Wellington Phoenix vs Wanderers Typy 29 marca 2026

    🔊Jak warunki pogodowe i stan boiska wpłyną na grę? Dzisiaj spotykają się drużyny Wellington Phoenix (K) i Western Sydney Wanderers (K). Rozpoczęcie meczu zaplanowano na 03:00. Mecz turnieju A-League, Kobiety odbędzie się w mieście Wellington na stadionie Sky Stadium. Kursy na zwycięstwa drużyn zostały ustalone przez bukmacherów na i , odpowiednio, a drużyna Wellington Phoenix (K) jest faworytem meczu.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 30 grudnia 2025 i zakończył się wynikiem 0:3. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Western Sydney Wanderers (K)):

    • procent posiadania piłki: 52% vs 48%;
    • rzutów rożnych: 2 vs 4;
    • fauli: 13 vs 11;
    • żółtych kartek: 0 vs 2;
    • strzałów celnych: 0 vs 5.

    📊 Analiza poprzednich oficjalnych meczów między drużynami Wellington Phoenix (K) i Western Sydney Wanderers (K):

    • rozegrane mecze 8;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 6, gości - 1, remisów - 1;
    • liczba goli (gospodarze/goście) - 17 kontra 5;
    • średnia liczba goli w meczu - 2.75.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Wellington Phoenix - Wanderers

    67%
    6 Zwycięstwa
    11%
    1 Remis
    22%
    2 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    9
    Śr. goli na mecz
    2.56
    Obie drużyny strzeliły gola
    33%
    1.89
    Średnia liczba goli
    0.67
    0.33
    Żółte kartki
    0
    Ostatnie mecze
    29.03.26
    А-Лига, Женщины
    Wellington Phoenix (K)
    Wellington Phoenix (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    -
    -
    4
    2
    13
    8
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    2
    13
    8
    0
    0
    30.12.25
    W-League
    Western Sydney Wanderers (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    Wellington Phoenix (K)
    Wellington Phoenix (K)
    -
    -
    2
    4
    13
    11
    0
    2
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    -
    -
    2
    4
    13
    11
    0
    2
    09.03.25
    W-League
    Wellington Phoenix (K)
    Wellington Phoenix (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    1.52
    1.31
    7
    3
    6
    4
    1
    0
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.52
    1.31
    7
    3
    6
    4
    1
    0
    09.01.25
    W-League
    Western Sydney Wanderers (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    Wellington Phoenix (K)
    Wellington Phoenix (K)
    0.29
    4
    3
    15
    4
    9
    1
    0
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    0.29
    4
    3
    15
    4
    9
    1
    0
    30.03.24
    W-League
    Wellington Phoenix (K)
    Wellington Phoenix (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    -
    -
    2
    2
    -
    -
    0
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    2
    -
    -
    0
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Wellington Phoenix (K) Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 25 marca 2026 w ramach turnieju A-League, Kobiety (gospodarze - Central Coast Mariners (W), goście - Wellington Phoenix (K)). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Wellington Phoenix (K) vs Central Coast Mariners (W)):

    • procent posiadania piłki: 51% vs 49%;
    • rzuty rożne: 4 vs 0;
    • faule: 17 vs 5;
    • żółte kartki: 1 vs 0;
    • strzały celne: 7 vs 6.
    🏆W trakcie sezonu A-League, Kobiety, drużyna Wellington Phoenix (K) wzięła udział w 18 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 9 wygrane,
    • 5 porażki,
    • 4 remisy.

    📈Aktualnie Wellington Phoenix (K) zajmuje średnią pozycję w tabeli A-League, Kobiety, z wynikiem 50% wygranych oraz 28% porażek.

    ⚽️W sezonie Wellington Phoenix (K) zdobyła łącznie 36 goli. W obronie, drużyna Wellington Phoenix (K) w sezonie puściła 16 bramek.

    Wyniki meczów: Wellington Phoenix (K)

    Ostatnie mecze
    01.11.26
    А-Лига, Женщины
    Perth Glory (K)
    Perth Glory (K)
    Wellington Phoenix (K)
    Wellington Phoenix (K)
    -
    -
    5
    3
    7
    5
    0
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    3
    7
    5
    0
    1
    P
    24.10.26
    А-Лига, Женщины
    Wellington Phoenix (K)
    Wellington Phoenix (K)
    Melbourne Victory (K)
    Melbourne Victory (K)
    -
    -
    2
    5
    5
    17
    0
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    2
    5
    5
    17
    0
    0
    R
    17.10.26
    А-Лига, Женщины
    Wellington Phoenix (K)
    Wellington Phoenix (K)
    Melbourne City (K)
    Melbourne City (K)
    -
    -
    4
    2
    11
    9
    1
    0
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    4
    2
    11
    9
    1
    0
    P
    16.05.26
    А-Лига, Женщины
    Melbourne City (K)
    Melbourne City (K)
    Wellington Phoenix (K)
    Wellington Phoenix (K)
    -
    -
    4
    6
    2
    4
    0
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    6
    2
    4
    0
    1
    P
    10.05.26
    А-Лига, Женщины
    Wellington Phoenix (K)
    Wellington Phoenix (K)
    Brisbane Roar (K)
    Brisbane Roar (K)
    -
    -
    5
    3
    12
    15
    1
    2
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    3
    12
    15
    1
    2
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Western Sydney Wanderers (K) Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 22 marca 2026 w ramach turnieju A-League, Kobiety (gospodarze - Western Sydney Wanderers (K), goście - Melbourne City (K)). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Western Sydney Wanderers (K) vs Melbourne City (K)):

    • procent posiadania piłki: 67% vs 33%;
    • rzuty rożne: 6 vs 6;
    • faule: 11 vs 8;
    • żółte kartki: 1 vs 0;
    • strzały celne: 2 vs 6.
    🏆W trakcie sezonu A-League, Kobiety, drużyna Western Sydney Wanderers (K) wzięła udział w 19 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 4 wygrane,
    • 11 porażki,
    • 4 remisy.

    📈Aktualnie Western Sydney Wanderers (K) zajmuje średnią pozycję w tabeli A-League, Kobiety, z wynikiem 21% wygranych oraz 58% porażek.

    ⚽W sezonie Western Sydney Wanderers (K) zdobyła łącznie 17 goli. W obronie w sezonie puściła 34 bramek.

    Wyniki meczów: Western Sydney Wanderers (K)

    Ostatnie mecze
    01.11.26
    А-Лига, Женщины
    Canberra United (K)
    Canberra United (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    -
    -
    9
    3
    11
    8
    3
    1
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    9
    3
    11
    8
    3
    1
    Z
    24.10.26
    А-Лига, Женщины
    Western Sydney Wanderers (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    Brisbane Roar (K)
    Brisbane Roar (K)
    -
    -
    3
    3
    7
    9
    1
    0
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    3
    3
    7
    9
    1
    0
    Z
    17.10.26
    А-Лига, Женщины
    Western Sydney Wanderers (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    Melbourne Victory (K)
    Melbourne Victory (K)
    -
    -
    2
    4
    14
    12
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    2
    4
    14
    12
    1
    1
    P
    29.03.26
    А-Лига, Женщины
    Wellington Phoenix (K)
    Wellington Phoenix (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    -
    -
    4
    2
    13
    8
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    2
    13
    8
    0
    0
    Z
    22.03.26
    А-Лига, Женщины
    Western Sydney Wanderers (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    Melbourne City (K)
    Melbourne City (K)
    1
    -
    -
    6
    6
    11
    8
    1
    0
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    -
    -
    6
    6
    11
    8
    1
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Statystyki w 1. połowie: Wellington Phoenix (K) (u siebie) vs Western Sydney Wanderers (K) (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 9 vs 9;
    • liczba zwycięstw: 5 (55.56%) vs 1 (11.11%);
    • liczba porażek: 2 (22.22%) vs 4 (44.44%);
    • liczba remisów: 2 (22.22%) vs 4 (44.44%);
    • średnia liczba zdobytych bramek: 2 vs 1.33;
    • średnia liczba straconych bramek: 0.67 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • liczba zwycięstw: 4 vs 2;
    • liczba porażek: 2 vs 3;
    • liczba remisów: 4 vs 5;
    • średni wynik 1. połowy: 1.6 (zdobyte - 1.1, stracone - 0.5) vs 1.1 (zdobyte - 0.4, stracone - 0.7).
    Trendy
    • Wellington Phoenix (K) zdobył bramkę w pierwszej połowie w 8 z ostatnich 9 meczów w domu (A-League, Kobiety).
    👉Prognoza: 1. połowa, Wellington Phoenix (K) zdobędzie bramkę (kursy: 3.2)

    Typ na wynik meczu

    H2H:

    • liczba spotkań - 8;
    • zwycięstwa gospodarzy - 6, zwycięstwa gości - 1, remisy - 1.

    Statystyki: Wellington Phoenix (K) vs Western Sydney Wanderers (K)

    • rozegranych meczów w turnieju: 18 vs 19;
    • zwycięstw: 9 vs 4;
    • procent zwycięstw: 50% vs 21%;
    • porażek: 5 vs 11;
    • remisów: 4 vs 4.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 6 vs 3;
    • porażek: 3 vs 5;
    • remisów: 1 vs 2.
    Trendy
    • Western Sydney Wanderers (K) Wygrywa z handicapem +1.5 w 8 z ostatnich 9 meczów (A-League, Kobiety).
    👉Prognoza: Western Sydney Wanderers (K) Handicap (+1,5) (kursy: 2.04)

    Typ na liczbę goli

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 2.13, goście - 0.63;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.75;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 3; na boisku drużyny gospodarzy - 2.

    Statystyki: Wellington Phoenix (K) kontra Western Sydney Wanderers (K)

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.89 kontra 2.68;
    • średnia liczba strzelonych goli: 2 kontra 0.89;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 1.06 kontra 0.26;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.94 kontra 0.63;
    • Wellington Phoenix (K): średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 2.11;
    • Western Sydney Wanderers (K): średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.11;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 2.1 (w domu - 1.8) kontra 1 (na wyjeździe - 1.17).
    👉Prognoza: Western Sydney Wanderers (K) Total bramek Poniżej (1,5) (kursy: 1.18)

    Typ na rzuty rożne

    Wellington Phoenix (K): Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.39; na własnym boisku - 4.33;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5.9; na własnym boisku - 4.2.

    Western Sydney Wanderers (K): Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.95, na wyjeździe - 2.67;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 3.8; na wyjeździe - 3.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (8,5) (kursy: 2.28)

    Typ na obie drużyny strzelą gola

    H2H:

    • liczba spotkań - 8;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 3 razy;
    • na boisku gospodarzy - 2 razy.

    Statystyki: Wellington Phoenix (K) kontra Western Sydney Wanderers (K)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 18 vs 19 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 10 vs 11 ;
    • liczba OC dla zespołu Wellington Phoenix (K) na własnym boisku - 5 (56%) ;
    • liczba OC dla zespołu Western Sydney Wanderers (K) na wyjeździe - 4 (44%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 7 vs 6 ;
    • OC dla zespołu Wellington Phoenix (K) na własnym boisku - 3 (60%) ;
    • OC dla zespołu Western Sydney Wanderers (K) na wyjeździe - 3 (50%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Tak) (kursy: 1.87)

    Typ na dokładny wynik

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:0 (14/100, 14%);
    • Wellington Phoenix (K) u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 1:0 , 1:1 , 1:2 (2/9, 22.2%);
    • Western Sydney Wanderers (K) na wyjeździe najczęściej gra: 0:1 , 1:0 (2/9, 22.2%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:0 - 11% (kursy 6.41)
    2:0 - 10.89% (kursy 6.04)
    2:1 - 10.18% (kursy 6.74)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Western Sydney Wanderers (K) Wygrywa z handicapem +1.5 w 8 z ostatnich 9 meczów (A-League, Kobiety).

    Western Sydney Wanderers (K) Handicap (+1,5)
    Kurs-145
    Opublikowany: 27.03.2026, 03:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Wellington Phoenix (K) - Western Sydney Wanderers (K)

    Wellington Phoenix (W) zdobył bramkę:
    wellington-phoenix-8864w ostatnich 13 meczów (A-League, Kobiety).
    wellington-phoenix-8864w ostatnich 10 meczów w domu (A-League, Kobiety).
    Western Sydney Wanderers (W) stracony gol:
    western-sydney-wanderers-1w 21 z ostatnich 23 meczów na wyjeździe (A-League, Kobiety).
    western-sydney-wanderers-1w 13 z ostatnich 14 meczów (A-League, Kobiety).
    Wellington Phoenix (K) zdobędzie bramkę
    -
    Wellington Phoenix (W) zdobył mniej niż 3.5 bramek:
    wellington-phoenix-8864w 20 z ostatnich 21 meczów w domu (A-League, Kobiety).
    wellington-phoenix-8864w 11 z ostatnich 12 meczów (A-League, Kobiety).
    Wellington Phoenix (K) Total bramek Poniżej (3,5)
    -370
    Wellington Phoenix (W) zdobył bramkę w pierwszej połowie:
    wellington-phoenix-8864w 8 z ostatnich 9 meczów w domu (A-League, Kobiety).
    1. połowa, Wellington Phoenix (K) zdobędzie bramkę
    +220
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    western-sydney-wanderers-1w ostatnich 6 meczów Western Sydney Wanderers (W) (A-League, Kobiety).
    Total bramek Poniżej (3,5)
    Bovada
    -164
    Wyświetl więcej faktów

    Wellington Phoenix (K) - Western Sydney Wanderers (K) Pozycja w tabeli

    A-League, Women 25/26
    MZRPGPktForma
    1.
    Melbourne City (K)
    Melbourne City (K)
    20124436-2040
    2.
    Wellington Phoenix (K)
    Wellington Phoenix (K)
    20104638-1734
    3.
    Canberra United (K)
    Canberra United (K)
    2094730-2431
    9.
    Newcastle Jets (K)
    Newcastle Jets (K)
    20721130-3623
    10.
    Sydney (K)
    Sydney (K)
    2047918-2919
    11.
    Western Sydney Wanderers (K)
    Western Sydney Wanderers (K)
    20541118-3419

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    3 - Zwycięstwa
    1 - Remis
    6 - Porażek
    Zwycięstwa - 4
    Remis - 1
    Porażek - 5
    10 meczów
    Zdobyte - 12
    Stracone - 14
    -2
    -1
    9 - Zdobyte
    10 - Stracone
    3
    Zwycięstwa
    4
    1
    Remis
    1
    6
    Porażek
    5
    Różnica bramek
    12
    Zdobyte
    9
    14
    Stracone
    10
    2.6
    Średnia suma goli w meczu
    1.9
    1.2
    Średnio gole zdobyte w meczu
    0.9
    1.4
    Średnio gole stracone na mecz
    1
    6
    Obie drużyny strzeliły gola
    3
    78'
    Minuty / strzelony gol
    100'
    Zobacz wszystkie statystyki