Hearts vs Dundee Πρόβλεψη 21 Μάρτιος 2026

    🔊 Στον επερχόμενο αγώνα μεταξύ Χαρτς και Νταντί, μας περιμένει μια ενδιαφέρουσα αναμέτρηση. Και οι δύο ομάδες επιδεικνύουν διαφορετικά στυλ παιχνιδιού: οι Χαρτς ηγούνται με αυτοπεποίθηση στο πρωτάθλημα, ενώ οι Νταντί προσπαθούν να βελτιώσουν τις θέσεις τους. Στους τελευταίους αγώνες, και οι δύο ομάδες παρουσίασαν ποικίλα αποτελέσματα, καθιστώντας την αντιπαράθεσή τους ακόμα πιο συναρπαστική.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Η τελευταία επίσημη αναμέτρηση μεταξύ των ομάδων έλαβε χώρα στις 11 Ιανουάριος 2026 και ολοκληρώθηκε με σκορ 0-1. Ακολουθεί η συγκριτική στατιστική εκείνου του αγώνα (γηπεδούχοι - Νταντί):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 52% έναντι 48%;
    • κόρνερ: 6 έναντι 4;
    • φάουλ: 13 έναντι 14;
    • κίτρινες κάρτες: 2 έναντι 0;
    • σουτ εντός εστίας: 5 έναντι 2.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αναμετρήσεων μεταξύ Hearts και Dundee:

    • Έχουν διεξαχθεί 44 αγώνες.
    • Οι γηπεδούχοι έχουν σημειώσει 25 νίκες, οι φιλοξενούμενοι 13, ενώ 6 αγώνες έληξαν ισόπαλοι.
    • Συνολικοί στόχοι: 74 για τους Hearts έναντι 42 για τους Dundee.
    • Μέσος όρος γκολ στο πρώτο ημίχρονο: 1.07, στο δεύτερο ημίχρονο: 1.57.
    • Μέσος όρος συνολικών γκολ ανά αγώνα: 2.64.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Hearts - Dundee

    58%
    26 Νίκη
    13%
    6 Σχεδιάζω
    29%
    13 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    45
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.6
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    49%
    1.67
    Μέσο σύνολο
    0.93
    0.98
    Κίτρινες κάρτες
    1.76
    Τελευταίοι αγώνες
    21.03.26
    Premiership
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    1
    Dundee
    Dundee
    1.08
    0.65
    4
    7
    12
    10
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.08
    0.65
    4
    7
    12
    10
    1
    2
    11.01.26
    Premiership
    Dundee
    Dundee
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    1
    0.96
    0.44
    6
    4
    13
    14
    2
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.96
    0.44
    6
    4
    13
    14
    2
    0
    01.11.25
    Premiership
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    Dundee
    Dundee
    2.43
    0.1
    6
    2
    8
    17
    0
    2
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    2.43
    0.1
    6
    2
    8
    17
    0
    2
    26.04.25
    Premiership
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    Dundee
    Dundee
    1.49
    0.97
    7
    3
    7
    9
    1
    4
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.49
    0.97
    7
    3
    7
    9
    1
    4
    07.03.25
    Scottish Cup
    Heart of Midlothian FC
    Heart of Midlothian FC
    Dundee
    Dundee
    0
    0
    7
    10
    11
    8
    1
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    0
    0
    7
    10
    11
    8
    1
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Heart of Midlothian Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις στο πλαίσιο της Premier League (γηπεδούχοι - Κιλμάρνοκ, φιλοξενούμενοι - Χαρτς). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1-0.

    Τα στατιστικά του αγώνα έχουν ως εξής (Χαρτς vs Κιλμάρνοκ):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 62% vs 38%;
    • κόρνερ: 9 vs 2;
    • φάουλ: 14 vs 13;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 3 vs 4.

    🔴 Η Χαρτς καταλαμβάνει την πρώτη θέση στη βαθμολογία και συνεχίζει να παρουσιάζει εντυπωσιακά αποτελέσματα εντός έδρας. Η ομάδα έχει κερδίσει 6 από τους τελευταίους 7 εντός έδρας αγώνες, υπογραμμίζοντας τη δύναμή τους στο γήπεδό τους. Ωστόσο, η φόρμα των τελευταίων πέντε αγώνων περιλαμβάνει τόσο νίκες όσο και ήττες, γεγονός που μπορεί να υποδηλώνει κάποια αστάθεια. Παρά ταύτα, ξεχωρίζουν για την αξιόπιστη άμυνά τους, δεχόμενοι κατά μέσο όρο μόλις 0.83 γκολ ανά αγώνα.

    Αποτελέσματα αγώνων: Heart of Midlothian

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Premiership
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    St. Johnstone
    St. Johnstone
    1.62
    0.92
    8
    4
    11
    14
    0
    0
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    1.62
    0.92
    8
    4
    11
    14
    0
    0
    Γουόν
    26.08.26
    UECL
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    1
    2.53
    1.52
    13
    6
    20
    18
    3
    3
    2
    2
    1
    0
    0
    1
    1
    1
    3
    4
    2.53
    1.52
    13
    6
    20
    18
    3
    3
    Γουόν
    20.08.26
    UECL
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    0.97
    1.13
    4
    5
    8
    17
    1
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    0.97
    1.13
    4
    5
    8
    17
    1
    3
    Εφιστά
    16.08.26
    League Cup
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    Inverness
    Inverness
    -
    -
    8
    3
    9
    6
    1
    2
    6
    2
    1
    0
    5
    2
    -
    -
    8
    3
    9
    6
    1
    2
    Γουόν
    13.08.26
    UEL
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    Benfica Lisbon
    Benfica Lisbon
    0.66
    1.39
    0
    11
    5
    13
    1
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.66
    1.39
    0
    11
    5
    13
    1
    0
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Dundee Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των τωρινών φιλοξενούμενων διεξήχθη στις στο πλαίσιο της Πρέμιερ Λιγκ (γηπεδούχοι - Νταντί, φιλοξενούμενοι - Νταντί Γιουνάιτεντ). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2:2.

    Η στατιστική του αγώνα είναι η εξής (Νταντί vs Νταντί Γιουνάιτεντ):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 56% vs 44%;
    • κόρνερ: 4 vs 7;
    • φάουλ: 5 vs 13;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 4;
    • σουτ εντός εστίας: 1 vs 10.

    🔵 Η Νταντί βρίσκεται στην όγδοη θέση της βαθμολογίας και επιδιώκει να βελτιώσει τη θέση της. Στα τελευταία πέντε παιχνίδια της, έχουν πετύχει δύο νίκες και τρεις ισοπαλίες. Παρόλο που η επίθεσή τους σημειώνει κατά μέσο όρο πάνω από ένα γκολ ανά αγώνα, η άμυνά τους παραμένει ευάλωτη με περίπου 1.6 γκολ που δέχονται ανά παιχνίδι. Συχνά συμμετέχουν σε αγώνες με πολλά γκολ, όπως επιβεβαιώνεται από την τάση για over στα παιχνίδια τους.

    Αποτελέσματα αγώνων: Dundee

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    Premiership
    Dundee
    Dundee
    Hibernian
    Hibernian
    0.86
    2.17
    3
    5
    8
    14
    1
    1
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    0.86
    2.17
    3
    5
    8
    14
    1
    1
    Νικώ
    22.08.26
    Premiership
    Dundee United
    Dundee United
    Dundee
    Dundee
    1.45
    1.73
    6
    6
    11
    11
    4
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    1.45
    1.73
    6
    6
    11
    11
    4
    3
    Γουόν
    15.08.26
    League Cup
    Aberdeen
    Aberdeen
    Dundee
    Dundee
    -
    -
    7
    10
    10
    12
    2
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    -
    -
    7
    10
    10
    12
    2
    0
    Νικώ
    08.08.26
    Premiership
    Dundee
    Dundee
    Aberdeen
    Aberdeen
    2.35
    0.84
    5
    4
    9
    12
    1
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    2.35
    0.84
    5
    4
    9
    12
    1
    3
    Γουόν
    03.08.26
    Premiership
    Celtic
    Celtic
    Dundee
    Dundee
    2.69
    0.57
    9
    4
    9
    7
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.69
    0.57
    9
    4
    9
    7
    1
    1
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το Αποτέλεσμα

    Αναμετρήσεις:

    • αγώνες - 44;
    • νίκες γηπεδούχων - 25, φιλοξενούμενων - 13, ισοπαλίες - 6.

    Στατιστικά: Hearts vs Dundee

    • αγώνες στο τουρνουά: 30 vs 30;
    • νίκες: 19 vs 8;
    • % νικών: 63% vs 27%;
    • ήττες: 5 vs 14;
    • ισοπαλίες: 6 vs 8.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νίκες: 5 vs 3;
    • ήττες: 4 vs 3;
    • ισοπαλίες: 1 vs 4.
    Τάσεις
    • Οι Hearts κερδίζουν εντός έδρας σε 6 από τους τελευταίους 7 αγώνες (Πρέμιερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: Heart of Midlothian Νίκη(απόδοση: 1.45)

    Πρόβλεψη για το Σύνολο

    Αναμετρήσεις (μέσος όρος συνολικών):

    • γηπεδούχοι - 1.68, φιλοξενούμενοι - 0.95;
    • στις αναμετρήσεις - 2.64;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 22 φορές; στον αγωνιστικό χώρο των γηπεδούχων - 11 φορές.

    Στατιστικά για τον μέσο όρο συνολικών: Hearts vs Dundee

    • στο τουρνουά: 2.57 εναντίον 2.63;
    • γκολ που σημειώθηκαν: 1.73 εναντίον 1.03;
    • στο 1ο ημίχρονο: 0.77 εναντίον 0.57;
    • στο 2ο ημίχρονο: 0.97 εναντίον 0.47;
    • Hearts: εντός έδρας στο τουρνουά - 1.87;
    • Dundee: εκτός έδρας στο τουρνουά - 0.53;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: 1.3 (εντός έδρας - 1.33) εναντίον 1.5 (εκτός έδρας - 1).
    Τάσεις
    • Το σύνολο κάτω από 3.5 γκολ επιτεύχθηκε σε 8 από τους τελευταίους 9 εντός έδρας αγώνες των Hearts (Πρέμιερ Λιγκ).
    • Το σύνολο κάτω από 3.5 γκολ επιτεύχθηκε σε 6 από τους τελευταίους 7 αγώνες των Hearts (Πρέμιερ Λιγκ).
    • Το σύνολο κάτω από 3.5 γκολ επιτεύχθηκε σε 7 από τους τελευταίους 8 εκτός έδρας αγώνες των Dundee.
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)(απόδοση: 1.36)

    Πρόβλεψη για τα Κόρνερ

    Hearts: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος συνολικών στο τουρνουά - 5.57; εντός έδρας - 5.73;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος συνολικών - 4.8; εντός έδρας - 4.67.

    Dundee: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος συνολικών στο τουρνουά - 3.77, εκτός έδρας - 3.13;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος συνολικών - 5.7; εκτός έδρας - 5.67.
    Τάσεις
    • Οι Hearts εκτελούν λιγότερα από 7.5 κόρνερ εντός έδρας σε 7 από τους τελευταίους 8 αγώνες.
    • Οι Hearts εκτελούν λιγότερα από 7.5 κόρνερ εντός έδρας σε 6 από τους τελευταίους 7 αγώνες (Πρέμιερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Heart of Midlothian Σύνολο λιγότερο από (7,5)(απόδοση: 1.55)

    Πρόβλεψη για τις Κάρτες

    Αναμετρήσεις

    • μέσος όρος συνολικών - 1.9 (0.95 - γηπεδούχοι και 0.95 - φιλοξενούμενοι);
    • μέσος όρος συνολικών στον αγωνιστικό χώρο των γηπεδούχων - 2.59 (0.68 - γηπεδούχοι και 1.91 - φιλοξενούμενοι).

    Hearts: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος συνολικών στο τουρνουά - 1.83; εντός έδρας - 1.6;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος συνολικών - 1.7; εντός έδρας - 1.67.

    Dundee: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος συνολικών στο τουρνουά - 1.47, εκτός έδρας - 1.33;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος συνολικών - 2; εκτός έδρας - 2.
    Τάσεις
    • Το σύνολο κάτω από 4.5 κίτρινες κάρτες επιτεύχθηκε σε 11 από τους τελευταίους 12 εκτός έδρας αγώνες των Dundee (Πρέμιερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (4,5)(απόδοση: 1.63)

    Πρόβλεψη για το Αμφίσκορο

    Αναμετρήσεις:

    • αγώνες - 44;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 22 φορές;
    • στον αγωνιστικό χώρο των γηπεδούχων - 11 φορές.

    Στατιστικά: Hearts εναντίον Dundee

    • αγώνες στο τουρνουά: 30 vs 30;
    • αγώνες της σεζόν με αμφίσκορο (ΟΖ): 12 vs 14;
    • Hearts: ΟΖ εντός έδρας - 6 (40%);
    • Dundee: ΟΖ εκτός έδρας - 4 (27%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αγώνες με ΟΖ: 3 vs 7;
    • Hearts: ΟΖ εντός έδρας - 2 (33%);
    • Dundee: ΟΖ εκτός έδρας - 3 (50%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Όχι)(απόδοση: 1.73)

    Πρόβλεψη για το Ακριβές Σκορ

    Στατιστικά συχνών αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στο τουρνουά: 1-1 (21/180, 11.7%);
    • Οι Hearts εντός έδρας συχνότερα ολοκληρώνουν αγώνες με σκορ: 1-0 (5/15, 33.3%);
    • Dundee εκτός έδρας συχνότερα παίζουν με σκορ: 1-0 (4/15, 26.7%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα κορυφαία τρία αποτελέσματα:

    1-0 - 16.32% (απόδοση 6.5)
    2-0 - 13.1% (απόδοση 6.5)
    2-1 - 9.82% (απόδοση 8)

    Τάσεις
    • Οι Hearts κερδίζουν με σκορ 1-0 εντός έδρας σε τρεις συνεχόμενους αγώνες (Πρέμιερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: Ακριβές σκορ (1:0)(απόδοση: 6.5)

    ⭐ Προβλέψεις Συντακτών

    Αναμένεται ένα ανοιχτό παιχνίδι με πολλές επιθετικές ενέργειες και από τις δύο ομάδες. Οι τάσεις δείχνουν υψηλή πιθανότητα ότι και οι δύο σύλλογοι θα καταφέρουν να σκοράρουν - η Νταντί σκοράρει και δέχεται γκολ τακτικά στους τελευταίους αγώνες, ενώ οι Χαρτς έχουν σταθερή επίθεση στην έδρα τους. Το στοίχημα νίκη της Νταντί με χάντικαπ (+1.5) φαίνεται πιο δικαιολογημένο υπό τις τρέχουσες συνθήκες. Οι "Σκούροι Μπλε" νικούν με αυτό το χάντικαπ σε 15 από τους 16 τελευταίους αγώνες.

    Dundee Χάντικαπ (+1,5)
    Δημοσιεύθηκε: 19/03/2026, 3:25 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Heart of Midlothian - Dundee

    Heart of Midlothian Νίκες:
    heart-of-midlothianσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Premiership).
    Heart of Midlothian Νίκη
    Bovada
    -278
    Dundee Ισοπαλίες 2ου ημιχρόνου:
    fc-dundeeσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια (Premiership).
    2ο ημίχρονο Σχεδιάζω
    Everygame
    +185
    Heart of Midlothian δεν χάνει:
    heart-of-midlothianσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 20 σπίτι παιχνίδια.
    heart-of-midlothianσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 17 σπίτι παιχνίδια (Premiership).
    Heart of Midlothian δεν θα χάσει
    -1111
    Heart of Midlothian Αποτελέσματα:
    heart-of-midlothianσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 20 σπίτι παιχνίδια.
    heart-of-midlothianσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 17 σπίτι παιχνίδια (Premiership).
    Dundee Χάνει:
    fc-dundeeσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Premiership).
    fc-dundeeσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια.
    Heart of Midlothian θα κερδίσει γκολ
    -1667
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Heart of Midlothian - Dundee Θέση στον πίνακα

    Championship Group
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    Celtic Glasgow
    Celtic Glasgow
    38264873-4182
    2.
    Heart of Midlothian FC
    Heart of Midlothian FC
    38248667-3480
    3.
    Glasgow Rangers
    Glasgow Rangers
    382012676-4372
    4.
    Motherwell FC
    Motherwell FC
    381613959-3661
    5.
    Hibernian FC
    Hibernian FC
    3815121158-4457
    6.
    Falkirk
    Falkirk
    381471750-6249

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκη
    2 - Σχεδιάζω
    4 - Βλάβες
    Νίκη - 6
    Σχεδιάζω - 0
    Βλάβες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 19
    Χάσει - 22
    -3
    +11
    22 - Φραγμένος
    11 - Χάσει
    4
    Νίκη
    6
    2
    Σχεδιάζω
    0
    4
    Βλάβες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    19
    Φραγμένος
    22
    22
    Χάσει
    11
    4.1
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.3
    1.9
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    2.2
    2.2
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.1
    7
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    49'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    41'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία