Ska Neva vs Bars Πρόβλεψη 5 Ιανουάριος 2026

    Ska Neva
    Ska Neva
    Bars
    Bars
    0
    2
    0
    0
    0
    1
    0
    1

    📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 5 Ιανουάριος στις 2:00 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "OLIMPBET VHL" μεταξύ των ομάδων Ska-Neva και Bars . Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Ska-Neva και Bars :

    • παιγμένα 27 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 14 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 12;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 68 εναντίον 52;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.52, δεύτερο - 1.56, τρίτο - 1.26;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 4.3.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 17 Νοέμβριος 2025 στην αρένα της Bars - το σκορ του αγώνα ήταν 3:0.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Ska Neva - Bars

    50%
    14 Νίκες
    46%
    13 Νίκες
    05.01.26
    VHL
    Ska Neva
    Ska Neva
    Bars
    Bars
    0
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    17.11.25
    VHL
    Bars
    Bars
    Ska Neva
    Ska Neva
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    27.02.25
    VHL
    HC Bars Kazan
    HC Bars Kazan
    Ska-Neva Saint Petersburg
    Ska-Neva Saint Petersburg
    3
    2
    1
    2
    2
    0
    0
    0
    21.09.24
    VHL
    Ska Neva
    Ska Neva
    Bars
    Bars
    3
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    05.12.23
    VHL
    Ska Neva
    Ska Neva
    Bars
    Bars
    2
    3
    1
    0
    0
    1
    1
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Ska Neva Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Ska-Neva έχει συμμετάσχει σε 36 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 13 νίκες,
    • 23 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Ska-Neva έχει ποσοστό νίκης 36%, με το 64% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 4.42, σκοράροντας μέσο όρο 1.92 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.75 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Ska-Neva έχει σκοράρει 69 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 42.03% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 1.94 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Ska-Neva έχει δεχθεί 99 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 45.83% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 1.94 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Ska Neva

    12.10.26
    VHL
    CSK VVS
    CSK VVS
    Ska Neva
    Ska Neva
    0
    5
    0
    0
    0
    2
    0
    3
    Ν
    05.10.26
    VHL
    Ska Neva
    Ska Neva
    Hk Dinamo St Petersburg
    Hk Dinamo St Petersburg
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    Ν
    02.10.26
    VHL
    Khimik Voskresensk
    Khimik Voskresensk
    Ska Neva
    Ska Neva
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    Η
    30.09.26
    VHL
    Zvezda
    Zvezda
    Ska Neva
    Ska Neva
    1
    3
    0
    1
    1
    1
    0
    1
    Ν
    20.09.26
    VHL
    Ska Neva
    Ska Neva
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Bars Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Bars έχει λάβει μέρος σε 38 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 17 νίκες, 21 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Bars είναι 45%, με το 55% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 4.08, με 2.03 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.34 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Bars έχει καταφέρει να σκοράρει 77 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 42.86% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.

    🥅Στην άμυνα, η Bars έχει δεχθεί 89 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 35.29% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.43 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Bars

    12.10.26
    VHL
    Bars
    Bars
    Zvezda
    Zvezda
    5
    2
    2
    1
    1
    1
    2
    0
    Ν
    10.10.26
    VHL
    Bars
    Bars
    Khimik Voskresensk
    Khimik Voskresensk
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    0
    0
    Ν
    06.10.26
    VHL
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Bars
    Bars
    2
    3
    1
    1
    1
    1
    0
    1
    Ν
    04.10.26
    VHL
    Chelmet
    Chelmet
    Bars
    Bars
    3
    4
    2
    1
    0
    3
    1
    0
    Ν
    02.10.26
    VHL
    HC Magnitka Magnitogorsk
    HC Magnitka Magnitogorsk
    Bars
    Bars
    4
    2
    0
    0
    2
    1
    2
    1
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    H2H:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 27;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 4; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 1;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.52;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.89, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.63.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Ska-Neva (εντός) vs Bars (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 17 vs 21;
    • αριθμός νικών: 7 (41.18%) vs 4 (19.05%);
    • αριθμός ηττών: 5 (29.41%) vs 9 (42.86%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 5 (29.41%) vs 8 (38.1%).
    • μέσος όρος τερμάτων: 0.53 vs 0.43;
    • μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.47 vs 0.76.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 2 vs 5;
    • αριθμός ηττών: 5 vs 2;
    • αριθμός ισοπαλιών: 3 vs 3;
    • μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.2 (σκοράρισμα - 0.4, δεχόμενα - 0.8) vs 1.3 (σκοράρισμα - 1, δεχόμενα - 0.3).
    Τάσεις
    • Ska Neva Σκοράρει πάνω από 0.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Bars (VHL).
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος Ska Neva Άντερ πακς πάνω από (0,5) (aποδόσεις: 1.65)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 27;
    • Νίκες γηπεδούχου - 14, νίκες φιλοξενούμενου - 12.

    Στατιστικά: Ska-Neva vs Bars

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 36 vs 38;
    • Νίκες: 13 (36%) vs 17 (45%);
    • Ήττες: 23 (64%) vs 21 (55%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 5;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 9.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 5 vs 5;
    • Ήττες: 5 vs 5;
    • Νίκες εντός έδρας: 1;
    • Νίκες εκτός έδρας: 1.
    Τάσεις
    • Bars κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 παιχνίδια κατάb Ska Neva (VHL).
    👉Πρόβλεψη: Bars Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.4)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.52, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 1.93;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 4.3;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 10 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 6 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 7 φορά.

    Στατιστικά: Ska-Neva vs Bars

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 4.42 vs 4.08;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 1.92 vs 2.03;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.75 vs 2.34;
    • Ska-Neva: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 1.94;
    • Bars : μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 2.1 (εντός έδρας - 1.75) vs 2.4 (εκτός έδρας - 2.33).

    Τάσεις
    • Bars Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Ska Neva (VHL).
    • Bars Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 μακριά παιχνίδια (VHL).
    👉Πρόβλεψη: Bars Σύνολο πακς Πάνω (1,5) (aποδόσεις: 1.58)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Bars Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Ska Neva (VHL).
    • Bars Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 μακριά παιχνίδια (VHL).

    Bars Σύνολο πακς Πάνω (1,5)
    συντελεστής-200
    Δημοσιεύθηκε: 03/01/2026, 2:26 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Ska Neva - Bars

    Ska Neva δεν κερδίζει την τρίτη περίοδο:
    ska-neva-saint-petersburg-2hc-bars-kazan-2σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 παιχνίδια κατάb Bars (VHL).
    ska-neva-saint-petersburg-2σε 13 της τελευταίας 14 σπίτι παιχνίδια (VHL).
    3η περίοδος Bars δεν θα χάσει
    -200
    Ska Neva δεν χάνει την πρώτη περίοδο:
    ska-neva-saint-petersburg-2hc-bars-kazan-2σε 12 της τελευταίας 13 σπίτι παιχνίδια κατάb Bars (VHL).
    ska-neva-saint-petersburg-2hc-bars-kazan-2σε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια κατάb Bars (VHL).
    ska-neva-saint-petersburg-2σε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια (VHL).
    Bars δεν κερδίζει την πρώτη περίοδο:
    hc-bars-kazan-2σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (VHL).
    1η περίοδος Ska Neva δεν θα χάσει
    -385
    Υπήρξαν Άντερ τρίτης περιόδου λιγότερο από 2.5 γκολ:
    ska-neva-saint-petersburg-2hc-bars-kazan-2σε 7 της τελευταίας 8 Ska Neva παιχνίδια κατάb Bars (VHL).
    ska-neva-saint-petersburg-2σε 16 της τελευταίας 17 Ska Neva σπίτι παιχνίδια (VHL).
    ska-neva-saint-petersburg-2σε 14 της τελευταίας 15 Ska Neva παιχνίδια (VHL).
    hc-bars-kazan-2σε 17 της τελευταίας 19 Bars μακριά παιχνίδια (VHL).
    3η περίοδος, Άντερ πακς λιγότερος (2,5)
    -435
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 3.5 γκολ:
    ska-neva-saint-petersburg-2hc-bars-kazan-2σε 8 της τελευταίας 9 Ska Neva σπίτι παιχνίδια κατάb Bars (VHL).
    hc-bars-kazan-2σε 13 της τελευταίας 14 Bars παιχνίδια (VHL).
    hc-bars-kazan-2σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 Bars μακριά παιχνίδια (VHL).
    Άντερ πακς πάνω από (3,5)
    -
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Ska Neva - Bars Θέση στον πίνακα

    VHL 25/26
    ΑΝΗΡοδέλεςΒΦόρμα
    14.
    Dizel Penza
    Dizel Penza
    623329154-13974
    15.
    HC Bars Kazan
    HC Bars Kazan
    623032130-13973
    16.
    CSK VVS Samara
    CSK VVS Samara
    623230166-15072
    21.
    HK Dinamo St. Petersburg
    HK Dinamo St. Petersburg
    622834160-16962
    22.
    Ska-Neva Saint Petersburg
    Ska-Neva Saint Petersburg
    622735128-15362
    23.
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    622636114-15661