Graz vs Oberwart Gunners Πρόβλεψη 14 Νοέμβριος 2025
🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων UBSC Graz και Oberwart Gunners, η οποία θα διεξαχθεί στις 14 Νοέμβριος στις 6:00 PM στο τουρνουά "BSL". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων UBSC Graz και Oberwart Gunners:
- έπαιξαν 52 αγώνες;
- νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 8 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 44 για τους φιλοξενούμενους;
- η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 71.5 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 84.62;
- μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 156.12;
Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 23 Μάρτιος 2025 στον χώρο της ομάδας Oberwart Gunners και έληξε με σκορ 69:57.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Graz - Oberwart Gunners

UBSC Graz Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, UBSC Graz έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 8 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 6 νίκες, 2 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, UBSC Graz μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 75%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 25% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 164.13 μονάδες, με μέσο όρο 88.5 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 75.63 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 86.25 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 76 πόντους ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: UBSC Graz

Oberwart Gunners Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Oberwart Gunners έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 9 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 8 νίκες, 1 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Oberwart Gunners μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 88.89%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 11.11% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 156.11 μονάδες, με μέσο όρο 84.33 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 71.78 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 81 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 67.5 ανά συνάντηση.
Αποτελέσματα αγώνων: Oberwart Gunners
Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο
Αναμετρήσεις:
- συνολικός αριθμός συναντήσεων - 52;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 9; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 15;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 40.17;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 17.81, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 22.37.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: UBSC Graz (εντός) vs Oberwart Gunners (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 4 vs 4;
- αριθμός νικών: 3 (75%) vs 2 (50%);
- αριθμός ηττών: 1 (25%) vs 2 (50%);
- αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 0 (0%).
- μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 25.5 vs 18;
- μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 18.25 vs 18.5.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 5 vs 7;
- αριθμός ηττών: 4 vs 3;
- αριθμός ισοπαλιών: 1 vs 0;
- μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 43.6 (σκοράρισαν - 23.4, δέχτηκαν - 20.2) vs 41.5 (σκοράρισαν - 22.4, δέχτηκαν - 19.1).
- UBSC Graz χάνει το πρώτο δεκάλεπτο σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια κατάb Oberwart Gunners (BSL).
- UBSC Graz χάνει το πρώτο δεκάλεπτο σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Oberwart Gunners.
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- αριθμός αντιπαραθέσεων - 52;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 8, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 44.
Στατιστικά: UBSC Graz vs Oberwart Gunners
- αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 8 vs 9;
- αριθμός νικών: 6 (75%) vs 8 (88.89%);
- αριθμός ηττών: 2 (25%) vs 1 (11.11%);
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 3;
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 4.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- αριθμός νικών: 6 vs 9;
- αριθμός ηττών: 4 vs 1;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 3;
- αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 4.
- UBSC Graz Χάνει σε τελευταία 7 παιχνίδια κατάb Oberwart Gunners (BSL).
- Oberwart Gunners Νίκες σε 18 της τελευταίας 19 παιχνίδια (BSL).
- Oberwart Gunners Νίκες σε τελευταία 7 μακριά παιχνίδια (BSL).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 71.5, για την ομάδα εκτός έδρας - 84.62;
- μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 156.12.
Στατιστικά: UBSC Graz εναντίον Oberwart Gunners
- μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 164.13 εναντίον 156.11;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 88.5 εναντίον 84.33;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 75.63 εναντίον 71.78;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 43.13 εναντίον 41.56;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 45.38 εναντίον 42.78;
- UBSC Graz: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 86.25;
- Oberwart Gunners: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 81;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 84.3 (εντός έδρας - 81.8) εναντίον 83.4 (εκτός έδρας - 81).
- UBSC Graz Σκοράρει λιγότερο από 80.5 πόντοι σε τελευταία 7 παιχνίδια κατάb Oberwart Gunners (BSL).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- UBSC Graz Χάνει σε τελευταία 7 παιχνίδια κατάb Oberwart Gunners (BSL).
- Oberwart Gunners Νίκες σε 18 της τελευταίας 19 παιχνίδια (BSL).
- Oberwart Gunners Νίκες σε τελευταία 7 μακριά παιχνίδια (BSL).