Swindon Town vs Walsall Πρόβλεψη 6 Απρίλιος 2026

    📣Πώς ένα νωρίς γκολ θα αλλάξει τη στρατηγική και των δύο ομάδων; Εάν συμβεί, θα δούμε μια ενδιαφέρουσα εξέλιξη στον αγώνα μεταξύ των ομάδων Swindon Town και Walsall. Να θυμίσουμε ότι η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 2:00 PM 6 Απρίλιος. Ο αγώνας του τουρνουά θα διεξαχθεί στο γήπεδο County Ground στην πόλη Swindon. Να σημειωθούν οι αποδόσεις - οι στοιχηματικές προτείνουν να στοιχηματίσετε στη νίκη της πλευράς για και , αντίστοιχα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 02 Αύγουστος 2025 και έληξε με σκορ 2:1. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Walsall):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 26% vs 74%;
    • κόρνερ: 1 vs 5;
    • φάουλ: 13 vs 18;
    • κίτρινων καρτών: 2 vs 1;
    • σουτ εντός εστίας: 4 vs 5.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Swindon Town και Walsall:

    • έχουν παιχτεί 19 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 8, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 7, ισοπαλίες - 4;
    • αριθμός γκολ - 29 εναντίον 24;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.11, στο 2ο ημίχρονο - 1.68;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.79.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Swindon Town - Walsall

    45%
    9 Νίκες
    20%
    4 Ισοπαλίες
    35%
    7 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    20
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.8
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    55%
    1.55
    Μ.Ο. γκολ
    1.25
    1.3
    Κίτρινες κάρτες
    1.35
    Τελευταίοι αγώνες
    06.04.26
    EFL League Two
    Swindon Town
    Swindon Town
    Walsall
    Walsall
    1.26
    1.18
    4
    8
    10
    10
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    1.26
    1.18
    4
    8
    10
    10
    1
    1
    02.08.25
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    1
    Swindon Town
    Swindon Town
    0.73
    1.66
    1
    5
    13
    18
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0.73
    1.66
    1
    5
    13
    18
    2
    1
    01.03.25
    League Two
    Walsall
    Walsall
    Swindon Town
    Swindon Town
    0.65
    0.69
    7
    5
    10
    12
    1
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.65
    0.69
    7
    5
    10
    12
    1
    3
    17.08.24
    EFL League Two
    Swindon Town
    Swindon Town
    Walsall
    Walsall
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    0
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    0
    16.04.24
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Swindon Town
    Swindon Town
    -
    -
    5
    7
    5
    6
    1
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    7
    5
    6
    1
    0
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Swindon Town Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 2 Απρίλιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά EFL League Two (γηπεδούχοι - Cambridge United, φιλοξενούμενοι - Swindon Town). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Swindon Town vs Cambridge United):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 44% vs 56%;
    • κόρνερ: 5 vs 11;
    • φάουλ: 5 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 0;
    • σουτ εντός στόχου: 1 vs 6.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν EFL League Two, η ομάδα Swindon Town έχει συμμετάσχει σε συνολικά 41 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 21 νίκες,
    • 12 ήττες,
    • 8 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Swindon Town βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του EFL League Two, με ποσοστό νίκης 51% και ποσοστό ήττας 29%.

    ⚽️Η Swindon Town έχει σκοράρει συνολικά 65 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Swindon Town έχει δεχθεί συνολικά 47 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Swindon Town

    Τελευταίοι αγώνες
    10.10.26
    EFL League Two
    Swindon Town
    Swindon Town
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    0.81
    1.77
    6
    2
    9
    8
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.81
    1.77
    6
    2
    9
    8
    2
    1
    Η
    03.10.26
    EFL League Two
    Rochdale
    Rochdale
    Swindon Town
    Swindon Town
    1
    1.78
    0.87
    11
    5
    7
    18
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.78
    0.87
    11
    5
    7
    18
    0
    0
    Η
    26.09.26
    EFL League Two
    Swindon Town
    Swindon Town
    Accrington Stanley
    Accrington Stanley
    1.36
    1.42
    6
    7
    6
    6
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.36
    1.42
    6
    7
    6
    6
    1
    1
    Ι
    22.09.26
    Football League Trophy
    Swindon Town
    Swindon Town
    Newport County
    Newport County
    1.09
    2.45
    6
    2
    14
    12
    2
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    1.09
    2.45
    6
    2
    14
    12
    2
    0
    Η
    19.09.26
    EFL League Two
    Salford City
    Salford City
    Swindon Town
    Swindon Town
    1.65
    0.68
    12
    5
    4
    9
    0
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.65
    0.68
    12
    5
    4
    9
    0
    3
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Walsall Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 3 Απρίλιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά EFL League Two (γηπεδούχοι - Walsall, φιλοξενούμενοι - Gillingham). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2:2.

    Η στατιστική του αγώνα (Walsall vs Gillingham) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 59% vs 41%;
    • κόρνερ: 5 vs 3;
    • φάουλ: 6 vs 17;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 2;
    • σουτ στον στόχο: 5 vs 4.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν EFL League Two, η ομάδα Walsall έχει συμμετάσχει σε συνολικά 41 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 17 νίκες,
    • 13 ήττες,
    • 11 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Walsall βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του EFL League Two, με ποσοστό νίκης 41% και ποσοστό ήττας 32%.

    ⚽Η Walsall έχει σκοράρει συνολικά 51 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Walsall έχει δεχθεί συνολικά 44 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Walsall

    Τελευταίοι αγώνες
    10.10.26
    EFL League Two
    Fleetwood
    Fleetwood
    Walsall
    Walsall
    1.44
    0.92
    7
    1
    12
    12
    4
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.44
    0.92
    7
    1
    12
    12
    4
    3
    Ι
    26.09.26
    EFL League Two
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    Walsall
    Walsall
    2.56
    1.25
    6
    5
    9
    11
    0
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    2.56
    1.25
    6
    5
    9
    11
    0
    3
    Ι
    22.09.26
    Football League Trophy
    Walsall
    Walsall
    Stevenage
    Stevenage
    0.51
    3.71
    3
    9
    7
    10
    0
    0
    1
    6
    1
    4
    0
    2
    0.51
    3.71
    3
    9
    7
    10
    0
    0
    Η
    19.09.26
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Port Vale
    Port Vale
    1.4
    0.48
    7
    4
    14
    18
    3
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.4
    0.48
    7
    4
    14
    18
    3
    3
    Ν
    12.09.26
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Rochdale
    Rochdale
    1.95
    0.5
    7
    4
    9
    7
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.95
    0.5
    7
    4
    9
    7
    1
    3
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 19;
    • νίκες γηπεδούχων - 8, νίκες φιλοξενούμενων - 7, ισοπαλίες - 4.

    Στατιστικά: Swindon Town vs Walsall

    • αγώνων στο τουρνουά: 41 vs 41;
    • νικών: 21 vs 17;
    • ποσοστό νικών: 51% vs 41%;
    • ηττών: 12 vs 13;
    • ισοπαλιών: 8 vs 11.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 3 vs 3;
    • ηττών: 3 vs 4;
    • ισοπαλιών: 4 vs 3.
    Τάσεις
    • Walsall κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια (EFL League Two).
    • Walsall κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 μακριά παιχνίδια (EFL League Two).
    👉Πρόβλεψη: Walsall Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.21)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.53, οι φιλοξενούμενοι - 1.26;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.79;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 10; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 4.

    Στατιστικά: Swindon Town vs Walsall

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.73 vs 2.32;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.59 vs 1.24;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.71 vs 0.56;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.88 vs 0.68;
    • Swindon Town: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.65;
    • Walsall: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.4;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.3 (εντός - 1) vs 1.1 (εκτός - 1.5).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 Swindon Town παιχνίδια (EFL League Two).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Swindon Town σπίτι παιχνίδια (EFL League Two).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 9 της τελευταίας 10 Walsall παιχνίδια (EFL League Two).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (3,5) (aποδόσεις: 1.33)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Swindon Town: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.41; στο γήπεδο του σπιτιού - 5.95;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.6; στο γήπεδο του σπιτιού - 7.75.

    Walsall: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.51, εκτός - 4.3;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.3; εκτός - 3.25.
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 10.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 Swindon Town παιχνίδια (EFL League Two).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο πάνω από (10,5) (aποδόσεις: 1.98)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 19;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 10 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 4 φορές.

    Στατιστικά: Swindon Town εναντίον Walsall

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 41 vs 41;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 24 vs 21;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Swindon Town εντός έδρας - 12 (60%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Walsall εκτός έδρας - 10 (50%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 8 vs 5;
    • OZ εντός έδρας (Swindon Town) - 4 (100%);
    • OZ εκτός έδρας (Walsall) - 2 (50%).
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Όχι) (aποδόσεις: 1.89)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:0 (63/486, 13%);
    • η Swindon Town εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 2:0 (3/20, 15%);
    • η Walsall εκτός έδρας συνήθως παίζει: 1:0 , 1:1 (3/20, 15%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:1 - 13.03% (aποδόσεις 5.8)
    1:0 - 11.17% (aποδόσεις 6.6)
    0:1 - 8.72% (aποδόσεις 9)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 9.5 γωνία σε 9 της τελευταίας 10 Walsall μακριά παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 9.5 γωνία σε 7 της τελευταίας 8 Walsall μακριά παιχνίδια (EFL League Two).

    Κόρνερ - Σύνολο πάνω από (9,5)
    συντελεστής-185
    Δημοσιεύθηκε: 04/04/2026, 2:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Swindon Town - Walsall

    Swindon Town Αποτελέσματα:
    swindon-townσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 19 παιχνίδια (EFL League Two).
    swindon-townσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 18 παιχνίδια.
    swindon-townσε 15 της τελευταίας 16 σπίτι παιχνίδια.
    swindon-townσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 σπίτι παιχνίδια (EFL League Two).
    Walsall Χάνει:
    walsall-fcσε 10 της τελευταίας 11 μακριά παιχνίδια.
    walsall-fcσε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (EFL League Two).
    Swindon Town θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -400
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    swindon-townσε 11 της τελευταίας 12 Swindon Town παιχνίδια (EFL League Two).
    swindon-townσε κάθε ένα από τα τελευταία 9 Swindon Town σπίτι παιχνίδια (EFL League Two).
    walsall-fcσε 10 της τελευταίας 11 Walsall μακριά παιχνίδια.
    walsall-fcσε 8 της τελευταίας 9 Walsall μακριά παιχνίδια (EFL League Two).
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    -400
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    swindon-townσε 8 της τελευταίας 9 Swindon Town παιχνίδια (EFL League Two).
    swindon-townσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Swindon Town σπίτι παιχνίδια (EFL League Two).
    walsall-fcσε 9 της τελευταίας 10 Walsall παιχνίδια (EFL League Two).
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    -303
    Swindon Town Σκορ στο 2ο ημίχρονο:
    swindon-townσε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια (EFL League Two).
    swindon-townσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (EFL League Two).
    2ο ημίχρονο, Swindon Town θα κερδίσει γκολ
    -154
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Swindon Town - Walsall Θέση στον πίνακα

    League Two 25/26
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    8.
    Barnet FC
    Barnet FC
    4621131270-5376
    9.
    Swindon Town
    Swindon Town
    462291570-5975
    10.
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    4618141460-4468
    12.
    Colchester United
    Colchester United
    4618121662-4966
    13.
    Walsall
    Walsall
    4618111756-5665
    14.
    Bristol Rovers
    Bristol Rovers
    461952256-6562

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    2 - Νίκες
    1 - Ισοπαλία
    7 - Ήττες
    Νίκες - 2
    Ισοπαλίες - 6
    Ήττες - 2
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 8
    Χάσει - 17
    -9
    -2
    10 - Φραγμένος
    12 - Χάσει
    2
    Νίκες
    2
    1
    Ισοπαλίες
    6
    7
    Ήττες
    2
    Διαφορά τερμάτων
    8
    Φραγμένος
    10
    17
    Χάσει
    12
    2.5
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.2
    0.8
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1
    1.7
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.2
    4
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    5
    113'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    93'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία