Aris Limassol vs Omonia Πρόβλεψη 12 Μάιος 2025

    📢Ποιοι παίκτες μπορεί να γίνουν απρόσμενοι αστέρες του αγώνα; Η απάντηση σε αυτήν την ερώτηση θα γίνει γνωστή μετά το τέλος της αντιπαράθεσης μεταξύ των ομάδωων Aris Limassol και Omonia Nicosia. Η συνάντηση ως μέρος του τουρνουά 1st Division είναι προγραμματισμένη για τις 4:00 PM στις 12 Μάιος. Οι στοιχηματιστές έχουν ήδη αναγνωρίσει τον φαβορί ως την ομάδα Aris Limassol. Οι αποδόσεις για τις νίκες είναι οι εξής - εναντίον .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 06 Απρίλιος 2025 και έληξε με σκορ 2:1. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Omonia Nicosia):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 50% vs 50%;
    • κόρνερ: 4 vs 11;
    • φάουλ: 0 vs 0;
    • κίτρινων καρτών: 4 vs 1;
    • σουτ εντός εστίας: 5 vs 8.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Aris Limassol και Omonia Nicosia:

    • έχουν παιχτεί 36 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 6, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 20, ισοπαλίες - 10;
    • αριθμός γκολ - 31 εναντίον 62;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.19, στο 2ο ημίχρονο - 1.39;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.58.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Aris Limassol - Omonia

    15%
    6 Νίκη
    32%
    13 Σχεδιάζω
    54%
    22 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    41
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.78
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    49%
    0.95
    Μέσο σύνολο
    1.83
    1.39
    Κίτρινες κάρτες
    1.22
    Τελευταίοι αγώνες
    02.05.26
    1st Division
    Omonia Nicosia
    Omonia Nicosia
    Aris Limassol
    Aris Limassol
    -
    -
    3
    3
    10
    6
    2
    1
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    3
    10
    6
    2
    1
    21.03.26
    1st Division
    Aris Limassol
    Aris Limassol
    Omonia Nicosia
    Omonia Nicosia
    -
    -
    2
    6
    15
    10
    2
    2
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    -
    -
    2
    6
    15
    10
    2
    2
    25.01.26
    1st Division
    Aris Limassol
    Aris Limassol
    Omonia Nicosia
    Omonia Nicosia
    -
    -
    6
    8
    10
    9
    4
    2
    3
    5
    2
    4
    1
    1
    -
    -
    6
    8
    10
    9
    4
    2
    05.10.25
    1st Division
    Omonia Nicosia
    Omonia Nicosia
    Aris Limassol
    Aris Limassol
    1
    -
    -
    8
    3
    0
    0
    1
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    8
    3
    0
    0
    1
    4
    12.05.25
    1st Division
    Aris Limassol
    Aris Limassol
    Omonia Nicosia
    Omonia Nicosia
    -
    -
    6
    2
    0
    0
    0
    2
    3
    3
    1
    3
    2
    0
    -
    -
    6
    2
    0
    0
    0
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Aris Limassol Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 4 Μάιος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά 1st Division (γηπεδούχοι - Pafos, φιλοξενούμενοι - Aris Limassol). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 4:0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Aris Limassol vs Pafos):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 50% vs 50%;
    • κόρνερ: 6 vs 4;
    • φάουλ: 0 vs 0;
    • κίτρινες κάρτες: 7 vs 6;
    • σουτ εντός στόχου: 4 vs 7.

    📊Ωστόσο, για να κατανοήσουμε τη συνολική εικόνα, ας αξιολογήσουμε την επίδοση κατά τους τελευταίους δέκα αγώνες. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η σημερινή ομάδα των γηπεδούχων ενθουσίασε τους οπαδούς της με 5 νίκες, ικανοποιήθηκε με ισοπαλία σε 1 αγώνες, και έχασε 4 φορές.

    ⚽Όσον αφορά τα γκολ σε παρόμοιο διάστημα 10 αγώνων, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώθηκαν είναι 1.2, ο μέσος όρος των γκολ στις τελευταίες 10 εντός έδρας εμφανίσεις είναι 1.4, και ο μέσος όρος των γκολ που δέχθηκε είναι 1.2.

    Αποτελέσματα αγώνων: Aris Limassol

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    1st Division
    Aris Limassol
    Aris Limassol
    Apollon Limassol
    Apollon Limassol
    -
    -
    5
    3
    14
    15
    4
    4
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    5
    3
    14
    15
    4
    4
    Εφιστά
    22.08.26
    Club Friendly Games
    AEL Limassol
    AEL Limassol
    Aris Limassol
    Aris Limassol
    -
    -
    9
    4
    6
    6
    1
    3
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    -
    -
    9
    4
    6
    6
    1
    3
    Εφιστά
    13.08.26
    Club Friendly Games
    Liefering
    Liefering
    Aris Limassol
    Aris Limassol
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    0
    0
    0
    4
    0
    4
    0
    0
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    0
    0
    Γουόν
    09.08.26
    Club Friendly Games
    Union
    Union
    Aris Limassol
    Aris Limassol
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Νικώ
    06.08.26
    Club Friendly Games
    Aris Limassol
    Aris Limassol
    Al Sadd
    Al Sadd
    -
    -
    3
    10
    6
    11
    0
    0
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    3
    10
    6
    11
    0
    0
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Omonia Nicosia Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 7 Μάιος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Cyprus Cup (γηπεδούχοι - Larnaca, φιλοξενούμενοι - Omonia Nicosia). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Omonia Nicosia vs Larnaca) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 58% vs 42%;
    • κόρνερ: 6 vs 2;
    • φάουλ: 0 vs 0;
    • κίτρινες κάρτες: 5 vs 0;
    • σουτ στον στόχο: 5 vs 5.

    📊Προς το παρόν, ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά της ομάδας βασισμένα στα τελευταία 10 παιχνίδια στο ημερολόγιο. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η ομάδα Omonia Nicosia προσέφερε στους οπαδούς της 3 νίκες, έπαιξε ισοπαλίες 4 φορές και ολοκλήρωσε 3 παιχνίδια με μια ήττα.

    ⚽Συνολικά, οι δείκτες μιλούν από μόνοι τους, αλλά ας αξιολογήσουμε επίσης την αποτελεσματικότητα κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου. Οι αριθμοί είναι ως εξής:
    • συνολικός αριθμός γκολ - 12;
    • μέσος όρος των σκοραρισμένων γκολ - 1.2;
    • μέσος όρος των δεκτών γκολ - 1.2.

    Αποτελέσματα αγώνων: Omonia Nicosia

    Τελευταίοι αγώνες
    31.08.26
    1st Division
    Omonia Nicosia
    Omonia Nicosia
    Omonia Aradippou
    Omonia Aradippou
    -
    -
    10
    2
    17
    16
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    2
    17
    16
    1
    3
    Εφιστά
    27.08.26
    UEL
    Omonia Nicosia
    Omonia Nicosia
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    2.55
    2.01
    5
    6
    10
    12
    1
    5
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    2.55
    2.01
    5
    6
    10
    12
    1
    5
    Γουόν
    20.08.26
    UEL
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Omonia Nicosia
    Omonia Nicosia
    1.81
    0.94
    6
    1
    13
    9
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.81
    0.94
    6
    1
    13
    9
    1
    2
    Νικώ
    13.08.26
    UEL
    Omonia Nicosia
    Omonia Nicosia
    Lincoln Red Imps
    Lincoln Red Imps
    -
    -
    10
    3
    11
    19
    0
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    3
    11
    19
    0
    4
    Γουόν
    06.08.26
    UEL
    Lincoln Red Imps
    Lincoln Red Imps
    Omonia Nicosia
    Omonia Nicosia
    -
    -
    7
    2
    23
    14
    5
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    7
    2
    23
    14
    5
    2
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 36;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 7; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 7; αριθμός ισοπαλιών - 3;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.19;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.5, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.69.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Aris Limassol (εντός) vs Omonia Nicosia (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 16 vs 16;
    • νικών: 8 (0.5%) vs 6 (0.38%);
    • ηττών: 2 (0.13%) vs 5 (0.31%);
    • ισοπαλιών: 6 (0.38%) vs 5 (0.31%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 1.13 vs 1.19;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0.31 vs 0.5.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 5 vs 4;
    • ηττών: 2 vs 1;
    • ισοπαλιών: 3 vs 5;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.6 (σκοράρισμα - 0.9, δεχθέντα - 0.7) vs 1 (σκοράρισμα - 0.7, δεχθέντα - 0.3).
    Τάσεις
    • Aris Limassol Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia.
    • Aris Limassol Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia (1st Division).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, Aris Limassol θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 1.8)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 36;
    • νίκες γηπεδούχων - 6, νίκες φιλοξενούμενων - 20, ισοπαλίες - 10.
    Τάσεις
    • Aris Limassol δεν χάνει σε 17 της τελευταίας 18 σπίτι παιχνίδια (1st Division).
    • Omonia Nicosia δεν κερδίζει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 μακριά παιχνίδια.
    • Omonia Nicosia δεν κερδίζει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 μακριά παιχνίδια (1st Division).
    👉Πρόβλεψη: Aris Limassol δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.28)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 0.86, οι φιλοξενούμενοι - 1.72;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.58;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 17; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 9.

    Στατιστικά: Aris Limassol vs Omonia Nicosia

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.59 vs 2.91;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.81 vs 1.91;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.88 vs 0.73;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.94 vs 1.18;
    • Aris Limassol: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.94;
    • Omonia Nicosia: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 2;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.2 (εντός - 1.4) vs 1.2 (εκτός - 1).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 16 της τελευταίας 17 Aris Limassol παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 13 της τελευταίας 14 Aris Limassol παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia (1st Division).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 Aris Limassol σπίτι παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Aris Limassol σπίτι παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia (1st Division).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 9 της τελευταίας 10 Aris Limassol παιχνίδια (1st Division).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Aris Limassol σπίτι παιχνίδια (1st Division).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Omonia Nicosia παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Omonia Nicosia παιχνίδια (1st Division).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (3,5) (aποδόσεις: 1.45)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 7.5 γωνία σε 9 της τελευταίας 10 Aris Limassol σπίτι παιχνίδια (1st Division).
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 7.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Aris Limassol παιχνίδια (1st Division).
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 7.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία 17 Omonia Nicosia παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 7.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία 13 Omonia Nicosia παιχνίδια (1st Division).
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 7.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία 11 Omonia Nicosia μακριά παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 7.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία 9 Omonia Nicosia μακριά παιχνίδια (1st Division).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο πάνω από (7,5) (aποδόσεις: 1.25)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 36;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 17 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 9 φορές.
    Τάσεις
    • Omonia Nicosia Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 μακριά παιχνίδια.
    • Omonia Nicosia Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 μακριά παιχνίδια (1st Division).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.57)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Aris Limassol Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia.
    • Aris Limassol Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia (1st Division).

    1ο ημίχρονο, Aris Limassol θα κερδίσει γκολ
    Δημοσιεύθηκε: 10/05/2025, 4:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Aris Limassol - Omonia Nicosia

    Aris Limassol δεν χάνει:
    aris-limassol-fcσε 17 της τελευταίας 18 σπίτι παιχνίδια (1st Division).
    Omonia Nicosia δεν κερδίζει:
    ac-omonia-nicosiaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 μακριά παιχνίδια.
    ac-omonia-nicosiaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 μακριά παιχνίδια (1st Division).
    Aris Limassol δεν θα χάσει
    Everygame
    -294
    Aris Limassol Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    aris-limassol-fcac-omonia-nicosiaσε 28 της τελευταίας 29 παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia (1st Division).
    aris-limassol-fcac-omonia-nicosiaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 18 σπίτι παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia.
    aris-limassol-fcac-omonia-nicosiaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 14 σπίτι παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia (1st Division).
    aris-limassol-fcac-omonia-nicosiaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 11 παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia.
    aris-limassol-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια (1st Division).
    Aris Limassol Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    -455
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    aris-limassol-fcac-omonia-nicosiaσε 9 της τελευταίας 10 Aris Limassol σπίτι παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia.
    aris-limassol-fcac-omonia-nicosiaσε 7 της τελευταίας 8 Aris Limassol σπίτι παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia (1st Division).
    aris-limassol-fcac-omonia-nicosiaσε 6 της τελευταίας 7 Aris Limassol παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia (1st Division).
    ac-omonia-nicosiaσε 18 της τελευταίας 20 Omonia Nicosia παιχνίδια.
    ac-omonia-nicosiaσε 14 της τελευταίας 15 Omonia Nicosia παιχνίδια (1st Division).
    ac-omonia-nicosiaσε κάθε ένα από τα τελευταία 12 Omonia Nicosia μακριά παιχνίδια.
    ac-omonia-nicosiaσε κάθε ένα από τα τελευταία 10 Omonia Nicosia μακριά παιχνίδια (1st Division).
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -500
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    aris-limassol-fcac-omonia-nicosiaσε 16 της τελευταίας 17 Aris Limassol παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia.
    aris-limassol-fcac-omonia-nicosiaσε 13 της τελευταίας 14 Aris Limassol παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia (1st Division).
    aris-limassol-fcac-omonia-nicosiaσε κάθε ένα από τα τελευταία 8 Aris Limassol σπίτι παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia.
    aris-limassol-fcac-omonia-nicosiaσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Aris Limassol σπίτι παιχνίδια κατάb Omonia Nicosia (1st Division).
    aris-limassol-fcσε 9 της τελευταίας 10 Aris Limassol παιχνίδια (1st Division).
    aris-limassol-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Aris Limassol σπίτι παιχνίδια (1st Division).
    ac-omonia-nicosiaσε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Omonia Nicosia παιχνίδια.
    ac-omonia-nicosiaσε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Omonia Nicosia παιχνίδια (1st Division).
    σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 Kyriakos Athanasiou παιχνίδια.
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    -250
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Aris Limassol - Omonia Nicosia Θέση στον πίνακα

    Championship Playoffs
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    Pafos FC
    Pafos FC
    1062217-982
    2.
    Aris Limassol FC
    Aris Limassol FC
    1042413-1675
    3.
    AEK Larnaca
    AEK Larnaca
    1035213-968
    4.
    AC Omonia Nicosia
    AC Omonia Nicosia
    1044216-1468
    5.
    APOEL Nikosia
    APOEL Nikosia
    102447-1150

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    2 - Νίκη
    2 - Σχεδιάζω
    6 - Βλάβες
    Νίκη - 5
    Σχεδιάζω - 3
    Βλάβες - 2
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 13
    Χάσει - 19
    -6
    +8
    16 - Φραγμένος
    8 - Χάσει
    2
    Νίκη
    5
    2
    Σχεδιάζω
    3
    6
    Βλάβες
    2
    Διαφορά τερμάτων
    13
    Φραγμένος
    16
    19
    Χάσει
    8
    3.2
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.4
    1.3
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.6
    1.9
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    0.8
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    69'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    58'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία