Ismaning vs Landshut Cannibals Statystyki H2H
Head-to-Head
Ismaning
1 mecz
Landshut Cannibals
1 Zwycięstwa
0 Remisów
0 Zwycięstwa
100%
1. Połowa
0 Zwycięstwa
1 Remis
0 Zwycięstwa
100%
2. Połowa
1 Zwycięstwa
0 Remisów
0 Zwycięstwa
100%
31.07.26
OberligaIsmaning
1
Landshut Cannibals
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Goli
Suma bramek
4
3
1
Total meczy
1
Powyżej - 100%
0
0% - Poniżej
Średnia goli na mecz
4
3
1
Średni czas na gol
22'
30'
90'
Ismaning
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
HT
1
46-60'
1
61-75'
1
76-90'
0
46-60'
1
61-75'
0
76-90'
Landshut Cannibals
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 0
0
0
0
Czerwone kartki
Razem: 1
1
1
0
Porównanie ostatnich wyników


IsmaningNiemcy
Landshut CannibalsNiemcy

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Ismaning - Landshut Cannibals Ostatnie mecze
Mecze
22.08.26
OberligaIsmaning
Kirchanschoring
-
-
-
-
-
-
-
-
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
18.08.26
OberligaGundelfingen
Ismaning
-
-
-
-
-
-
-
-
0
5
0
4
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
14.08.26
OberligaIsmaning
TSV 1880 Wasserburg
-
-
-
-
-
-
-
-
2
3
0
1
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
P
08.08.26
OberligaDeisenhofen
Ismaning
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
31.07.26
OberligaIsmaning
1
Landshut Cannibals
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
24.07.26
OberligaSpVgg Hankofen-Hailing
Ismaning
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
21.07.26
OberligaIsmaning
FSV Pfaffenhofen
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
16.05.26
Oberliga1860 Monachium II
Ismaning
-
-
-
-
-
-
-
-
5
1
3
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
09.05.26
OberligaIsmaning
1874 Kottern
-
-
-
-
-
-
-
-
4
1
0
0
4
1
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
Mecze
22.08.26
OberligaPipinsried
Landshut Cannibals
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
18.08.26
OberligaLandshut Cannibals
1860 Monachium II
-
-
-
-
-
-
-
-
6
2
3
1
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
14.08.26
Oberliga1874 Kottern
Landshut Cannibals
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
07.08.26
OberligaLandshut Cannibals
1860 Rosenheim
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
R
31.07.26
OberligaIsmaning
1
Landshut Cannibals
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
24.07.26
OberligaLandshut Cannibals
Erlbach
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
18.07.26
OberligaKirchanschoring
Landshut Cannibals
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
Wyniki meczów
4 Zwycięstwa
1 Remis
5 Pokonuje
40%
10%
50%
1 połowa
2 połowa
20%
Zwycięstwa
40%
30%
Remisów
20%
50%
Pokonuje
40%
·8 meczów ·Landshut Cannibals
4 Zwycięstwa
3 Remisów
1 Porażka
50%
38%
13%
1 połowa
2 połowa
38%
Zwycięstwa
38%
63%
Remisów
38%
0%
Pokonuje
25%
Wygrane bez strat
2
Porażki bez punktów
0
Wygrane comebacki
1
Powracające porażki
0
Statystyka goli
19
16
7
Gole w 1. Połowie7
12
Gole w 2 Połowie9
-
Zdobywali pierwszy punkt-
4
Nie zdobyła punktów0
Ismaning
11%
2
5%
1
21%
4
5%
1
16%
3
21%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Landshut Cannibals
6%
1
6%
1
31%
5
19%
3
19%
3
13%
2
16
11
7
Gole w 1. Połowie3
9
Gole w 2 Połowie8
-
Tracili pierwszy punkt-
3
Nie traciłi2
Ismaning
25%
4
13%
2
38%
6
19%
3
19%
3
19%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Landshut Cannibals
18%
2
9%
1
18%
2
9%
1
45%
5
36%
4
Średnia goli na mecz
3.38
Śr. minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
4
Średni czas na gol
45'
Suma goli w meczu
Landshut Cannibals
3.5
Cały mecz3.38
1.4
1. Połowa1.25
2.1
2. Połowa2.13
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
6
60%
4
40%
0.5
8
100%
0
0%
5
50%
5
50%
1.5
3
38%
5
63%
4
40%
6
60%
2.5
2
25%
6
75%
3
30%
7
70%
3.5
1
13%
7
88%
1
10%
9
90%
4.5
1
13%
7
88%
Ismaning - Landshut Cannibals Statystyki meczów
Żółte kartki
0
0
Czerwone kartki
1
1
Wyniki meczów
2:0
3 razy30%
0:0
1 raz10%
0:5
1 raz10%
2:3
1 raz10%
3:1
1 raz10%
1:1
2 razy25%
0:1
1 raz12.5%
1:0
1 raz12.5%
1:2
1 raz12.5%
3:1
1 raz12.5%
2
3 razy30%
4
2 razy20%
6
1 raz10%
5
3 razy30%
2 goli
4 goli
6 goli
5 goli
1 gol
2
2 razy25%
4
1 raz12.5%
6
1 raz12.5%
1
2 razy25%
Statystyki innych drużyn H2H
Superleague
Skenderbeu Korce
Dinamo City
31 sie
19:00
Zobacz statystyki
Iceland U19 League
Fram/Ulfarnir U19
Njardvik/Grindavik/Vidir U19
31 sie
20:00
Zobacz statystyki
Puchar Słowacji
Tatran Oravske Vesele
Povazska Bystrica
2 wrz
14:30
Zobacz statystyki
Regionalliga
Sportfreunde Siegen 1899
Paderborn 07 II
2 wrz
17:30
Zobacz statystyki
League One
Reading
Mansfield Town
2 wrz
19:00
Zobacz statystyki
Primera B
Antofagasta
Deportes Recoleta
2 wrz
20:00
Zobacz statystyki