Paksi vs Debreceni Πρόβλεψη 3 Μάιος 2026

    📣Πώς ένα νωρίς γκολ θα αλλάξει τη στρατηγική και των δύο ομάδων; Εάν συμβεί, θα δούμε μια ενδιαφέρουσα εξέλιξη στον αγώνα μεταξύ των ομάδων Paksi και Debreceni VSC. Να θυμίσουμε ότι η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 11:30 AM 3 Μάιος. Ο αγώνας του τουρνουά θα διεξαχθεί στο γήπεδο Fehervari Uti Stadion στην πόλη Paks. Να σημειωθούν οι αποδόσεις - οι στοιχηματικές προτείνουν να στοιχηματίσετε στη νίκη της πλευράς για και , αντίστοιχα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 07 Φεβρουάριος 2026 και έληξε με σκορ 1:0. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Debreceni VSC):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 47% vs 53%;
    • κόρνερ: 5 vs 3;
    • φάουλ: 11 vs 19;
    • κίτρινων καρτών: 2 vs 1;
    • σουτ εντός εστίας: 5 vs 3.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Paksi και Debreceni VSC:

    • έχουν παιχτεί 47 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 10, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 21, ισοπαλίες - 16;
    • αριθμός γκολ - 57 εναντίον 70;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.21, στο 2ο ημίχρονο - 1.49;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.7.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Paksi - Debreceni

    23%
    11 Νίκη
    33%
    16 Σχεδιάζω
    44%
    21 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    48
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.79
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    60%
    1.29
    Μέσο σύνολο
    1.5
    2.06
    Κίτρινες κάρτες
    2.42
    Τελευταίοι αγώνες
    03.05.26
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    -
    -
    2
    3
    10
    10
    4
    4
    5
    2
    2
    2
    3
    0
    -
    -
    2
    3
    10
    10
    4
    4
    07.02.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    5
    3
    11
    19
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    3
    11
    19
    2
    1
    18.10.25
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    1.74
    0.97
    13
    8
    19
    18
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.74
    0.97
    13
    8
    19
    18
    1
    2
    18.05.25
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    Paksi
    Paksi
    1
    0.7
    0.56
    3
    4
    17
    13
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.7
    0.56
    3
    4
    17
    13
    1
    3
    22.02.25
    NB I
    Paksi FC
    Paksi FC
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    1.96
    1.95
    4
    6
    16
    14
    3
    5
    4
    3
    2
    0
    2
    3
    1.96
    1.95
    4
    6
    16
    14
    3
    5
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Paksi Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 26 Απρίλιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Premier league (γηπεδούχοι - Ferencvarosi, φιλοξενούμενοι - Paksi). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2:0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Paksi vs Ferencvarosi):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 43% vs 57%;
    • κόρνερ: 5 vs 7;
    • φάουλ: 10 vs 15;
    • κίτρινες κάρτες: 4 vs 1;
    • σουτ εντός στόχου: 1 vs 6.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Premier league, η ομάδα Paksi έχει συμμετάσχει σε συνολικά 31 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 13 νίκες,
    • 10 ήττες,
    • 8 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Paksi βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Premier league, με ποσοστό νίκης 42% και ποσοστό ήττας 32%.

    ⚽️Η Paksi έχει σκοράρει συνολικά 55 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Paksi έχει δεχθεί συνολικά 43 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Paksi

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Premier league
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    6
    5
    15
    16
    3
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    5
    15
    16
    3
    3
    Εφιστά
    21.08.26
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    1
    Ujpest
    Ujpest
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    Γουόν
    16.08.26
    Premier league
    Puskas Akademia
    Puskas Akademia
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    2
    7
    14
    8
    2
    0
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    -
    -
    2
    7
    14
    8
    2
    0
    Νικώ
    09.08.26
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    Honved
    Honved
    -
    -
    4
    4
    12
    11
    1
    2
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    -
    -
    4
    4
    12
    11
    1
    2
    Εφιστά
    03.08.26
    Premier league
    Zalaegerszegi
    Zalaegerszegi
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    3
    7
    12
    10
    3
    3
    5
    2
    3
    2
    2
    0
    -
    -
    3
    7
    12
    10
    3
    3
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Debreceni VSC Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 26 Απρίλιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Premier league (γηπεδούχοι - Debreceni VSC, φιλοξενούμενοι - WKW ETO FC Gyor). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Debreceni VSC vs WKW ETO FC Gyor) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 58% vs 42%;
    • κόρνερ: 4 vs 4;
    • φάουλ: 12 vs 11;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 2;
    • σουτ στον στόχο: 5 vs 2.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Premier league, η ομάδα Debreceni VSC έχει συμμετάσχει σε συνολικά 31 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 13 νίκες,
    • 7 ήττες,
    • 11 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Debreceni VSC βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Premier league, με ποσοστό νίκης 42% και ποσοστό ήττας 23%.

    ⚽Η Debreceni VSC έχει σκοράρει συνολικά 47 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Debreceni VSC έχει δεχθεί συνολικά 35 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Debreceni VSC

    Τελευταίοι αγώνες
    28.08.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    MTK Budapest
    MTK Budapest
    -
    -
    15
    3
    11
    7
    3
    3
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    -
    -
    15
    3
    11
    7
    3
    3
    Εφιστά
    23.08.26
    Premier league
    Kisvarda
    Kisvarda
    1
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    1
    -
    -
    9
    6
    13
    12
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    9
    6
    13
    12
    2
    0
    Εφιστά
    16.08.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    -
    -
    13
    5
    14
    7
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    13
    5
    14
    7
    3
    2
    Εφιστά
    12.08.26
    UECL
    Copenhagen
    Copenhagen
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    4.03
    0.86
    6
    3
    16
    12
    1
    2
    5
    1
    1
    0
    4
    1
    4.03
    0.86
    6
    3
    16
    12
    1
    2
    Νικώ
    09.08.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    2
    -
    -
    2
    5
    17
    14
    3
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    5
    17
    14
    3
    1
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 47;
    • νίκες γηπεδούχων - 10, νίκες φιλοξενούμενων - 21, ισοπαλίες - 16.

    Στατιστικά: Paksi vs Debreceni VSC

    • αγώνων στο τουρνουά: 31 vs 31;
    • νικών: 13 vs 13;
    • ποσοστό νικών: 42% vs 42%;
    • ηττών: 10 vs 7;
    • ισοπαλιών: 8 vs 11.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 3 vs 2;
    • ηττών: 5 vs 2;
    • ισοπαλιών: 2 vs 6.
    Τάσεις
    • Debreceni VSC δεν χάνει σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Premier league).
    • Debreceni VSC δεν χάνει σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Premier league).
    👉Πρόβλεψη: Debreceni VSC δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.73)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.21, οι φιλοξενούμενοι - 1.49;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.7;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 28; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 13.

    Στατιστικά: Paksi vs Debreceni VSC

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3.16 vs 2.65;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.77 vs 1.52;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.71 vs 0.55;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 1.06 vs 0.97;
    • Paksi: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 2.27;
    • Debreceni VSC: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.57;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.4 (εντός - 2.2) vs 1.5 (εκτός - 1.83).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Debreceni VSC παιχνίδια (Premier league).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (3,5) (aποδόσεις: 1.55)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Paksi: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 6.55; στο γήπεδο του σπιτιού - 7.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 6.3; στο γήπεδο του σπιτιού - 8.2.

    Debreceni VSC: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.35, εκτός - 3.71;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.1; εκτός - 3.5.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ 1x2 Paksi Νίκη (aποδόσεις: 1.64)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 47;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 28 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 13 φορές.

    Στατιστικά: Paksi εναντίον Debreceni VSC

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 31 vs 31;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 20 vs 17;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Paksi εντός έδρας - 12 (80%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Debreceni VSC εκτός έδρας - 7 (50%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 5 vs 6;
    • OZ εντός έδρας (Paksi) - 4 (80%);
    • OZ εκτός έδρας (Debreceni VSC) - 3 (50%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.46)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:1 (24/184, 13%);
    • η Paksi εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 1:1 (2/15, 13.3%);
    • η Debreceni VSC εκτός έδρας συνήθως παίζει: 1:1 (3/14, 21.4%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    2:1 - 10.48% (aποδόσεις 8)
    1:1 - 9.81%
    1:2 - 8.21% (aποδόσεις 10)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Debreceni VSC δεν χάνει σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Premier league).
    • Debreceni VSC δεν χάνει σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Premier league).

    Debreceni VSC δεν θα χάσει
    Δημοσιεύθηκε: 01/05/2026, 12:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Paksi - Debreceni VSC

    Debreceni VSC δεν χάνει:
    debreceni-vscσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Premier league).
    debreceni-vscσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Premier league).
    Debreceni VSC δεν θα χάσει
    Everygame
    -141
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    paksi-fcσε 17 της τελευταίας 19 Paksi σπίτι παιχνίδια (Premier league).
    paksi-fcσε 15 της τελευταίας 17 Paksi σπίτι παιχνίδια.
    debreceni-vscσε 9 της τελευταίας 10 Debreceni VSC παιχνίδια (Premier league).
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -625
    Paksi Χάνει:
    paksi-fcσε 12 της τελευταίας 13 σπίτι παιχνίδια.
    paksi-fcσε 11 της τελευταίας 12 σπίτι παιχνίδια (Premier league).
    Debreceni VSC Αποτελέσματα:
    debreceni-vscσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Premier league).
    Debreceni VSC θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -400
    Paksi Αποτελέσματα:
    paksi-fcσε 18 της τελευταίας 19 σπίτι παιχνίδια (Premier league).
    paksi-fcσε 17 της τελευταίας 18 σπίτι παιχνίδια.
    Paksi θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -714
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Paksi - Debreceni VSC Θέση στον πίνακα

    NB I 25/26
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    33209465-3069
    2.
    Ferencvarosi Budapest
    Ferencvarosi Budapest
    33215767-3168
    3.
    Paksi FC
    Paksi FC
    331581063-4653
    4.
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    331411851-4153
    5.
    Zalaegerszeg TE
    Zalaegerszeg TE
    331391149-4348
    6.
    Puskas Akademia FC Felcsut
    Puskas Akademia FC Felcsut
    331371343-4346

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκη
    3 - Σχεδιάζω
    3 - Βλάβες
    Νίκη - 2
    Σχεδιάζω - 4
    Βλάβες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 24
    Χάσει - 20
    +4
    -9
    8 - Φραγμένος
    17 - Χάσει
    4
    Νίκη
    2
    3
    Σχεδιάζω
    4
    3
    Βλάβες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    24
    Φραγμένος
    8
    20
    Χάσει
    17
    4.4
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.5
    2.4
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    0.8
    2
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.7
    9
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    38'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    113'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία