Sanga vs Shonan Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Kyoto Sanga
19 Αγώνες
Shonan Bellmare
6 Νίκη
5 Σχεδιάζω
8 Νίκη
32%
26%
42%
1ο ημίχρονο
3 Νίκη
11 Σχεδιάζω
5 Νίκη
16%
58%
26%
2ο ημίχρονο
6 Νίκη
7 Σχεδιάζω
6 Νίκη
32%
37%
32%
17.07.26
Club Friendly GamesKyoto Sanga
Shonan Bellmare
-
-
-
-
-
-
-
-
1
4
0
0
1
4
-
-
-
-
-
-
-
-
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
36
17
19
Σύνολο αγώνων
6
Περισσότερο - 32%
13
68% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
1.89
0.89
1
Μέσος χρόνος ανά γκολ
47'
100'
90'
Kyoto Sanga
0
0-15'
2
16-30'
2
31-45'
1
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
HT
3
46-60'
2
61-75'
2
76-90'
1
46-60'
2
61-75'
4
76-90'
Shonan Bellmare
Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 32
1.68
20
12
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 2
0.11
2
0
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


Kyoto SangaΙαπωνία
Shonan BellmareΙαπωνία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Kyoto Sanga - Shonan Bellmare Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
22.08.26
J1 LeagueKyoto Sanga
Mito Hollyhock
1.35
1.59
1
7
9
4
0
0
1
3
0
2
1
1
1.35
1.59
1
7
9
4
0
0
Νικώ
15.08.26
J1 LeagueKawasaki Frontale
Kyoto Sanga
1.67
0.7
6
1
9
8
1
2
2
2
1
0
1
2
1.67
0.7
6
1
9
8
1
2
Εφιστά
09.08.26
J1 LeagueV-Varen Nagasaki
Kyoto Sanga
1.31
1.13
7
4
10
13
1
3
2
1
2
0
0
1
1.31
1.13
7
4
10
13
1
3
Νικώ
17.07.26
Club Friendly GamesKyoto Sanga
Shonan Bellmare
-
-
-
-
-
-
-
-
1
4
0
0
1
4
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
06.06.26
J1 LeagueKashiwa Reysol
Kyoto Sanga
-
-
3
7
11
9
2
4
0
1
0
0
0
1
-
-
3
7
11
9
2
4
Γουόν
30.05.26
J1 LeagueKyoto Sanga
Kashiwa Reysol
-
-
2
4
4
9
2
1
2
6
1
3
1
3
-
-
2
4
4
9
2
1
Νικώ
23.05.26
J1 LeagueKyoto Sanga
V-Varen Nagasaki
-
-
7
4
10
10
2
1
1
0
0
0
1
0
-
-
7
4
10
10
2
1
Γουόν
17.05.26
J1 LeagueKyoto Sanga
Sanfrecce Hiroshima
-
-
1
10
6
14
2
1
0
4
0
1
0
3
-
-
1
10
6
14
2
1
Νικώ
Αγώνες
22.08.26
J2 LeagueTegevajaro Miyazaki
Shonan Bellmare
-
-
6
2
9
13
2
0
0
0
0
0
0
0
-
-
6
2
9
13
2
0
Εφιστά
15.08.26
J2 LeagueShonan Bellmare
Montedio Yamagata
-
-
4
4
9
5
0
2
1
0
0
0
1
0
-
-
4
4
9
5
0
2
Γουόν
08.08.26
J2 LeagueOita Trinita
Shonan Bellmare
-
-
2
8
11
16
2
2
0
1
0
1
0
0
-
-
2
8
11
16
2
2
Γουόν
17.07.26
Club Friendly GamesKyoto Sanga
Shonan Bellmare
-
-
-
-
-
-
-
-
1
4
0
0
1
4
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
06.06.26
J2/J3 LeagueSagan Tosu
Shonan Bellmare
-
-
6
4
-
-
0
1
1
0
0
0
1
0
-
-
6
4
-
-
0
1
Νικώ
30.05.26
J2/J3 LeagueShonan Bellmare
Iwaki
-
-
4
6
-
-
2
2
1
2
0
1
1
0
0
1
-
-
4
6
-
-
2
2
Νικώ
24.05.26
J2/J3 LeagueMontedio Yamagata
Shonan Bellmare
-
-
3
5
-
-
0
1
3
1
3
0
0
1
-
-
3
5
-
-
0
1
Νικώ
16.05.26
J2/J3 LeagueShonan Bellmare
1
Vegalta Sendai
-
-
2
3
-
-
3
0
0
2
0
0
0
2
-
-
2
3
-
-
3
0
Νικώ
Αποτελέσματα αγώνων
4 Νίκη
1 Σχεδιάζω
5 Νικώ
40%
10%
50%
1 μισός
2 μισός
10%
50%
40%
20%
50%
Νικώ
30%
·10 Αγώνες ·Shonan Bellmare
3 Νίκη
2 Σχεδιάζω
5 Βλάβες
30%
20%
50%
1 μισός
2 μισός
20%
30%
50%
40%
30%
Νικώ
30%
Στεγνός Νίκη
3
Στεγνός Νικώ
3
Νίκες με ισχυρή θέληση
0
Εκούσιες ήττες
0
Ρεκόρ γκολ
11
7
2
Γκολ στο 1ο ημίχρονο3
9
Γκολ στο 2ο ημίχρονο4
4
Σκόραρε πρώτος4
2
Δεν σκοράραμε4
Kyoto Sanga
18%
2
0%
0
0%
0
45%
5
27%
3
9%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Shonan Bellmare
0%
0
14%
1
29%
2
0%
0
43%
3
14%
1
19
11
9
Γκολ στο 1ο ημίχρονο5
10
Γκολ στο 2ο ημίχρονο6
6
Χάθηκε πρώτα5
3
Δεν έχασαν4
Kyoto Sanga
11%
2
16%
3
21%
4
32%
6
16%
3
26%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Shonan Bellmare
18%
2
27%
3
27%
3
0%
0
18%
2
45%
5
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
1.8
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
5
Μέσος χρόνος ανά γκολ
133'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Shonan Bellmare
3
Όλο το ματς1.8
1.1
1ο ημίχρονο0.8
1.9
2ο ημίχρονο1
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
8
80%
2
20%
0.5
6
60%
4
40%
3
30%
7
70%
1.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
2.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Kyoto Sanga - Shonan Bellmare Στατιστικά αγώνα
Kyoto Sanga
Shonan Bellmare
53%
47.2%
Κίτρινες κάρτες
18
13
Κόκκινες κάρτες
0
2
Αποτελέσματα αγώνων
1:0
3 ώρα30%
2:1
2 ώρα20%
0:1
1 ώρα10%
0:4
1 ώρα10%
1:3
1 ώρα10%
1:0
3 ώρα30%
0:1
2 ώρα20%
0:0
1 ώρα10%
0:2
1 ώρα10%
1:2
1 ώρα10%
1
4 ώρα40%
4
3 ώρα30%
3
2 ώρα20%
8
1 ώρα10%
1 Γκολ
4 Γκολ
3 Γκολ
2 Γκολ
8 Γκολ
1
5 ώρα50%
4
2 ώρα20%
3
1 ώρα10%
2
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
J1 League
V-Varen Nagasaki
Gamba Osaka
2 Σεπ
10:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
J1 League
Tokyo Verdy
Vissel Kobe
2 Σεπ
10:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
J1 League
Shimizu S Pulse
Tokyo
2 Σεπ
10:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
J1 League
Avispa Fukuoka
Urawa Red Diamonds
2 Σεπ
10:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
J1 League
Yokohama Marinos
Kyoto Sanga
2 Σεπ
10:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
J1 League
Sanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus
2 Σεπ
10:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία