Buriram United vs Ratchaburi Typy 30 listopada 2025

    🔊Jak warunki pogodowe i stan boiska wpłyną na grę? Dzisiaj spotykają się drużyny Buriram United i Ratchaburi FC. Rozpoczęcie meczu zaplanowano na 12:00. Mecz turnieju Premier League odbędzie się w mieście Buriram na stadionie Chang Arena. Kursy na zwycięstwa drużyn zostały ustalone przez bukmacherów na i , odpowiednio, a drużyna Buriram United jest faworytem meczu.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 19 kwietnia 2025 i zakończył się wynikiem 3:2. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Ratchaburi FC):

    • procent posiadania piłki: 42% vs 58%;
    • rzutów rożnych: 1 vs 6;
    • fauli: 11 vs 8;
    • żółtych kartek: 3 vs 2;
    • strzałów celnych: 6 vs 5.

    📊 Analiza poprzednich oficjalnych meczów między drużynami Buriram United i Ratchaburi FC:

    • rozegrane mecze 24;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 15, gości - 5, remisów - 4;
    • liczba goli (gospodarze/goście) - 54 kontra 23;
    • średnia liczba goli w meczu - 3.21.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Buriram United - Ratchaburi

    62%
    16 Zwycięstwa
    19%
    5 Remisów
    19%
    5 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    26
    Śr. goli na mecz
    3.19
    Obie drużyny strzeliły gola
    50%
    2.23
    Średnia liczba goli
    0.96
    0.65
    Żółte kartki
    1
    Ostatnie mecze
    04.04.26
    Premier League
    Ratchaburi
    Ratchaburi
    Buriram United
    Buriram United
    -
    -
    7
    8
    13
    8
    2
    2
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    7
    8
    13
    8
    2
    2
    30.11.25
    Premier League
    Buriram United
    Buriram United
    Ratchaburi
    Ratchaburi
    1.72
    0.51
    3
    2
    19
    10
    2
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.72
    0.51
    3
    2
    19
    10
    2
    2
    19.04.25
    Premier League
    Ratchaburi
    Ratchaburi
    Buriram United
    Buriram United
    1.68
    2.38
    1
    6
    11
    8
    3
    2
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1.68
    2.38
    1
    6
    11
    8
    3
    2
    08.12.24
    Premier League
    Buriram United
    Buriram United
    Ratchaburi
    Ratchaburi
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    6
    0
    1
    0
    5
    0
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    20.04.24
    Premier League
    Ratchaburi
    Ratchaburi
    Buriram United
    Buriram United
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    4
    0
    2
    1
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Buriram United Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 26 listopada 2025 w ramach turnieju AFC Liga Mistrzów (gospodarze - Ulsan Hyundai, goście - Buriram United). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Buriram United vs Ulsan Hyundai):

    • procent posiadania piłki: 48% vs 52%;
    • rzuty rożne: 1 vs 4;
    • faule: 9 vs 9;
    • żółte kartki: 1 vs 2;
    • strzały celne: 0 vs 4.
    🏆W trakcie sezonu Premier League, drużyna Buriram United wzięła udział w 11 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 9 wygrane,
    • 1 porażki,
    • 1 remisy.

    📈Aktualnie Buriram United zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier League, z wynikiem 82% wygranych oraz 9% porażek.

    ⚽️W sezonie Buriram United zdobyła łącznie 31 goli. W obronie, drużyna Buriram United w sezonie puściła 14 bramek.

    Wyniki meczów: Buriram United

    Ostatnie mecze
    04.11.26
    AFC Champions League
    Buriram United
    Buriram United
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    -
    -
    2
    11
    4
    10
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    11
    4
    10
    1
    1
    R
    28.10.26
    AFC Champions League
    Gamba Osaka
    Gamba Osaka
    Buriram United
    Buriram United
    -
    -
    11
    2
    12
    9
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    11
    2
    12
    9
    1
    0
    R
    24.10.26
    Premier League
    Buriram United
    Buriram United
    Sisaket United FC
    Sisaket United FC
    -
    -
    10
    1
    5
    7
    1
    1
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    -
    -
    10
    1
    5
    7
    1
    1
    P
    21.10.26
    THA FC
    Buriram United
    Buriram United
    DPU Thayang FC
    -
    -
    14
    2
    6
    5
    0
    1
    8
    0
    3
    0
    5
    0
    -
    -
    14
    2
    6
    5
    0
    1
    Z
    18.10.26
    Premier League
    Pattani
    Pattani
    Buriram United
    Buriram United
    -
    -
    2
    15
    14
    13
    2
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    2
    15
    14
    13
    2
    3
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Ratchaburi Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 27 listopada 2025 w ramach turnieju Puchar AFC (gospodarze - Ratchaburi, goście - M. Nam Dinh). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Ratchaburi FC vs M. Nam Dinh):

    • procent posiadania piłki: 55% vs 45%;
    • rzuty rożne: 4 vs 6;
    • faule: 12 vs 17;
    • żółte kartki: 3 vs 4;
    • strzały celne: 8 vs 2.
    🏆W trakcie sezonu Premier League, drużyna Ratchaburi FC wzięła udział w 11 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 7 wygrane,
    • 2 porażki,
    • 2 remisy.

    📈Aktualnie Ratchaburi FC zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier League, z wynikiem 64% wygranych oraz 18% porażek.

    ⚽W sezonie Ratchaburi FC zdobyła łącznie 19 goli. W obronie w sezonie puściła 7 bramek.

    Wyniki meczów: Ratchaburi

    Ostatnie mecze
    03.11.26
    AFC Champions League
    Vissel Kobe
    Vissel Kobe
    Ratchaburi
    Ratchaburi
    -
    -
    7
    2
    14
    13
    1
    4
    3
    2
    1
    0
    2
    2
    -
    -
    7
    2
    14
    13
    1
    4
    P
    30.10.26
    Premier League
    Sisaket United FC
    Sisaket United FC
    Ratchaburi
    Ratchaburi
    -
    -
    8
    5
    11
    6
    1
    2
    2
    5
    2
    0
    0
    5
    -
    -
    8
    5
    11
    6
    1
    2
    Z
    27.10.26
    AFC Champions League
    Ratchaburi
    Ratchaburi
    Kashiwa Reysol
    Kashiwa Reysol
    -
    -
    3
    8
    10
    12
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    8
    10
    12
    3
    0
    R
    24.10.26
    Premier League
    Ratchaburi
    Ratchaburi
    Chonburi
    Chonburi
    -
    -
    7
    2
    10
    10
    2
    4
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    7
    2
    10
    10
    2
    4
    P
    21.10.26
    THA FC
    Ratchaburi
    Ratchaburi
    Pattani
    Pattani
    -
    -
    2
    4
    18
    17
    1
    1
    4
    2
    2
    0
    2
    2
    -
    -
    2
    4
    18
    17
    1
    1
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Typ na wynik meczu

    H2H:

    • liczba spotkań - 24;
    • zwycięstwa gospodarzy - 15, zwycięstwa gości - 5, remisy - 4.

    Statystyki: Buriram United vs Ratchaburi FC

    • rozegranych meczów w turnieju: 11 vs 11;
    • zwycięstw: 9 vs 7;
    • procent zwycięstw: 82% vs 64%;
    • porażek: 1 vs 2;
    • remisów: 1 vs 2.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 5 vs 7;
    • porażek: 3 vs 2;
    • remisów: 2 vs 1.
    Trendy
    • Ratchaburi Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 26 meczów (Premier League).
    • Ratchaburi Wygrywa z handicapem +1.5 w 22 z ostatnich 23 meczów na wyjeździe.
    • Ratchaburi Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 14 meczów na wyjeździe (Premier League).
    • Ratchaburi Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 9 meczów.
    👉Prognoza: Ratchaburi Handicap (+1,5) (kursy: 1.67)

    Typ na liczbę goli

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 2.25, goście - 0.96;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 3.21;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 12; na boisku drużyny gospodarzy - 3.

    Statystyki: Buriram United kontra Ratchaburi FC

    • średni całkowity wynik w turnieju: 4.09 kontra 2.36;
    • średnia liczba strzelonych goli: 2.82 kontra 1.73;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 1.18 kontra 0.55;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 1.64 kontra 1.18;
    • Buriram United: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 2.6;
    • Ratchaburi FC: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 2;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 2.8 (w domu - 4) kontra 2.8 (na wyjeździe - 3.2).
    Trendy
    • Buriram United zdobył mniej niż 2.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów w domu.
    👉Prognoza: Buriram United Total bramek Poniżej (2,5) (kursy: 1.51)

    Typ na rzuty rożne

    Buriram United: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.27; na własnym boisku - 5.8;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.7; na własnym boisku - 5.8.

    Ratchaburi FC: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5, na wyjeździe - 5.83;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.4; na wyjeździe - 4.8.
    Trendy
    • Były Powyżej 8.5 rzutów rożnych w 12 z ostatnich 14 meczów Buriram United w domu.
    • Były Powyżej 8.5 rzutów rożnych w 9 z ostatnich 10 meczów Ratchaburi (Premier League).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Powyżej (8,5) (kursy: 1.48)

    Typ na obie drużyny strzelą gola

    H2H:

    • liczba spotkań - 24;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 12 razy;
    • na boisku gospodarzy - 3 razy.

    Statystyki: Buriram United kontra Ratchaburi FC

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 11 vs 11 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 9 vs 4 ;
    • liczba OC dla zespołu Buriram United na własnym boisku - 4 (80%) ;
    • liczba OC dla zespołu Ratchaburi FC na wyjeździe - 3 (50%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 5 vs 4 ;
    • OC dla zespołu Buriram United na własnym boisku - 3 (60%) ;
    • OC dla zespołu Ratchaburi FC na wyjeździe - 3 (60%).
    Trendy
    • Buriram United zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów (Premier League).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Tak) (kursy: 1.71)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były Powyżej 8.5 rzutów rożnych w 12 z ostatnich 14 meczów Buriram United w domu.
    • Były Powyżej 8.5 rzutów rożnych w 9 z ostatnich 10 meczów Ratchaburi (Premier League).

    Rzuty rożne — Total Powyżej (8,5)
    Kurs-182
    Opublikowany: 28.11.2025, 12:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Buriram United - Ratchaburi

    Buriram United wygrał:
    buriram-united-fcratchaburi-fcw 6 z ostatnich 7 meczów w domu przeciwko Ratchaburi (Premier League).
    buriram-united-fcw 7 z ostatnich 8 meczów w domu.
    Buriram United Zwycięstwo
    Bovada
    -256
    Ratchaburi wygrał:
    ratchaburi-fcw 7 z ostatnich 8 meczów.
    ratchaburi-fcw ostatnich 4 meczów na wyjeździe.
    Ratchaburi Zwycięstwo
    Bovada
    +525
    Buriram United wygrał drugą połowę:
    buriram-united-fcw 11 z ostatnich 12 meczów w domu.
    2. Połowa Buriram United Zwycięstwo
    -159
    Ratchaburi wygrał drugą połowę:
    ratchaburi-fcw 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (Premier League).
    2. Połowa Ratchaburi Zwycięstwo
    +485
    Wyświetl więcej faktów

    Buriram United - Ratchaburi Pozycja w tabeli

    Premier League 25/26
    MZRPGPktForma
    1.
    Buriram United FC
    Buriram United FC
    30224476-3170
    2.
    Port FC
    Port FC
    30186659-2360
    3.
    Ratchaburi FC
    Ratchaburi FC
    30185755-3059
    4.
    BG Pathum United FC
    BG Pathum United FC
    301410645-2952
    5.
    Bangkok United
    Bangkok United
    301311643-3250
    6.
    Prachuap FC
    Prachuap FC
    301112739-3745

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    4 - Remisów
    2 - Porażek
    Zwycięstwa - 4
    Remisów - 3
    Porażek - 3
    10 meczów
    Zdobyte - 17
    Stracone - 8
    +9
    +9
    22 - Zdobyte
    13 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    4
    4
    Remisów
    3
    2
    Porażek
    3
    Różnica bramek
    17
    Zdobyte
    22
    8
    Stracone
    13
    2.5
    Średnia suma goli w meczu
    3.5
    1.7
    Średnio gole zdobyte w meczu
    2.2
    0.8
    Średnio gole stracone na mecz
    1.3
    4
    Obie drużyny strzeliły gola
    7
    53'
    Minuty / strzelony gol
    41'
    Zobacz wszystkie statystyki