Nyiregyhaza vs Puskas Akad. Typy 29 marca 2025

    📢Którzy gracze mogliby stać się niespodziewanymi gwiazdami meczu? Odpowiedź na to pytanie będzie znana po zakończeniu starcia między drużynami Nyiregyhaza Spartacus i Puskas Akademia. Spotkanie, będące częścią turnieju Premier league, zaplanowane jest na 18:30 29 marca. Bukmacherzy już wybrali faworyta jako drużynę Puskas Akademia. Kursy na zwycięstwa wynoszą - przeciw .

    Head to Head

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Nyiregyhaza Spartacus i Puskas Akademia:

    • rozegrane 7 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 2, gości - 5, remisów - 0;
    • liczba goli - 5 kontra 13;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.29, w 2. połowie - 1.29;
    • średnia suma goli w meczu - 2.57.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Nyiregyhaza - Puskas Akad.

    27%
    3 Zwycięstwa
    9%
    1 Remis
    64%
    7 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    11
    Śr. goli na mecz
    2.73
    Obie drużyny strzeliły gola
    55%
    0.91
    Średnia liczba goli
    1.82
    2.45
    Żółte kartki
    1.36
    Ostatnie mecze
    01.03.26
    Premier league
    Puskas Akademia
    Puskas Akademia
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    -
    -
    7
    4
    11
    23
    1
    6
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    7
    4
    11
    23
    1
    6
    09.11.25
    Premier league
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    Puskas Akademia
    Puskas Akademia
    1.09
    0.82
    7
    4
    16
    18
    3
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.09
    0.82
    7
    4
    16
    18
    3
    2
    03.08.25
    Premier league
    Puskas Akademia
    Puskas Akademia
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    1
    1.85
    0.32
    7
    2
    13
    21
    4
    3
    3
    2
    1
    2
    2
    0
    1.85
    0.32
    7
    2
    13
    21
    4
    3
    29.03.25
    Premier league
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    Puskas Akademia
    Puskas Akademia
    1.67
    1.95
    8
    4
    9
    22
    2
    1
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    1.67
    1.95
    8
    4
    9
    22
    2
    1
    25.02.25
    Puchar Węgier
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    Puskas Akademia FC Felcsut
    Puskas Akademia FC Felcsut
    0
    0
    4
    8
    0
    0
    4
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    4
    8
    0
    0
    4
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Nyiregyhaza Spartacus Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Premier league, drużyna Nyiregyhaza Spartacus wzięła udział w 24 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 6 wygrane,
    • 12 porażki,
    • 6 remisy.

    📈Aktualnie Nyiregyhaza Spartacus zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier league, z wynikiem 25% wygranych oraz 50% porażek.

    ⚽️W sezonie Nyiregyhaza Spartacus zdobyła łącznie 24 goli. W obronie, drużyna Nyiregyhaza Spartacus w sezonie puściła 37 bramek.

    Wyniki meczów: Nyiregyhaza Spartacus

    Ostatnie mecze
    17.10.26
    Premier league
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    Budapeszt Honved
    Budapeszt Honved
    -
    -
    6
    2
    15
    22
    4
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    6
    2
    15
    22
    4
    4
    P
    11.10.26
    Premier league
    Zalaegerszegi
    Zalaegerszegi
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    -
    -
    3
    4
    14
    19
    4
    2
    5
    1
    0
    1
    5
    0
    -
    -
    3
    4
    14
    19
    4
    2
    P
    02.10.26
    Klubowe mecze towarzyskie
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    Michalovce
    Michalovce
    -
    -
    8
    4
    -
    -
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    8
    4
    -
    -
    0
    0
    R
    20.09.26
    Premier league
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    Ferencvarosi TC
    Ferencvarosi TC
    -
    -
    3
    7
    22
    11
    4
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    3
    7
    22
    11
    4
    1
    R
    12.09.26
    Hungary Cup
    Majosi
    Majosi
    1
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    -
    -
    4
    5
    -
    -
    3
    1
    1
    8
    1
    4
    0
    4
    -
    -
    4
    5
    -
    -
    3
    1
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Puskas Akademia Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Premier league, drużyna Puskas Akademia wzięła udział w 24 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 15 wygrane,
    • 6 porażki,
    • 3 remisy.

    📈Aktualnie Puskas Akademia zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier league, z wynikiem 63% wygranych oraz 25% porażek.

    ⚽W sezonie Puskas Akademia zdobyła łącznie 40 goli. W obronie w sezonie puściła 26 bramek.

    Wyniki meczów: Puskas Akademia

    Ostatnie mecze
    17.10.26
    Premier league
    Ujpest
    Ujpest
    Puskas Akademia
    Puskas Akademia
    1
    -
    -
    6
    3
    12
    14
    2
    5
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    6
    3
    12
    14
    2
    5
    Z
    11.10.26
    Premier league
    ETO FC
    ETO FC
    Puskas Akademia
    Puskas Akademia
    -
    -
    4
    6
    8
    24
    1
    4
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    6
    8
    24
    1
    4
    Z
    01.10.26
    Klubowe mecze towarzyskie
    DAC 1904 Dunajska Streda
    DAC 1904 Dunajska Streda
    Puskas Akademia
    Puskas Akademia
    -
    -
    5
    9
    12
    16
    0
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    9
    12
    16
    0
    0
    P
    18.09.26
    Premier league
    Puskas Akademia
    Puskas Akademia
    Budapeszt Honved
    Budapeszt Honved
    -
    -
    9
    5
    17
    22
    2
    3
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    -
    -
    9
    5
    17
    22
    2
    3
    Z
    13.09.26
    Hungary Cup
    Mezoors Kse
    Mezoors Kse
    1
    Puskas Akademia
    Puskas Akademia
    -
    -
    0
    6
    6
    17
    2
    0
    1
    8
    0
    4
    1
    4
    -
    -
    0
    6
    6
    17
    2
    0
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 7;
    • zwycięstwa gospodarzy - 2, zwycięstwa gości - 5, remisy - 0.

    Statystyki: Nyiregyhaza Spartacus vs Puskas Akademia

    • rozegranych meczów w turnieju: 24 vs 24;
    • zwycięstw: 6 vs 15;
    • procent zwycięstw: 25% vs 63%;
    • porażek: 12 vs 6;
    • remisów: 6 vs 3.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 2 vs 5;
    • porażek: 5 vs 4;
    • remisów: 3 vs 1.
    👉Prognoza: Puskas Akademia Zwycięstwo (kursy: 1.75)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 0.71, goście - 1.86;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.57;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 3; na boisku drużyny gospodarzy - 0.

    Statystyki: Nyiregyhaza Spartacus kontra Puskas Akademia

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.54 kontra 2.75;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1 kontra 1.67;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.63 kontra 0.71;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.38 kontra 0.96;
    • Nyiregyhaza Spartacus: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.25;
    • Puskas Akademia: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.5;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 0.4 (w domu - 0.2) kontra 1.4 (na wyjeździe - 0.8).
    👉Prognoza: Total bramek Poniżej (2,5) (kursy: 1.93)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 7;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 3 razy;
    • na boisku gospodarzy - 0 razy.

    Statystyki: Nyiregyhaza Spartacus kontra Puskas Akademia

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 24 vs 24 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 11 vs 13 ;
    • liczba OC dla zespołu Nyiregyhaza Spartacus na własnym boisku - 5 (42%) ;
    • liczba OC dla zespołu Puskas Akademia na wyjeździe - 6 (50%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 2 vs 6 ;
    • OC dla zespołu Nyiregyhaza Spartacus na własnym boisku - 0 (0%) ;
    • OC dla zespołu Puskas Akademia na wyjeździe - 3 (60%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Nie) (kursy: 1.98)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Nyiregyhaza Spartacus stracony gol w pierwszej połowie w 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Puskas Akademia.

    1. połowa, Puskas Akademia zdobędzie bramkę
    Kurs-135
    Opublikowany: 27.03.2025, 19:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Nyiregyhaza Spartacus - Puskas Akademia

    Nyiregyhaza Spartacus zremisował pierwszą połowę:
    nyiregyhaza-spartacus-fcw 8 z ostatnich 9 meczów (Premier league).
    1. Połowa Remis
    Bovada
    +120
    Nyiregyhaza Spartacus nie wygrał:
    nyiregyhaza-spartacus-fcw 8 z ostatnich 9 meczów (Premier league).
    Puskas Akademia nie przegra
    Everygame
    -435
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    nyiregyhaza-spartacus-fcw 9 z ostatnich 10 meczów Nyiregyhaza Spartacus w domu.
    nyiregyhaza-spartacus-fcw 8 z ostatnich 9 meczów Nyiregyhaza Spartacus w domu (Premier league).
    nyiregyhaza-spartacus-fcw ostatnich 7 meczów Nyiregyhaza Spartacus.
    nyiregyhaza-spartacus-fcw ostatnich 6 meczów Nyiregyhaza Spartacus (Premier league).
    puskas-akademia-1w 11 z ostatnich 12 meczów Puskas Akademia na wyjeździe (Premier league).
    puskas-akademia-1w 8 z ostatnich 9 meczów Puskas Akademia.
    puskas-akademia-1w 6 z ostatnich 7 meczów Puskas Akademia (Premier league).
    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    -400
    Nyiregyhaza Spartacus zdobył mniej niż 1.5 bramek:
    nyiregyhaza-spartacus-fcpuskas-akademia-1w ostatnich 5 meczów przeciwko Puskas Akademia.
    nyiregyhaza-spartacus-fcw 9 z ostatnich 10 meczów.
    nyiregyhaza-spartacus-fcw 8 z ostatnich 9 meczów (Premier league).
    nyiregyhaza-spartacus-fcw ostatnich 5 meczów w domu.
    Nyiregyhaza Spartacus Total bramek Poniżej (1,5)
    Everygame
    -357
    Wyświetl więcej faktów

    Nyiregyhaza Spartacus - Puskas Akademia Pozycja w tabeli

    NB I 24/25
    MZRPGPktForma
    1.
    Ferencvarosi TC
    Ferencvarosi TC
    33209464-3169
    2.
    Puskas Akademia FC Felcsut
    Puskas Akademia FC Felcsut
    33206758-3866
    3.
    Paksi FC
    Paksi FC
    33169865-4757
    7.
    Ujpest
    Ujpest
    339141038-4441
    8.
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    33991531-5236
    9.
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    33971752-5934

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    2 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    6 - Porażek
    Zwycięstwa - 7
    Remisów - 0
    Porażek - 3
    10 meczów
    Zdobyte - 16
    Stracone - 20
    -4
    +10
    21 - Zdobyte
    11 - Stracone
    2
    Zwycięstwa
    7
    2
    Remisów
    0
    6
    Porażek
    3
    Różnica bramek
    16
    Zdobyte
    21
    20
    Stracone
    11
    3.6
    Średnia suma goli w meczu
    3.2
    1.6
    Średnio gole zdobyte w meczu
    2.1
    2
    Średnio gole stracone na mecz
    1.1
    7
    Obie drużyny strzeliły gola
    5
    56'
    Minuty / strzelony gol
    43'
    Zobacz wszystkie statystyki