Barendrecht vs K.v.v. Quick Boys Statystyki H2H
Head-to-Head
BVV Barendrecht
4 meczy
K.v.v. Quick Boys
1 Zwycięstwa
0 Remisów
3 Zwycięstwa
25%
75%
1. Połowa
1 Zwycięstwa
0 Remisów
3 Zwycięstwa
25%
75%
2. Połowa
1 Zwycięstwa
0 Remisów
3 Zwycięstwa
25%
75%
Goli
Suma bramek
16
3
13
Total meczy
3
Powyżej - 75%
1
25% - Poniżej
Średnia goli na mecz
4
0.75
3.25
Średni czas na gol
22'
120'
27'
BVV Barendrecht
1
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
2
0-15'
0
16-30'
2
31-45'
HT
0
46-60'
1
61-75'
0
76-90'
1
46-60'
2
61-75'
2
76-90'
K.v.v. Quick Boys
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 11
2.75
7
4
Czerwone kartki
Razem: 3
0.75
3
0
Porównanie ostatnich wyników


BVV BarendrechtHolandia
K.v.v. Quick BoysHolandia

Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
BVV Barendrecht - K.v.v. Quick Boys Ostatnie mecze
Mecze
24.10.26
Tweede DivisieKozakken Boys
BVV Barendrecht
-
-
8
2
9
6
1
1
0
1
0
1
0
0
-
-
8
2
9
6
1
1
Z
17.10.26
Tweede DivisieBVV Barendrecht
Amsterdamsche
-
-
1
6
13
16
4
2
4
1
2
1
2
0
-
-
1
6
13
16
4
2
Z
10.10.26
Tweede DivisieDe Treffers
BVV Barendrecht
-
-
10
5
8
13
1
1
4
0
3
0
1
0
-
-
10
5
8
13
1
1
P
03.10.26
Tweede DivisieBVV Barendrecht
Jong Sparta Rotterdam
-
-
12
5
12
18
1
2
3
2
1
1
2
1
-
-
12
5
12
18
1
2
Z
26.09.26
Tweede DivisieAlmere City 2
1
BVV Barendrecht
1
-
-
0
6
-
-
2
2
1
4
0
0
1
4
-
-
0
6
-
-
2
2
Z
22.09.26
knvb cupHardenberg
BVV Barendrecht
-
-
12
3
-
-
1
0
0
1
0
1
0
0
-
-
12
3
-
-
1
0
Z
19.09.26
Tweede DivisieRkav Volendam
BVV Barendrecht
1
-
-
10
5
-
-
1
2
1
1
1
1
0
0
-
-
10
5
-
-
1
2
R
12.09.26
Tweede DivisieBVV Barendrecht
Hoek
-
-
1
7
19
19
3
0
1
1
1
0
0
1
-
-
1
7
19
19
3
0
R
05.09.26
Tweede DivisieSpakenburg
1
BVV Barendrecht
-
-
-
-
-
-
1
5
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
1
5
Z
Mecze
24.10.26
Tweede DivisieK.v.v. Quick Boys
Hoek
-
-
5
8
19
4
2
0
3
1
0
1
3
0
-
-
5
8
19
4
2
0
Z
17.10.26
Tweede DivisieSpakenburg
K.v.v. Quick Boys
1
-
-
4
5
16
12
3
2
1
1
1
1
0
0
-
-
4
5
16
12
3
2
R
10.10.26
Tweede DivisieK.v.v. Quick Boys
VV Katwijk
1
-
-
11
1
12
17
2
2
6
0
3
0
3
0
-
-
11
1
12
17
2
2
Z
03.10.26
Tweede DivisieKoninklijke HFC
K.v.v. Quick Boys
-
-
2
4
-
-
2
3
2
3
1
2
1
1
-
-
2
4
-
-
2
3
Z
26.09.26
Tweede DivisieK.v.v. Quick Boys
Hardenberg
-
-
8
2
-
-
1
2
2
0
0
0
2
0
-
-
8
2
-
-
1
2
Z
19.09.26
Tweede DivisieRijnsburgse Boys
K.v.v. Quick Boys
-
-
5
0
-
-
1
2
3
1
1
1
2
0
-
-
5
0
-
-
1
2
P
12.09.26
Tweede DivisieK.v.v. Quick Boys
Rohda Raalte
-
-
9
4
-
-
0
2
3
1
1
1
2
0
-
-
9
4
-
-
0
2
Z
05.09.26
Tweede DivisieGVVV
K.v.v. Quick Boys
-
-
7
3
-
-
0
0
0
3
0
2
0
1
-
-
7
3
-
-
0
0
Z
29.08.26
Tweede DivisieK.v.v. Quick Boys
VV Kloetinge
-
-
7
5
8
9
1
0
4
0
2
0
2
0
-
-
7
5
8
9
1
0
Z
Wyniki meczów
6 Zwycięstwa
2 Remisów
2 Porażki
60%
20%
20%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
40%
50%
Remisów
40%
10%
Porażki
20%
·10 meczów ·K.v.v. Quick Boys
8 Zwycięstwa
1 Remis
1 Porażka
80%
10%
10%
1 połowa
2 połowa
50%
Zwycięstwa
70%
40%
Remisów
20%
10%
Porażki
10%
Zwycięstwa bez straty gola
5
Porażki bez zdobytej bramki
0
Zwycięstwa po odrobieniu strat
2
Powracające porażki
0
Statystyka goli
20
30
8
Gole w 1. Połowie14
12
Gole w 2 Połowie16
7
Zdobywali pierwszy punkt6
1
Bez gola0
BVV Barendrecht
20%
4
5%
1
15%
3
5%
1
10%
2
45%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
K.v.v. Quick Boys
7%
2
20%
6
20%
6
23%
7
10%
3
20%
6
13
8
7
Gole w 1. Połowie5
6
Gole w 2 Połowie3
3
Tracili pierwszy punkt4
2
Nie traciłi5
BVV Barendrecht
23%
3
15%
2
46%
6
0%
0
31%
4
62%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
K.v.v. Quick Boys
38%
3
38%
3
63%
5
13%
1
0%
0
50%
4
Średnia goli na mecz
3.8
Obie drużyny strzeliły gola
7
Średni czas na gol
30'
Suma goli w meczu
K.v.v. Quick Boys
3.3
Cały mecz3.8
1.5
1. Połowa1.9
1.8
2. Połowa1.9
Sumy drużyn
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
9
90%
1
10%
0.5
10
100%
0
0%
5
50%
5
50%
1.5
8
80%
2
20%
4
40%
6
60%
2.5
7
70%
3
30%
2
20%
8
80%
3.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
BVV Barendrecht - K.v.v. Quick Boys Statystyki meczów
BVV Barendrecht
K.v.v. Quick Boys
46.1%
57.4%
Żółte kartki
27
13
Czerwone kartki
2
1
Wyniki meczów
0:1
2 razy20%
1:1
2 razy20%
1:3
1 raz10%
1:4
1 raz10%
2:2
1 raz10%
3:1
3 razy30%
4:0
2 razy20%
0:3
1 raz10%
1:1
1 raz10%
2:0
1 raz10%
4
3 razy30%
2
2 razy20%
5
3 razy30%
1
2 razy20%
4 goli
2 goli
5 goli
1 gol
3 goli
4
5 razy50%
2
2 razy20%
5
1 raz10%
3
1 raz10%
Statystyki innych drużyn H2H
League Cup
Esan Fighter
Thap Luang United
4 lis
08:00
Zobacz statystyki
AFC Champions League, Women
East Bengal FC(W)
Hwacheon (K)
4 lis
14:30
Zobacz statystyki
Puchar Egiptu
El Gouna
Ittihad El-Shorta
5 lis
12:30
Zobacz statystyki
Pro League
Shams Azar Qazvin
Sanat Naft Abadan
5 lis
13:00
Zobacz statystyki
Dywizja A
Floresti
National Sebis
6 lis
15:00
Zobacz statystyki
Botola
Hassania Agadir
Rsb Berkane
6 lis
18:00
Zobacz statystyki