Heart of Midl. vs Dundee Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Heart of Midlothian FC
45 Αγώνες
Dundee
26 Νίκη
6 Σχεδιάζω
13 Νίκη
58%
13%
29%
1ο ημίχρονο
19 Νίκη
14 Σχεδιάζω
12 Νίκη
42%
31%
27%
2ο ημίχρονο
22 Νίκη
14 Σχεδιάζω
9 Νίκη
49%
31%
20%
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
117
75
42
Σύνολο αγώνων
22
Περισσότερο - 49%
23
51% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.6
1.67
0.93
Μέσος χρόνος ανά γκολ
35'
54'
97'
Heart of Midlothian FC
5
0-15'
10
16-30'
9
31-45'
3
0-15'
7
16-30'
6
31-45'
HT
10
46-60'
8
61-75'
12
76-90'
3
46-60'
5
61-75'
5
76-90'
Dundee
Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 123
2.73
44
79
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 5
0.11
4
1
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


Heart of Midlothian FCΚόσμος
DundeeΚόσμος

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Heart of Midlothian FC - Dundee Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
20.08.26
UECLHeart of Midlothian
Rapid Wien
0.97
1.13
4
5
8
17
1
3
2
2
0
1
2
1
0.97
1.13
4
5
8
17
1
3
Εφιστά
16.08.26
League CupHeart of Midlothian
Inverness
-
-
8
3
9
6
1
2
6
2
1
0
5
2
-
-
8
3
9
6
1
2
Γουόν
13.08.26
UELHeart of Midlothian
Benfica Lisbon
0.66
1.39
0
11
5
13
1
0
1
1
0
0
1
1
0.66
1.39
0
11
5
13
1
0
Εφιστά
09.08.26
PremiershipHeart of Midlothian
Dundee United
2.44
0.81
7
2
11
11
1
2
4
0
2
0
2
0
2.44
0.81
7
2
11
11
1
2
Γουόν
06.08.26
UELBenfica Lisbon
Heart of Midlothian
4.04
0.86
6
2
12
12
2
4
6
1
3
0
3
1
4.04
0.86
6
2
12
12
2
4
Νικώ
01.08.26
PremiershipAberdeen
Heart of Midlothian
1
2.85
1.39
4
6
10
17
2
2
2
1
0
1
2
0
2.85
1.39
4
6
10
17
2
2
Νικώ
28.07.26
UCLHeart of Midlothian
Sturm Graz
1.1
2.38
8
2
10
15
0
1
0
2
0
0
0
2
1.1
2.38
8
2
10
15
0
1
Νικώ
24.07.26
Club Friendly GamesRaith Rovers
Heart of Midlothian
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
Αγώνες
22.08.26
PremiershipDundee United
Dundee
1.45
1.73
6
6
11
11
4
3
0
2
0
1
0
1
1.45
1.73
6
6
11
11
4
3
Γουόν
15.08.26
League CupAberdeen
Dundee
-
-
7
10
10
12
2
0
3
0
0
0
3
0
-
-
7
10
10
12
2
0
Νικώ
08.08.26
PremiershipDundee
Aberdeen
2.35
0.84
5
4
9
12
1
3
2
0
1
0
1
0
2.35
0.84
5
4
9
12
1
3
Γουόν
03.08.26
PremiershipCeltic
Dundee
2.69
0.57
9
4
9
7
1
1
1
0
0
0
1
0
2.69
0.57
9
4
9
7
1
1
Νικώ
25.07.26
League CupDundee
Clyde
-
-
7
5
4
10
0
0
4
0
0
0
4
0
-
-
7
5
4
10
0
0
Γουόν
21.07.26
League CupRoss County
Dundee
-
-
7
3
11
14
4
2
1
1
0
1
1
0
7
6
-
-
7
3
11
14
4
2
Νικώ
18.07.26
Club Friendly GamesDundee
Everton
-
-
1
6
7
15
0
0
0
4
0
1
0
3
-
-
1
6
7
15
0
0
Νικώ
14.07.26
League CupAnnan Athletic
Dundee
-
-
2
5
8
10
0
0
0
5
0
0
0
5
-
-
2
5
8
10
0
0
Γουόν
11.07.26
League CupDundee
Airdrieonians
-
-
16
3
13
12
1
1
4
2
1
2
3
0
-
-
16
3
13
12
1
1
Γουόν
Αποτελέσματα αγώνων
4 Νίκη
2 Σχεδιάζω
4 Νικώ
40%
20%
40%
1 μισός
2 μισός
40%
40%
20%
10%
40%
Νικώ
50%
·10 Αγώνες ·Dundee
6 Νίκη
0 Σχεδιάζω
4 Βλάβες
60%
40%
1 μισός
2 μισός
30%
60%
40%
10%
30%
Νικώ
30%
Στεγνός Νίκη
4
Στεγνός Νικώ
2
Νίκες με ισχυρή θέληση
2
Εκούσιες ήττες
0
Ρεκόρ γκολ
19
22
6
Γκολ στο 1ο ημίχρονο5
13
Γκολ στο 2ο ημίχρονο17
6
Σκόραρε πρώτος5
2
Δεν σκοράραμε2
Heart of Midlothian FC
16%
3
5%
1
11%
2
16%
3
16%
3
37%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Dundee
9%
2
5%
1
9%
2
23%
5
32%
7
23%
5
22
11
6
Γκολ στο 1ο ημίχρονο5
16
Γκολ στο 2ο ημίχρονο6
4
Χάθηκε πρώτα5
1
Δεν έχασαν4
Heart of Midlothian FC
9%
2
9%
2
14%
3
32%
7
14%
3
41%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Dundee
9%
1
27%
3
27%
3
55%
6
45%
5
9%
1
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3.3
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
7
Μέσος χρόνος ανά γκολ
41'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Dundee
4.1
Όλο το ματς3.3
1.2
1ο ημίχρονο1
2.9
2ο ημίχρονο2.3
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
8
80%
2
20%
0.5
8
80%
2
20%
5
50%
5
50%
1.5
6
60%
4
40%
2
20%
8
80%
2.5
4
40%
6
60%
2
20%
8
80%
3.5
3
30%
7
70%
1
10%
9
90%
4.5
1
10%
9
90%
Heart of Midlothian FC - Dundee Στατιστικά αγώνα
Heart of Midlothian FC
Dundee
47.7%
50.2%
Φάουλ
114
102
Γωνία
61
66
Οφσάιντ
16
16
Κίτρινες κάρτες
16
9
Κόκκινες κάρτες
2
0
Αποτελέσματα αγώνων
2:1
2 ώρα20%
2:2
2 ώρα20%
4:0
2 ώρα20%
0:2
1 ώρα10%
1:1
1 ώρα10%
0:2
1 ώρα10%
0:5
1 ώρα10%
1:0
1 ώρα10%
1:1
1 ώρα10%
1:2
1 ώρα10%
2
2 ώρα20%
4
4 ώρα40%
3
2 ώρα20%
2 Γκολ
4 Γκολ
3 Γκολ
5 Γκολ
1 Γκολ
2
3 ώρα30%
4
1 ώρα10%
3
2 ώρα20%
5
2 ώρα20%
1
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Segunda Division
Deportivo LSM
Bella Vista
31 Αυγ
23:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
FA Cup
Beijing Guoan
Lanzhou Longyuan Athletics
1 Σεπ
11:35
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Pro League
Shams Azar Qazvin
Tractor Sport Club
1 Σεπ
15:45
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Cup
Marko
Kifisia
2 Σεπ
14:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Serbia Cup
Jedicevac Krusevac
Trajal
2 Σεπ
14:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Copa Uruguay
Central Espanol
Juventud de Las Piedras
2 Σεπ
18:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία