
Ι
14.08.26
Eerste DivisieAlmere City
Jong PSV
0.73
1.68
3
7
12
6
1
1
3
1
1
1
2
0
0.73
1.68
3
7
12
6
1
1
Η
Αγώνες
03.10.26
Eerste DivisieAlmere City
Volendam
1.97
1.19
6
4
6
8
0
2
1
0
1
0
0
0
1.97
1.19
6
4
6
8
0
2
Ν
25.09.26
Eerste DivisieDordrecht
Almere City
0.78
2.14
4
4
15
12
2
0
3
2
1
1
2
1
0.78
2.14
4
4
15
12
2
0
Η
18.09.26
Eerste DivisieAlmere City
Heracles Almelo
0.29
3.57
3
8
13
10
0
0
1
0
0
0
1
0
0.29
3.57
3
8
13
10
0
0
Ν
11.09.26
Eerste DivisieMaastricht
Almere City
0.78
1.73
5
4
5
6
1
1
0
4
0
0
0
4
0.78
1.73
5
4
5
6
1
1
Ν
04.09.26
Eerste DivisieAlmere City
Jong Ajax
2.38
1.11
10
4
12
12
2
3
0
1
0
0
0
1
2.38
1.11
10
4
12
12
2
3
Η
29.08.26
Eerste DivisieDe Graafschap
Almere City
1.65
2.14
9
5
6
9
1
1
1
4
1
1
0
3
1.65
2.14
9
5
6
9
1
1
Ν
21.08.26
Eerste DivisieVitesse Arnhem
Almere City
1.8
1.27
7
3
9
12
0
4
0
3
0
0
0
3
1.8
1.27
7
3
9
12
0
4
Ν
14.08.26
Eerste DivisieAlmere City
Jong PSV
0.73
1.68
3
7
12
6
1
1
3
1
1
1
2
0
0.73
1.68
3
7
12
6
1
1
Ν
08.08.26
Eerste DivisieDen Bosch
Almere City
1.36
1.82
7
5
10
8
0
1
1
1
0
0
1
1
1.36
1.82
7
5
10
8
0
1
Ι
Αποτελέσματα αγώνων
2 Νίκες
5 Ισοπαλίες
3 Ήττες
20%
50%
30%
1 μισός
2 μισός
20%
30%
60%
30%
20%
Ήττες
40%
·10 Αγώνες ·Almere City
7 Νίκες
1 Ισοπαλία
2 Ήττες
70%
10%
20%
1 μισός
2 μισός
20%
60%
80%
20%
0%
Ήττες
20%
Νίκες χωρίς παθητικό
5
Ήττες χωρίς γκολ
1
Νίκες με ανατροπή
0
Εκούσιες ήττες
1
Ρεκόρ γκολ
13
22
7
Γκολ στο 1ο ημίχρονο6
6
Γκολ στο 2ο ημίχρονο16
5
Σκόραρε πρώτος8
0
Δεν σκόραρε1
Jong PSV
8%
1
23%
3
23%
3
31%
4
8%
1
8%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Almere City
14%
3
9%
2
5%
1
9%
2
27%
6
36%
8
16
7
7
Γκολ στο 1ο ημίχρονο3
9
Γκολ στο 2ο ημίχρονο4
5
Χάθηκε πρώτα2
1
Δεν έχασαν5
Jong PSV
31%
5
38%
6
6%
1
19%
3
13%
2
38%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Almere City
29%
2
29%
2
14%
1
43%
3
86%
6
100%
7
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.9
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
9
Μέσος χρόνος ανά γκολ
41'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Almere City
2.9
Όλο το ματς2.9
1.4
1ο ημίχρονο0.9
1.5
2ο ημίχρονο2
Σύνολα ομάδας
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
10
100%
0
0
0.5
9
90%
1
10%
2
20%
8
80%
1.5
6
60%
4
40%
1
10%
9
90%
2.5
5
50%
5
50%
0
0
10
100%
3.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Jong PSV - Almere City Στατιστικά αγώνα
Jong PSV
Almere City
55.4%
43.2%
Φάουλ
-
-
Κόρνερ
51
49
Οφσάιντ
-
-
Κίτρινες κάρτες
12
11
Κόκκινες κάρτες
0
0
Αποτελέσματα αγώνων
1:1
4 ώρα40%
3:1
4 ώρα40%
1:0
1 ώρα10%
2:2
1 ώρα10%
1:0
2 ώρα20%
0:1
1 ώρα10%
0:3
1 ώρα10%
0:4
1 ώρα10%
1:1
1 ώρα10%
4
5 ώρα50%
2
4 ώρα40%
1
1 ώρα10%
4 Γκολ
2 Γκολ
1 Γκολ
3 Γκολ
5 Γκολ
4
2 ώρα20%
2
1 ώρα10%
1
3 ώρα30%
3
2 ώρα20%
5
2 ώρα20%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Eerste Divisie
Helmond Sport
NAC Breda
16 Οκτ
18:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Eerste Divisie
Venlo
Jong AZ Alkmaar
16 Οκτ
18:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Eerste Divisie
Den Bosch
Oss
16 Οκτ
18:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Eerste Divisie
Emmen
Almere City
17 Οκτ
14:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Eerste Divisie
RKC Waalwijk
Volendam
18 Οκτ
10:15
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Eerste Divisie
Maastricht
Heracles Almelo
18 Οκτ
14:45
Δείτε στατιστικά στοιχεία