Nagasaki Velca vs Saga Ballooners Πρόβλεψη 23 Απρίλιος 2025

    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Saga Ballooners
    Saga Ballooners
    68
    78
    16
    24
    14
    14
    13
    21
    20
    24

    🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων Nagasaki Velca και Saga Ballooners, η οποία θα διεξαχθεί στις 23 Απρίλιος στις 10:05 AM στο τουρνουά "B.League". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Nagasaki Velca και Saga Ballooners:

    • έπαιξαν 15 αγώνες;
    • νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 7 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 8 για τους φιλοξενούμενους;
    • η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 81.2 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 83.27;
    • μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 164.47;

    Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 05 Μάρτιος 2025 στον χώρο της ομάδας Saga Ballooners και έληξε με σκορ 86:92.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Nagasaki Velca - Saga Ballooners

    50%
    9 Νίκες
    50%
    9 Νίκες
    11.10.25
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Saga Ballooners
    Saga Ballooners
    85
    73
    22
    16
    19
    20
    20
    17
    24
    20
    10.10.25
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Saga Ballooners
    Saga Ballooners
    76
    67
    15
    21
    28
    16
    19
    15
    14
    15
    23.04.25
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Saga Ballooners
    Saga Ballooners
    68
    78
    16
    13
    24
    21
    14
    20
    14
    24
    05.03.25
    B Lliga
    Saga Ballooners
    Saga Ballooners
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    86
    92
    25
    35
    21
    22
    19
    15
    21
    20
    02.12.24
    B Lliga
    Saga Ballooners
    Saga Ballooners
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    78
    93
    17
    21
    23
    22
    20
    18
    18
    32
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Nagasaki Velca Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, Nagasaki Velca έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 53 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 24 νίκες, 29 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Nagasaki Velca μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 43.64%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 56.36% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 154.05 μονάδες, με μέσο όρο 75.78 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 78.27 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 74.04 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 76.48 πόντους ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Nagasaki Velca

    17.10.26
    B Lliga
    Sun Rockers Shibuya
    Sun Rockers Shibuya
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    95
    63
    30
    20
    22
    15
    18
    17
    25
    11
    Η
    14.10.26
    East Asia Super League
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    KCC Egis
    KCC Egis
    83
    98
    16
    26
    27
    17
    27
    28
    13
    27
    Η
    12.10.26
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Kobe Storks
    Kobe Storks
    85
    69
    19
    13
    20
    13
    23
    26
    23
    17
    Ν
    10.10.26
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Gunma Crane Thunders
    Gunma Crane Thunders
    70
    59
    15
    16
    27
    19
    9
    10
    19
    14
    Ν
    08.10.26
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Shinshu Brave Warriors
    Shinshu Brave Warriors
    74
    71
    19
    22
    16
    24
    15
    10
    24
    15
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Saga Ballooners Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, Saga Ballooners έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 53 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 18 νίκες, 35 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Saga Ballooners μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 34.55%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 65.45% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 154.75 μονάδες, με μέσο όρο 75.76 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 78.98 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 73.41 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 76.63 ανά συνάντηση.

    Αποτελέσματα αγώνων: Saga Ballooners

    18.10.26
    B Lliga
    Kyoto Hannaryz
    Kyoto Hannaryz
    Saga Ballooners
    Saga Ballooners
    115
    70
    29
    18
    33
    21
    24
    16
    29
    15
    Η
    16.10.26
    B Lliga
    Saga Ballooners
    Saga Ballooners
    Levanga Hokkaido
    Levanga Hokkaido
    90
    109
    24
    28
    21
    26
    19
    23
    26
    32
    Η
    12.10.26
    B Lliga
    Saga Ballooners
    Saga Ballooners
    Gunma Crane Thunders
    Gunma Crane Thunders
    61
    72
    15
    16
    12
    16
    17
    17
    17
    23
    Η
    10.10.26
    B Lliga
    Kobe Storks
    Kobe Storks
    Saga Ballooners
    Saga Ballooners
    77
    84
    20
    27
    12
    17
    26
    15
    19
    25
    Ν
    08.10.26
    B Lliga
    Alvark Tokyo
    Alvark Tokyo
    Saga Ballooners
    Saga Ballooners
    90
    74
    29
    15
    15
    19
    22
    22
    24
    18
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός συναντήσεων - 15;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 0; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 3;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 42;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 21.33, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 20.67.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Nagasaki Velca (εντός) vs Saga Ballooners (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 27 vs 27;
    • αριθμός νικών: 11 (40.74%) vs 8 (29.63%);
    • αριθμός ηττών: 16 (59.26%) vs 18 (66.67%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 1 (3.7%).
    • μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 20.04 vs 18.41;
    • μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 21.19 vs 20.44.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 1 vs 5;
    • αριθμός ηττών: 8 vs 5;
    • αριθμός ισοπαλιών: 1 vs 0;
    • μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 39.3 (σκοράρισαν - 17.3, δέχτηκαν - 22) vs 39.2 (σκοράρισαν - 19.6, δέχτηκαν - 19.6).
    Τάσεις
    • Nagasaki Velca σημειώνει περισσότερους από 18.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια κατάb Saga Ballooners.
    • Nagasaki Velca σημειώνει περισσότερους από 18.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Saga Ballooners (B.League).
    👉Πρόβλεψη: 1ο δεκάλεπτο, Nagasaki Velca συνολικοί πόντοι πόντοι πάνω (18,5) (aποδόσεις: 1.55)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • αριθμός αντιπαραθέσεων - 15;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 7, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 8.

    Στατιστικά: Nagasaki Velca vs Saga Ballooners

    • αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 53 vs 53;
    • αριθμός νικών: 24 (43.64%) vs 19 (34.55%);
    • αριθμός ηττών: 31 (56.36%) vs 36 (65.45%);
    • αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 11;
    • αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 12.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός νικών: 3 vs 5;
    • αριθμός ηττών: 7 vs 5;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 2;
    • αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 2.
    Τάσεις
    • Saga Ballooners κερδίζει με χάντικαπ +14.5 σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια κατάb Nagasaki Velca.
    👉Πρόβλεψη: Saga Ballooners Χάντικαπ (+14,5)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 81.2, για την ομάδα εκτός έδρας - 83.27;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 164.47.

    Στατιστικά: Nagasaki Velca εναντίον Saga Ballooners

    • μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 154.05 εναντίον 154.75;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 75.78 εναντίον 75.76;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 78.27 εναντίον 78.98;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 38.56 εναντίον 39.24;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 36.4 εναντίον 36.53;
    • Nagasaki Velca: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 74.04;
    • Saga Ballooners: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 73.41;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 73.5 (εντός έδρας - 72) εναντίον 78.6 (εκτός έδρας - 78.67).

    Τάσεις
    • Saga Ballooners Σκοράρει πάνω από 74.5 πόντοι σε 13 της τελευταίας 15 παιχνίδια κατάb Nagasaki Velca.
    👉Πρόβλεψη: Saga Ballooners Σύνολο πόντοι Πάνω (74,5) (aποδόσεις: 1.78)

    Άντερ πόντοι λιγότερος (153,5)
    συντελεστής-120
    Δημοσιεύθηκε: 22/04/2025, 1:25 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Nagasaki Velca - Saga Ballooners

    Saga Ballooners χάνει το πρώτο ημίχρονο:
    nagasaki-velcasaga-balloonersσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Nagasaki Velca (B.League).
    1ο ημίχρονο Nagasaki Velca Νίκη
    -167
    Saga Ballooners χάνει το πρώτο δεκάλεπτο:
    saga-balloonersσε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια (B.League).
    1ο δεκάλεπτο Nagasaki Velca Νίκη
    -116
    Saga Ballooners χάνει το τρίτο δεκάλεπτο:
    saga-balloonersσε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια (B.League).
    3ο δεκάλεπτο Nagasaki Velca Νίκη
    -130
    Nagasaki Velca κερδίζει το τέταρτο δεκάλεπτο:
    nagasaki-velcaσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (B.League).
    4ο δεκάλεπτο Nagasaki Velca Νίκη
    -125
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Nagasaki Velca - Saga Ballooners Θέση στον πίνακα

    Regular season Season Standings-Western
    ΑΝΗΦόρμα
    4.
    Osaka Evessa
    Osaka Evessa
    602931
    5.
    Hiroshima Dragonflies
    Hiroshima Dragonflies
    602832
    6.
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    602634
    7.
    Saga Ballooners
    Saga Ballooners
    602238
    8.
    Shiga Lakestars
    Shiga Lakestars
    59851