Kashima Antlers vs Fagiano Typy 28 czerwca 2025

    W nadchodzącym meczu J-League 1 pomiędzy Kashima Antlers a Fagiano Okayama zapowiada się interesująca walka o punkty. Obie drużyny mają różne cele: gospodarze dążą do utrzymania pozycji lidera w tabeli, podczas gdy goście starają się poprawić swoją pozycję. Kluczowym czynnikiem będzie forma obu zespołów: "Jelenie" prezentują stabilną grę z wysoką skutecznością, podczas gdy "Okayama" napotyka problemy w ataku.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz między drużynami odbył się 20 kwietnia 2025 i zakończył wynikiem 1:2. Oto porównawcza statystyka z tego spotkania (gospodarze - Fagiano Okayama):

    • posiadanie piłki: 42% vs 58%;
    • rzuty rożne: 5 vs 2;
    • faule: 15 vs 10;
    • żółte kartki: 4 vs 1;
    • strzały celne: 4 vs 4.

    📊 Zespoły Kashima Antlers i Fagiano Okayama oficjalnie rozegrały tylko dwa mecze. Ich ostatnie starcie miało miejsce 20 kwietnia 2025 na boisku Fagiano Okayama i zakończyło się wynikiem 1:2.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Kashima Antlers - Fagiano

    67%
    2 Zwycięstwa
    0%
    0 Remisów
    33%
    1 Zwycięstwa
    Razem gier
    3
    Suma bramek
    3
    Obie drużyny zdobyły punkty
    100%
    1.67
    Średnia liczba goli
    1.33
    1
    Żółte kartki
    1.67
    Ostatnie mecze
    28.06.25
    J1 League
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.51
    0.47
    13
    3
    8
    9
    1
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1.51
    0.47
    13
    3
    8
    9
    1
    1
    20.04.25
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    1.17
    1.52
    5
    2
    15
    10
    4
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1.17
    1.52
    5
    2
    15
    10
    4
    1
    22.09.16
    Emperor Cup
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Kashima Antlers Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach J-League 1 (gospodarze - Machida Zelvia, goście - Kashima Antlers). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Kashima Antlers vs Machida Zelvia):

    • procent posiadania piłki: 66% vs 34%;
    • rzuty rożne: 4 vs 3;
    • faule: 13 vs 21;
    • żółte kartki: 0 vs 1;
    • strzały celne: 3 vs 6.

    Kashima Antlers, znani ze swojej agresywnej gry ofensywnej, prowadzą w lidze dzięki zrównoważonemu składowi i pewnej grze na własnym boisku. Ich ostatnia forma jest imponująca - 7 zwycięstw w ostatnich 10 meczach przy średniej liczbie strzelonych goli wynoszącej 1,6 na mecz potwierdza siłę ich ataku. Jednak nawet liderzy mogą popełniać błędy, co było widoczne w ostatniej porażce z obecnym rywalem 1:2 na wyjeździe. Pomimo tego, "Jelonków" ważne jest, aby utrzymali wysoką koncentrację i nie dali przeciwnikowi szans na kontrataki.

    Wyniki meczów: Kashima Antlers

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    J1 League
    Tokyo Verdy
    Tokyo Verdy
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    0.07
    2.28
    5
    4
    15
    11
    1
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.07
    2.28
    5
    4
    15
    11
    1
    3
    ZW
    26.08.26
    Emperor Cup
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    Atletico Suzuka
    Atletico Suzuka
    -
    -
    9
    1
    2
    1
    2
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    -
    -
    9
    1
    2
    1
    2
    0
    ZW
    22.08.26
    J1 League
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    1.26
    1.35
    2
    8
    8
    10
    1
    1
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    1.26
    1.35
    2
    8
    8
    10
    1
    1
    ZW
    15.08.26
    J1 League
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    Nagoya Grampus
    Nagoya Grampus
    1.46
    1.05
    3
    4
    14
    14
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.46
    1.05
    3
    4
    14
    14
    3
    1
    ZW
    07.08.26
    J1 League
    Yokohama F Marinos
    Yokohama F Marinos
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    1.67
    3.49
    0
    9
    19
    7
    0
    1
    3
    4
    2
    1
    1
    3
    1.67
    3.49
    0
    9
    19
    7
    0
    1
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Fagiano Okayama Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz obecni goście rozegrali w ramach J-League 1 (gospodarze - Yokohama Marinos, goście - Fagiano Okayama). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Fagiano Okayama vs Yokohama Marinos):

    • procent posiadania piłki: 24% vs 76%;
    • rzuty rożne: 6 vs 10;
    • faule: 14 vs 5;
    • żółte kartki: 2 vs 0;
    • strzały celne: 5 vs 4.

    Fagiano Okayama napotyka na pewne trudności w tym sezonie, zajmując jedynie 13. miejsce w tabeli po 21 kolejkach. Słabość zespołu widoczna jest w niskiej skuteczności - zaledwie 0.81 gola na mecz przy stosunkowo słabej defensywie (0.86 straconych). Ostatnie dziesięć spotkań ukazało niestabilną formę - 2 zwycięstwa i 5 porażek sugerują potrzebę zmian w taktyce lub składzie, aby osiągnąć lepsze wyniki. "Żurawie" będą starać się wykorzystać słabości przeciwnika, aby umocnić swoją pozycję.

    Wyniki meczów: Fagiano Okayama

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus
    Nagoya Grampus
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    P
    26.08.26
    Emperor Cup
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Belugarosso Iwami
    Belugarosso Iwami
    -
    -
    11
    0
    11
    11
    0
    3
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    11
    0
    11
    11
    0
    3
    ZW
    22.08.26
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Tokyo Verdy
    Tokyo Verdy
    1.14
    0.1
    6
    1
    12
    14
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.14
    0.1
    6
    1
    12
    14
    1
    2
    R
    15.08.26
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    V-Varen Nagasaki
    V-Varen Nagasaki
    1.34
    0.27
    5
    1
    12
    10
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.34
    0.27
    5
    1
    12
    10
    0
    1
    ZW
    08.08.26
    J1 League
    Cerezo Osaka
    Cerezo Osaka
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    0.6
    0.8
    5
    8
    14
    10
    1
    0
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    0.6
    0.8
    5
    8
    14
    10
    1
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Najnowsze wiadomości

    Kashima Antlers

    Klub ma poważne problemy kadrowe: kluczowy środkowy obrońca Ikuma Sekigawa jest wyłączony z gry na dłuższy czas z powodu skomplikowanego urazu lewego kolana, a młodzi zawodnicy Yoshihiro Shimoda (złamanie kości śródstopia) i Homare Tokuda (pęknięcie kostki) również pozostają poza grą.

    Prognoza na wynik

    Bezpośrednie mecze:

    • liczba spotkań - 2;
    • zwycięstwa gospodarzy - 2, gości - 0, remisy - 0.

    Statystyki: Kashima Antlers vs Fagiano Okayama

    • rozegrane mecze w turnieju: 21 vs 21;
    • zwycięstwa: 13 vs 7;
    • procent zwycięstw: 62% vs 33%;
    • porażki: 6 vs 8;
    • remisy: 2 vs 6.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstwa: 7 vs 2;
    • porażki: 2 vs 5;
    • remisy: 1 vs 3.
    Trendy
    • Kashima Antlers nie przegrywają u siebie w 24 z ostatnich 25 meczów.
    • Kashima Antlers nie przegrywają u siebie w 22 z ostatnich 23 meczów (J-League 1).
    👉Prognoza: Fagiano Okayama Handicap (+1,5)(kurs: 1.25)

    Prognoza na total

    Bezpośrednie mecze:

    • dzisiejsi gospodarze średnio strzelają - 2, goście - 1;
    • średni total goli w bezpośrednich meczach - 3;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 2 razy; na boisku gospodarzy - 1 raz.

    Statystyki: Kashima Antlers vs Fagiano Okayama

    • średni total w turnieju: 2.33 przeciwko 1.67;
    • średni total strzelonych bramek: 1.48 przeciwko 0.81;
    • średni total w pierwszej połowie: 0.67 przeciwko 0.43;
    • średni total w drugiej połowie: 0.81 przeciwko 0.38;
    • Kashima Antlers: średni total na domowym boisku w turnieju - 1.73;
    • Fagiano Okayama: średni total na wyjeździe w turnieju - 0.5;
    • ostatnie 10 meczów (średni total): 1.6 (u siebie - 1.8) przeciwko 0.6 (na wyjeździe - 0.4).
    Trendy
    • Kashima Antlers strzelają mniej niż 1.5 gola w pięciu kolejnych meczach (J-League 1).
    👉Prognoza: Kashima Antlers Total bramek Poniżej (1,5)(kurs: 1.71)

    Prognoza na rzuty rożne

    Kashima Antlers: Statystyki

    • sezon: średni total w turnieju - 5.52; na domowym boisku - 5.82;
    • ostatnie 10 meczów: średni total - 5.2; na domowym boisku - 5.8.

    Fagiano Okayama: Statystyki

    • sezon: średni total w turnieju - 5.1, na wyjeździe - 4.9;
    • ostatnie 10 meczów: średni total - 5; na wyjeździe - 5.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (10,5)

    Prognoza na kartki

    Kashima Antlers: Statystyki

    • sezon: średni total w turnieju - 1.19; na domowym boisku - 1.18;
    • ostatnie 10 meczów: średni total - 1; na domowym boisku - 1.2.

    Fagiano Okayama: Statystyki

    • sezon: średni total w turnieju - 1, na wyjeździe - 0.9;
    • ostatnie 10 meczów: średni total - 1.1; na wyjeździe - 1.
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Poniżej (2,5)

    Prognoza na obie drużyny strzelą

    Bezpośrednie mecze:

    • liczba spotkań - 2;
    • obie drużyny strzelały ogółem - 2 razy;
    • na boisku gospodarzy - 1 raz.

    Statystyki: Kashima Antlers przeciwko Fagiano Okayama

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 21 vs 21;
    • liczba meczów w sezonie, w których obie drużyny strzelały (dalej - BTTS): 9 vs 7;
    • liczba BTTS u drużyny Kashima Antlers na domowym boisku - 5 (45%);
    • liczba BTTS u drużyny Fagiano Okayama na wyjeździe - 3 (30%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba meczów z BTTS: 4 vs 3;
    • liczba BTTS u drużyny Kashima Antlers na domowym boisku - 2 (40%);
    • liczba BTTS u drużyny Fagiano Okayama na wyjeździe - 1 (20%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Nie)(kurs: 1.79)

    ⭐ Przewidywania redakcji

    Opierając się na obecnej formie drużyn i ich motywacji turniejowej, najprawdopodobniej zobaczymy emocjonujący mecz z ograniczoną liczbą goli, ze względu na strategie obu stron koncentrujące się na obronie przed decydującymi etapami sezonu. Biorąc pod uwagę spadek skuteczności Kasima Antlers (mniej niż 1.5 gola) oraz ogólną tendencję do niskiego wyniku gości podczas meczów wyjazdowych (mniej niż 2.5), najbardziej logicznym wyborem zakładu wydaje się total poniżej 2.5 gola.

    Total bramek Poniżej (2,5)
    Opublikowany: 26.06.2025, 09:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Kashima Antlers - Fagiano Okayama

    Kashima Antlers nie przegrał:
    kashima-antlersw 24 z ostatnich 25 meczów w domu.
    kashima-antlersw 22 z ostatnich 23 meczów w domu (J1 League).
    Kashima Antlers nie przegra
    Everygame
    -526
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    kashima-antlersw 12 z ostatnich 14 meczów Kashima Antlers.
    kashima-antlersw 11 z ostatnich 12 meczów Kashima Antlers (J1 League).
    kashima-antlersw 9 z ostatnich 10 meczów Kashima Antlers w domu (J1 League).
    fagiano-okayamaw 26 z ostatnich 27 meczów Fagiano Okayama.
    fagiano-okayamaw 20 z ostatnich 21 meczów Fagiano Okayama (J1 League).
    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    -400
    Fagiano Okayama zdobył mniej niż 1.5 bramek:
    fagiano-okayamaw 18 z ostatnich 20 meczów.
    fagiano-okayamaw 16 z ostatnich 18 meczów (J1 League).
    fagiano-okayamaw ostatnich 11 meczów na wyjeździe.
    fagiano-okayamaw ostatnich 10 meczów na wyjeździe (J1 League).
    Fagiano Okayama Total bramek Poniżej (1,5)
    Everygame
    -400
    Kashima Antlers zdobył bramkę:
    kashima-antlersw ostatnich 13 meczów w domu.
    kashima-antlersw ostatnich 12 meczów.
    kashima-antlersw ostatnich 11 meczów (J1 League).
    Kashima Antlers zdobędzie bramkę
    Everygame
    -500
    Wyświetl więcej faktów

    Kashima Antlers - Fagiano Okayama Pozycja w tabeli

    J.League 2025
    gZWRPRPPStan
    1.
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    38237858-3176
    2.
    Kashiwa Reysol
    Kashiwa Reysol
    382112560-3475
    3.
    Kyoto Sanga FC
    Kyoto Sanga FC
    381911862-4068
    12.
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    3812121434-3848
    13.
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    381291734-4345
    14.
    Shimizu S-Pulse
    Shimizu S-Pulse
    3811111641-5144

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    9 - Zwycięstwa
    0 - Remisów
    1 - Porażka
    Zwycięstwa - 5
    Remisów - 2
    Porażek - 3
    10 meczów
    Zdobyte - 20
    Stracone - 12
    +8
    +8
    16 - Zdobyte
    8 - Stracone
    9
    Zwycięstwa
    5
    0
    Remisów
    2
    1
    Porażek
    3
    Różnica w piłce
    20
    Zdobyte
    16
    12
    Stracone
    8
    3.2
    Średnia suma goli w meczu
    2.4
    2
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.6
    1.2
    Średnio gole stracone na mecz
    0.8
    4
    Obie drużyny zdobyły punkty
    4
    45'
    Minuty / strzelony gol
    56'
    Zobacz wszystkie statystyki