Lietkabelis vs Rytas Πρόβλεψη 3 Μάιος 2026

    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    Lietuvos Rytas
    Lietuvos Rytas
    96
    71
    24
    24
    26
    22
    19
    14
    22
    16

    🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων Lietkabelis Panevezys και Lietuvos Rytas, η οποία θα διεξαχθεί στις 3 Μάιος στις 1:50 PM στο τουρνουά "LKL". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Lietkabelis Panevezys και Lietuvos Rytas:

    • έπαιξαν 70 αγώνες;
    • νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 24 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 46 για τους φιλοξενούμενους;
    • η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 77.9 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 85.16;
    • μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 163.06;

    Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 22 Μάρτιος 2026 στον χώρο της ομάδας Lietuvos Rytas και έληξε με σκορ 96:81.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Lietkabelis - Rytas

    35%
    25 Νίκες
    65%
    46 Νίκες
    03.05.26
    LKL
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    Lietuvos Rytas
    Lietuvos Rytas
    96
    71
    24
    19
    24
    14
    26
    22
    22
    16
    22.03.26
    LKL
    Lietuvos Rytas
    Lietuvos Rytas
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    96
    81
    23
    28
    22
    12
    22
    23
    29
    18
    13.12.25
    LKL
    Lietuvos Rytas
    Lietuvos Rytas
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    73
    84
    17
    20
    17
    18
    20
    23
    19
    23
    11.10.25
    LKL
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    Lietuvos Rytas
    Lietuvos Rytas
    89
    84
    23
    21
    22
    20
    24
    21
    20
    22
    08.06.25
    LKL
    Lietuvos Rytas
    Lietuvos Rytas
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    94
    70
    24
    17
    27
    16
    24
    26
    19
    11
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Lietkabelis Panevezys Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, Lietkabelis Panevezys έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 28 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 14 νίκες, 14 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Lietkabelis Panevezys μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 50%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 50% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 166.14 μονάδες, με μέσο όρο 84.61 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 81.54 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 86.93 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 80.79 πόντους ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Lietkabelis Panevezys

    31.10.26
    LKL
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    Neptunas Klaipeda
    Neptunas Klaipeda
    99
    79
    19
    33
    29
    20
    25
    11
    26
    15
    Ν
    27.10.26
    Eurocup
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    Ratiopharm Ulm
    Ratiopharm Ulm
    68
    86
    25
    22
    17
    28
    9
    17
    17
    19
    Η
    24.10.26
    LKL
    Gargzdai
    Gargzdai
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    83
    80
    27
    14
    12
    23
    16
    22
    28
    21
    Η
    20.10.26
    Eurocup
    Balkan Botevgrad
    Balkan Botevgrad
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    57
    64
    10
    13
    15
    20
    20
    16
    12
    15
    Ν
    17.10.26
    LKL
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    72
    73
    19
    20
    9
    22
    21
    20
    23
    11
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Lietuvos Rytas Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, Lietuvos Rytas έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 29 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 19 νίκες, 10 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Lietuvos Rytas μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 65.52%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 34.48% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 176.79 μονάδες, με μέσο όρο 92.55 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 84.24 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 89.62 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 86.69 ανά συνάντηση.

    Αποτελέσματα αγώνων: Lietuvos Rytas

    02.11.26
    LKL
    Lietuvos Rytas
    Lietuvos Rytas
    Zalgiris Kaunas
    Zalgiris Kaunas
    89
    94
    21
    25
    28
    17
    20
    28
    20
    24
    Η
    28.10.26
    Champions League
    Lietuvos Rytas
    Lietuvos Rytas
    Trabzonspor Medical Park
    Trabzonspor Medical Park
    97
    81
    25
    22
    21
    7
    26
    28
    25
    24
    Ν
    25.10.26
    LKL
    Juventus Utena
    Juventus Utena
    Lietuvos Rytas
    Lietuvos Rytas
    76
    94
    25
    30
    17
    21
    10
    20
    24
    23
    Ν
    21.10.26
    LKL
    Taurage
    Taurage
    Lietuvos Rytas
    Lietuvos Rytas
    71
    79
    24
    21
    17
    12
    16
    24
    14
    22
    Ν
    17.10.26
    LKL
    Siauliai
    Siauliai
    Lietuvos Rytas
    Lietuvos Rytas
    88
    95
    27
    21
    15
    27
    24
    28
    22
    19
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός συναντήσεων - 70;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 17; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 11;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 40.94;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 20.44, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 20.5.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Lietkabelis Panevezys (εντός) vs Lietuvos Rytas (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 14 vs 13;
    • αριθμός νικών: 5 (35.71%) vs 4 (30.77%);
    • αριθμός ηττών: 7 (50%) vs 8 (61.54%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 2 (14.29%) vs 1 (7.69%).
    • μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 21 vs 20.62;
    • μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 20.07 vs 23.46.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 3 vs 3;
    • αριθμός ηττών: 6 vs 4;
    • αριθμός ισοπαλιών: 1 vs 3;
    • μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 43 (σκοράρισαν - 20.3, δέχτηκαν - 22.7) vs 45.2 (σκοράρισαν - 23.1, δέχτηκαν - 22.1).
    Τάσεις
    • Lietkabelis Panevezys σημειώνει λιγότερους από 21.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 15 της τελευταίας 17 σπίτι παιχνίδια.
    • Lietkabelis Panevezys σημειώνει λιγότερους από 21.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια (LKL).
    • Lietkabelis Panevezys σημειώνει λιγότερους από 21.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (LKL).
    👉Πρόβλεψη: 1ο δεκάλεπτο, Lietkabelis Panevezys συνολικοί πόντοι πόντοι κάτω (21,5) (aποδόσεις: 1.6)

    Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος

    H2H:

    • αριθμός αντιπαραθέσεων - 70;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 24, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 46.

    Στατιστικά: Lietkabelis Panevezys vs Lietuvos Rytas

    • αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 28 vs 29;
    • αριθμός νικών: 14 (50%) vs 19 (65.52%);
    • αριθμός ηττών: 14 (50%) vs 10 (34.48%);
    • αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 8;
    • αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 7.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός νικών: 6 vs 8;
    • αριθμός ηττών: 4 vs 2;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 4;
    • αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 2.
    Τάσεις
    • Lietkabelis Panevezys κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    • Lietkabelis Panevezys κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε τελευταία 5 παιχνίδια (LKL).
    👉Πρόβλεψη: Lietkabelis Panevezys Χάντικαπ (+2,5) (aποδόσεις: 1.57)

    Πρόβλεψη συνολικών γκολ

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 77.9, για την ομάδα εκτός έδρας - 85.16;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 163.06.

    Στατιστικά: Lietkabelis Panevezys εναντίον Lietuvos Rytas

    • μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 166.14 εναντίον 176.79;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 84.61 εναντίον 92.55;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 81.54 εναντίον 84.24;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 41.39 εναντίον 46.41;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 43.14 εναντίον 46.14;
    • Lietkabelis Panevezys: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 86.93;
    • Lietuvos Rytas: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 89.62;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 85.9 (εντός έδρας - 90.4) εναντίον 91 (εκτός έδρας - 86).

    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 176.5 πόντο σε 12 της τελευταίας 13 Lietkabelis Panevezys σπίτι παιχνίδια (LKL).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 176.5 πόντο σε 7 της τελευταίας 8 Lietkabelis Panevezys σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Σύνολο πόντοι Κάτω (176,5) (aποδόσεις: 1.37)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Lietkabelis Panevezys κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    • Lietkabelis Panevezys κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε τελευταία 5 παιχνίδια (LKL).

    Lietkabelis Panevezys Χάντικαπ (+2,5)
    συντελεστής-133
    Δημοσιεύθηκε: 02/05/2026, 1:25 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Lietkabelis Panevezys - Lietuvos Rytas

    Lietuvos Rytas κερδίζει το δεύτερο δεκάλεπτο:
    lietuvos-rytasσε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια.
    lietuvos-rytasσε τελευταία 6 μακριά παιχνίδια (LKL).
    2ο δεκάλεπτο Lietuvos Rytas Νίκη
    -116
    Lietkabelis Panevezys κερδίζει το τρίτο δεκάλεπτο:
    bc-lietkabelisσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (LKL).
    3ο δεκάλεπτο Lietkabelis Panevezys Νίκη
    -104
    Lietuvos Rytas κερδίζει το δεύτερο ημίχρονο:
    lietuvos-rytasσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια.
    2ο ημίχρονο Lietuvos Rytas Νίκη
    -133
    Υπήρξαν το σύνολο του δεύτερου δεκαλέπτου είναι μικρότερο από 43.5 πόντους:
    bc-lietkabelisσε τελευταία 5 Lietkabelis Panevezys παιχνίδια (LKL).
    lietuvos-rytasσε 8 της τελευταίας 9 Lietuvos Rytas παιχνίδια (LKL).
    lietuvos-rytasσε τελευταία 5 Lietuvos Rytas παιχνίδια.
    2ο δεκάλεπτο, συνολικοί πόντοι κάτω 43,5
    -122
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Lietkabelis Panevezys - Lietuvos Rytas Θέση στον πίνακα

    Regular season Season Standings
    ΑΝΗΒΦόρμα
    1.
    BC Zalgiris Kaunas
    BC Zalgiris Kaunas
    3231163
    2.
    BC Rytas Vilnius
    BC Rytas Vilnius
    32201252
    3.
    BC Neptunas Klaipeda
    BC Neptunas Klaipeda
    32171549
    4.
    BC Siauliai
    BC Siauliai
    32171549
    5.
    BC Lietkabelis Panevezys
    BC Lietkabelis Panevezys
    32151747
    6.
    Gargzdai SC
    Gargzdai SC
    32151747