Camacha vs Florgrade Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Γκολ
Συνολικά γκολ
2
1
1
Σύνολο αγώνων
0
Περισσότερο - 0%
2
100% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
1
0.5
0.5
Μέσος χρόνος ανά γκολ
90'
180'
180'
Camacha
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
HT
0
46-60'
1
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Florgrade
Στατιστικά αγώνα
Camacha
Florgrade
50.5%
Κατοχή μπάλας
49.5%
Φάουλ
Γενικά: 60
30
36
24
Κόρνερ
Γενικά: 27
13.5
18
9
Οφσάιντ
Γενικά: 7
3.5
6
1
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 0
0
0
0
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 0
0
0
0
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


CamachaΠορτογαλία
FlorgradeΚόσμος

Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Camacha - Florgrade Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
27.09.26
portugal cupCamacha
Florgrade
-
-
11
3
17
12
1
3
0
1
0
0
0
1
-
-
11
3
17
12
1
3
Η
13.09.26
Campeonato de PortugalGuarda Desportiva
Camacha
-
-
7
7
11
8
0
3
2
2
0
2
2
0
-
-
7
7
11
8
0
3
Ι
06.09.26
Campeonato de PortugalCamacha
Florgrade
-
-
7
6
19
12
3
3
1
0
0
0
1
0
-
-
7
6
19
12
3
3
Ν
30.08.26
portugal cupMachico
Camacha
-
-
7
0
4
9
2
4
2
2
0
1
2
1
0
0
2
4
-
-
7
0
4
9
2
4
Ν
23.08.26
Campeonato de PortugalAlpendorada
Camacha
-
-
6
4
10
18
2
3
1
2
1
1
0
1
-
-
6
4
10
18
2
3
Ν
16.08.26
Campeonato de PortugalCamacha
1
Salgueiros
1
-
-
7
5
16
18
1
3
1
1
1
0
0
1
-
-
7
5
16
18
1
3
Ι
22.07.26
Club Friendly GamesMaritimo Madeira
Camacha
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Η
18.04.26
Campeonato de PortugalCamacha
1
Clodiense
-
-
2
3
-
-
2
3
1
2
0
1
1
1
-
-
2
3
-
-
2
3
Η
12.04.26
Campeonato de PortugalVilaverdense
Camacha
-
-
2
6
-
-
0
0
0
3
0
2
0
1
-
-
2
6
-
-
0
0
Ν
Αγώνες
27.09.26
portugal cupCamacha
Florgrade
-
-
11
3
17
12
1
3
0
1
0
0
0
1
-
-
11
3
17
12
1
3
Ν
13.09.26
Campeonato de PortugalFlorgrade
Sanjoanense
-
-
5
4
12
18
2
4
2
0
0
0
2
0
-
-
5
4
12
18
2
4
Ν
06.09.26
Campeonato de PortugalCamacha
Florgrade
-
-
7
6
19
12
3
3
1
0
0
0
1
0
-
-
7
6
19
12
3
3
Η
30.08.26
portugal cupFlorgrade
Sao Joao de Ver
-
-
5
8
11
10
1
4
0
0
0
0
0
0
0
0
13
12
-
-
5
8
11
10
1
4
Ν
23.08.26
Campeonato de PortugalFlorgrade
Guarda Desportiva
-
-
4
3
-
-
2
2
1
0
1
0
0
0
-
-
4
3
-
-
2
2
Ν
16.08.26
Campeonato de PortugalUniao de Lamas
Florgrade
1
-
-
6
6
16
12
3
4
1
1
0
1
1
0
-
-
6
6
16
12
3
4
Ι
18.04.26
Campeonato de PortugalFlorgrade
Rebordosa
-
-
3
1
-
-
0
0
2
1
1
1
1
0
-
-
3
1
-
-
0
0
Ν
12.04.26
Campeonato de PortugalAparecida
Florgrade
-
-
8
8
-
-
1
0
4
1
2
0
2
1
-
-
8
8
-
-
1
0
Η
04.04.26
Campeonato de PortugalFlorgrade
Gd Resende
-
-
4
6
-
-
2
4
1
1
1
1
0
0
-
-
4
6
-
-
2
4
Ι
Αποτελέσματα αγώνων
5 Νίκες
2 Ισοπαλίες
3 Ήττες
50%
20%
30%
1 μισός
2 μισός
50%
40%
30%
20%
20%
Ήττες
40%
·10 Αγώνες ·Florgrade
5 Νίκες
2 Ισοπαλίες
3 Ήττες
50%
20%
30%
1 μισός
2 μισός
20%
30%
60%
30%
20%
Ήττες
40%
Νίκες χωρίς παθητικό
3
Ήττες χωρίς γκολ
2
Νίκες με ανατροπή
1
Εκούσιες ήττες
0
Ρεκόρ γκολ
16
9
9
Γκολ στο 1ο ημίχρονο4
7
Γκολ στο 2ο ημίχρονο5
6
Σκόραρε πρώτος5
1
Δεν σκόραρε3
Camacha
19%
3
19%
3
19%
3
6%
1
25%
4
13%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Florgrade
11%
1
11%
1
22%
2
11%
1
11%
1
33%
3
12
12
4
Γκολ στο 1ο ημίχρονο6
8
Γκολ στο 2ο ημίχρονο6
4
Χάθηκε πρώτα4
3
Δεν έχασαν4
Camacha
33%
4
33%
4
33%
4
33%
4
25%
3
42%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Florgrade
8%
1
25%
3
25%
3
8%
1
17%
2
42%
5
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.1
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
6
Μέσος χρόνος ανά γκολ
103'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Florgrade
2.8
Όλο το ματς2.1
1.3
1ο ημίχρονο1
1.5
2ο ημίχρονο1.1
Σύνολα ομάδας
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
9
90%
1
10%
0.5
7
70%
3
30%
5
50%
5
50%
1.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
2.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Camacha - Florgrade Στατιστικά αγώνα
Camacha
Florgrade
49.2%
53.5%
Φάουλ
-
-
Κόρνερ
50
47
Οφσάιντ
-
-
Κίτρινες κάρτες
0
0
Κόκκινες κάρτες
0
0
Αποτελέσματα αγώνων
0:3
2 ώρα20%
1:2
2 ώρα20%
2:2
2 ώρα20%
0:1
1 ώρα10%
1:0
1 ώρα10%
1:0
2 ώρα20%
1:1
2 ώρα20%
0:0
1 ώρα10%
0:1
1 ώρα10%
2:0
1 ώρα10%
1
2 ώρα20%
3
4 ώρα40%
2
1 ώρα10%
4
3 ώρα30%
1 Γκολ
3 Γκολ
2 Γκολ
4 Γκολ
5 Γκολ
1
3 ώρα30%
3
1 ώρα10%
2
3 ώρα30%
4
1 ώρα10%
5
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Premier League 2
Everton U21
Middlesbrough U21
16 Οκτ
18:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Belgian Women's First Division
Pink Sport Time (W)
Club Brugge 2 (W)
17 Οκτ
13:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Liga MX
Toluca
San Luis
18 Οκτ
01:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Oberliga
VfB Empor Glauchau
Eilenburg
18 Οκτ
11:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
1. Lig
Kayserispor
Batman Petrolspor
18 Οκτ
13:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
The FA Women's Super League
Aston Villa (W)
Liverpool (W)
18 Οκτ
13:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία