V-Varen vs Gamba Osaka Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
V-Varen Nagasaki
8 Αγώνες
Gamba Osaka
3 Νίκη
0 Σχεδιάζω
5 Νίκη
38%
63%
1ο ημίχρονο
3 Νίκη
3 Σχεδιάζω
2 Νίκη
38%
38%
25%
2ο ημίχρονο
3 Νίκη
2 Σχεδιάζω
3 Νίκη
38%
25%
38%
26.06.19
J. League CupGamba Osaka
V-Varen Nagasaki
1
-
-
-
-
14
13
-
-
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
14
13
-
-
19.06.19
J. League CupV-Varen Nagasaki
Gamba Osaka
-
-
-
-
8
15
-
-
1
4
0
1
1
3
-
-
-
-
8
15
-
-
24.11.18
J.LeagueGamba Osaka
V-Varen Nagasaki
-
-
-
-
11
6
-
-
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
11
6
-
-
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
27
13
14
Σύνολο αγώνων
6
Περισσότερο - 75%
2
25% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3.38
1.63
1.75
Μέσος χρόνος ανά γκολ
26'
55'
51'
V-Varen Nagasaki
0
0-15'
3
16-30'
2
31-45'
3
0-15'
1
16-30'
2
31-45'
HT
1
46-60'
2
61-75'
6
76-90'
5
46-60'
0
61-75'
3
76-90'
Gamba Osaka
Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 16
2
9
7
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 1
0.13
1
0
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


V-Varen NagasakiΙαπωνία
Gamba OsakaΙαπωνία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
V-Varen Nagasaki - Gamba Osaka Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
21.08.26
J1 LeagueKashiwa Reysol
V-Varen Nagasaki
1.48
0.5
8
2
7
6
1
0
4
2
1
0
3
2
1.48
0.5
8
2
7
6
1
0
Νικώ
15.08.26
J1 LeagueFagiano Okayama
V-Varen Nagasaki
1.34
0.27
5
1
12
10
0
1
1
0
0
0
1
0
1.34
0.27
5
1
12
10
0
1
Νικώ
09.08.26
J1 LeagueV-Varen Nagasaki
Kyoto Sanga
1.31
1.13
7
4
10
13
1
3
2
1
2
0
0
1
1.31
1.13
7
4
10
13
1
3
Γουόν
17.07.26
Club Friendly GamesUtrecht
V-Varen Nagasaki
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
0
0
3
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
14.07.26
Club Friendly GamesNEC Nijmegen
V-Varen Nagasaki
-
-
9
2
-
-
0
0
3
1
1
0
2
1
-
-
9
2
-
-
0
0
Νικώ
06.06.26
J1 LeagueMito Hollyhock
V-Varen Nagasaki
-
-
7
0
6
10
0
0
0
1
0
1
0
0
-
-
7
0
6
10
0
0
Γουόν
30.05.26
J1 LeagueV-Varen Nagasaki
Mito Hollyhock
-
-
0
7
6
11
0
0
1
0
1
0
0
0
-
-
0
7
6
11
0
0
Γουόν
23.05.26
J1 LeagueKyoto Sanga
V-Varen Nagasaki
-
-
7
4
10
10
2
1
1
0
0
0
1
0
-
-
7
4
10
10
2
1
Νικώ
Αγώνες
15.08.26
J1 LeagueMito Hollyhock
Gamba Osaka
2.25
1.5
9
9
14
9
1
0
1
1
1
0
0
1
2.25
1.5
9
9
14
9
1
0
Εφιστά
11.08.26
AFC Champions LeagueGangwon
Gamba Osaka
-
-
4
3
11
12
3
2
0
1
0
0
0
0
0
1
-
-
4
3
11
12
3
2
Γουόν
07.08.26
J1 LeagueGamba Osaka
Urawa Red Diamonds
1
1.06
2.61
5
6
11
12
0
5
4
3
2
1
2
2
1.06
2.61
5
6
11
12
0
5
Γουόν
24.07.26
Club Friendly GamesZweigen Kanazawa
Gamba Osaka
-
-
8
5
-
-
1
0
0
6
0
2
0
4
-
-
8
5
-
-
1
0
Γουόν
15.07.26
Club Friendly GamesRB Salzburg
Gamba Osaka
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
2
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
11.07.26
Club Friendly GamesSparta Prague
Gamba Osaka
-
-
11
4
-
-
0
0
3
0
2
0
1
0
-
-
11
4
-
-
0
0
Νικώ
06.06.26
J1 LeagueTokyo Verdy
Gamba Osaka
-
-
5
0
12
9
1
3
2
4
1
1
1
3
-
-
5
0
12
9
1
3
Γουόν
Αποτελέσματα αγώνων
5 Νίκη
0 Σχεδιάζω
5 Νικώ
50%
50%
1 μισός
2 μισός
30%
10%
50%
30%
20%
Νικώ
60%
·10 Αγώνες ·Gamba Osaka
6 Νίκη
3 Σχεδιάζω
1 Νικώ
60%
30%
10%
1 μισός
2 μισός
40%
40%
50%
40%
10%
Νικώ
20%
Στεγνός Νίκη
3
Στεγνός Νικώ
0
Νίκες με ισχυρή θέληση
2
Εκούσιες ήττες
0
Ρεκόρ γκολ
13
17
7
Γκολ στο 1ο ημίχρονο8
6
Γκολ στο 2ο ημίχρονο9
5
Σκόραρε πρώτος5
3
Δεν σκοράραμε1
V-Varen Nagasaki
23%
3
23%
3
8%
1
31%
4
15%
2
0%
0
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Gamba Osaka
12%
2
18%
3
18%
3
6%
1
18%
3
29%
5
17
11
6
Γκολ στο 1ο ημίχρονο4
11
Γκολ στο 2ο ημίχρονο7
5
Χάθηκε πρώτα4
2
Δεν έχασαν4
V-Varen Nagasaki
12%
2
18%
3
18%
3
35%
6
29%
5
18%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Gamba Osaka
18%
2
36%
4
9%
1
27%
3
27%
3
73%
8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.8
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
5
Μέσος χρόνος ανά γκολ
54'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Gamba Osaka
3
Όλο το ματς2.8
1.3
1ο ημίχρονο1.2
1.7
2ο ημίχρονο1.6
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
7
70%
3
30%
0.5
9
90%
1
10%
5
50%
5
50%
1.5
4
40%
6
60%
1
10%
9
90%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
V-Varen Nagasaki - Gamba Osaka Στατιστικά αγώνα
V-Varen Nagasaki
Gamba Osaka
43%
51.6%
Φάουλ
87
117
Γωνία
34
42
Οφσάιντ
15
13
Κίτρινες κάρτες
10
12
Κόκκινες κάρτες
0
2
Αποτελέσματα αγώνων
1:0
3 ώρα30%
3:2
2 ώρα20%
0:1
1 ώρα10%
0:3
1 ώρα10%
2:1
1 ώρα10%
0:1
2 ώρα20%
1:1
2 ώρα20%
0:0
1 ώρα10%
1:2
1 ώρα10%
2:0
1 ώρα10%
1
4 ώρα40%
3
2 ώρα20%
4
1 ώρα10%
6
1 ώρα10%
1 Γκολ
3 Γκολ
4 Γκολ
6 Γκολ
2 Γκολ
1
2 ώρα20%
3
1 ώρα10%
4
1 ώρα10%
6
1 ώρα10%
2
3 ώρα30%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Ukraine Amateur League
Chernomorets U19
Kryvbas U19
31 Αυγ
13:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Premier League
Flint United
Gap Connahs Quay
31 Αυγ
13:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Isthmian League, Pr. Div
Cheshunt
Albans
31 Αυγ
14:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Division 3
FC Lyn Oslo B
Sandefjord B
31 Αυγ
16:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
WK-League
Gumi Sportstoto (W)
Gyeongju Hydro & Nuclear Power (W)
2 Σεπ
10:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Macedonia Cup
Kamenica Sasa
Shkupi
2 Σεπ
15:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία